IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

כתבה על צוות Qsubs - אלו שמתגרמים לכם את הסרטים והסדרות!

ציטוט: פורסם במקור על ידי iakovl אני לא מסוגל היום לראות כתוביות בעברית... גם כשאני רואה משהו בטלוויזיה, אני יכול ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-04-09, 10:18   #16 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של TrueLook

ציטוט:
פורסם במקור על ידי iakovl צפה בהודעה
אני לא מסוגל היום לראות כתוביות בעברית... גם כשאני רואה משהו בטלוויזיה, אני יכול להעזר בהם אבל לרוב אני לא מסתכל עליהם

הכתוביות היחידות שאני צריך (בנתיים) הם באנגלית והם בשביל האנימה שלי... למרות שעכשיו אני כבר יכול להבין הרבה מאוד גם בלי הכתוביות
הקטע זה לא שלא מבינים אנגלית הקטע זה שהרבה יותר כיף לראות עם תירגום,יותר נוח...
ובסדרות כמו על-טבעי זה קשה לראות את הסדרה באנגלית כי יש שם מילים שאתה לא אמור להכיר שמות של כישופים,שדים וכאלה[דרך אגב אחלה סדרה ]

ציטוט:
פורסם במקור על ידי S-man צפה בהודעה
עבר הרבה זמן מאז שהורדתי סדרה או סרט עם תרגום.... פשוט תרגום זוועתי בחלק מהמקרים למרות שיש ויש תרגומים טובים פה ושם,למשל לפני יומיים סיימתי להוריד את כללללל עונה 4 של על טבעי,שתי פרקים ראשונים הורדתי עם תרגום,התרגום היה פשוט זוועתי וכן הוא תורגם על ידי ANGEL 5 הזאת שמראים בסרטון,היה קטע למשל בעונה קודמת שדין וסאם היו בבית הרדוף הזה עם הקבוצה הזאת של הנערים שרודפים אחרי רוחות ומצלמים סדרה שהם מעלים לאינטרנט אחר כך הGHOSTFACERS האלה ורואים את כל הפרק דרך המצלמה כאילו שמצלמים אחד השחקנים מצלם,בקיצור היה קטע שסאם דין והצלם נשארו לבד והם עמדו להיכנס למרתף כזה אז סאם שואל את הצלם "אתה עדיין יורה?????"(זה מה שהיה רשום בתרגום) ובפועל הוא אמר לו you are still shooting? התרגום של זה היה אמור להיות "אתה עדיין מצלם????"
זה סתם דוגמא ממש קטנה שאני זוכר שעלתה לי בראש עכשיו...
מאז אני הורדתי את כל הפרקים ללא תרגום,מסתמך על האנגלית שלי ומבין ורואה את הפרק בכיף...
אגב אחת הסדרות שהיה לה את התרגום הישראלי הגרוע ביותר "אחים לנשק" מילה שלי אל תראו את זה עם תרגום XD
בקיצור כן כן הם עושים עבודת קודש אבל לפעמים דברים מתפקששים.
מאיפה החארטות האלה? אני ראיתי את כל על טבעי והפרקים שראיתי עם תרגום היו התרגומים של אנג'ל5 ואולי היו לה 4 טעויות בכל הסדרה,
תכבד קצת את האנשים שמשקיעים בשבילך,ואם אתה רואה את על טבעי בלי תרגום אני שם כסף שאתה לא מבין לפחות 10% מהפרק
ישן 10-04-09, 12:05   #17 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TrueLook צפה בהודעה
ובסדרות כמו על-טבעי זה קשה לראות את הסדרה באנגלית כי יש שם מילים שאתה לא אמור להכיר שמות של כישופים,שדים וכאלה[דרך אגב אחלה סדרה ]
ובעברית זה יהיה שונה?
בסדרות שהם ממציאים מילים אתה מבין את משמעות המילה ממשפט עצמו

בכל מקרה אני לא בא להתווכח על הנושא. אני לא אוהב תרגומים מאחר ולא תמיד הם עושים עבודה טובה ואני פשוט מבין אנגלית ברמה שמספקת אותי

אני עוד זוכר פשלה ישנה שמסבירה את הנושא... לפני כמה שנים יצא סרט shanghai knights השם שנתנו לסרט בישראל היה לילות שנחאי.
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-04-09, 12:09   #18 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TrueLook צפה בהודעה

מאיפה החארטות האלה? אני ראיתי את כל על טבעי והפרקים שראיתי עם תרגום היו התרגומים של אנג'ל5 ואולי היו לה 4 טעויות בכל הסדרה,
תכבד קצת את האנשים שמשקיעים בשבילך,ואם אתה רואה את על טבעי בלי תרגום אני שם כסף שאתה לא מבין לפחות 10% מהפרק
אני אמרתי שאני לא מכבד? אני מכבד מאוד הם עושים עבודת קודש,אבל יש טעויות,אמרתי שהכל טעויות אבל יש חלק נכבד שהוא פשוט טעויות.
אגב מאיפה אתה יודע שאני לא מבין? אם לא הייתי מבין אז לא הייתי רואה תאמין לי... ואני לא סופר כבר כמה סרטים וסדרות אני רואה ללא תרגום,ככל שתראה יותר בלי תרגום אולי בהתחלה לא תבין יהיה קצת קשה,אחרי שתראה כל כך הרבה סרטים וסדרות כמוני ותאמין לי אני רואה הרבה וראיתי כמעט כל סרט וסדרה איכותית ששווה לראות.
אז אחרי שתראה כל כך הרבה תבין שהתרגום מיותר ואתה תבין בעצמך את המדובר והכל...
ישן 10-04-09, 12:12   #19 (קישור ישיר)
IO Master

סמל האישי של IdanBS

ציטוט:
לפני כמה שנים יצא סרט shanghai knights השם שנתנו לסרט בישראל היה לילות שנחאי.

אבל עדיין איך זה קשור למתרגמים הפיראטים?
הם דווקא מאלה שצחקו על הענין הזה
אגב הטעויות שאתם רואים בסדרות וסרטים זה מחוסר הזמן והלחץ לשחרר את התרגום
אני בטוח שאם הם היו יושבים בכיף שלהם עם צוות נורמלי לא הייתה שום טעות

אני חייב להגיד אגב שאני גם לא רואה פרקים עם תרגום בעיקר בגלל שאני לא יכול לחכות לתרגום
סדרות שאני מוריד זה סדרות שאני מאוד מאוד בלחץ עליהן ואני ממש לא אחכה כמה שעות במקרה הטוב או כמה ימים כדי לראות עם תרגום
אבל בתור אחד שהיה מתרגם בדונקי (מה שהיום QSUBS) ויצא משם מהר כי הוא ראה עד כמה זה קריעת תחת תעריכו את האנשים האלה
IdanBS לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-04-09, 13:41   #20 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של WEREWOLF

אני רואה סרטים עם תירגום אבל זה לא בישבילי אלה בישביל אבא שלי (אני והוא פריקים של סרטים)
אני מבין את הסרט גם בלי תירגום בלי בעיה וליפעמים משעשע אותי ליראות טעויות בתירגום
WEREWOLF לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-04-09, 14:30   #21 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של MaDdogG

אני אישית מוריד תרגומים מכורח ההרגל ומכורח החובה שאולי מישהו אחר מהקרובים אליי יירצה לראות את מה שאני רואה, הנה אתמול סיימתי לראות עד פרק 18 בעונה הרביעית של על טבעי ולמרות שהורדתי את התרגומים אני כיבית אותם כיוון שאין לי צורך בהם, אבל כן, יש פעמים שאני רואה עם תרגום בלי לשים לב וזה אותו דבר בשבילי.
MSI X48C
4GBram OCZ
500GB Segate
MaDdogG לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 10-04-09, 19:32   #22 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

ציטוט:
פורסם במקור על ידי MaDdogG צפה בהודעה
אני אישית מוריד תרגומים מכורח ההרגל ומכורח החובה שאולי מישהו אחר מהקרובים אליי יירצה לראות את מה שאני רואה, הנה אתמול סיימתי לראות עד פרק 18 בעונה הרביעית של על טבעי ולמרות שהורדתי את התרגומים אני כיבית אותם כיוון שאין לי צורך בהם, אבל כן, יש פעמים שאני רואה עם תרגום בלי לשים לב וזה אותו דבר בשבילי.
גם אני סיימתי לראות היום בבוקר איזה באסה שאין 19 עדיין =( הסוף של אתמול היה כזה מעניין פאק מעניין מה הנביא חלם
ישן 10-04-09, 23:15   #23 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של bamba12

ציטוט:
עבר הרבה זמן מאז שהורדתי סדרה או סרט עם תרגום.... פשוט תרגום זוועתי בחלק מהמקרים למרות שיש ויש תרגומים טובים פה ושם,למשל לפני יומיים סיימתי להוריד את כללללל עונה 4 של על טבעי,שתי פרקים ראשונים הורדתי עם תרגום,התרגום היה פשוט זוועתי וכן הוא תורגם על ידי ANGEL 5 הזאת שמראים בסרטון,היה קטע למשל בעונה קודמת שדין וסאם היו בבית הרדוף הזה עם הקבוצה הזאת של הנערים שרודפים אחרי רוחות ומצלמים סדרה שהם מעלים לאינטרנט אחר כך הGHOSTFACERS האלה ורואים את כל הפרק דרך המצלמה כאילו שמצלמים אחד השחקנים מצלם,בקיצור היה קטע שסאם דין והצלם נשארו לבד והם עמדו להיכנס למרתף כזה אז סאם שואל את הצלם "אתה עדיין יורה?????"(זה מה שהיה רשום בתרגום) ובפועל הוא אמר לו you are still shooting? התרגום של זה היה אמור להיות "אתה עדיין מצלם????"
זה סתם דוגמא ממש קטנה שאני זוכר שעלתה לי בראש עכשיו...
מאז אני הורדתי את כל הפרקים ללא תרגום,מסתמך על האנגלית שלי ומבין ורואה את הפרק בכיף...
אגב אחת הסדרות שהיה לה את התרגום הישראלי הגרוע ביותר "אחים לנשק" מילה שלי אל תראו את זה עם תרגום XD
בקיצור כן כן הם עושים עבודת קודש אבל לפעמים דברים מתפקששים.
תראה, אני לא רואה את הסדרה הזאת ואני לא מכיר את הסצנה שעליה אתה מדבר אבל are you still shooting? יכול גם להיות אתה עדיין יורה? וגם אתה עדיין מצלם?
לפי מה שאמרת הייתה מצלמה באותו אירוע, יכול להיות שאתה לא הבנת נכון, וגם מצד שני יכול להיות שהמתרגם התבלבל, בכאל זאת זה משפט שיש לו 2 משמעויות...
לי אנשמע יותר הגיוני שאתה התבלבלת כי אין היגיון בלשאול אדם אם הוא עדיין יורה (שומעים את היריות) אבל יש היגיון בלשאול מישהו אם הוא עדיין מצלם....
bamba12 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-04-09, 23:21   #24 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Quntix

שלח הודעה דרך MSN אל Quntix

ציטוט:
אני אמרתי שאני לא מכבד? אני מכבד מאוד הם עושים עבודת קודש,אבל יש טעויות,אמרתי שהכל טעויות אבל יש חלק נכבד שהוא פשוט טעויות.
אגב מאיפה אתה יודע שאני לא מבין? אם לא הייתי מבין אז לא הייתי רואה תאמין לי... ואני לא סופר כבר כמה סרטים וסדרות אני רואה ללא תרגום,ככל שתראה יותר בלי תרגום אולי בהתחלה לא תבין יהיה קצת קשה,אחרי שתראה כל כך הרבה סרטים וסדרות כמוני ותאמין לי אני רואה הרבה וראיתי כמעט כל סרט וסדרה איכותית ששווה לראות.
אחרי הכל שיחקת מייפל סטורי איזה 52 שנה, אתה חייב לדעת אנגלית בצורה מעולה
ואני לא מבין על מה יש לך טענות ? אתה מדבר כאילו האנשים ההם חייבים לך משהו.
לא נאה לך התרגום אל תוריד ? יש אחרים שיעזרו בו יותר ממך.
כנראה שחכת שהם לא מקבלים על זה כסף.

Quntix לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-04-09, 23:27   #25 (קישור ישיר)
IO Member

תרגום בעברית- בחים לא, פשוט לא צריך את זה.
רק בסדרה אחת היום(סרטים לא רואה עם שום תרגום), בהאוס, אני צריך בגלל השמות של כל המחלות וכאלה, וגם שם התרגום שאני שם הוא באנגלית.

lkpo14 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-09, 0:58   #26 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Shayx

לגבי ההערה על ARE YOU STILL SHOOTING?
יש חלק מהתרגומים שנעשים ע"י שכתוב שלד מאנגלית.
זאת אומרת שאם תראה את המשפט ARE YOU STILL SHOOTING מבלי לראות
באותו רגע את הסצינה אתה לא ממש תבין שהבנאדם מתכוון להאם אתה מצלם...

ובכלל אני חייב להגיד שהכתוביות השתפרו ללא הכר בשנתיים האחרונות.
במיוחד של QSUBS, כן יש פה ושם טעויות אבל כאחד שתרגם כמה פרקים של אבא אמריקאי
שזה סה"כ פרקים של 22 דקות,
זה עבודה כל כך סיזיפית ומתישה שאתה חייב לפספס משהו.
ברוב המקרים אין לך ממש זמן או כוח לעבור על כל שורה מההתחלה לסוף.

גם אם יש טעות ואתה מבין אנגלית ברמה בסיסית אז זה לא צריך לבאס אותך כי אתה תבין
מה הכוונה המקורית.
CoolerMaster 690 | PSU: SilverStone Olympia 750W
| OS: Windows 8.1 |
Shayx לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-09, 1:13   #27 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של AgentSmith

נושא האשכול הוא לא האם אתה רואים סרטים\סדרות עם כתוביות או לא.

ישן 11-04-09, 1:52   #28 (קישור ישיר)
DXM
IO Member

חברה מעולים!
כל הכבוד על העבודה.
יש לי בעיה קלה, אני לא יכל להסתכל על וידאו בלי תרגום למטה, מצדי שיהיה ברוסית (אני לא יודע רוסית, צברי לגמרי) אני חייב למטה משהו אחרת זה נורא בשבילי ((כן גם בסדרות בעברית).
DXM לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-09, 2:15   #29 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Shayx

כנ"ל. עניין של הרגל, גם אם אני אראה חדשות או סתם תוכנית בעברית אני אהיה חייב לקרוא
את הכתוביות.
CoolerMaster 690 | PSU: SilverStone Olympia 750W
| OS: Windows 8.1 |
Shayx לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-09, 4:56   #30 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של TrueLook

ציטוט:
אני עוד זוכר פשלה ישנה שמסבירה את הנושא... לפני כמה שנים יצא סרט shanghai knights השם שנתנו לסרט בישראל היה לילות שנחאי.
חזק
ואני לא מתיחס למתרגמים בני 60,זה אותו הקטע ב"קואנטום של נקמה" שנשמע עלוב יותר בעיברית

ציטוט:
תסתכל שוב על מה שכתבתי,את על-טבעי פשוט לא נוח לראות באנגלית,אתה לא מבין את כל הפרק...
אני מדבר אנגלית שוטף ומבין סלנג ומבין את כל הדיבורים והציניות ושאר השטויות[עם כל הצניעות],
אבל את על טבעי אתה לא יכול לראות שוטף באנגלית ולהנות ולהבין את הפרק,
תאכלס את הפרקים החדשים של על-טבעי בהתחלת העונה הרביעית הייתי רואה באנגלית
כי לא היה לי כוח לחכות עד לשבת בערב\ראשון אחרי הצהרים בשביל התירגום
אבל תאכלס זה לא כיף,במיוחד כשangelfive מתרגמת ממש טוב
ואתה ממש יכול להנות מהתרגום ומהפרק,בניגוד לשאר התירגומים ברשת.....

ואגב אתה כותב ממש לא מובן...

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bamba12 צפה בהודעה
תראה, אני לא רואה את הסדרה הזאת ואני לא מכיר את הסצנה שעליה אתה מדבר אבל are you still shooting? יכול גם להיות אתה עדיין יורה? וגם אתה עדיין מצלם?
לפי מה שאמרת הייתה מצלמה באותו אירוע, יכול להיות שאתה לא הבנת נכון, וגם מצד שני יכול להיות שהמתרגם התבלבל, בכאל זאת זה משפט שיש לו 2 משמעויות...
לי אנשמע יותר הגיוני שאתה התבלבלת כי אין היגיון בלשאול אדם אם הוא עדיין יורה (שומעים את היריות) אבל יש היגיון בלשאול מישהו אם הוא עדיין מצלם....
לא,הוא הבין נכון,הקטע באמת התכוון למצלמה ולא לאקדח

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Shayx צפה בהודעה
לגבי ההערה על ARE YOU STILL SHOOTING?
יש חלק מהתרגומים שנעשים ע"י שכתוב שלד מאנגלית.
זאת אומרת שאם תראה את המשפט ARE YOU STILL SHOOTING מבלי לראות
באותו רגע את הסצינה אתה לא ממש תבין שהבנאדם מתכוון להאם אתה מצלם...

ובכלל אני חייב להגיד שהכתוביות השתפרו ללא הכר בשנתיים האחרונות.
במיוחד של QSUBS, כן יש פה ושם טעויות אבל כאחד שתרגם כמה פרקים של אבא אמריקאי
שזה סה"כ פרקים של 22 דקות,
זה עבודה כל כך סיזיפית ומתישה שאתה חייב לפספס משהו.
ברוב המקרים אין לך ממש זמן או כוח לעבור על כל שורה מההתחלה לסוף.

גם אם יש טעות ואתה מבין אנגלית ברמה בסיסית אז זה לא צריך לבאס אותך כי אתה תבין
מה הכוונה המקורית.
הם מתרגמים מצפייה,תראה בכתבה שהם יושבים מול המחשב,אבל למרות שבכתבה הם סתם לא עשו כלום והראו למראיינים....
אבל עדיין הם אמרו שהם מתרגמים ישר שהפרק משודר ככה שהם חייבים לראות אותו,הם יצטרכו לחכות הרבה זמן לכתוביות באנגלית,
ואתה יכול לשים לב שהם תמיד צודקים בתרגום ככה שזה כנראה מקרה חד פעמי...

נערך לאחרונה על ידי TrueLook, 11-04-09 בשעה 5:07.
TrueLook לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא