IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

ממר"ם יח' מחשבים בצה"ל

עם כל הכבוד לפתגם, בוא נשאיר אותו בצבא הרוסי. שנינו יודעים ששני הצבאות מסתמכים על פתגמים מנוגדים: רוסיה: כמות על ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 31-01-09, 8:12   #46 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של alex.turovsky

שלח הודעה דרך MSN אל alex.turovsky

עם כל הכבוד לפתגם, בוא נשאיר אותו בצבא הרוסי.
שנינו יודעים ששני הצבאות מסתמכים על פתגמים מנוגדים:

רוסיה: כמות על חשבון איכות.
ישראל: איכות על חשבון כמות.

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
מדריכים: איך להכין כבל רשת
ביקורות: כונן OCZ SSD|צורב Asus 2014L1T | לא משטח, שטיח לעכבר !
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -
alex.turovsky לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 31-01-09, 12:24   #47 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי alex.turovsky צפה בהודעה
מדבר איצתך מי שעשה בחלקו שירות קרבי ועוד התנדב לזה.

יש אנשים שרוצים קרבי ושיבושם להם.

יש אנשיםפ שרוצים יחידה טכנולוגית ודוחפים אותם למשהו "קרבי" עד כמה שניתן כמו שאותי ניסו להציב כמ"כ טירוני 02 ל3 שנים

כשהצבא לא עושה את המיון בצורה הכי טובה, אני מרגיש צורך לעזור שישרתו מבחירה ולא מהכרח. חייל שאינו מאמין במטרה לשמה הוא משרת, לא ינצח בקרב.

זו החשיבה המוטעת שיש פה, הצבא לא נועד להיות מקום נוח ששואל אותך איפה אתה רוצה להיות, אני יודע שאתה אדם ציוני ומאמין בצה"ל וכו' אבל צה"ל דוחף אנשים לקרבי כי הוא צריך אותם, ובני שמונה עשר לא משרתים מצה"ל מרצון אלא מהכרח, אם הם רוצים גם לשרת אז יפה מאוד, תבין שלפני 30 שנה ככה אף אחד לא שאל אותך בצה"ל מה אתה מעדיף אפילו,
בגלל זה הצבא שלנו הפך לצבא שוקו, יש יותר מדי פריבילגיה והתייחסות מעודנת, שוב אני לא אומר שלחייל צריך להתחייס כמו אל זבל, אבל אני אומר שחייל צריך להבין שצה"ל זה לא חוג שהוא יכול לבחור מה בא לו ומה לא בא לו, אתה מגיע למצב שחיילים נותנים להורים שלהם לצעוק על המ"פ כי הוא השאיר אותם שבת, זה חיילים? למרות זה אני לא מזלזל בחיילים שלנו שעושים עבודת קודש, אבל מפה זה יכול רק להדרדר.
dorlt לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 31-01-09, 13:34   #48 (קישור ישיר)
IO Rigs

סמל האישי של Proteous

ציטוט:
עם כל הכבוד לפתגם, בוא נשאיר אותו בצבא הרוסי.
שנינו יודעים ששני הצבאות מסתמכים על פתגמים מנוגדים:

רוסיה: כמות על חשבון איכות.
ישראל: איכות על חשבון כמות.
אלכס , תסתכל כמה ישראלים סטיסטית מסרבים לגיוס בכלל ואז תגיד לי אם יש מקום לחופש בחירה בצבא , כמובן שצריך מערך טכנולוגי חזק , וכמובן שצריך מערך קרבי חזק וכמובן שעדיף שהוא יהיה מבוסס על אנשים חזקים ששמחים ושלמים עם התפקיד והעבודה , אבל כמו שאתה יודע אי אפשר לרצות את כולם ויש תפקידים - כן לדוגמא שירות בתותחנים , שאף אחד לא רוצה ....
חופש הבחירה צריך להיות מנימלי עד אפסי, צהל והממשלה חייבים לנקוט ביד חזקה כנגד המשתמטים - זאת הבעיה העיקרית , כל עניין הקרבי מול גוב , זאת כבר בעיה משנית והיא לא כל כך חמורה כמו שנדמת.

H7C Desire : [ROM-AOSP GRH78] Oxygen v2.0-RC6 GingerBread 2.3.1
Proteous לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 31-01-09, 13:37   #49 (קישור ישיר)
IO Pro

זה שיש פינוק זה יפה. אבל זה שברוסיה למשל יש תנאים איומים לא הופך את החיילים הרוסים לטובים יותר.
החינוך מבית הופך בן אדם לממושמע. אח"כ חצוף כזה שקרא לאבא שלו בבית "יא בן זונה" יגיד אותו דבר על המפקד שלו. ברוסיה החינוך אחר לחלוטין.

בארה"ב בכלל, הצבא הוא צבא מקצועי ושלמים שמה משכורת גבוהה למי שמשרת. החיילים יודעים שאם יעשו בעיות, זה ינוכה להם משהמשכורת ובקופצת שירותם תוארך ולכן מתייחסים לצבא כמו לעבודה בעלת סיכון גבוה ועושים את המוטל עליהם.

הצבא בישראל לפי ועדות חקירה שונות צריך לעבור מהפכה מא' ועד ת'. זה יקרה וברגע שחיילים יפסיקו לקבל 400 שקל בתפקיד לא קרבי/ 700 שקל בתפקיד קרבי, הרבה לא ישתנה.

אני לא מדבר על הלך הרוח בצבא או מורל שזה גם קשור למי מנהיג אותו, רמטכ"ל טייס כמו חלוץ או אחינו גבי אשכנזי. אני נורא מרוצה מהשינוי שעבר הצבא תחת פיקודו וזה שבמבצע עופרת יצוקה הימחי"ם (יחידות מחסנים לשעת חירום) היו מלאי כל טוב.

ואפשר להגיד שהמורל וכל המבנה נקבע מהפוליטיקה והצרכים נקבעים לפי רצון הפוליטיקאים, אבל זה כבר לדיון אחר

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -
ישן 31-01-09, 13:50   #50 (קישור ישיר)
IO Rigs

סמל האישי של Proteous

כן אני מסכים אם מה שאתה אומר , אני חושב , וזה גם דיי בולט לעין שאפילו מאז מלחמת לבנון השניה צהל עבר הרבה שינויים , ואני מברך על זה , יש עוד דרך ארוכה וכמו שאמרת זה כבר דיון אחר.
נגעת פה בנקודה שלא הרבה מבינים את משמעותה , וזה עניין החינוך מבית , אתה ממש לוקח לי מילים מהפה, חינוך מבית זה הדבר הכי קריטי והכי משמעותי לבן אדם לשירות הצבאי שלו ולאיזה מן אזרח הוא יהפוך - אחד שיועיל למדינה או פרזיט שרק ידע לקחת.
אני תמיד אומר , שלפני שנכנסים ומטפלים בכל עניין ה"לא רוצה קרבי" צריך לטפל בעניין משמעותי בהרבה והוא עניין ה"לא רוצה להתגייס", דור הציונים הולך ונכחד וזה מפחיד אותי

H7C Desire : [ROM-AOSP GRH78] Oxygen v2.0-RC6 GingerBread 2.3.1
Proteous לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 31-01-09, 18:27   #51 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Proteous צפה בהודעה
כן אני מסכים אם מה שאתה אומר , אני חושב , וזה גם דיי בולט לעין שאפילו מאז מלחמת לבנון השניה צהל עבר הרבה שינויים , ואני מברך על זה , יש עוד דרך ארוכה וכמו שאמרת זה כבר דיון אחר.
נגעת פה בנקודה שלא הרבה מבינים את משמעותה , וזה עניין החינוך מבית , אתה ממש לוקח לי מילים מהפה, חינוך מבית זה הדבר הכי קריטי והכי משמעותי לבן אדם לשירות הצבאי שלו ולאיזה מן אזרח הוא יהפוך - אחד שיועיל למדינה או פרזיט שרק ידע לקחת.
אני תמיד אומר , שלפני שנכנסים ומטפלים בכל עניין ה"לא רוצה קרבי" צריך לטפל בעניין משמעותי בהרבה והוא עניין ה"לא רוצה להתגייס", דור הציונים הולך ונכחד וזה מפחיד אותי

הלא רוצה להתגייס מגיע מחינוך מפנק ומחוסר ערך למדינה, לוקחים אותה כמובן מאליו וכמובן יש את המשפט "מדינה מחורבנת, למה לי לשרת אותה?", פעם אפילו אם הבן אדם סבל מהמדינה הוא גדל על הערך שזו המדינה שלו ובשבילה ההורים שלו נלחמו עליה ובגלל זה הוא העריך אותה (כמובן שגם אהב אותה), היום לוקחים את ישראל כמובן מאליו וכאילו יש אופציות בחו"ל, אז אין רצון להגן עליה.
לא דור הציונים נעלם, אלא דור הערכים נעלם.
dorlt לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 31-01-09, 18:50   #52 (קישור ישיר)
IO Rookie

אני עוד צעיר,16.5 ואין עדיין צו ראשון.
אבל אני כבר מתחיל לחשוב על זה.
במה אשרת?
קרבי\לא קרבי? אין לי מושג.
כאשר הייתי בגדנ"ע (כן,אני יודע שיגידו שזה שטויות וזה לא דוגמה לצה"ל וזה משחק ילדים וכו')
היה בי רעל מטורף. רציתי להיות עם החברה בקבוצה ולדפוק ריצות ושטויות כאלה ולירות קצת...אבל אח"כ חשבתי " ואי קרבי, זה לא מסוכן?" - אז אני לא יודע מה אני רוצה לעשות.
מישהו יכול לנווט אותי? למרות שיש עוד זמן....
אני במגמת תקשורות(אם זה עוזר) , ושוב כמו שאמרתי לא אכפת לי קרבי אבל אני לא רוצה "למות" - כן אני יודע שזה משפט מפגר,אבל ככה זה אצלי.
נ.ב : יש לי שבר מאמץ [דפוק לאללה] שהתגלה אצלי לפני כשבועיים. - שבר מאמץ בגב.
ואסור לי לעשות ספורט חצי שנה. אתם אומרים שזה יוריד לי פרופיל? (שוב,אני בן 16.5,אין עדיין צו ראשון)
13.5.92
avi2k3 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-02-09, 0:28   #53 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

אם יש לך שבר שנתיים לפני הצו הראשון אז יש מצב שכן...

"..ואהבת לרעך כמוך, זה כלל גדול בתורה" - רבי עקיבא

http://www.youtube.com/watch?feature...v=83LQsJiz6Ac#!

http://www.aravrefael.net/
אתר לזיכוי הרבים.

tsrm לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-02-09, 2:57   #54 (קישור ישיר)
IO Folding Team

שלח הודעה דרך ICQ אל NIRAN

לפעמים צה"ל הוא מסגרת אטומה חסרת הגיון שמורידה כל קמצוץ מוטיבציה לשרת בקרבי
G.Skill DDR3 3072MB Tri Channel 1600MHZ 3GBNQ CL9 @1800MHZ
Sapphire Radeon HD4870X2 2GB PCIe
Cooler Master 700W Silent Pro
WD Caviar Black WD6401AALS 6400GB 7200RPM 32MG Buffer
Creative 4.1
Thermaltake Lanfire VM2000 Moded
http://www.iopanel.net/forum/thread21564.html
NIRAN לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-02-09, 11:19   #55 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי avi2k3 צפה בהודעה
אני במגמת תקשורות(אם זה עוזר) , ושוב כמו שאמרתי לא אכפת לי קרבי אבל אני לא רוצה "למות" - כן אני יודע שזה משפט מפגר,אבל ככה זה אצלי.
נ.ב : יש לי שבר מאמץ [דפוק לאללה] שהתגלה אצלי לפני כשבועיים. - שבר מאמץ בגב.
ואסור לי לעשות ספורט חצי שנה. אתם אומרים שזה יוריד לי פרופיל? (שוב,אני בן 16.5,אין עדיין צו ראשון)
13.5.92
כזכור לי צו ראשון מגיע בגיל 16 בי"א לא ? אז אתה צריך להצהיר על הכל .

איך בכלל מקבלים שבר מאמץ בגב, מה עשית יותר מדיי פעמים "גשר" בשיעור ספורט ?

באשר למגמה, מה זה התקשרות ?

ישן 01-02-09, 16:44   #56 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Arsenal

שלח הודעה דרך ICQ אל Arsenal שלח הודעה דרך MSN אל Arsenal

^תקשורת זה מחשבים לפחות אצלנו זה גם,תקשוב מחשבים בקיצור.

תכ'לס גם אני חושב על להתגייס לפה או לפה אבל חושש מזה כמובן שכיום בבית ספר אני לומד תקשוב שאני יצא עם זה תעודת טכנאי PC סיסקום איך שקוראים לזה ורוצה להמשיך לימודים י'ג י'ד
הבעיה היא מה אפשר לעשות אחרי זה בצבא עם התפקיד הזה ואם אני יהיה שמה בתפקיד הזה אני רוצה לצבור שמה ניסיון.
שמעתי ממישהו שאם אתה רוצה להיות שמה בתפקיד של מחשבים אתה צריך לשרת שמה פאקינג 5 שנים מהחיים עכשיו 5 שנים לפעמים זה כל ההבדל וההורים שלי לא צעירים תכ'לס הם כבר מתקרבים לגיל ה50 ויחיו רק מפנסיה כזה(כה אני חושב על ההורים כפרה עליהם)

Samsung 4GB 1600MHzX2

GeForce GTX 570 GV-N570OC

SAMSUNG HD103SJ 1TB
SAMSUNG HD642JJ 640GB
fsp raider 750w

Gigabyte Triton GZ-XX1CA
LG W1952TQ
Arsenal לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-02-09, 16:56   #57 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
כזכור לי צו ראשון מגיע בגיל 16 בי"א לא ? אז אתה צריך להצהיר על הכל .

איך בכלל מקבלים שבר מאמץ בגב, מה עשית יותר מדיי פעמים "גשר" בשיעור ספורט ?

באשר למגמה, מה זה התקשרות ?
זכור לך לא נכון , מקבלים ב 16.5 ,ככה שאני אמור לקבל בקרוב.
ושבר מאמץ זה שבר כתוצאה ממאמץ מתמשך ,במקרה שלי כדורסל
התכוונתי לתקשורת ולא תקשורות, וזה מה שזה אומר - למידה על תהליך התקשורת בין בני אדם[הצד המשעמם] והצד היותר כיפי ומהנה - צילום , קולנוע , הפקת סרטים וכו'.
לא שאלתי אם צריך להצהיר על הכל , שאלתי אם זה בכלל נחשב ומוריד פרופיל.
avi2k3 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-02-09, 17:25   #58 (קישור ישיר)
IO Pro

למי שרוצה משהו איכותי באמת, אני לא ממליץ ללכת לממר"מ אלא לגאמ"א, שזה מסלול בחיל המודיעין.

משם עוברים מיונים לאנשי תקשורת מחשבים, אבטחת מידע וכל מה שמתעסק בו ההיי טק הישראלי לאחר הצבא.

לדוגמה גם גיל שוויד, שירת ביחידה 8200 של חיל המודיעין. הוא והחברה שהקים, צ'ק פוינט(חתימה), מתמחים בתחום אבטחת מידע ואבטחת מחשבים - התחיל ככה.

זה מסלול מהיר למשכורת של 10 אלף מייד עם השחרור הצבאי וחתימה לקבע היא מזערית, כזכור לי חצי שנה בלבד.

מי שבגיל י"א, שיתקשר בזה הרגע ליחידת האיתור של חיל המודיעין ויבקש להתקבל לזימון למסלולי גאמ"א האלה.
פרטי התקשרות כאן: אתר חיל המודיעין

ישן 01-02-09, 17:52   #59 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של static

קראתי רק חלק מהפוסט אבל ממה שאני יכול לתרום זה ככה...

לי אובחן גם רשרוש בלב בצו ראשון, שלחו אותי לבדיקות יצא שזה משהו זניח שיש לאחד מ5 בערך
וזה סתם קשקוש שלא מוריד פרופיל.

אני גם התחלתי קקרבי למרות שלא רציתי (הייתי פרופיל 72 קבא 54) אחרי שנה של שירות בנ"מ בחייל האוויר והתבוננות על מכמ"מים כל היום ואימונים של לירון במטרות מקרטון ובלונים עשיתי קצת מאמצים ומשכתי חוטים והצלחתי לעבור לחייל הים ביחידת מחשוב שם...
שירתתי בחיל הים במנהל רשתות וטכנאי מחשבים ורשתות תקשורת.

משם לאזרחות המעבר היה קליל, ישר משכורת יפה (הרבה יותר יפה משל כל אחד שהשתחרר מקרבי ועבד אח"כ בתור מאבטח)...

ואחרי שנתיים החלטתי להמשיך להתפתח בתחום והלכתי ללמוד מדעי המחשב, וכשסיימתי את התואר בכלל העולם נפתח והאופציות היו רבות ומגוונות...

היום אין תלונות

קיצור המלצה כמו שאלכס אמר לך ממר"מ או 8200 ושאר יחידות מודיעין זה הכיוון !
static לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-02-09, 17:55   #60 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

אלכס,מה היחידה הזאת עושה?
STATIC, תודה על הטיפ
במה אתה עובד היום?

"..ואהבת לרעך כמוך, זה כלל גדול בתורה" - רבי עקיבא

http://www.youtube.com/watch?feature...v=83LQsJiz6Ac#!

http://www.aravrefael.net/
אתר לזיכוי הרבים.

tsrm לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא