IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > מסכים ותצוגה
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מסכים ותצוגה עומדים לקנות מסך חדש ? טלוויזיה חדשה ? פלמה או LCD ? פאנלים , בהירות , ניגודיות , זמן תגובה ועוד - זה המקום

ציוד היקפי : מסכים ותצוגה

מסך מחשב למסחר ועבודה מקצועית

שלום רב לכם חבר'ה, מאז שגיליתי את האתר הנהדר הזה אני רק מחכים עד עכשיו הייתי מאחורי הקלעים ומעכשיו אני ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-03-09, 20:11   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל מסך מחשב למסחר ועבודה מקצועית

שלום רב לכם חבר'ה,
מאז שגיליתי את האתר הנהדר הזה אני רק מחכים עד עכשיו הייתי מאחורי הקלעים ומעכשיו אני מקווה שאני ישתתף בדיונים יותר.

אז ככה

אני סוחר לפרנסתי בבורסאות השונות ברחבי העולם...עד כה הייתה ברשותי פינת עבודה סולידית עם 3 מסכים 17" אשר שירתו אותי נאמנה, אך הזמן עובר ורצוני להשתדרג גובר, חוצמזה ששני מסכים בדרכם להחזיר את נשמתם לבורא אז חשבתי בהזדמנות חגיגית זו להחליף 2 מסכים במסך אחד גדול ואיכותי ועל הדרך אוכל לראות גם סרטים באיכות גבוהה.

אז ככה, שימוש עיקרי 90% עבודה שזה אומר גרפים וקריאה של עיתונות כלכלית בחו"ל באינטרנט.

10% סרטים שאני לא מפספס ונורא אוהב יש לי נגן blu ray במחשב אז ככה שאני רוצה FULL HD כמובן וכ. מסך geforce 7950 GTX SLI.

התקציב הוא 7-9K משהו כזה..כמובן שאפשר למתוח לכאן או לכאן.

הרעיון הוא שאני אוכל להפעיל את המסך ברקע כשאני אפילו במיטה ולא יהיה דבוק לפינת העבודה..המרחק הוא כ- 2.5 מטרים.

הניסיון שלי עם פלזמות LCD גדולות הוא דל ביותר.

לפי כל ההמלצות של חברים שקצת מתמצים בתחום - הציעו לי לקחת את הDell 3008WFP
כי בגלל רזולוציה נוחה הוא יאפשר לי לקרוא ללא מאמץ והוא מתאים למרחק של החדר.

http://www.zap.co.il/models.aspx?Sog=C- ... B4147=4927

המטרה העיקרית היא שאני אוכל לקרוא ולראות פונטים די קטנים בבירור(גרפים ומלל)... מסך פלזמה\LCD מעוות את המספרים הקטנים ונוצרת מריחה מה שלא מאפשר לראות כלום (בגלל הרזולוציה הנמוכה אני מניח).

אני מקווה שירדתם לסוף דעתי בבקשה ההתלבטות הזו אורכת זמן רב מדי אני רוצה לשים לזה סוף.

אגב אם יש הצעות לטלויזיות בגדלים גדולים יותר ואיכות שתאפשר לי לעבוד על המסך אז אני מוכן ללכת על מסך טלוויזיה ולא מחשב.

תודה מראש לעוזרים.
evilevo לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-03-09, 20:17   #2 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

קודם כל מזל טוב על ההצטרפות לפורום
שנית, ה3008 יקר בטרוף 8000~
אם אתה צריך גודל ענק ועד עכשיו אתה היית עם ריבוי מסכים אני הייתי מציע לקחת את הDELL 2709W בחצי מחיר ואתה יכול לקחת זוג כזה.

אני אישית יושב עם אחד כזה ונהנה ממנו מאוד גם מבחינת טקסט וגם כשאני יושב ורואה סדרות/סרטים/אנימה ב720P ו1080P ממרחק של 2~ מטר
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא