IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > תמיכה טכנית
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

תמיכה טכנית המחשב לא עולה ? לא נדלק ? מסכים כחולים ? הודעות שגיאה ? לפני שרצים לטכנאי מחשבים , כאן תוכלו לקבל עזרה לתקלות תוכנה וחומרה

חומרה : תמיכה טכנית

מצאתי את פיתרון הבעייה שלי אך לא מצליח להבין מאנגלית לעברית

אוקיי אז ככה בהמשך לאשכול הזה שסוף סוף מצאתי פתרון לבעייה אני לא מצליח לתרגם ולהבין מה עליי לעשות בישביל ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 27-03-09, 19:17   #1 (קישור ישיר)
IO Member

ברירת מחדל מצאתי את פיתרון הבעייה שלי אך לא מצליח להבין מאנגלית לעברית

אוקיי אז ככה בהמשך לאשכול הזה שסוף סוף מצאתי פתרון לבעייה אני לא מצליח לתרגם ולהבין מה עליי לעשות בישביל להיפטר מהבעייה שלי אחת ולתמיד
זה האשכול עם הבעייה המפורטת
בדקתי את הDUMP והשגיאה היא

הנה המדריך וההסבר לפתרון הבעיה:
ATI BSOD FIXED FINALLY!!! IT WILL HELP ALL OF YOU. ati3duag.dll , squeal of death, et

אשמח אם מישהו יוכל לתרגם לי את הפיתרון לבעייה ולרשום לי כאן מה לעשות.

זה הפתרון מישהו יכול לתרגם לי בבקשה את המהלכים לסידור הבעייה?
קוד:
CONCLUSION: IT'S MICROSOFT FAULT, IT'S WINDOWS. BUT THEY'VE SOLVED IT. (HERE IS THE SOLUTION)

I always make and keep images of my current system. And I do prefer TrueImage over Ghost. When the system gets screwed I ussually recovery from a mess uing an image.
But his time I decided finally to make a clean install of Windows XP. And I wanted to make things very carefully, to finally identify the problem.

Sorry for the long thread, but I'm documenting how I've isolated the problem.

1) First formatted the hard drive (a real format, and NOT a quick one). I wanted to make sure to be free of any potential rootkit.

2) Installed windows, but MOST IMPORTANT, DO NOT INSTALL ANY AUDIO AND VIDEO DRIVERS YET. (Helps isolate problems)

3) Downloaded and installed all the updates, and also installed the .Net Framework 1.1 (Just in case) Also please DO NOT install any audio or video drivers
offered by Windows Update.

4) Installed all my usual programs (OFFICE, PHOTOSHOP, NERO), but DO NOT INSTALL GAMES.

5) In other words have your system ready, but DO NOT INSTALL ANY AUDIO OR VIDEO DRIVERS.

6) Backed up this clean configuration on a TrueImage Image, to have it ready, just in case something gets screwed.

Then, and only then I proceeded to install my Video Card Driver. But I installed the Catalyst Driver only. NO F...ING Catalyst Control Center.

I've decided, this time I didn't want any bloatware on my machine for good. So I got to NGOHQ and installed the Old and great Catalyst Control Panel. (Thanks to NGO and Regeneration for his work on drivers)

I've installed CAT 6.7 the only version that gave me at best experience with my current video card.
After that I've installed my soundcard driver.

Then suddenly the most interesting and miraculous thing happened!
For some reason I've clicked on Windows Update and by surprise I saw two critical updates:

KB900485 
Overview
"Install this update to prevent an issue in which you may receive a “stop 0x7e in aec.sys” error message on a computer that is running 
Windows XP Service Pack 2. The error may occur during startup, or after the system has started. AEC.SYS is the acoustic echo canceling driver."

KB920872
This is a reliability update for Windows XP machines. Install this 
audio component update to prevent memory corruption issues which may 
cause an unstable state on a computer that is running Windows XP 
Service Pack 2. After you install this item, you may have to restart 
your computer.
"You may experience one or more of the following symptoms when you try to play audio files on a computer that is running Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2):• When you resume audio playback after you pause it, the audio playback does not play the audio file from the correct position. Instead, the audio playback resumes from a random position on the audio track. 
• You randomly receive the following Stop error message during audio file playback: 

Note If one or more of the following audio drivers are being used when you install this update, you must restart the computer. This enables the functionality of the following files:
• Kmixer.sysSplitter.sysWdmaud.sys 

Interesting isn't it?
Of course!! It happens that all the bugschecks I've seen of the web from people with the same problems always mentioned AEC.SYS, KMIXER.SYS and SPLITTER as unloaded modules.
It's more interesting to notice that this type of BSOD happen more concurrently with games that use reverb or echo sounds, like happened to me with BF 2142, Tomb Raider Anniversary and Lost Planet. Games that have echo all the time.

So I went ahead and installed these updates that were offered.

One month from this and counting.

Believe me, until this day I've never ever have another BSOD. I've been playing all these games again for more than 5 hours, fearing that this nightmare might happen again, but it didn't. 

Now all this fear, and frustration is left behind, and now I can finally start enjoying playing in my PC again, feeling safe and happy.

At the most I've had one crash in one game, but a CTD. A crash back to desktop, without a message, but not the horrid Blue Screen of Death or a Squeal of Death.

So the solution, I think it's on these two Microsoft updates. I sincerely think it has to do with sound, but it's not your soundcard, the problem 
resides on the windows drivers that work hand-hand with your specific soundcard drivers. And I think it's related to the echo (aec.sys).
Remember that in all BSOD's we have stuttering or a squeal in the sound, that gets repeated while you see the blue screen.

Other recommendations:
- I think it also helps to make a clean-clean Windows install
- Don't mess too much with registry cleaners.
- Refrain from installing the CCC, and really make ATI wake up and give customers an utility other that the bloated CCC.

I really wanted to share this, because I think it would really help hardcore PC gamers like me who spend money to have our machines fine.
There's been so much silence and lack of investigation, and I think it's because this research took me time and months, to finally discover the solution.
I don't think that video and sound card manufacturers have the time and dedication to nail the problem, or maybe even the motivation. But I do, and I'm sure
you have the motivation too.

And now, let's play.

Thanks for reading this.
prizeeheb לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-03-09, 19:37   #2 (קישור ישיר)
IO Artist

סמל האישי של Almog Design

תרגום בוט:

ציטוט:
מסקנה: זהו MICROSOFT אשם, זה WINDOWS. אבל הם כבר נפתרה IT. (כאן הוא הפתרון)

אני תמיד ליצור ולשמור תמונות של המערכת הנוכחית שלי. ואני מעדיף לעשות TrueImage מעל הרוחות. כאשר המערכת מקבלת מוברג אני ussually התאוששות מ בלאגן uing תמונה.
אבל זמנו לבסוף החלטתי לבצע התקנה נקייה של Windows XP. ואני רוצה לעשות את הדברים בזהירות רבה, סוף סוף לזהות את הבעיה.

אנו מתנצלים על פתיל ארוך, אך אני מתעד כיצד ביצעתי מבודד את הבעיה.

1) ראשית פירמטת את הדיסק הקשיח (בפורמט של ממש, ולא מהיר אחד). רציתי לוודא להיות חופשיים מכל פוטנציאל rootkit.

2) התקנת את Windows, אבל הכי חשוב, אל תתקין את כל קול ווידאו DRIVERS עדיין. (עוזר לבודד בעיות)

3) הורדת והתקנת את כל העדכונים, וגם התקנתי את. NET Framework 1.1 (רק במקרה) כמו כן נא לא להתקין את כל מנהלי ההתקנים אודיו או וידאו
המוצעות על ידי Windows Update.

4) מותקנים כל התוכניות הרגילות שלי (Office, Photoshop, NERO), אך לא תתקין משחקים.

5) במילים אחרות יש את מערכת מוכנה, אבל אל תתקין את כל DRIVERS אודיו או וידאו.

6) מגובים נקי תצורה זו על TrueImage תמונה, מוכנה לקבל את זה, רק במקרה מקבל משהו דפוק.

לאחר מכן, ורק אז התחיל להתקין את מנהל ההתקן של כרטיס הווידאו. אבל אני התקנתי את Catalyst מנהל התקן בלבד. NO F. .. ING Catalyst מרכז הבקרה.

אני כבר החלטתי, הפעם אני לא רוצה שום bloatware על מכונת לתמיד. אז אני חייב NGOHQ והתקנת את הישן מעולה Catalyst לוח הבקרה. (תודה ל NGO ו התחדשות עבור עבודתו על נהגים)

אני כבר מותקן CAT 6.7 את הגירסה כי רק במקרה הטוב נתן לי נסיון עם כרטיס המסך הנוכחי שלי.
אחר כך אני כבר מותקן שלי soundcard הנהג.

ואז פתאום הכי מעניינת ואת הדבר קרה נס!
מסיבה כלשהי לא קיבלתי לחצת על ידי Windows Update ו הפתעה ראיתי שני עדכונים קריטיים:

KB900485
סקירה
"התקן עדכון זה כדי למנוע בעיה שבה אתה עלול לקבל" עצור 0x7e ב aec.sys "הודעת שגיאה במחשב שבו פועל
Windows XP Service Pack 2. השגיאה עלולה להתרחש בעת הפעלת המחשב, או לאחר שהמערכת הופעלה. AEC.SYS היא ביטול הד אקוסטי הנהג. "

KB920872
זהו עדכון מהימנות עבור Windows XP מכונות. התקן זה
אודיו רכיב עדכון למנוע בעיות זיכרון שחיתות שעשוי
גורמים בלתי יציבה המדינה במחשב עם מערכת הפעלה Windows XP?
Service Pack 2. לאחר התקנת פריט זה, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש
המחשב שלך.
"ייתכן שתיתקל באחת או יותר מהתופעות הבאות בעת ניסיון להפעיל קבצי שמע במחשב שבו פועל Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2): • בעת השמעת השמע לחדש לאחר שתשהה את זה, את השמעת השמע אינה להפעיל את קובץ האודיו של המיקום הנכון. במקום זאת, השמעת השמע מחדש את פעולתו ממצב אקראי עמדה על אודיו המסלול.
• אתה באופן אקראי לקבל את הודעת שגיאת העצירה הבאה בעת השמעת קובץ שמע:

הערה אם אחד או יותר מהבאים אודיו הנהגים נמצאים בשימוש בעת התקנת העדכון, עליך להפעיל מחדש את המחשב. הדבר מאפשר את הפונקציונליות של הקבצים הבאים:
• Kmixer.sys
• Splitter.sys
• Wdmaud.sys

מעניין, לא?
כמובן! זה קורה כי כל bugschecks ראיתי של האינטרנט מאנשים עם אותן בעיות תמיד הזכיר AEC.SYS, KMIXER.SYS ו SPLITTER כפי פרוק מודולים.
זה יותר מעניין לשים לב כי סוג זה של BSOD יקרה יותר במקביל עם משחקים שמשתמשים reverb או נשמע הד, כמו שקרה לי עם BF 2142, Tomb Raider ו אבידה השנה כדור הארץ. משחקים שיש להם הד כל הזמן.

אז הלכתי קדימה והתקנה של עדכונים אלה שהיו המוצעים.

חודש זה ואת לספור.

תאמין לי, עד היום לא קיבלתי אף פעם אי פעם לקבל עוד BSOD. אני כבר לשחק במשחקים האלה שוב ליותר מ 5 שעות, כי זה סיוט, מפחד יכול לקרות שוב, אבל זה לא.

עכשיו כל זה פחד ותסכול הוא נשאר מאחור, וכעת אני יכולה סוף סוף להתחיל ליהנות משחק המחשב שלי שוב, מרגיש בטוח שמח.

לכל היותר, אני כבר היה אחד לקרוס בתוך משחק אחד, אבל CTD. א לקרוס חזרה לשולחן העבודה, ללא הודעה, אך לא על מסך כחול מגעיל של מוות או לצרוח המוות.

אז הפתרון, אני חושב שזה על אלו שני עדכונים של Microsoft. בכנות אני חושב שהוא היה צריך לעשות עם הקול, אבל לא את soundcard, הבעיה
resides על Windows נהגים שעובדים יד ביד עם מנהלי התקן ספציפיים soundcard. ואני חושב שזה קשור את הד (aec.sys).
זכור שבכל BSOD's לנו עלגות או להלשין על הצליל, שמקבל חוזרים בזמן שאתה רואה את המסך הכחול.

אחר המלצות:
- אני חושב שזה גם מסייע לביצוע נקי נקי-Windows Install
- האם לא להתעסק יותר מדי עם הרישום cleaners.
- ענמיהל התקנת CCC, וכן לנצל ATI לקום ולתת ללקוחות אחרים של תוכנית השירות כי bloated CCC.

אני באמת רוצה לחלוק את זה, כי אני חושב שזה היה ממש עזרה Hardcore PC Gamers כמוני מי להשקיע כסף כדי לקבל את המכונות בסדר.
שהיתה כל כך הרבה שתיקה וחוסר החקירה, ואני חושב שזה בגלל זה לקח לי זמן המחקר ו חודשים, כדי לגלות סוף סוף את הפתרון.
אני לא חושב שיש וידאו כרטיס קול יצרנים יש את הזמן ואת מסירות למסמר את הבעיה, או אולי אפילו את המוטיבציה. אבל אני רוצה, ואני בטוח
יש לך גם את המוטיבציה.

ועכשיו, בואו נשחק במשחק.
תודה על קריאה זו.

{(בתקופת לימודי תואר ראשון)- (פעילות מתונה בפורום)}=limx→x0

ערוץ הפייסבוק הרשמי של 'deza, נשמח אם תבקרו:
http://www.facebook.com/dezacompany

4790K @ 4.0Ghz | Z97X-GAMING 3 | 16GB DDR3 | 970 GTX G1 GAMING | Razer BlackWidow
Almog Design לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-03-09, 20:20   #3 (קישור ישיר)
IO Member

התכוונתי לתרגום ברור ולא תרגום של אתר שנותן אלא תרגום ממישהו שמבין באמת
prizeeheb לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא