IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > ספקי כח, מארזים ומודינג
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

ספקי כח, מארזים ומודינג מארזים למחשב , ספקי כח , מערכות אל פסק , התאמת ספק למפרט , מודינג וגלריית מארזים.

ציוד היקפי : ספקי כח, מארזים ומודינג

Corsair 550VX VS HX520

הוא דיבר על חלוקה למסילות,AKA סה"כ אמפר. אני די בספק שספק 600W יכול להחזיק מערכת HE עם Tri-Sli GTX285 ושאר ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-03-09, 23:37   #16 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

הוא דיבר על חלוקה למסילות,AKA סה"כ אמפר.
אני די בספק שספק 600W יכול להחזיק מערכת HE עם Tri-Sli GTX285 ושאר ירקות..
ישן 08-03-09, 23:43   #17 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של alex.turovsky

שלח הודעה דרך MSN אל alex.turovsky

שמע, ספק 600 ומעלה זה תכלס לשלושה כרטיסים מינימום. השאלה זה איזה 3 כרטיסים. אתה יכול גם להגיד 295 ואז זה כבר לא כוחות. הכל בגבול הסביר. רק רציתי לומר משהו עובדתי לגבי זה שלשני כרטיסים לא צריך להשתגע.

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
מדריכים: איך להכין כבל רשת
ביקורות: כונן OCZ SSD|צורב Asus 2014L1T | לא משטח, שטיח לעכבר !
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -
alex.turovsky לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-03-09, 6:55   #18 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Fummon

אז אם אתה אומר ככה, עדיף ספק של TT 600W מאשר ספק של CORSAIR 520/550W?
Fummon לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-03-09, 3:01   #19 (קישור ישיר)
IO Pro

לדעתי תמיד יהיה עדיף CORSAIR וכך אני תמיד פועל. שלושת הספקים המחשבים האחרונים שליהיו מתוצרת החברה.
אבל שמע, אני לא מהקיצוניים. תעשה מה בראש שלך בהתאם לכיס.

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -
ישן 10-03-09, 4:51   #20 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

ציטוט:
פורסם במקור על ידי alex.turovsky צפה בהודעה
פיקה, איך אתה אומר לא אם אני ישבתי על מכשיר מודד W ובדקתי צריכה יששירה מהקיר ככה שתוריד 10% פחות יעילות של הספק ויוצא ש400W זו הצריכה של המחשב הקודם שלי עם ה2 4870 וQ9450@4 ושלושה דיסקים קשיחים והרבה מאוררים ושאר ירקות.

לא באמת צריך ספק 500W והספקים של CORSAIR נותנים את כל מה שהם רושמים ויותר. ה750 שלי לדוגמה מסוגל לתת כמעט 900W בכלל לפי ביקורות מקצועיות
זו לא הנקודה בכלל, שוב- חלוקה לפי מסילות.
וואטים כמספר בפני עצמו לא שווה הרבה, ואתה אמור לדעת את זה היטב.
לגבי 900W- הייתי די מופתע אם הספק שלך לא היה מגיע ל 900W בפיק שלו......
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-03-09, 8:21   #21 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pika007 צפה בהודעה
.....לא זה לא, אל תשכח חלוקה בין מסילות.
סתם לדוגמה, ספק 500W, גם איכותי, לא יחזיק את המפרט עם שני ה 4870 שצורך "רק" 450 וואט.
למה שה HX 500 ומשהו לא יחזיק שני 4870 לדוגמה

קישור פירסומי
ישן 10-03-09, 15:47   #22 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

ה HX520 יחזיק, אבל זה כבר גבולי.
ולמה?
כי מתוך 520 הוואטים שלו, הוא לא מסוגל לספק באופן רציף על ה 12 וולט יותר מ 420-430, ולהעביד אותו ככה שהמחשב נכנס לעומס לא בדיוק מומלץ.
חוץ מזה שזה גם אוכל לך את המרווח לשדרוגים עתידיים.
השאר תלוי במעבד, מן הסתם, אבל אני לוקח בחשבון שמי שלוקח CF של 4870, לא יקח מעבד שהוא לא QUAD.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

ישן 10-03-09, 16:38   #23 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של mickeyp

ה-520 לא מסוגל לתת את כל 520 הוואטים למסילות ה-12 כמו שכל ספק אחר לא נותן את כל הכח שלו למסילות ה-12..
בשני המקרים תהיה בעיה קלה מבחינת החיבורים הדרושים שכן לא תקבל מספיק חיבורי pci-e ותצטרך להשתמש במפצלים, מאידך שני הספקים יחזיקו.
פיקה, צר לי אבל כמעט כל פוסט ששמת בתרד הזה עומד בסתירה מוחלטת אל מול הצהרות של memory guy מהפורום של קורסאיר. למקרה שאתה תוהה, הוא האחראי על הפורום ונציג של החברה.
החלוקה לפי מסילות אינה רלוונטית כאן שכן הן מוצלבות, ובכל מקרה אין לאף אחד מן הספקים ארבעה חיבורי pci-e כך שאתה משתמש בשני המסילות של ה-HX כבר מהכרטיס הראשון. ה-VX הוא single rail אז קל וחומר.
כשחברה כמו קורסאיר מתייגת ספק כ-520 וואט ב-50 מעלות עם אחריות לחמש שנים הם צופים כי תחת שימוש כבד (50% TDP) למשך 5 שנים הספק יהיה מסוגל לתת לא פחות מ-520 וואט. הספקים כחדשים (ללא capacitor aging) מסוגלים לספק לרוב כ-30% יותר ממה שמצויין עליהם, כמובן תלוי באחריות שהחברה מציינת. ספקי קורסאיר משתמשים בקבלים של japan chemicon שנחשבים לטובים ביותר בתעשייה ללא עוררין.

נערך לאחרונה על ידי mickeyp, 10-03-09 בשעה 17:08.
mickeyp לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-03-09, 18:04   #24 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

......וכל זה רלוונטי איך?
אני מכיר טוב מאוד את Memory guy מהפורומים של קורסאייר, אז? דבר איתי שיקראו לו PSU guy, כי קורסאייר לא התמחתה וגם לא מתמחה כרגע בספקים. הם קונים תוצרת מוכנה (ואיכותית, בהחלט) מפלטפורמה קיימת של חברה זו או אחרת, ומשחררים לשוק תחת השם שלהם.
ובאיזו נקודה אתה רואה שרשמתי שזה לא יחזיק? זה בהחלט יחזיק, אבל הספק יהיה תחת עומס כבד (הרבה יותר מ 50%)
הספקים כחדשים מסוגלים לת יותר ממה שמצוין עליהם, אבל לאותו קבל שאחראי על אגירת הזרם למסילת ה 12 וולט יש גבול, וליכולות הקירור של הסינקים והמאוורר בספק יש גבול גם כן.
כבר ערכו מספר בדיקות, אם זכור לי נכון אצל ג'וני או אצל guru3d (או אתר אחר עם guru, אני לא זוכר בדיוק) שהראו מה קורה שאתה לוקח TP 1000W ושואב ממנו את מה שמוצהר ב PEAK למשך 3 דקות.
התוצאה? קבלים אפויים היטב, פריכים, מפוחמים, ומוכנים להגשה. רק תקשט יפה עם חסה מסביב.
שום ספק לא נועד לתת יותר ממה שרשום עליו, בין אם זה אפשרי או לא.
בנוגע ל Crossload-
לספק יש הספק שמוצהר על מסילות ה 12 וולט שלו. ההספק הזה בד"כ מתייחס ל Peak ב Crossload סטנדרטי של מערכת, או למקסימום שהמסילה מסוגלת לספק כאשר היא עובדת לבד (עומס של חצי אמפר על 2 המסילות האחרות)
אם אתה מעלה את העומס על המסילות האחרות, תהיה חייב להוריד עומס ממסילות ה 12V בהתאם.

לגבי הקבלים בספקים של קורסאייר-
לא כולם משתמשים ב nippon chemicon, רק חלק מאלו שמיוצרים ע"י סיסוניק.
הדגמים שמיוצרים ע"י CWT לרוב יגיעו עם קבלים של Teapo תוצרת טאיוואן, ואם יש קצת מזל, אז רוביקון.
לגבי "הטובים ביותר בתעשיה ללא עוררין".... כמו כל דבר אחר בתעשיה, זה תלוי בדגם מול דגם.
יש לא מעט קבלים של מצושיטה והיטאצ'י שהייתי מעדיף על אלו של NCC.
נקודה אחרונה, לגבי הזדקנות קבלים- זה כמעט ולא נוגע לקבלים מוצקים, שההזדקנות ואובדן היכולת שלהם זה דבר שמסתכם באחוזים בודדים, לא כמו אחיהם הנוזליים.
זה למה אני נוטה להמליץ על ספקים תוצרת אנרמקס, סיסוניק, Enhance ואחרים שמשתמשים בעיקר בקלים מוצקים בספקים שלהם.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

ישן 10-03-09, 22:53   #25 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של mickeyp

בספקי כח אין שימוש בקבלים מוצקים, ואם יש אז במסילות גיבוי ולשם גימיקים. אם תפתח את הספק שלך ותמצא שם יוצר מאחד כזה בתור קבל ראשי אני אוכל את הכובע. לי יש VX550, מיוצר על ידי CWT ויש בפנים japan chemicon, וגם יש כזה ב-כ-ל הספקים שלהם, תבדוק jhonnyguru אם אתה רוצה. אם אתה חושב שאתה יודע יותר על ספקי קורסאיר מנציג קורסאיר אז זה כבר עניין אחר ואני באמת אשמור את דעתי לעצמי כאן.
לא מתאים לי ההתכתשות, אתה זכאי לדעה גם אם אתה טועה, שיהיה בכיף.
עריכה: קורסאיר משתמשת ביצרני משנה (odm), יופי שעשית מאחת החברות האיכותיות בשוק ייצרן מדבקה באמת... ולגבי ההשוואה ל"פיקים של ספק TP", טוב שלא הבאת השוואה לאיזיקול וזהו, מי מדבר בכלל על פיקים?

נערך לאחרונה על ידי mickeyp, 10-03-09 בשעה 23:07.
mickeyp לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-03-09, 0:24   #26 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

תודה, סיימת לי את היום עם קצת צחוק, בכמה נקודות:
ציטוט:
בספקי כח אין שימוש בקבלים מוצקים
O RLY?
ציטוט:
יש בפנים japan chemicon, וגם יש כזה ב-כ-ל הספקים שלהם, תבדוק jhonnyguru אם אתה רוצה
תפתח VX550 (יותר מאחד) ותפתח TX750.
כמות הקבלים של טיפו ורוביקון שראיתי שם לא מבוטלת, מדי פעם גם מצושיטה. סקירות זה עסק בעייתי בעניין הזה, על Golden samples שמעת? (ולפני שתגיד לי שלא שולחים דבר כזה לסקירה, NZXT לדוגמה נוהגים לעשות את זה כמעט דרך קבע. דבר מכוער מאוד לדעתי)
רגע, בעצם תראה, מג'וני עצמו-
http://www.jonnyguru.com/modules.php...Story3&reid=73
זומג! מצושיטה! כקבל ראשי!
ציטוט:
יופי שעשית מאחת החברות האיכותיות בשוק ייצרן מדבקה באמת...
בערך חצי מהיצרניות בשוק שמחשבים כ "איכותיות" הן "יצרניות מדבקה". מה זה משנה כל עוד קונים תוצרת איכותית?
ציטוט:
ולגבי ההשוואה ל"פיקים של ספק TP", טוב שלא הבאת השוואה לאיזיקול וזהו
יש לך כובע ביד? אם כן, אתה מוזמן לאכול אותו:
JonnyGURU.com - Power Supply Reviews and more! - Reviews - Corsair HX1000 Power Supply
קרא את הכל, ושים לב:
-אזכור ברור לקבלים מוצקים (שאחד מהם תוכל לראות בתמונה הזו: http://www.jonnyguru.com/modules/NDR...0/Dscf0522.jpg שמבצבץ לו מתוך קורסאייר TX850)
-העובדה ש HX1000 מבוסס לחלוטין על פלטפורמה של CWT (זהה לזו של ה TP1000) עם קצת טוויקים פה ושם (העובדה שהקבלים המשניים שלו מוצקים, זה מוזכר שם....)

לגבי Memory guy- יצא לי להכיר אותו עוד הרבה לפני שקורסאייר בכלל הוציאה ספקים לשוק, אז שוב אני אגיד:
שיקראו לו PSU guy, דבר איתי. זה שהוא נציג של החברה לא אומר הרבה, חוץ מהעובדה שהוא אינטרסנט.
(ואגב, אתה בטח יודע את זה, אבל Memory guy זה ממש לא אדם בודד)
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא