IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > מסכים ותצוגה
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מסכים ותצוגה עומדים לקנות מסך חדש ? טלוויזיה חדשה ? פלמה או LCD ? פאנלים , בהירות , ניגודיות , זמן תגובה ועוד - זה המקום

ציוד היקפי : מסכים ותצוגה

Dell Dead pixel policy | מדיניות פיקסלים שרופים DELL

עקב בירור שנעשה על ידי בשביל שקיפות מול החברה כאן ובHWZONE שקיבלו את מסכי ה2709W בהזמנות הקבוצתיות, להלן המדיניות הרשמית ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-01-09, 0:16   #1 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של alex.turovsky

שלח הודעה דרך MSN אל alex.turovsky
ברירת מחדל Dell Dead pixel policy | מדיניות פיקסלים שרופים DELL

עקב בירור שנעשה על ידי בשביל שקיפות מול החברה כאן ובHWZONE שקיבלו את מסכי ה2709W בהזמנות הקבוצתיות, להלן המדיניות הרשמית לכלל המסכים.

קראו היטב:
ל DELL יש מדיניות ברורה בנושא ועליכם להבדיל בין פיקסל בהיר לבין פיקסל שחור (הסבר מפורט בדף המידע של DELL בהמשך).

עיקרי הדברים:
- אחריות למסכים הכוללים את המילה ULTRASHARP בשם הדגם הינה עד שישה(6) פיקסלים שחורים או עד פיקסל לבן אחד(1) למשך 3 שנים מרגע הגעת המשלוח לארץ.
- אחריות לשאר המסכים הפשוטים: מ6 פיקסלים שרופים בהירים ושחורים בלבד.

הבהרה:
הכוונה היא:
פיקסל לבן חסר צבע כולשהו(לא צבעוני או בהגדרתם Discolored) - מסך ULTRASHARP שכזה יוחלף מיידית אפילו אם יתגלה בו פיקסל 1 כזה תוך 3 שנים.
פיקסל בצבע אחר כולשהו>כהה(Dark) >רק מסך שיש בו 6 כאלה יוחלף תוך 3 שנים.

ממליץ להדפיס את הרשום בדף הבא לעת הצורך !
http://support.dell.com/support/topics/global.aspx/support/dsn/document?c=us&cs=19&l=en&s=dhs&dn=1018431#1

לנוחיותכם, פרסמתי העמוד למקרה שתהיה בעייה באתר וחברה בעתיד שיימצאו דף זה בחיפוש יוכלו לראות את המידע בקלות.
*המידע מעודכן (פורסם ועודכן לפני חודש וחצי).

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
מדריכים: איך להכין כבל רשת
ביקורות: כונן OCZ SSD|צורב Asus 2014L1T | לא משטח, שטיח לעכבר !
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -

נערך לאחרונה על ידי alex.turovsky, 28-01-09 בשעה 23:13.
alex.turovsky לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-01-09, 0:23   #2 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

אז אני מבין שה2709W נכנס לקטגוריית הפרימיום
והפיקסל הבודד שתקוע לי הוא נחשב ל"בהיר" ויש לי אחריות מלאה בגללו (טוב שהוא לא שחור אז)
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-01-09, 6:54   #3 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של alex.turovsky

שלח הודעה דרך MSN אל alex.turovsky

לא. הכוונה היא:
פיקסל לבן חסר צבע כולשהו(לא צבעוני או בהגדרתם Discolored) - מסך ULTRASHARP שכזה יוחלף מיידית אפילו אם יתגלה בו פיקסל 1 כזה תוך 3 שנים.
פיקסל בצבע אחר כולשהו>כהה(Dark) >רק מסך שיש בו 6 כאלה יוחלף תוך 3 שנים.

*הנחה שלי היא שפיקסלים בהירים לבנים מופיעים לעיתים הרבה יותר נדירות מפיקסל צבעוני ועל כן הם הפרידו בין האחריות ככה שיהיה להם פחות מסכים להחליף (בקיצור יצאו שועלים).

שמע מניסיון עכשיו עם ההזמנה שלנו, אתה היחיד שהיה לו פיקסל צבעוני/כהה/אדום מ17 מסכים שפתחתי (!) גם בREV A01 וגם ב REV A02.
אני מסיק מכאן שב DELL רמת הייצור של סדרת ה Ultrasharp לפחות ממילא ברמה מאוד גבוהה עם תוצאות שכאלה.

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
מדריכים: איך להכין כבל רשת
ביקורות: כונן OCZ SSD|צורב Asus 2014L1T | לא משטח, שטיח לעכבר !
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -

נערך לאחרונה על ידי alex.turovsky, 07-01-09 בשעה 7:03.
alex.turovsky לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא