IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > משחקים וקונסולות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

משחקים וקונסולות משחקים , משחקים ברשת , המלצות למשחקים , פתרון תקלות , עזרה במשחקים , שרתי משחקים , ביקורות ומדריכים. קונסולות כדוגמת פלייסטיישן , XBOX ועוד...

דבר חופשי : משחקים וקונסולות

|The Last Remnant| - דיון ראשי

The Last Remnant מפיצה : Square Enix מפתחת: Square Enix ז'אנ ר: role-playing game תאריך יציאה : 24.03.2009 מנוע גרפי ...
נושא נעול

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-03-09, 15:18   #1 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL
ברירת מחדל |The Last Remnant| - דיון ראשי

The Last
Remnant

מפיצה
:
Square Enix
מפתחת:Square Enix
ז'אנר: role-playing game
תאריך יציאה
:
24.03.2009
מנוע גרפי: Unreal Engine 3 -V2.0

דמו להורדה:
The Last Remnant Deno Download

תיאור כללי:
ציטוט:

the Last Remnant (ラスト レムナント ,Rasuto Remunanto) is a role-playing game developed and published by Square Enix. The game is directed at both Japanese and Western audiences and had a simultaneous release in Japan, North America and Europe, on November 20, 2008 for the Xbox 360.[4] The Microsoft Windows version of the game has been announced for release on March 20, 2009 in PAL territories[1], March 24, 2009 in North America [2] and April 9, 2009 in Japan.[3] The PlayStation 3 version of the game does not yet have a release date.[5] The game is being directed by Hiroshi Takai and is the first Unreal Engine 3 game to be released by Square Enix.[6] It is intended by Square Enix president Yōichi Wada to "become a cornerstone for [their] worldwide strategy".[7] Art direction is being overseen by chief artist Kimihiko Miyamae and art producer Yusuke Naora. The game's soundtrack is composed by Tsuyoshi Sekito.[8]

סיקור - wikipedia
תקציר המשחק:

ציטוט:
SquareEnix הם החברה שהביאה לנו את Final Fantasy. אחת הסדרות המשחקים האגדיות ביותר. לכבוד הקונסולה החדשה של סוני, הם מוציאים משחק חדש, חדש לגמרי ללא שום קשר לסדרת המשחקים שפירסמה אותם והפכה אותם לאגדה החיה שהם היום.
The Last Remnant הוא משחק בסגנון של Square, כלומר משחק RPG (משחק תפקידים) עמוק מאוד, עם עלילה מורכבת ומתפתלת, עם דמויות שונות ומשונות, גרפיקה וקטעי קישור מדהימים ואורך חיים עצום. לשם השוואה, כל משחק ש Square הוציאו לפלייסטיישן 2 נפרס על גבי 40 שעות משחק מינימום עם אנחנו עוקבים אחרי הסיפור הראשי בלבד ויותר ממאה שעות אם ברצוננו לחשוף דברים נוספים ולגלות דברים נסתרים.

ראש סייקס הוא הגיבור של המשחק והוא לא נראה כמו אחד שחיפש את התפקיד הזה. הוא נכנס לעלילה מסובכת של כוחות הנאבקים על שליטה בRemnants שרידים עתיקים בעלי כוחות אדירים. בניגוד למשחקי תפקידים אחרים בהם שרידים כאלה הם דברים קטנים שצריך לחפש, הRemnants הם דברים ענקיים, ישנה עיר שלמה המקיפה חפץ עצום בצורת חרב שניתן לראות מכל מקום בעיר. או עיר נוספת ענקית גם כן המקיפה שלד עצום של דרקון, גם הוא שריד עתיק שכזה. ראש נופל לתוך האירועים הללו והופך לגיבור בעל כורחו בעולם רחב ידיים מלא דמויות רעות וטובות, כאלה שיהיו ידידים שלנו, כאלה שיתחזו לידידים שלנו ואלה שבברור ירצו להרע לנו.

אני רוצה לגעת בעניין גודל העולם שבמשחק\ העולם הענקי של The Last Remnant הוא כל כך רחב שהטיול בעולם מתבצע על מפה דו מימדית שמציגה מקומות חשובים וגם כפרים קטנים יותר. חלק מהמקומות הללו ענקיים בעצמם. יש מישור שבו נערך קרב עצום בתחילת המשחק, או עמק בגודל הגראנד קניון (זה שבארה"ב, לא בחיפה...). הערים המרכזיות גדולות גם כן ונבלה זמן רב בתוכם, בתקשורת עם דמויות אחרות או מילוי משימות שונות. ישנם גם איזורים אחרים ולא רק טבע שופע. איזורים כמו מערכת ביוב של אחת מהערים הללו, או מערות ומבוכים סבוכים. מעבר לעלילה ועולם רחב, מערכת הקרב במשחק היא מורכבת ומרתקת. בקרב יכולים להיות מעורבים מעט או הרבה מאוד דמויות ויחידות, שמושפעים ממוראל, מיקום וניסיון שלהם. במהלך קרב המצלמה תכנס לזום קרוב ותצא החוצה בהתאם למה שצריך לראות, אם זה את כל היחידות, חלקם או דמות מסוימת שאנו שולטים בה.

רק אם היו אומרים לי שהמשחק הוא מבית היוצר,Square Enix , הייתי ממליץ על המשחק. עכשיו שאני יודע את מה שאני יודע עליו, אני בהחלט יכול להגיד שהמשחק הזה יהיה אחד מההברקות של Square וסביר שיהיה משחק חובה לכל בעל מחשב וקונסולה.

סיקור: אתר - פריק.

ביקורות כתובות:

(למרות הציונים הנמוכים מדובר במשחק
RPG מעולה וחובה לכל חובב ז'נאר הRPG!)

ביקורות מצולמות:

http://www.gametrailers.com/player/43107.html

תמונות:

דרישות מערכת:

The Last Remnant System Requirements (Minimum)

Windows XP SP 2 / Windows Vista SP 1
CPU: Intel Core 2 Duo (2GHz) / AMD Athlon X2 (2GHz)
RAM: 1.5 GB Ram
Graphics Card: NVIDIA GeForce 8600 VRAM 256 Mb
Sound Card: Direct X 9.0c compatible
15 GB Hard Disk space

The Last Remnant System Requirements (Recommended)
Windows Vista SP 1
CPU: Intel Core 2 Duo (2.4GHz) / AMD Athlon X2 (2.4GHz)
RAM : 2 GB Ram
Graphics Card: NVIDIA GeForce 8800 VRAM 512 Mo
Sound Card: Direct X 9.0c compatible
15 GB Hard Disk space

נערך לאחרונה על ידי DR-EVIL, 19-03-09 בשעה 15:31.
DR-EVIL לא מחובר  
ישן 19-03-09, 16:02   #2 (קישור ישיר)
IO Master

משחק שגרם לי למחוק אותו אחרי כמה דקות, פשוט לא התחברתי :/
HyperX 16GB (2x8GB) 2400MHz DDR4 CL15 DIMM Hype
250GB Samsung 850 EVO - 2.5 inch - SATA3
FSP RAIDER 650W - RAIDER Series
NZXT Source 340
Scythe Mugen 4
Shay לא מחובר  
ישן 19-03-09, 16:04   #3 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

זה רק אני או שהעטיפה הזו דומה מאוד לDMC?
נראה משחק בסדר,לא משהו שיגרום לי לקנות אותו..
ישן 19-03-09, 16:09   #4 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

אישית אני מכור למשחקים של Square Enix ולRPG בכלל, יש לי את כל המשחקים המקוריים של החברה החל מ final fantasy 6.
כבר הזמנתי את המשחק מplay-asia אמור להגיע ב24 לחודש.

אם לא שיחקתם במשחקים קודמים של החברה, כמו final fantasy, קשה יהיה לכם להתחבר לעלילה ולמשחקיות של הכותר הזה...
DR-EVIL לא מחובר  
ישן 19-03-09, 16:16   #5 (קישור ישיר)
IO Master

לא אוהב סגנון כזה חח אחרי נסיון של הדמו..
piniz לא מחובר  
ישן 19-03-09, 16:22   #6 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

שלח הודעה דרך MSN אל TOMER.G

The Last Remnant - דיון ראשי

TOMER.G לא מחובר  
קישור פירסומי
נושא נעול

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא