IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > רשתות ותקשורת
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

רשתות ותקשורת כאן תמצאו תשובה לכל שאלה בנושא רשת אלחוטית , רשת קווית , הגדרת ראוטר , נתב , שיתוף בין מחשבים , בעיות גלישה באינטרנט , חבילות גלישה וספקיות אינטרנט

ציוד היקפי : רשתות ותקשורת

כמה שאלות לגבי קורס mcse\mcitp

שלום לכולם ! אני מתענין קרגע בקורס mcitp בבית הספר ג'ון ברייס, הבנתי שהקורס שלהם מכיל היתמצאות בתוכנות של 2003+2008 ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 06-03-09, 17:45   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל כמה שאלות לגבי קורס mcse\mcitp

שלום לכולם !
אני מתענין קרגע בקורס mcitp בבית הספר ג'ון ברייס, הבנתי שהקורס שלהם מכיל היתמצאות בתוכנות של 2003+2008
מחיר הקורס 19.000 ש"ח כולל מע"מ וכולל 6 מבחנים ואת התארים הבאים :
• MCTS: Windows Vista, Configuration
• MCTS: Microsoft Exchange 2007, Configuration
• MCSA: Windows Server 2003
• MCTS: Windows Server 2008, Network Infrastructure, Configuration
• MCTS: Windows Server 2008, Active Directory, Configuration
• MCITP: Windows Server 2008, Server Administrator

השאלות שלי הם כאלה ,
האם כדאי לקחת את הקורס הזה במקום קורס mcse רגיל?
האם באמת ההסמכות האלה שוות להסמכות שמקבלים בקורסים של mcse ומכילות גם את הסמכות על התוכנות של 2008
באמת ? (כמו שאמרו לי הנציגים של ג'ון ברייס) ומה דעתכם על המיכללה המדוברת ועל המרצים שם ?

מה לדעתכם הסיכוים שאתקבל לעבודה בתחום עם ההסמכות האלה
ומה תווך המשכורת שמשלמים בדרך כלל ?
וזה לא שאני רוצה להיתעשר מהמיקצוע
אלה מחפש קורס קצר פרקטי שאחריו אמצא עבודה עם שכר הגון ושעות סבירות בכדי שאוכל להיסתדר בתור סטודנט.

אשמח לתגובות בעניין
יום טוב !
net-bos לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 31-03-09, 19:17   #2 (קישור ישיר)
cpc
IO Rookie

אני לומד כרגע במכללת אומגה בכפ"ס MCITP ENTERPRISE ושילמתי מחיר נמוך יותר .
לדעתי כדאי לך ללמוד MCITP היות וכעת נכנסים לאירגונים השרתים החדשים של מיקרוסופט - שרתי 2008 , וכשאסיים את ההסמכה חברות יצטרכו מנהלי רשת שתומכים במערכות העדכניות.
מעבר לכך המרצה מלמד אותנו גם את שרתי 2003 ותוך כדי הקורס אני עובד עם שרתים של 2003 בעבודת סטאז' שסידרו לי המכללה.

במידה ואתה מעוניין שאספר לך פרטים נוספים שלי הוא 0523286450

בהצלחה בקורס :-)
cpc לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 31-03-09, 19:30   #3 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של Andrew

שלח הודעה דרך SKype אל Andrew

MCITP זה בעצם דור החדש של MSCA/E.

כרגע ולעוד (אני מאמין) 3-5 שנים יהיה מספיק MSCA/E כי לא כולם עוברים ל server 20008/vista ו EXCHANGE.

מצד שני חברות כן מתחילות לקלוט את זה כפיילוט. וגם מערכות די דומות Exchange/Server לא השתנו הרבה ביחס לשינוי בין הדורות הקודמים.

אני גם חושב לעשות את הבחינות של MCSA/MCSE/MCITP (ללא קורס) בשביל עצמי.

שתדע לך כל התעודות האלו טובות רק בשביל לעבור את הפקידה, בראיון עבודה פחות מסתכלים על התעודות אלא על הידע שלך, ניסיון (חלק חשוב מאד) ועל איך אתה חושב.

Rig I | 2600K @ 4.5Ghz | DZ68DB | SSD 320 160GB | Mushkin 4Gbx2 | Seasonic MII-12 520W |

HTPC [XBMC 10.1] | E2160 @ 3Ghz | IP-35E | Gskill 1Gbx2 + 2Gb | HD2600 | Hec Silent Pro 375W |

Laptop | Dell Studio 1555 |

Phones | Nexus 4 | CM10.1@NightlyMod |
Andrew לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 31-03-09, 19:44   #4 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Andrew צפה בהודעה
MCITP זה בעצם דור החדש של MSCA/E.

כרגע ולעוד (אני מאמין) 3-5 שנים יהיה מספיק MSCA/E כי לא כולם עוברים ל server 20008/vista ו EXCHANGE.

מצד שני חברות כן מתחילות לקלוט את זה כפיילוט. וגם מערכות די דומות Exchange/Server לא השתנו הרבה ביחס לשינוי בין הדורות הקודמים.

אני גם חושב לעשות את הבחינות של MCSA/MCSE/MCITP (ללא קורס) בשביל עצמי.

שתדע לך כל התעודות האלו טובות רק בשביל לעבור את הפקידה, בראיון עבודה פחות מסתכלים על התעודות אלא על הידע שלך, ניסיון (חלק חשוב מאד) ועל איך אתה חושב.
"פיילוט" = Member Server וגם לא כזה מהר ב-Production.
לגבי MCITP אם תצטרך יש לי את כל החומר ב PDF.
planB לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 31-03-09, 20:00   #5 (קישור ישיר)
IO Pro

קודם כל, המכללה נחשבת טובה. אני לא יודע איך היא יחסית לאחרות, אבל יש לה שם טוב. גם הצבא עובד איתה.

שנית, הקורסים האלה חשובים. זה לא שמקבלים אוטומטית לעבודה ברגע שיש לך קורסים (גם אם היית מוסיף על זה אונ'), אבל זה ייתן לך התחלה טובה.
eddr666 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 31-03-09, 20:06   #6 (קישור ישיר)
IO Rookie

שלום לך, נתחיל ככה:

ל-cpc : אני חייב לשאול אותך- באיזה סרט אתה חיי?פחד ה' לשדרג פרודקשין ל 2008 במיוחד כשהכל עובד,שלא לדבר על נושא הרישוי .
אין שום ROI לעניות דעתי.
טרם נתקלתי בארגונים שחפצו ב2008 ופרסו ארכיטקטורת 08 , למעט עבודה בסביבת מעבדה
(LABS) או MEMBER SERVER .

לגבי הבחור שמתלבט איפה ללמוד -מלפני שאתה סוגר על מכללה כזו או אחרת אני מציע לך ללכת למספר פגישות יעוץ ולערוך השוואה מקיפה אודות כמות השעות,איכות המרצים,תנאי הקבלה ובעיקר התכנים וצורת הלימוד.
בג'ון ברייס הדבר היחידי שמלמדים אותך זה לעבור את הדאמפים שלהם.
בעבר ערכתי השוואה מאוד מקיפה בין המכללות השונות(בערך 20) והמסקנה היא ברורה מאוד-המכללה האיכותית ביותר לטעמי ללמוד בה את נושא הסיסטם והאבטחה היא במכלת "סלע" ברמת גן.
קיים פורום לימודים בנושא שדן רבות על הסוגיה היכן ללמוד-במידה ותרצה לינק אשלח לך לפרטי.
שם כמובן דנים על הכל , כמו כן תוכל להתרשם מחוויות לימוד ,התרשמויות וכו'.
תמיד תוכל לקחת שיעור נסיון ללא כל התחייבות בכל מכללה שרק תרצה.
מה שכן אתה חייב לקחת את כל הקורס הזה(ולא משנה איפה תלמד) בתור חשיפה נטו.
מרבית הלימודים הם עצמאיים!גם בסלע וגם במכללות אחרות.
אין מה לעשות..ככה זה סיסטם,שלא לדבר על אבטחה.
בסלע אגב מעבר לשיטת הלימוד הייחודית יצאו השנה ספרים מאוד מאוד מאוד איכותיים ויקרים בעברית,מי שלומד השנה יקבל אותם(הכל כלול) ולא יצטרך לרכוש בפרטי.
ע"מ שלא תחשוב שיש לי הסכם עימם או כל דבר אחר,אני אחסוך במילים ואמליץ לך ללכת ליום עיון או פגישת יעוץ(מקווה שתזכה להיות בהרצאה של רוני דויטש,הוא כזה תותח,לא פלא שבאים ללמוד אצלנו מגופים ממשלתיים ובטחוניים-תבין לבד עד כמה תופסים מסלע מכללה רצינית).
השיא היה שבאו מהרשות לאבטחת מידע ללמוד אצלו.
אתה חייב ללכת על 2003 תחילה,מדובר במערכות שיחזיקו עוד המון שנים.
ובכלל להבין את הארכיטקטורה של 2008 חובה להיות ספץ במערכות 2003 .
ארגונים לא ממהרים להכניס את 2008 בטח לא בפרודקשין שעובד !
נתקלתי במאות הודעות שמבקשות לדעת SERVER 2003 וכמעט ולא נתקלתי ב 2008.
אחרי שתצבור נסיון ב 2003 , החברות ישלחו אותך לבד להלשמה ל 2008 כבנוס או כהשלמה טכנולוגית בהתאם לדרישות מנהל מערכות ה-IT.
מה שכולם עושים זה מלמדים את 2003 ואז מראים את החידושים ב 2008(כמו NAP למשל) מה שמכונה "חשיפה טכנולוגית".
בסלע מה שיפה שמלמדים אותך הרבה דברים מעבר ומכינים אותך למה שת'כלס קורה בשטח(הרבה third party והרבה שרתים מסביב-SUS,ISA,SQL וכו').
מה שיפה שלאורך כל המסלול הם מדגישים לך את נושא האבטחה שחשוב מאוד בימנו(תראה מה קורה עם ה-Conficker היום).
המחיר עצמו בג'ון ברייס ביחד לשעות והתכנים וצורת הלימוד נשמע לי מאוד יקר.
אני מציע לך לקבוע פגישת יעוץ בסלע ולהחליט בעצמך לאחר שערכת השוואה מקיפה.
בלסע גם תוכל להמשיך למסול אבטחת מידע מאוד מקצועי(שוב אני מאחל לך שתזכה שרוני ילמד אותך).

לגבי השאלות הבאות:
>"מה לדעתכם הסיכוים שאתקבל לעבודה בתחום עם ההסמכות האלה "ומה תווך המשכורת שמשלמים בדרך כלל ?

אף אחד לא מתחיל מלמעלה , להיפך-כולם מתחילים מנמוך ואח"כ מטפסים.
מרבית המסיימים את ההסמכות הנ"ל מתקבלים לעבודת HELPDESK ומשם מתפתחים.
המשכורות הם 4-5 למשרות כאלו.
אף אחד לא יתן לאדם ללא נסיון (בלי קשר אליך-אל תקח את זה אישית) להתעסק ברמת ניהול תשתית,אבל שוב-מתחילים מ-delegate למי שמבין אותי..

>"וזה לא שאני רוצה להתעשר מהמקצוע
אלא מחפש קורס קצר פרקטי שאחריו אמצא עבודה עם שכר הגון ושעות סבירות בכדי שאוכל להסתדר בתור סטודנט."

תוכל למצוא במידה ותשקיע.
אם לא ב-Helpdesk אז ב-SMB שזה הרבה יותר נחמד,מענין והרבה יותר נסיון.

אם תצטרך כל חומר שהוא בנושא,אשמח לשתף אותך(CBT וכו')
המון בהצלחה.
קישור פירסומי
ישן 02-04-09, 9:25   #7 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של alex.turovsky

שלח הודעה דרך MSN אל alex.turovsky

ציטוט:
פורסם במקור על ידי planB צפה בהודעה
1. המכללה האיכותית ביותר לטעמי ללמוד בה את נושא הסיסטם והאבטחה היא במכלת "סלע" ברמת גן.

2. בסלע אגב מעבר לשיטת הלימוד הייחודית יצאו השנה ספרים מאוד מאוד מאוד איכותיים ויקרים בעברית,מי שלומד השנה יקבל אותם(הכל כלול) ולא יצטרך לרכוש בפרטי.

3. (מקווה שתזכה להיות בהרצאה של רוני דויטש,הוא כזה תותח,לא פלא שבאים ללמוד אצלנו מגופים ממשלתיים ובטחוניים-תבין לבד עד כמה תופסים מסלע מכללה רצינית).
השיא היה שבאו מהרשות לאבטחת מידע ללמוד אצלו
1.מסכים
2.אני למדתי השנה ולא קיבלנו אפילו חוברת בעבקרית. מקבלים ספרים שמנים צד שלישי באנגלית שאף אחד לא קורא ממילא וזה פחות טוב מהחומר בספרים של מייקרוסופט שנותנים במכללות אחרות. ככה אגב חוסכים בסלע את מחיר הקורס (לעצמם כי לנו זה עולה כמו במכללת היי טק לדוגמה) כי מייקרוסופט דורשת סכומי עתק עבור הספרים הללו מהמכללות.
3.רוני דויטש הוא אייל מלח של מכללת היי טק. שני אנשים תותחים שרק מפרסמים את השיעור הראשון כל אחד במכללה שלו ואז נעלמים ואתה לא רואה אותם יותר בשיעורים, רק ככה בהפסקות באיזו כיתה אחרת איפה שמשלמים את הכסף הגדול או קורס חברות וכדומה. יחד עם זאת המרצים בהם נתקלתי בסלע, עדיפים על אלו של מכללת היי טק בנושאי ה MCSE לפחות כי למדתי MCSA בהיי טק ו MCSE בלסע אז אני יכול להרשות לעצמי להשוות באופן אובייקטיבי לאחר שנה פה ושנה שם (נכון שיצא שעשיתי חצי קורס כפול אבל זה היה בחינם אז זאת הסיבה).

בכל מקרה, חברים, הבחור למעלה צודק. לא משנה עם איזו תעודה תבואו לראיון, שמה יסתיים תוקפה. לאחר מכן תצטרכו לעשות מבחן טכני שבו תעופו כי לא תדעו בתכלס כלום.

רק אם יש לכם ניסיון קודם בניהול שרתים מהצבא תתקבלו להיות מנהלי רשת.

הדרך בדר"כ עוברת בהתחלה ב HELP DESK כולשהו (ועדיף באחד שמתעסק ב תמיכת מחשבים ולא בתמיכת מדפסות או שאר חרטא שלא יעניין אח"כ אף אחד מהמראיינים שלכם ותעופו) וככה תצברו ניסיון ולאחר שנה וחצי-שנתיים תתקדמו לעוזר מנהל רשת וכדומה.

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
מדריכים: איך להכין כבל רשת
ביקורות: כונן OCZ SSD|צורב Asus 2014L1T | לא משטח, שטיח לעכבר !
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -
alex.turovsky לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-04-09, 21:44   #8 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי alex.turovsky צפה בהודעה
1.מסכים
2.אני למדתי השנה ולא קיבלנו אפילו חוברת בעבקרית. מקבלים ספרים שמנים צד שלישי באנגלית שאף אחד לא קורא ממילא וזה פחות טוב מהחומר בספרים של מייקרוסופט שנותנים במכללות אחרות. ככה אגב חוסכים בסלע את מחיר הקורס (לעצמם כי לנו זה עולה כמו במכללת היי טק לדוגמה) כי מייקרוסופט דורשת סכומי עתק עבור הספרים הללו מהמכללות.
3.רוני דויטש הוא אייל מלח של מכללת היי טק. שני אנשים תותחים שרק מפרסמים את השיעור הראשון כל אחד במכללה שלו ואז נעלמים ואתה לא רואה אותם יותר בשיעורים, רק ככה בהפסקות באיזו כיתה אחרת איפה שמשלמים את הכסף הגדול או קורס חברות וכדומה. יחד עם זאת המרצים בהם נתקלתי בסלע, עדיפים על אלו של מכללת היי טק בנושאי ה MCSE לפחות כי למדתי MCSA בהיי טק ו MCSE בלסע אז אני יכול להרשות לעצמי להשוות באופן אובייקטיבי לאחר שנה פה ושנה שם (נכון שיצא שעשיתי חצי קורס כפול אבל זה היה בחינם אז זאת הסיבה).

בכל מקרה, חברים, הבחור למעלה צודק. לא משנה עם איזו תעודה תבואו לראיון, שמה יסתיים תוקפה. לאחר מכן תצטרכו לעשות מבחן טכני שבו תעופו כי לא תדעו בתכלס כלום.

רק אם יש לכם ניסיון קודם בניהול שרתים מהצבא תתקבלו להיות מנהלי רשת.

הדרך בדר"כ עוברת בהתחלה ב HELP DESK כולשהו (ועדיף באחד שמתעסק ב תמיכת מחשבים ולא בתמיכת מדפסות או שאר חרטא שלא יעניין אח"כ אף אחד מהמראיינים שלכם ותעופו) וככה תצברו ניסיון ולאחר שנה וחצי-שנתיים תתקדמו לעוזר מנהל רשת וכדומה.

אלכס שלום,
לגבי 2- הספרים האלו יצאו רק בחודש שעבר! אם אתה לומד עם רוני או ליאור תוכל לדבר איתם על זה,אני אישית שילמתי על הספרים האלו כסף וליאור אמר שהקורסים החדשים יקבלו אותם חינם.
זה מטורף הספרים בעברית ..פשוט לקנא במי שמקבל אותם..שווה לעשות בדיקה מול אייל ליותר פרטים,שום ספר בעברית לא משתווה להם.
רוני מעביר קורסים שלמים,במיוחד בימי שני!אני יכול להגיד לך גם את שם הכיתה אם תרצה...
נו באמת...
נסיון מהצבא..אתה צוחק..תראה לי "מנהל רשת" אחד שמבין ברפליקציות למשל?
זה אולי ל HELPDESK יקדם אותך...
אגב עם מי למדת ? בני או ליאור? אני מאוד מקווה בשבילך שלמדת עם ליאור..הבנאדם הזה הוא ויקפדיה מהלכת..נכנס איתך לעובי הקורה,אין מצב שאתה יוצא מהשיעור שלו ולא מבין משהו, אלא אם כן אתה בא סאטלן מת לשיעור שכל הלילה לא ישן לפני כן.
אף אחד לא בסלע ולא בשום מכללה אחרת יעשה ממך תותח,מעבר לנסיון התחום הנ"ל דורש למידה עצמית ! ודורש ממך לוותר על הרבה...
מה זה למידה?
לקרוא,לקרוא,לקרוא,להתעדכן,לקרוא כבר אמרתי?
ובסוף לשיים...
ישן 03-04-09, 22:38   #9 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של alex.turovsky

שלח הודעה דרך MSN אל alex.turovsky

אני למדתי עם עדי. למעשה הוא עדיין מעביר את הקורס.
אני אברר בקשר לשספרים, מעניין כי עד היום הספר הכי "טוב" בנושא היה שלך דורון סיוון. בכלל שלושת הספרים של דורון סיוון הם היחידים ששווים משהו אבל והם מתחלקים ו טכנאות, רשתות ואבטחת מידע.

תגדיר לי רפליקציות כי אני לא מבין למה בדיוק אתה מתכוון יש לזה כמה וריאציות יישומיות.

מנהל רשת ששעשה בצבא, יעשה אותו דבר באזרחות, זה אותם מערכות בדיוק פלוס הירקות של כל חברה תוכנה נוספת כזאת או אחרת, אבל הליבה של ניהול ה DOMAIN אותו דבר.
כל זאת בהנחה שבאמת היית מנהל רשת אמיתי ולא סתם מש"ק מחשבים בבסיס שקר כולשהו.

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
מדריכים: איך להכין כבל רשת
ביקורות: כונן OCZ SSD|צורב Asus 2014L1T | לא משטח, שטיח לעכבר !
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -
alex.turovsky לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 04-04-09, 1:03   #10 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של Andrew

שלח הודעה דרך SKype אל Andrew

בחברות אזרחיות יש קצת יותר דברים שחסרים בצבא. ובצבא יש תמיד מישהו שאחראי עליך / בעל הרשאות גבוהות משלך.

אבל חוץ מזה זה כולם עובדים על אותו עיקרון רק במעטפת שונה

Rig I | 2600K @ 4.5Ghz | DZ68DB | SSD 320 160GB | Mushkin 4Gbx2 | Seasonic MII-12 520W |

HTPC [XBMC 10.1] | E2160 @ 3Ghz | IP-35E | Gskill 1Gbx2 + 2Gb | HD2600 | Hec Silent Pro 375W |

Laptop | Dell Studio 1555 |

Phones | Nexus 4 | CM10.1@NightlyMod |
Andrew לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 04-04-09, 9:46   #11 (קישור ישיר)
IO Master

הי net-bos,
קודם כל יעזור אם תציין מהיכן את בארץ? יכול להיות שמכללת סלע אשר נמצאת בבני ברק/רמת גן (ליד קניון איילון), בכלל לא אופציה עבורך מבחינת המרחק הפיזי.
ציטוט:
וזה לא שאני רוצה להיתעשר מהמיקצוע
אלה מחפש קורס קצר פרקטי שאחריו אמצא עבודה עם שכר הגון ושעות סבירות בכדי שאוכל להיסתדר בתור סטודנט.
אם אני מבין נכון אתה מחפש לעשות את הקורס הזה, שאגב ממש לא קצר - אורכו נע בין שנה לשנה וחצי, ולאחר מכן להתחיל ללמוד לתואר או משהו כזה ואז למצוא עבודה שעוסקת בתחום של הרשתות, ואחרי שתסיים את התואר לעזוב את תחום הרשתות לגמרי?
אם כן - זה צעד שגוי לחלוטין. אם לא הבנתי אותך נכון, תקן אותי.

גם כי:
אורך הקורס כאמור הוא ממש לא קצר.
הסיכוי שלך למצוא עבודה בתחום תוך כדי הלימודים או ישר אחרי מבלי ניסיון היא די נמוכה.

הייתי מציע לך ללכת לעבוד באחת מחברות התקשורת במחלקות ה- DATA שלהם, השכר עומד על 26-27 שקלים, שזה שכר של נציג HELP DESK היום ועם כל הבונוסים אף גבוהה יותר, ולסגור עיניין. למה לשלם 20 אלף ש"ח על משהו שלא הולך להיות חלק או לתרום לקריירה שלך?
HyperX 16GB (2x8GB) 2400MHz DDR4 CL15 DIMM Hype
250GB Samsung 850 EVO - 2.5 inch - SATA3
FSP RAIDER 650W - RAIDER Series
NZXT Source 340
Scythe Mugen 4
Shay לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 04-04-09, 11:31   #12 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי alex.turovsky צפה בהודעה
אני למדתי עם עדי. למעשה הוא עדיין מעביר את הקורס.
אני אברר בקשר לשספרים, מעניין כי עד היום הספר הכי "טוב" בנושא היה שלך דורון סיוון. בכלל שלושת הספרים של דורון סיוון הם היחידים ששווים משהו אבל והם מתחלקים ו טכנאות, רשתות ואבטחת מידע.

תגדיר לי רפליקציות כי אני לא מבין למה בדיוק אתה מתכוון יש לזה כמה וריאציות יישומיות.

מנהל רשת ששעשה בצבא, יעשה אותו דבר באזרחות, זה אותם מערכות בדיוק פלוס הירקות של כל חברה תוכנה נוספת כזאת או אחרת, אבל הליבה של ניהול ה DOMAIN אותו דבר.
כל זאת בהנחה שבאמת היית מנהל רשת אמיתי ולא סתם מש"ק מחשבים בבסיס שקר כולשהו.
אני לא מכיר את עדי,אבל שמו של ליאור הולך לפניו שם.
כל השאר אין לי מושג.
מאוד כדאי לך לברר עם אייל על הספרים,זה מדהים איזו עבודה רוני עשה שם!
כל הסדרה של 2003+2008+אקסצ'נג' 07 ו 03!
שום מנהל רשת בצבא(גם לא אלו של מתקן ב' אם אתה מבין אותי) לא מבין יותר מידי בנושא..
למה נראה לך שבינת מבצעים מיקור חוץ?..בשביל זה יש חוזה אחזקה 7\24 .
הצבא מאוד מגביל אותך מבחינת AD,הרעיון או אותו רעיון.
ישן 02-12-09, 16:30   #13 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל אתה יכול לקרוא עוד כאן

מידע על קורס MCITP וקורסים נוספים בתחום המחשוב.

בהצלחה
coursist לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא