IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > מפרטי מחשב
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מפרטי מחשב צריכים עזרה בקנית מחשב חדש ? רוצים את המחשב הכי זול ? הכי חזק ? הכי משתלם ? מאיפה לקנות מחשב ? רשימת חנויות ? בפורום זה תמצאו את כל התשובות.

חומרה : מפרטי מחשב

מחפש אישור למחשב בתקציב של כ 5000 שקל

הבאנו לך מפרט נורמאלי, הבאנו לך יותר מדי מפרטים פה, אבל דעתך לא משתנה, באת לפה עם איזשהי אידיאולוגיה ואתה ...
נושא נעול

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-04-09, 20:02   #46 (קישור ישיר)
IO Member

הבאנו לך מפרט נורמאלי, הבאנו לך יותר מדי מפרטים פה, אבל דעתך לא משתנה, באת לפה עם איזשהי אידיאולוגיה ואתה לא מתכוון לשנות אותה, אתה לא מסכים לשום דבר שמביאים לך, נראה שאתה סגור על E8400, אז לך עליו.
RADEON ATI HD4870
THERMALTAKE TP600W
CM690

Papa לא מחובר  
ישן 10-04-09, 20:17   #47 (קישור ישיר)
IO Member

בוא נראה איזה מפרטים עם I7 קיבלתי, אחד ממך מ KSP שאמרתי שאני לא רוצה (מהחנות הזו, לקנות כזה מחשב יקר). ועוד אחד מ... זהו, אף אחד לא הביא מפרט מלא למחשב עם I7 מחנות אחרת.
debaser לא מחובר  
ישן 11-04-09, 2:09   #48 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של VanHalen

בכוונה לא הגבתי עד עכשיו אבל אולי בכל זאת.
קיבלת פה מספר מפרטים, האמת קיבלת פה את כל האופציות האפשריות.
אתה ממשיך בשלך ולא ממש עוזר לנו ולך להבין מה אתה צריך.
אתה רוצה מפרט חזק, יש לך I7, אתה רוצה מפרט חסכוני יש לך E7400 או X710\X720
רוצה מפרט חזק אבל תקציבי יותר, יש לך Q9550 או 940
העובדות כבר מונחות על השולחן. תבחר מה מתאים לך.
Intel I5 3470| AC Freezer 7 | Asus P8Z77-V LX2 | Corsair XMS3 2x4GB 1600MHZ | Sapphire HD 7850 | Corsair Force 3 120GB| Topower Top 550W | TT Strike MX | LG L207WT | Microsoft Sidewinder X6 | Razer Naga
Sony Xperia Z1 Compact
Xiaomi MI-2 16GB - MIUI V5
מדריכים: תצוגת משאבי מערכת בזמן אמת תוך כדי משחק
VanHalen לא מחובר  
ישן 12-04-09, 0:44   #49 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

המיפרט המקורי שלך סבבה , אם אתה אומר ששתי ליבות מספיק לך אז סבבה.

כמו שאמרו והציגו לך ב-5K אתה יכול לקבל מיפרט יותר חזק , אבל אם מערכת מבוססת E8400 + HD4870 מספיקה לך ואתה לא רוצה ליקנות מחנות אחרת אז לך על זה.

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר  
ישן 12-04-09, 1:14   #50 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

ציטוט:
פורסם במקור על ידי debaser צפה בהודעה
עד כה ב 3 שידרוגים האחרונים שלי, בכל פעם עבר מספיק זמן (3-4 שנים) שכבר היה צריך להחליף את כל העסק גם ככה.

גם יש לי את הכסף, אבל השאלה האם במהלך השנים הקרובות ה E8400 לא יוכל להריץ משחקים טוב (אין טעם להוציא כסף סתם). גם הפלטפורמה המינימלית של I7 שאפשר לקנות בחנות נורמלית עולה לפחות 6300 שקל לעומת 4700 שקל פה (עם מפרט דומה), אלא אם כן יש לכם הפתעות.

לא הייתי פה הרבה זמן אבל קראתי את התגובה הזאת והיא ממש עצבנה אותי!
שמע, אף אחד פה לא יודע לחזות את העתיד.
איך נוכל לדעת מה יצא עוד מס שנים?
אולי עוד שנה יצא משחק שיצטרך תמיכה של 8 ליבות ושתי כרטיסי מסך שכל אחד יעלה איזה 1500 ש"ח (סתם אמרתי מה שעלה לי לראש)
אי אפשר לדעת ואי אפשר לחזות
אנחנו לא פה בשביל לגלות את העתיד, אנחנו פה בשביל לעזור לך לבחור את המיפרט שיוציא את המירב מהכסף שאתה הולך לשלם על המחשב שלך
E8400 מעבד מאוד חזק
חוץ מהמשחק GTA IV שתומך ב-4 ליבות אני לא מכיר כיום שום משחק שתומך ב-4 ליבות
הוא מעבד שלא יגביל אותך כל כך אם בכלל
אבל במקרה שכן תמיד אפשר לעשות לו OC, זה מעבד מאוד טוב ל OC ואני מכיר מישהו שהצליח להגיע איתו לתדר דיי גבוה עם קירור סטוק.
אנחנו ממליציפ לך פה 4 ליבות כי זה מה שנראה הכי מבטיח בשביל העתיד הקרוב
המשחקים התחילו לתמוך בריבוי ליבות ואף אחד לא רוצה לתת לך מיפרט ש"יתקע" אותך מאוחרי מחשבים שיכולים להריץ משחקים עם תמיכה בריבוי ליבות, יחד עם זאת תמיד אפשר להוריד הגדרות
אני שיחקתי ב COMPANY OF HEROES עם כרטיס מסך שבכלל לא מופיע ברשימה של הכרטיסים התוכים
שיחקתי באיכות נמוכה ורזול' נמוכה אבל נהנהתי מאוד
סיימתי אותו ואני חושב שלא הפסדתי בזה
הכרטיס שלי מאוד חלש ומאוד ישן וכרטיס מסך זה מה שמשפיע במשחקים בעיקר ולכן אני לא חושב שאתה צריך לדאוג בגלל מעבד
אבל שוב, מציעים לך פה 4 ליגות חזקות אז לך עליהן אם אתה יכול
אם לא אז קח 2 ליבות
זה מה שאני חושב, אני אישית הייתי הולך על 4 ליבות

"..ואהבת לרעך כמוך, זה כלל גדול בתורה" - רבי עקיבא

http://www.youtube.com/watch?feature...v=83LQsJiz6Ac#!

http://www.aravrefael.net/
אתר לזיכוי הרבים.

tsrm לא מחובר  
ישן 15-04-09, 21:39   #51 (קישור ישיר)
IO Member

דווקא זה מה שעצבן אותך ?

אם יצא עוד שנה משחק שדורש 8 ליבות הייתי מצפה שכבר עכשיו יעשו הייפ מטורף למנוע שלו (או שלפחות ידברו על המנוע או משהו). ראה ערך ALAN WAKE שכבר לפני 3-4 שנים דיברו על זה שזה יהיה המשחק הראשון שישתמש במנוע שינצל מרובע ליבות (כמובן ראה מה קרה למשחק הזה מאז).

נכון שאי אפשר לחזות את העתיד, אבל ניתן לבסס הערכה על סמך כל מני פרמטרים (שכמובן יכולה להתברר כשגויה גם כן), בתור אנשים שמתעסקים בנושא הרבה (אחרת כנראה לא הייתם פה), הייתי רוצה לשמוע את ההערכות שלכם (ולא סתם דחיפה של ה I7).

למשל אפשר לדבר על זה שכיום מרבית המעבדים שנמכרים בשוק הם E7200 ומטה (ובכלל כפולי ליבות), את זה אפשר לראות בדיווחים של אינטל. אז האם יצרני המשחקים יכולים להתעלם מהנתונים הללו וליצור משחק שידרוש מעבד יותר חזק בשביל לרוץ נורמלי ? לדעתי התשובה לא. עכשיו למי שיזרוק לי את GTA4, מדובר במשחק שלא מייצג כלום, ROCKSTAR סתם עשו אותו PORT למחשב ולא השקיעו בו שיט, כי הם ידעו שלא משם יבוא הכסף (רמז, קונסולות).

ד"א הסיבה שזה המחיר של הציוד זה בעיקר בגלל החומרה מסביב ולא בגלל השילוש מעבד-לוח-זיכרון, אז גם אם הייתי פוזל לכיוון ה I7, הייתי משלם הרבה יותר מ 5000 שקל.

גם מישהו חכם אמר לי משפט נכון, תקנה מחשב שעובד טוב להיום. במקום לקנות מחשב יקר היום שעולה הרבה (ושלא צריך אותו), תקנה מחשב במחיר סביר, וכשלא תהיה מרוצה ממנו, תחליף.
debaser לא מחובר  
קישור פירסומי
ישן 15-04-09, 21:48   #52 (קישור ישיר)
IO Rigs

סמל האישי של Proteous

הדיון הזה גלש ואין סיבה לתת לזה להמשך, שמעת את דעת הרוב , לך יש דעה מסוימת, ועכשיו אתה צריך להגיע להחלטה , אני מקווה שתגיע לנכונה.
ננעל.

H7C Desire : [ROM-AOSP GRH78] Oxygen v2.0-RC6 GingerBread 2.3.1
Proteous לא מחובר  
נושא נעול

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא