IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע כל נושא הקשור לרמקולים , אוזניות , כרטיסי קול , מערכות סטריאו , מגברים ומערכות קולנוע ביתי

ציוד היקפי : כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע

אוזניות סנהייזר cx 300

אוזניות סנהייזר cx 300 ,אמרו לי שהן טובות ומשתלמות ... אני רוצה להזמין מ netshop Welcome To NetShops איך החנות ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 06-01-09, 13:47   #1 (קישור ישיר)
IO Member

ברירת מחדל אוזניות סנהייזר cx 300

אוזניות סנהייזר cx 300 ,אמרו לי שהן טובות ומשתלמות ...
אני רוצה להזמין מnetshop
Welcome To NetShops

איך החנות והאם זה מקורי שם? מישהו פה קנה אותן מהן?
באיזה צבע כדאי לקחת? לא מצליח להחליט בין לבן ,כסוף ושחור...

האם כדאי לי להוסיף להזמנה גם כבל מאריך לאוזניות באורך 2 מטר - בתוספת של 19.00 ש"ח??
איך הוא ,האם הוא פוגע באיכות או משהו?
Dragon לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 06-01-09, 14:13   #2 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של סמיון

-אוזניות מצוינות! היו לי שתיים כאלו (זוג אחד נגנב קניתי עוד אחד והוא אבד )
-לגבי החנות איני יודע
-כבל מאריך שתי מטר? מה פתאום!. אני לא זוכר את עצמי סובל מזה שהכבל של האוזניות היה קצר מידי.
-האוזניות הנ"ל הן האוזניות הכי נפוצות בעולם ולכן גם בעלות הכי הרבה זיופים,
חפש ברחבי הרשת יש כל מיני מדריכים שמראים מה ואיך לבדוק כשאתה מקבל את האוזניות

תתחדש.

עריכה:
לגבי הצבע, לי היו את השחורות בשתי המקרים, לחבר שלי יש לבנות ולטעמי הלבנות יותר מידי נשיות
ממליץ לך על השחור, צבע קלאסי ויפה.

סמיון לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 06-01-09, 16:08   #3 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של mickeyp

netshops זו "בסטה להשכיר", אין חנות כזאת, אין צוות עובדים או משרדים קבועים של חנות אלא של אתר אינטרנט בלבד - זו היא במת מכירות באינטרנט. אם אתה מוכן לשלם כמה אחוזים, תרים צלצול לשם ותמכור גם אתה את המוצרים שלך. כך שאפילו שיש המלצות לחנות בזאפ הלקוחות הממליצים\מבקרים לא מבינים שכל אחד קנה ממישהוא אחר בכלל, אני בספק אם נמסרו להם פרטי אחריות, שירות ותחזוקה, לא ידוע לו האם הוא קנה ייבוא אפור או מחודש - כלום.
ציטוט:
הינה זירת סחר אלקטרוני ברשת האינטרנט הישראלית. אתר הסחר מנוהל ע"י NetShops אשר ברשותה צוות מנהלים ועובדים המתמחים בתחום המסחר בישראל שנים רבות, כמו כן מתמחה צוות החברה בשיווק ישיר ומסחר אלקטרוני באינטרנט בישראל ומתחייב למחירים האטרקטיביים ביותר בשוק תוך כדי שימוש בידע ובטכנולוגיות מתקדמות ביותר של בדיקת המחירים.

ב-NetShops מאמינים שהלקוחות הם הנכס הכי חשוב של החברה ובזכות לקוחותינו אנו מסוגלים לגדול במכירות וברווחים משנה לשנה.

אתר הקניות של NetShops מציע לציבור הגולשים הישראלים, לבעלי עסקים, למנהלי רכש במוסדות ואירגונים, מגוון רחב ביותר של מוצרים נבחרים מרוב החברות המובילות בשוק בארץ ובעולם.

כמו כן מקפידה NetShops לשווק מוצרים המיובאים על-ידה ישירות וע"י חברות מורשות, על מנת להבטיח כי הלקוח יזכה לשרות אדיב, איכותי וכן לחלקי חילוף לשנים.

NetShops הציבה לעצמה מטרה להציע את המחירים האטרקטיביים ביותר בזירת המסחר האלקטרוני בישראל, אשר המחירים בו נחשבים לזולים ביותר במסחר בישראל.

mickeyp לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-01-09, 21:09   #4 (קישור ישיר)
IO Member

תודה לשניכם. שכחתי לציין דבר חשוב, אני שומע בעיקר פופ - האם הן מתאימות לכך?קראתי בביקורות אליהן ש:החוטים עשויים מחומר קופצני ומוזר, מסתבכים בקלות , הגומי האוטם עדין ביותר. עד כמה זה באמת מפריע? למי שאוהב צליל נקי וגבוה - לא בשבילו. למי שאוהב באסים ולא אכפת לו הגבוהים - יהיה לו אחלה.מישהו יכול להסביר לי מה זה אומר??
ישן 07-01-09, 21:36   #5 (קישור ישיר)
IO Pro

יש לי ולעוד כמה שאני מכיר כאלה - קודם כל, איכות קול די טובה. אני חושב שאם אתה שומע פופ (יש לי בחילה) זה יהיה לך מצויין על פי הדיווחים שמסביבי.
אני לא חושב שזה "אוזניות באסים", ואני ממליץ לך לקרוא ביקורות רציניות מהרשת.

המחיר של האוזניות האלה ירד בזמן האחרון, אבל תדע לך שהן שוות לפחות את המחיר הזה שראית (אני חושב שיש זול יותר) - ואני לא אגזים אם אני אגיד שהן אחת האוזניות שהכי שוות המחיר שלהן.

בקיצור - אני הייתי הולך עליהן שוב. יש, כמובן, אוזניות איכותיות יותר.
לגבי הטענות שהעלית: כן, החוטים לא הכי כיפים בעולם, אבל גם לא נורא. תלוי בך. יש חוט אחד שיותר קצר מהשני כי הם ניסו לקחת בחשבון שהמרחק לאוזן אחת גדול יותר מאשר לאוזן השניה, אבל זה מעצבן הרבה אנשים גם אני לא מצאתי את זה מועיל במיוחד.

הארכה - אם אתה רוצה להשתמש בהן גם כשאתה מחבר למחשב ואין לך חיבור קדמי, אז כנראה שתצטרך הארכה. אחרת, לא.

הגומי האוטם די בסדר. ומקסימום, אם זה כבר יתחיל להתבלות אחרי שנה, יש לך אטמים כאלה מקוריים של סנהייזר למכירה בחנויות מוסיקה.
eddr666 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-01-09, 21:50   #6 (קישור ישיר)
IO Member

תודה.
בחילה? XD
אם זה מעצבן הרבה אנשים אולי כדאי לי בכלל לקחת את ה EP635 Creative?
אני גם כך נושא את הנגן בנרתיק על הצוואר ול EP יש מין רצועה מוכנה לחיבור לנגן ...לא יודע עד כמה זה יהיה נוח.

אני רוצה גם להשתמש בהן בשכיבה על הצד ,אולי אפילו להרדם איתן ... האם הן או ה EPמפריעות?
קישור פירסומי
ישן 08-01-09, 2:41   #7 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של סמיון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eddr666 צפה בהודעה
החוטים לא הכי כיפים בעולם, אבל גם לא נורא. תלוי בך. יש חוט אחד שיותר קצר מהשני כי הם ניסו לקחת בחשבון שהמרחק לאוזן אחת גדול יותר מאשר לאוזן השניה, אבל זה מעצבן הרבה אנשים גם אני לא מצאתי את זה מועיל במיוחד.
.
לא, פשוט את החוט הארוך יותר מעבירים מאחורי הצוואר.

סמיון לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-01-09, 19:35   #8 (קישור ישיר)
IO Member

שאלה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי סמיון צפה בהודעה
לא, פשוט את החוט הארוך יותר מעבירים מאחורי הצוואר.
כן ,את הקטע הזה הבנתי...
אבל מישהו בבקשה יכול לענות לי על שאר השאלות?
אני נושא את הנגן בנרתיק על הצוואר ול EP יש מין רצועה מוכנה לחיבור לנגן ...אולי זה יהיה יותר נוח? (אבל אם בנגן שלי ,מיזו M6 ,החריץ מספיק גדול לזה...)

עוד משהו שקראתי בביקורות : מיד ריינג' בולט מדי - נשמע זול
שומעים נשימות,הצעדים,לעיסות וכל דבר שעושים תוך כדי

אני רוצה גם להשתמש בהן בשכיבה על הצד ,אולי אפילו להרדם איתן ... האם הן או ה EPמפריעות?
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא