IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > מעבדי INTEL ולוחות אם
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מעבדי INTEL ולוחות אם מעבדי ולוחות אם מבוססי אינטל , ייעוץ לפני קניה , תמיכה טכנית, השוואת מעבדים ולוחות אם

חומרה : מעבדי INTEL ולוחות אם

מדבקת אחריות על מעבד I7 הורסת לי את היום . . .

ציטוט: פורסם במקור על ידי cupra אגב, לדעתי (ולא ראיתי עוד) ההדבקה של מדבקה כזאת צריכה לבוא על הקאפסים, בחלק ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-01-09, 7:54   #16 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של LiavZ

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cupra צפה בהודעה
אגב, לדעתי (ולא ראיתי עוד) ההדבקה של מדבקה כזאת צריכה לבוא על הקאפסים, בחלק הפנימי של המעבד לכיוון התושבת, ולא על ההיטספרדר.
בדיוק, ככה זה אצלי.
וממש לא אכפת לי שיושבת שם מדבקה.
ישן 13-01-09, 9:33   #17 (קישור ישיר)
Vmod Master

סמל האישי של DOCTOR ICE

למי שעדיין לא הבין - הסרת המדבקה - מסירה את האחריות אצל היבואן של חומרת המחשבים.

מעבדי CORE I7 אינם עמידים בפני מתח כמו המעבדים מהסידרה הקודמת (CORE 2 DUO)
וכאשר נותנים מתח גבוה לזיכרון המעבד - או יותר נכון הבקר זיכרון שבתוך המעבד יכול להיהרס (אני מכיר לפחות 2 בארץ שזה קרה להם בחודש האחרון) .

עם כל זאת, אני מאמין שאם המעבד ייהרס ותפנו למפיץ מורשה של אינטל בארץ (חיון או איסטרוניקס)
אז הוא יחליף את המעבד בתנאי שהחנות שקניתם ממנה רכשה את המעבד באופן חוקי בארץ ולא
ייבאה אותו מחו"ל (כמו שלצערי חנויות ואף יבואני חומרה עושים) .

ולכן עצתי היא: לפני שאתם קונים את המעבד תשאלו את המוכר/חנות היכן מודבקת המדבקה והאם ניתן להסיר אותה/להדביק אותה בחלקו התחתון של המעבד (איזור ה-קבלים) .
ישן 13-01-09, 9:56   #18 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

דבר עם ציפי ממור לוי או עם אבי המנכ"ל ותסביר להם שזה עוגמת נפש ולא מקצועי בכלל שהמעבד מגיע ככה ותבקש להחזיר את המעבד כי אתה לא מוכן לקבל דבר כזה בשום אופן, אולי הם יציעו פתרון לעניין הזה ואני בטוח שהם מודעים לזה שלא מדביקים מדבקות על המעבד עצמו היכן שאמור להיות מגע עם מוליך לגוף הקירור.
ישן 13-01-09, 10:14   #19 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של alex.turovsky

שלח הודעה דרך MSN אל alex.turovsky

עדכון מEMAIL שקיבלתי כבר ב8 בבוקר (ח"ח ל"מור לוי" על השירות המהיר והתגובה המיידית):

"בוקר טוב אלכס,

תעביר את הלוח והמעבד אלינו למעבדה לבדיקה."

אני קצת בשוק שהם חושבים שהמעבד והלוח לא תקינים (ואין אזכור של גוף הקירור אגב) ולא מבינים שהבעייה בעצם הפעולה של לשים משהו בין גוף הקירור והמעבד ושיש רווח ברור ביניהם שגורם לקירור לא להיות אפקטיבי בכלל.

כל החכמים שהעיפו/קרעו/זרקו את המדבקה שלהם שיתקשרו שנייה לברר כי כמו שהדוקטור אמר אולי הם ביטלו את האחריות על מעבד בשווי של 1600 ש"ח באותו הרגע.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי everdow צפה בהודעה
המדבקה לא שייכת לאחריות אתה יכול להוריד.
המדבקה זה תוית מגנטית של החנות\יבואן, יש על המעבד מס' סידורי שרשום להם בחשבונית שהם מכרו לך.
א.המדבקה שייכת ישירות לאחריות וכאן באה התשובה לשורה השנייה שכתבת:
ב. הקוד הסידורי של המעבד לא רשום בשום מקום אצלהם. המדבקה היא מה שהם סורקים במכשיר מיוחד כדי לראות שזה אותו המעבד שהם נתנו לי כשהם הדביקו את המדבקה בעת הוצאת המוצר אליי מהמחסן ומשווים ביניהם. מדבקה שונה - אין אחריות. אין מדבקה - אין אחריות. זה כדי שאנשים לא יקנו ממישהו זול שמביא אישית, ההוא נסגר והם רצו ליבואן הזה ואומרים לו "זה המעבד שלך, תחליף לי" כאשר הם משקרים לו.

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
מדריכים: איך להכין כבל רשת
ביקורות: כונן OCZ SSD|צורב Asus 2014L1T | לא משטח, שטיח לעכבר !
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -

נערך לאחרונה על ידי alex.turovsky, 13-01-09 בשעה 10:26.
alex.turovsky לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-01-09, 11:18   #20 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של The-Fox

אלכס, כל מה שאמרת על חשיבותה של המדבקה הוא נכון אך בין זה ובין להדביק מדבקה בגודל של איצטדיון בלומפילד על ההיטסינק של המעבד המרחק עצום.
מעשה כזה של חנות הוא פשוט טמטום וחוסר אחריות ואני במקומך הייתי מבקש פיצוי על עוגמת הנפש והבלגן שזה גרם לך שלא נדבר על זה שהיית יכול לשרוף את המעבד בקלות.
שנים חנויות מדביקות מדבקה קטנה במקום המתאים לכך, בתחתית המעבד.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי 1immortal צפה בהודעה
אלכס , 2 היבואנים הרשמיים בארץ לא מדביקים מדבקות לבנות על הליבות של המעבדים ...
תסיק מזה לבד מסקנות .
היחידים שיש להם מדבקות יחודיות מיוחדות אלה איסטרוניקס , וזאת לא מדבקה שלהם .
פנה לחנות שממנה רכשת את המעבד , תסביר להם שזה ביזיון אחד גדול , ואתה מוריד את המדבקה הזאת , ושיספקו לך אחריות לפי חשבונית רכישה , ועל הדרך תשאל אותם מאיפה הם קנו את המעבד האפור הזה ...
עריכה:
או לחלופין , זאת מדבקה של החנות שבה רכשת את המעבד , אני מנחש שזה לוגי'ק ...
מכיוון שאתה על תקן משפחה שם , תסביר למישהו בשפת האם שלו שמה שהם עושים זה טמטום , ואם אין להם איך לסמן מעבדים , אז שלא יסמנו אותם , ויכבדו אחריות לפי סיריאלי על המעבד/חשבונית רכישה .
עריכה שנייה:
חבורה של דגנרטים ...
זה מזכיר לי את המעבדים שCDLOG היו מביאים לבד לכאן , והיו מדביקים עליהם את המדבקות הערביות שלהם , וכשרצו להוריד אותם , הם בשמחה היו אומרים שאין שום בעיה , אבל אחר כך ... לך ממש אחריות אצל אחמד בבאסטה .

לא נעים אבל זה פשוט כל כך נכון...
PC: Intel Core i7 2600K | G.Skill Ares DDRIII 2x4GB 1600Mhz 8-8-8 | Asus P8Z77-V | Sapphire 4870X2 | Intel 520 180GB | Perc 6/i - Samsung F4EG 2TBx4 RAID5 | Asus 2014L1T | Dell 2407WFP | Lian Li G70 Silver Watercooled
WaterCooling: Q² Project by The-Fox
Extreme Cooling: Duniek DICE/LN2 POT

נערך לאחרונה על ידי The-Fox, 13-01-09 בשעה 11:28.
The-Fox לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-01-09, 18:00   #21 (קישור ישיר)
נציג - P-See

דבר אחד מאוד צריך להיות ברור:

נאמר כבר כמה פעמים: מעבד אינטל שאינו נמכר דרך משווק מורשה/חנות מורשית אינו בר אחריות ע"י אינטל ישראל ובחלק מהמקרים ע"י אינטל העולמית.
האחריות היא לשלוש שנים על ידי אינטל במידה והמוצר הוא BOX, קרי מעבד ארוז ע"י אינטל עם אריזה של אינטל וכוללת מאורר מקורי.
הבעיה אתכם שאתם מחפשים מעבד בעוד 20 שקל או יותר זול במקום לרכוש דרך חנות מורשית ובאריזה מקורית.
אגב, חנות שמקבלת IPI מאינטל אינה רשאית למכור מעבדי OEM.

מעבד OEM אינו באחריות אינטל, נקודה. באם יש לך בעיה עם מעבד כזה אתה תשבור את הראש שלך מול החנות/יבואן לא רשמי שעלול להתנער מאחריות מסיבה זו או אחרת.
כלומר הסבר במילים פשוטות: מעבד קונים BOX.
ישן 15-01-09, 23:05   #22 (קישור ישיר)
IO Pro

מה אני אגיד לכם... היום הייתי ביבואן, באישור המנכ"ל הסירו לי את המדבקה.
אני חזור הבייתה, מתקין, 55 מעלות במנוחה , 80 מעלות בעומס.

הסרת המדבקה הורידה לי 10 מעלות משני המדדים.

מסקנה ? לוודא לפני שקונים בחנות שקונים ממנה שאותה חנות לא עובדת עם יבואן ששם מדבקות אחריות על המעבד (וכן, ביררתי, מי שהסיר את המדבקה מהמעבד שלו, איבד את האחריות על המעבד שלו באותו רגע כי רק המדבקה אומרת שאותו מעבד נרכש אצל אותו יבואן.
המספר הסידורי על גבי המעבד לא נרשם אצל בכלל ולכן אין לך הוכחה שהמעבד שלך נקנה מהם. אז לא להוריד את המדבקה עם הברקוד בשום אופן או ללכת ולעשות "דיבור עם אדון זה מנהל" כמו שעשיתי היום במור לוי.

שאלה נוספת . . . הטמפרטורות האלה נורמליות בכלל ? מה הטמפרטורות של ה I7 שלכם ?

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -
ישן 15-01-09, 23:13   #23 (קישור ישיר)
IO Member

80 מעלות בעומס? .. אתה רציני , אני חושב שזה מטורף איך אתם עושים OC עם טמפ' כאלה?..
GORDON לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 15-01-09, 23:22   #24 (קישור ישיר)
IO Member

מחזק ^^
תבדוק אם התקנת את הגוף קירור כמו שצריך
מעבד כזה אמור לעבוד על קירור סטוק 45 במנוחה ו70-65 במאמץ, לא יותר מזה.
Papa לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 15-01-09, 23:32   #25 (קישור ישיר)
IO Pro

אני לא יודע, אני שומע בכל מקום שהI7 בגלל שהם עם TDP של פאקינג 130W במקום 95W כמו בQ9XXX אז הם יותר חמים ממנו וזה מתיישב יופי עם הטמפרטורות האלה שלי עם קירור STOCK של INTEL .
*זה 920 ללא OC.

ישן 16-01-09, 0:47   #26 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של static

עזוב אותך אלכס... תעשה מוד של גריל מעל המעבד.. אני מביא נקניקיות נעשה על-האש
static לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 16-01-09, 11:30   #27 (קישור ישיר)
נציג - P-See

מוצרי BOX אינם מגיעים עם מדבקה, נקודה.
מוצר שנפתח עומד בניגוד לתנאי המכירה של אינטל ואם חנות עושה זאת זה חמור מאוד.
ישן 16-01-09, 11:41   #28 (קישור ישיר)
IO Pro

מאיפה המידע הזה ?

הם אמרו לי שכל משלוח שמגיע, מייד נפתחות כל הקופסאות ועל כל המעבדים שמים מדבקה. לכן עשרות אלפי מעבדים יוצאים מהם בצורה הזאת מזה 10 שנים.

תראה לי את המסמך בבקשה עם התנאים שאתה טוען.

ישן 16-01-09, 12:10   #29 (קישור ישיר)
Vmod Master

סמל האישי של DOCTOR ICE

ADIA - ישנם יבואנים שפותחים את הקופסה של המעבד לבדיקה ומוכרים כך את המעבדים ,
ויש להם הסכם עם איסטרוניקס וחיון (אני ראיתי במו עיני) .

לגבי הטמפ' שלך אלכס - אם אתה עם קירור סטוק - אז 80 מעלות בעומס זה הגיוני , קצת גבוה
אבל עדיין הגיוני .
ישן 16-01-09, 12:12   #30 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Keman

ציטוט:
פורסם במקור על ידי alex.turovsky צפה בהודעה
מאיפה המידע הזה ?

הם אמרו לי שכל משלוח שמגיע, מייד נפתחות כל הקופסאות ועל כל המעבדים שמים מדבקה. לכן עשרות אלפי מעבדים יוצאים מהם בצורה הזאת מזה 10 שנים.
הזמננו ממור לוי - והם שמו מדבקות קטנות מתחת ולא הגדולה על היט-סינק...זאת תופעה חדשה אצלהם.
Keman לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא