IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > משחקים וקונסולות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

משחקים וקונסולות משחקים , משחקים ברשת , המלצות למשחקים , פתרון תקלות , עזרה במשחקים , שרתי משחקים , ביקורות ומדריכים. קונסולות כדוגמת פלייסטיישן , XBOX ועוד...

דבר חופשי : משחקים וקונסולות

Call of Duty: Modern Warfare 2 - דיון ראשי

בPCGAMES עולה 238...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-11-09, 16:29   #751 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של TrueLook

בPCGAMES עולה 238
ישן 13-11-09, 16:44   #752 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של bamba12

Schnitzel
זה היה דיי ברור ממזמן, זה המשחק הכי נמכר בעולם, איזה חברה שפויה לא תוציא עוד אחד?
חוץ מזה מה רע בזה? המשחק יצא רק עוד שנתיים, זה מלא זמן וחוץ מזה אף אחד לא מכריח אותך לקנות את המשחק.

Quntix
Alt>Tab ימזער את המשחק, יותר פשוט ללחוץ בזמן השמשחק פתוח Shift> Tab, זה יפתח לך את רשימת החברים שלך, ואז תעשה Invite למי שאתה רוצה.
אפשרות נוספת היא בזמן שאתה בלובי של משחק אתה יכול לעשות Invite Friend (יש כפתור כזה בצד).

BlacK DraGoN
לא ממליץ לך לקנות בארץ, המחירים דיי יקרים, לדעתי כדאי לך לקנות מחול או מSteam.

דרך אגב, יש לי שאלה, כל פעם אני רוצה שאני מקבל Achievement של Steam, איפה אני יכול לראות איזה השגתי ואיזה חסר לי?

נערך לאחרונה על ידי bamba12, 13-11-09 בשעה 16:49.
bamba12 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-09, 17:24   #753 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של Jochman

דני (כפרה עליו) ביקש ממני לפרסם תגובה שפרסמתי בגיימר כאן, כך שגם הציטוט משם מגיע לכאן.
נכתב ע"י Fir3^StorM בתאריך 2009-11-13 12:38:08 בתור אחד ששיחק את כל משחקי COD מאז שהראשון יצא, משחק FPS כמו COD ללא שרתי דדיקייטד זה לחזור לתקופת האבן
זה אידיוטי, וזה בכלל לא משנה אם במסגרת המגבלות של P2P הם עשו אונליין טוב או לא.
זה כאילו אקטיביז'ן אמרו "אוקיי, הגיימרים טיפשים נובים מפגרים, אז למה לסבך אותם עם דדיקייטד? נעשה מערכת משלנו ומולטי כמו במשחקי RTS,
ולמה לסבך אותם עם פקודות קונסול? אז בוא נבטל את הקונסול, וגם נעשה את הכל בצורה כזו שאי אפשר לבנות מודים ומפות.".
בתוספת התמחור האסטרונומי וסינגל הקצר לפי דעתי זו פשוט יריקה בפרצוף.

ולהגיד דברים כמו "הסינגל טוב ואם לא נהנת במולטי - אל תשחק" זו בורות, הסינגל והמולטי הם חלק אינטגרלי ממשחק שקוראים לו MW2,
לא מוכרים את הסינגל בנפרד ואת המולטי בנפרד.
+1
בכלל, הסינגל הזה - CoD זה לא.
בCoD אתה צריך לשחק איזה חייל מושתן שנכנס למלחמה הזו בלית ברירה, כך זה היה בכל הCoD, מדי פעם נותנים לך להיות איזה משהו מיוחד (להיות זה שיניף את הדגל על הרייכסטאג למשל...).
אבל פה זה לא ככה, אתה Soap Mactavish, אותו החייל המושתן ששיחקנו בCoD:MW המקורי, רק שפה הוא כבר דמות עיקרית בעלילה ולא סתם חייל שפוט של Price. כבר אני לא מרגיש כחלק מCoD.
שלא לדבר על כך שכל הדברים שראינו בטריילרים (הדברים המגניבים כגון טיפוס על הקרח, גלישה עם מזחלת, התנקשות בחיילים בגלישה וכו') נמצאים כאן - אבל רק כדי לסמן V, רוב הדברים לא לוקחים יותר מכ2.5 דקות לסיים ולשחק - והם לא חוזרים שוב מתישהו.
לא לדבר על המשחק הקצר, שרמנא ליצלן היה אפילו יותר קצר מMW המקורי (וזו משימה ממש קשה!), העובדה שבניגוד לCoDMW המשימות לא עושות לך שום חשק לחזור ולשחק (נגיד, המשימה על הUAV וההפצצה ממנו), ההתחלה הצולעת (באמת היה משעמם מאוד בהתחלה).

חבל שטרחו בכלל להכניס:
נהיגה ברכב, באמת שהיה סתם מיותר וקצר לחלוטין, מה גם שהשליטה עליו היית כמו על קוביית קרח באש.
טיפוס על הקרח - נחמד, הטיפוס היה על שני קירות ו... זהו.
שלבים שמנסים להיות CoDMW המקורי, שלב הצלף למשל.

נקודות זכות:
סצנת הטבח נחמדה, תמיד כיף לירות באזרחים תמימים.
הגרפיקה אחלה, רק חבל שהיה קשה למחשב שלי (E7300 @ 4GHz וHD4870) להריץ את המשחק בהגדרות ההכי גבוהות (1920X1200, Textures EXTRA AA4X).

קיצר, הפעם הבאה, IW, תעשו משחק שהוא לא מנסה להיות המשחק הקודם - רק עם להרוס אותו.

להודעה המקורית
ישן 13-11-09, 17:43   #754 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של BlacK DraGoN

שלח הודעה דרך ICQ אל BlacK DraGoN שלח הודעה דרך SKype אל BlacK DraGoN

^^
חבל שאתה רואה את זה ככה סינגל מדהים יש קצת מהכל וזה טוב
אומנם הוא קצר אבל שטיות משחק טוב נמכר בעיקר בגלל המולטי
וחוץ מזה יש מוד חדש שאתה תוכל לשחק בו בכיף מלא שעות

ראיתי בBUG ב300 ש"ח
זה מחיר סביר?
אם מישהוא מכיר חנות יותר טובה באיזור עפולה שיגיד
ומישהוא קנה בRSM כי אני לא מוצא משחקים באתר שלהם

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DXM צפה בהודעה
הכל טוב ויפה, אבל אם הפילהרמונית ניגנה את באך עם מסכות אב"כ איך לעזאזל הם חיצרצו בחצוצרה או חיללו בחליל?
http://www.youtube.com/watch?v=VHMN0zcVgKY
BlacK DraGoN לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-09, 17:46   #755 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

שלח הודעה דרך MSN אל TOMER.G

אתה מוגבל לקנייה בארץ ? אני ממליץ לקנות מחו"ל, יחסוך לך כמה שקלים טובים.

TOMER.G לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-09, 17:48   #756 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של BlacK DraGoN

שלח הודעה דרך ICQ אל BlacK DraGoN שלח הודעה דרך SKype אל BlacK DraGoN

אמממ כן אני מוגבל לארץ אלה אם אני יקנה עם חבר אבל לא בטוח
חוץ מזה שבנתיים אין לי כסף חח התחלתי לעבוד בבית בנתיים
ויש לי שאלה מוזרה מישהוא יודע בכמה מוכרים את המשחק לחניות עצמם?

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DXM צפה בהודעה
הכל טוב ויפה, אבל אם הפילהרמונית ניגנה את באך עם מסכות אב"כ איך לעזאזל הם חיצרצו בחצוצרה או חיללו בחליל?
http://www.youtube.com/watch?v=VHMN0zcVgKY
BlacK DraGoN לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 13-11-09, 17:52   #757 (קישור ישיר)
IO Rookie

יאללה מי רוצה לשחק ביחד?

והרצפים של ההריגות טובים :ם
predetor missile - stealth bomber - ac130
אחד אחרי השני D:
Schnitzel לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-09, 17:57   #758 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של bamba12

Jochman
פשוט שטויות במיץ עגבניות מה שהוא כתב.
אני אישית גם הייתי נגד ההסרה של Dedicated Servers, אבל אחרי שראיתי איך שזה עובד, אפשר לשחק בלי בעיה בMP עם פינג טוב, וגם הרבה יותר קל למצוא שרתים, כי אני מניח שבהתחלה לא יהיו כל כך הרבה שרתים בארץ (לוקח קצת זמן עד שאנשים קונים) ואז יהיה קשה למצוא משחק.

אני ממש לא מבין אותו, הוא כועס שהפתחת עשתה את המשחק יותר פשוט? היא הייתה צריכה לעשות אותו יותר מסובך? אולי היא הייתה צריךה לעשות שהוא ירוץ דרך Cmd line, אני לא מבין מה הבעיה בזה שאתה לוחץ על כפתור אחד ומוצא משחק עם פינג טוב? הוא פשוט מפחד משינוי, לדעתי IW עשו את ההחלטה הנכונה.
החיסרון היחיד בזה זה שאין מפות ומודים (דבר שלא ממש משפיע על המשתמש הממוצע).

בקשר לSP, זה נכון שהוא קצר, אבל זה דבר טוב! פשוט מכניסים הרבה אקשן ודברים כיפיים כל הזמן ולא משחקים 20 שעות שחצי מזה אתה סתם משתעמם, אם היו עושים אותו יותר ארוך זה היה הורס אותו, חוץ מזה שהMP וSpecOps מספקים לך אינספור שעות של משחק, ככה שמבחינת אורח חיים אני לא ממש דואג למשחק הזה.
בקשר לזה שמשחקים אותה דמות, מה הבעיה עם זה? זה המשך ישיר למשחק הקודם (בניגוד לCOD האחרים שלא היו קשורים אחד לשני), מה ציפית, שלא יהיה שום דבר קשור? זה משחק המשך!! מן הסתם שהוא יהיה דומה למשחק הקודם.
בנוסף הוא מבקר את המשחק שהוא לא מחדש (לא מבין למה זה משנה, הוא ממש כיף אז למה לשנות אותו?) ואז הוא מבקר אותם על זה שהם הכניסו דברים חדשים (כמו נהיגה).
ועוד הוא מתלונן שהדברים האלה קצרים (קודם הוא אמר שהם לא טובים אז למה שהוא ירצה שהם יהיו יותר ארוכים?), מה הוא רוצה שיהיה קטע נהיגה של חצי שעה? או טיפוס על השלג במשך שעה? אין שום הגיון בטענות האלה.
הוא פשוט כועס שהדברים השתנו... אין ספק שהמשחק הזה ממש כיף, אם הוא לא משחק בו זה רק הפסד שלו, לא של אף אחד אחר.
bamba12 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-09, 18:15   #759 (קישור ישיר)
w0r
IO Member

בוא נעשה משחק משהו כולם כל מי שבפורום פה אל תיהיו יבשים..
E8500 @ 4.20GHz 24/7 | Gigabyte EP45 UD3R| 4GB G.skill 1000MHZ Pi | Gigabyte HD4890 Zalman Cooling| Samsung F3 1TB WD Caviar Green 1TB WD Caviar Blue 500GB| Seasonic M12 II 620W | NZXT Tempest modded | Samsung
2253BW |HD555 + Creative X-Fi Titanium |.
w0r לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-09, 19:11   #760 (קישור ישיר)
OR2
IO Pro

סמל האישי של OR2

שלח הודעה דרך ICQ אל OR2 שלח הודעה דרך SKype אל OR2

סיימתי כרגע את המשחק, משחק מדהים אבל כלכך קצר :/

אך משחקים במולטי ביחד.
יאללה בואו נארגן משהו : )
ישן 13-11-09, 19:19   #761 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של Jochman

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bamba12 צפה בהודעה
Jochman
בקשר לSP, זה נכון שהוא קצר, אבל זה דבר טוב! פשוט מכניסים הרבה אקשן ודברים כיפיים כל הזמן ולא משחקים 20 שעות שחצי מזה אתה סתם משתעמם, אם היו עושים אותו יותר ארוך זה היה הורס אותו,
הייתי יכול להסכים איתך, אך מחיר של 60$ ומשחק כזה קצר ולא מספק לא שווה את זה, מה גם שמשחק לא יכול להמשך מתחת ל5 גם אם הוא מחזיק אותך כל הזמן הזה צמוד למחשב, אבל המשחק הזה פשוט לא עושה את זה.
חוץ מזה שהMP וSpecOps מספקים לך אינספור שעות של משחק, ככה שמבחינת אורח חיים אני לא ממש דואג למשחק הזה.
הרסו לי את חווית המולטי של הCoDים הקודמים, כך שלא בטוח. הSpecOps נחמד, אבל לא יותר מזה.
בקשר לזה שמשחקים אותה דמות, מה הבעיה עם זה? זה המשך ישיר למשחק הקודם (בניגוד לCOD האחרים שלא היו קשורים אחד לשני), מה ציפית, שלא יהיה שום דבר קשור? זה משחק המשך!! מן הסתם שהוא יהיה דומה למשחק הקודם.
שיהיה דומה, קשור, אבל שוב, זה לא מתאים לCoD.
בנוסף הוא מבקר את המשחק שהוא לא מחדש (לא מבין למה זה משנה, הוא ממש כיף אז למה לשנות אותו?) ואז הוא מבקר אותם על זה שהם הכניסו דברים חדשים (כמו נהיגה).
לא התלונתי שהוא לא מחדש, שום CoD לא חידש שום דבר. הנהיגה יכול היה להיות כיף, רק הנהיגה ברכב היית על הפנים.
ועוד הוא מתלונן שהדברים האלה קצרים (קודם הוא אמר שהם לא טובים אז למה שהוא ירצה שהם יהיו יותר ארוכים?), מה הוא רוצה שיהיה קטע נהיגה של חצי שעה? או טיפוס על השלג במשך שעה? אין שום הגיון בטענות האלה.
אהבתי את הטיפוס על השלג, את המזחלת שלג, אבל זה פשוט היה קצר מדי בשביל שאפשר יהיה להנות ולמצות כמו שצריך - ואין שום סיבה לחזור כי אין בשלבים הללו שום דבר מאתגר.
הוא פשוט כועס שהדברים השתנו... אין ספק שהמשחק הזה ממש כיף, אם הוא לא משחק בו זה רק הפסד שלו, לא של אף אחד אחר.
הוא היה אמור להיות מהנה, אם IW היו מבינים שלקחת את CoD4, להכניס לו כל מיני אלמנטים חדשים ועל זה פשוט לקצר אותו עוד יותר, זה לא כיף. המשחק הזה נראה כאילו IW כתבו כל מיני רעיונות חדשים וניסו לחבר אותם בצורה לא מוצלחת במיוחד.
תשובה, עניתי רק למה שרלוונטי.
ישן 13-11-09, 19:23   #762 (קישור ישיר)
OR2
IO Pro

סמל האישי של OR2

שלח הודעה דרך ICQ אל OR2 שלח הודעה דרך SKype אל OR2

שתקו אתם לא מבינים כלום המשחק עצמו ענק!!! לא ללכלך על המשחק הזה.
מה שכן הסינגל קצר ואין מולטי אבל הסינגל אדיר, אל תהפכו את הדיון הזה לעוד דיון שלא משנה איזה משחק זה אתם אומרים שהוא גרוע ומוציאים את החשק.

cod4 עם אלמנטים נוספים? חחחח המשחק הזה שונה מאוד מהקודם סתם דבר מטומטם שאמרת אותו רק כי אתה מצפה למשחק אדיר עם סינגל של 12 שעות.

נמאס מזה כבר.
ישן 13-11-09, 19:25   #763 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של Jochman

אני נורא חיכיתי לMW2 בהתחלה, נורא אהבתי את COD4, אני מעדיף להמשיך לשחק בבורדרלנדס שבו אני משחק כבר שבועיים רצוף שוב ושוב במקום לשחק עוד פעם אחת MW2, הוא פשוט לא כיף.

יש משחקים טובים, MW2 הוא לא אחד מהם.
ישן 13-11-09, 19:46   #764 (קישור ישיר)
IO Networking

אז תשחק בורדרלאנדס. מה אתה עוד עושה בדיון הזה ?
ישן 13-11-09, 19:48   #765 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של Jochman

נותן את דעתי מאיר.
מעניין אם עדיין יש לי אותך במסנג'ר.

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא