IOPanel

חזור   IOPanel > אוברקלוקינג וקירור > אוברקלוקינג
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

אוברקלוקינג שאלות ועזרה בנושאי אוברקלוקינג למעבד , לזיכרון , לכרטיס המסך , תוכנות מבדקי חומרה וביצועים , וקבוצת ה HWBOT המובילה בישראל

אוברקלוקינג וקירור : אוברקלוקינג

התייעצויות לפני קניית מחשב I7

שלום לכולם, אני מתכנן לקנות מחשב מבוסס I7 ולעשות לו אוברקלוקינג גבוה ככל האפשר עם קירור אוויר, ויש כמה דברים ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 29-03-09, 13:12   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

שלח הודעה דרך MSN אל hagai_sela
ברירת מחדל התייעצויות לפני קניית מחשב I7

שלום לכולם,
אני מתכנן לקנות מחשב מבוסס I7 ולעשות לו אוברקלוקינג גבוה ככל האפשר עם קירור אוויר, ויש כמה דברים שאני מתלבט לגביהם. שאלתי כבר בכמה פורומים אחרים אבל מקריאה של כמה שרשורים פה נראה לי שרמת הידע כאן משמעותית טובה יותר, ולכן אודה מאוד אם תעזרו לי. התקציב למחשב הזה הוא בערך 6000 ש"ח בלי הזכרונות.

אני כותב תוכנה שמתעסקת בעיקר עם floating point ודרישות הביצועים שלה מאוד גבוהות. זה בעצם היעוד של המחשב הזה, הוא כנראה יריץ לינוקס ואני בכלל לא מתכוון לשחק בו, ככה שאין מה להשקיע בכרטיס מסך.

קניתי כבר זכרונות בחו"ל - 12GB 12800 של OCZ ומביאים לי אותם עוד שבועיים, הנה הלינק: OCZ Platinum Tri Channel 6GB PC12800 DDR3 Memory - 1600MHz, 6144MB (3 x 2048) OCZ3P1600LV6GK at TigerDirect.com

לגבי לוח אם - אין לי שום שימוש לפיצ'רים כמו ריבוי כרטיסי מסך, העניין היחיד שלי הוא כמה הלוח תומך באוברקלוקינג. קראתי פה שאנשים עשו דברים יפים עם אסוס P6T deluxe, האם אפשר להגיע לתוצאות האלה גם עם לוחות זולים יותר של ג'יגהבייט?

המעבד יהיה I7 920.

דיסק קשיח - חשבתי על ה 1 TB של סיגייט, אבל זה לא ממש משנה.

כרטיס מסך - בזה אני באמת לא מבין כלום, אנשים בפורומים אחרים המליצו לי על 4550.

קירור - בפורומים אחרים המליצו על Mugen II או על Thermaltake V1.

מארז וספק - גם בזה, לשם שינוי, אני לא מבין. הדרישות היחידות שיש לי הן שהמארז יהיה מספיק גדול להכיל את יחידת הקירור ושהספק יתן מספיק כוח בשביל האוברקלוקינג.

תודה על העזרה,
חגי.
hagai_sela לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-03-09, 14:04   #2 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Smoli4

ככה אני אנסה לך לזרוק כמה הצעות בקשר לקירור וספק שאני חושב שאנשים יסכימו
קירור תקח THERMALRIGHT EXTREME ULTRA... פנדה מחשבים ותקשורת הוא באמת קצת יקר אבל לOC על אויר אין יותר טוב ממנו אבל אבל כמובן שאפשר להסתפק במשהו פחות יקר עם זאת בעיה.
וספק איכותי. אתה לא באמת צריך יותר מ500 WATT עם אתה לא משתמש בכ.מסך עוצמתי אפילו ספק טוב של 450 יכול להספיק מאוד.
אז יצרני ספקים טובים הם CORSAIR או ENERMAX וכמו שCUPRA פעם המליץ לי לOC עדיף לקחת ספק עם מסילות 12V של 25AMP לפחות... הנה לינקים לשני ספקים שהיתי לוקח

City קורסאיר
City אנרמקס

ולגבי המארז זה עניין של הטעם שלך לדעתי. למרות שיש מארזים לא יקרים ומאוד מומלצים כמו CM690 City.

ועכשיו עברתי על הכ.מסך ואני חושב שאם כבר אמרו לך 4550 אז עדיף לקחת 4670.. הוא עולה רק 70 שקל יותר בקייאספי... למרות שלגבי הכ.מסך אני לא סגור אולי כדאי לקחת משהו יותר טוב אבל אני לא יודע איזה כרטיס הכי זול יתמוך בFULL HD אם אי פעם תרצה .
Smoli4 לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא