IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

שאלה בקשר לעבודה בעתיד בתחום המחשבים

זאת שאלה שקצת מטרידה אותי. בעיקרון בעתיד אני רוצה לעבוד בתחום המחשבים, אם זה להיות איזה טכנאי מחשבים פרטי או ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 01-02-09, 22:08   #1 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Arsenal

שלח הודעה דרך ICQ אל Arsenal שלח הודעה דרך MSN אל Arsenal
ברירת מחדל שאלה בקשר לעבודה בעתיד בתחום המחשבים

זאת שאלה שקצת מטרידה אותי.
בעיקרון בעתיד אני רוצה לעבוד בתחום המחשבים, אם זה להיות איזה טכנאי מחשבים פרטי או לעבוד בחנות כל שהיא ודברים כאלה זאת השאיפה שלי בעיקרון או אפילו עבודה באורנ'ג סלקום וכאלה.
אין לי כוונה לעבוד בחנויות כמו הבאג והאופיס דיפו לפי מה שהבנתי זה לא יוביל אותי לשום מקום בחיים עם משכורת ממוצעת.

איך התהליך הזה הולך?
כיום אני בבית ספר לומד תקשוב מחשבים שאני יקבל עם זה תעודה של ''טכנאי PC סיסקום''שזה רק תחילת הדרך.
מה צריך ללמוד אחרי זה בשביל להתפתח יותר ולקבל יותר סמכות ואופציות עתידיות איך שאומרים את זה...

ונגיד בצבא אם בצבא אני ירצה ללכת לאיזה תפקיד כזה בתחום המחשבים או משהו כזה למי אני צריך לפנות להגיד את זה(כנראה שיהיה לי פרופיל לא הכי גבוה עקב זה שיש לי כריש דם מי שלא ממש יודע מה זה מוזמן לחפש בגוגל)
וזה נכון שבמידה ואני ילך למשהו כזה אז צריך להיות שמה 5 שנים וכאילו לצבור ניסיון?

למה יש ביקוש היום לאיזה עבודות בתחום המחשבים?
ונגיד בהרבה עבודות מבקשים אנשים עם ניסיון איך זה בא ליידי ביטוי עם אנשים שאין להם את אותו ניסיון ורק גמרו לעבוד בזה.

אשמח לתשובות מבוגרי הפורום שעובדים כיום בתחום המחשבים,וזה לא רק תחביב כמו החברה פה שבגיל העשרה עם כל הכבוד

תגובות חברים?

Samsung 4GB 1600MHzX2

GeForce GTX 570 GV-N570OC

SAMSUNG HD103SJ 1TB
SAMSUNG HD642JJ 640GB
fsp raider 750w

Gigabyte Triton GZ-XX1CA
LG W1952TQ
Arsenal לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-02-09, 22:18   #2 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של Bounty_Hunter

שלח הודעה דרך MSN אל Bounty_Hunter

השעיפות שלך ממש לא בשמיים!
היתי מציאה לך לשאוף יותר גבוה כי עבודה בחנות זה משכורת עלובה, בכל אופן, בשביל שיקבלו אותך לעבודה בחנות בטכנאי אתה לא צריך יותר מתעודת טכנאי הכי פשוטה...
למרות שאני מכיר כמה אנשים שעובדים כטנאים ואין להם שום תעודות הם פשוט מבינים במחשבים וזהו (כנראה פרטקציות...)
Bounty_Hunter לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-02-09, 22:33   #3 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Arsenal

אחד שרושם שעיפות עם ע' אז אולי זה השאיפה שלך(סתם בצחוק לא ניתפוס אותך בקטנות)

אני מכיר כמה חברה מב'ש רוסיים שסך הכל אין להם שום תעודה שום כלום ועובדים באיזה חנות במשכורת מינימום של 20 שקל לשעה בעוד שהמעסיק שלהם נגיד על פירמוט עושה 220 שקל והם מקבלים גרושים

Samsung 4GB 1600MHzX2

SAMSUNG HD103SJ 1TB
SAMSUNG HD642JJ 640GB
fsp raider 750w

Gigabyte Triton GZ-XX1CA
LG W1952TQ
ישן 01-02-09, 22:37   #4 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של Bounty_Hunter

שלח הודעה דרך MSN אל Bounty_Hunter

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yacovmateo צפה בהודעה
אני מכיר כמה חברה מב'ש רוסיים שסך הכל אין להם שום תעודה שום כלום ועובדים באיזה חנות במשכורת מינימום של 20 שקל לשעה בעוד שהמעסיק שלהם נגיד על פירמוט עושה 220 שקל והם מקבלים גרושים
וזה השאיפה שלך? לקבל כמה גרושים?

ואני סך הכול מנסה לעזור לך, כי אני מכיר כמה אנשים (אהם אהם ההורים שלי) שחשבו בקטן כמוך וכיום הם ממש מצטערים שהם לא הלכו ללמוד לאיזה משהו בכיר, הם מרוויחים גרושים וקורעים ת'תחת (סליחה על הביטוי)
Bounty_Hunter לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-02-09, 22:58   #5 (קישור ישיר)
IO Member

שאיפה ממש לא גבוהה , אפילו נמוכה קצת ..
שמע אני בקיץ הולך לעבוד בחנות מחשבים (פרוטקציות) זה ממש משעמם שאתה בא ומרכיב 10 מחשבים כל יום =[ .
תשאף לאיזה מהנדס/מתכנת ..
GORDON לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-02-09, 23:06   #6 (קישור ישיר)
IO Banned

סמל האישי של LoMpEx`

שלח הודעה דרך ICQ אל LoMpEx`

^ אתה מודע לכך שעם אתה מתחת לגיל 16 חוקית אסור להם להעסיק אותך ובמידה ותיתפס אתה גם תוענש ? מה גם שאני בטוח שהחנות הנ"ל מתקינה תוכנות לא חוקיות ונותנת להם רישיונות לא חוקיים.

בכל מיקרה חברים תחכו קצת,תלמדו יש לכם זמן וגם לי יש זמן כל דבר בזמנו.
LoMpEx` לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 01-02-09, 23:27   #7 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של wa11a

^^ מותר להעסיק מגיל 14

AMD Phenom II X4 945 3.0 - Gigabyte GA-MA785UD3H - ADATA 1333 4GB (2GBX2) + Kingston 1333 4GB (8GB) - Gigabyte HD6850 1GB OCed - Samsung spinpoint F3 1TB - Seasonic ss500ET - Lancool K58 - Samsung T220
wa11a לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-02-09, 23:51   #8 (קישור ישיר)
IO Banned

סמל האישי של LoMpEx`

שלח הודעה דרך ICQ אל LoMpEx`

אני יודע משהו אחר,אבל עם אתה אומר.
LoMpEx` לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-02-09, 23:57   #9 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של wa11a

מידע לענין העסקה נכונה של בני נוער

1. גיל העסקה
במהלך חופשת הקיץ אסור להעסיק בני נוער מתחת לגיל 14. נער שמלאו לו 14 וטרם מלאו לו 15 ניתן להעסיק רק בעבודות קלות שאין בהן כדי להזיק לבריאותו ולהתפתחותו. במהלך שנת הלימודים מותר להעסיק בני נוער מגיל 15 ומעלה, ובלבד שלא חל עליהם חוק לימוד חובה.
בעבודות מסוכנות מסוימות, אין להעסיק בני נוער גם אם מלאו להם 15 שנה ולא חל עליהם חוק לימד חובה.
לגבי העסקת בני נוער בהופעה ובפרסומת ישנם כללים מיוחדים, ובענין זה דורשת העסקת נער מתחת לגיל 15 קבלת היתר מיוחד ממשרד התמ"ת, וחלים כללים מיוחדים לענין תנאי העסקה ושעות ההעסקה.

AMD Phenom II X4 945 3.0 - Gigabyte GA-MA785UD3H - ADATA 1333 4GB (2GBX2) + Kingston 1333 4GB (8GB) - Gigabyte HD6850 1GB OCed - Samsung spinpoint F3 1TB - Seasonic ss500ET - Lancool K58 - Samsung T220
wa11a לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-02-09, 0:33   #10 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

ציטוט:
כיום אני בבית ספר לומד תקשוב מחשבים שאני יקבל עם זה תעודה של ''טכנאי PC סיסקום''שזה
קודם תסיים את ההסמכה שלהם, אני לא עשיתי כי המורה שלנו דפק לי את המוח יותר מדי, הייתי "רך" בזמנו ומורים הרסו לי את המוח יותר מדי (מי אמר שלמורים אין מטרה?)

אחרי שתסיים בית ספר עם זה אתה תלך 90% ליחידת מחשוב בצה"ל... 3 שנים אח"כ> תחזור אלינו לקבלת הוראות נוספות
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-02-09, 1:37   #11 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Arsenal

^חח תן לי לחיות עוד שנה קודם טפו טפו טפו

ואיך קוראים לזה נגיד אומרים לי לאן אתה רוצה ללכת מה העדפה שלך אני אומר להם ליחידת מחשוב בצ'הל?

זה יעזור לי ה3 שנים ניסיון הזה בעתיד נכון?

Samsung 4GB 1600MHzX2

SAMSUNG HD103SJ 1TB
SAMSUNG HD642JJ 640GB
fsp raider 750w

Gigabyte Triton GZ-XX1CA
LG W1952TQ
ישן 02-02-09, 1:42   #12 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

ציטוט:
^חח תן לי לחיות עוד שנה קודם טפו טפו טפו

ואיך קוראים לזה נגיד אומרים לי לאן אתה רוצה ללכת מה העדפה שלך אני אומר להם ליחידת מחשוב בצ'הל?
כזמנך יבוא (גיל 17~18) צה"ל יזכר שאתה קיים ויתחיל תהליך הכרות איתך שכולל צו ראשון ומבדקים לימיניהם.
אח"כ ביום הגיוס יבוא לך קצין מטומטם שנקרא בצה"ל "קצין מיון" שיחליט מה אתה עושה ב3 שנים הקרובות
זה יעזור לי ה3 שנים ניסיון הזה בעתיד נכון?
חיובי
שמע, הניסיון בצה"ל משפיע בצורות שונות על העתיד. במקצוע שלי למשל אחרי ה3 שנים בצה"ל אני יכול להיות מוסמך כחוקר פרטי (כן, הייתי חוקר פלילי במצ"ח לפי שלא יודע) אחרי מבחן הסמכה פשוט. במקום פרוצדורה שלוקחת כמה שנים טובות והשרות שלי נחשב לי כסטאג'
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-02-09, 9:08   #13 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של static

הצבא זה קשר הקפיצה הכי טוב שיש לעבודה בהייטק (בתנאי שהשתלבת במקום הנכון)

אז כן אל תוותר ותבקש יחידת מחשוב או יחידה מודיעינית כלשהי..

אני אחרי הצבא עבדתי כמנהל רשתות וטכנאי מחשבים רק בגלל שבצבא רכשתי ידע וניסיון קיבלו אותי אחרי ראיון קצר...
static לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-02-09, 9:49   #14 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Digital_Oracle

אני יכול להגיד לך שיש לי ידידה ששירתה בקרייה בתור מנהלת רשת מחשוב שזה בעצם כמו תמיכה טכנית,והיום אחרי השחרור היא עובדת באחת מחברות התקשורת הגדולות בארץ עם תנאים מעולים ומשכורת מעולה יחסית למישהי בלי תואר והסמכה יחסית בסיסית,ככה שהצבא יכול להוות מקפצה רצינית לתחום הזה.
ישן 02-02-09, 10:34   #15 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של VanHalen

שאלה טובה, לגבי שאיפות אני לא אכנס בשלב זה כי שאני הייתי בגילך לא היה לי שמצ של מושג מה אני רוצה להיות ומה שחשבתי פעם אני בטח לא חושב היום.
אבל זה שאתה רוצה להכנס למחשבים זה התחלה

תחום המחשבים מתפצל ל2 בגדול, חומרה ותוכנה, קודם תחליט מה אתה רוצה.
לעבוד בחנות מחשבים זה נחמד בתור סטודנט למשל, עבודה סבבה שממנת לך את התואר.
אבל זה בוודאי לא עבודה לחיים.( אלה אם כן החנות היא שלך ואתה יודע לנהל אותה כמו שצריך שזה נושא אחר לגמרי).

לי יש העצות אחרות לגמרי בשבילך אבל תלוי לאן אתה חותר, חומרה או תוכנה?
Intel I5 3470| AC Freezer 7 | Asus P8Z77-V LX2 | Corsair XMS3 2x4GB 1600MHZ | Sapphire HD 7850 | Corsair Force 3 120GB| Topower Top 550W | TT Strike MX | LG L207WT | Microsoft Sidewinder X6 | Razer Naga
Sony Xperia Z1 Compact
Xiaomi MI-2 16GB - MIUI V5
מדריכים: תצוגת משאבי מערכת בזמן אמת תוך כדי משחק
VanHalen לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא