IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

הפסיכומטרי ואתם

בשעה טובה ומוצלחת התחלתי את הסיוט הקטן שלי אתמול היה מפגש הראשון של HIGH Q אצלנו, 5 שעות לשבת על ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 20-04-09, 15:59   #1 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

ברירת מחדל הפסיכומטרי ואתם

בשעה טובה ומוצלחת התחלתי את הסיוט הקטן שלי
אתמול היה מפגש הראשון של HIGH Q אצלנו, 5 שעות לשבת על כסא בית ספר... HELL ON EARTH

אבל נחזור לנושא העיקרי,
אני רוצה לשמוע על חוויות הפסיכומטרי של אנשים אחרים בשביל להשכיל וללמוד.
איפה למדתם?
כמה שעות הקדשתם לזה?
עבדתם במקביל?
המלצות לחומרי עזר וכו'...
ציון סופי (לא חובה)

בכל מקרה ספרו את סיפור הפסיכומטרי האישי שלכם
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-09, 0:22   #2 (קישור ישיר)
IO Rigs

סמל האישי של Proteous

סיפור הפסיכומטרי שלי מתחיל עוד בכיתה יא - קורס בית ספר של קידום , קורס זוועה וממש לא מומלץ, ההשקעה שלי לא הייתה גדולה וכך גם הציון - 580 ומשהו חלוקה של 129 אנגלית , 128 כמותי ו92 מילולי , ללא ספק כשלון מזעזע, אחרי הצבא עשיתי קורס בהיי קיו , אני אישית והרבה לא יסכימו איתי פה , לא אהבתי את הקורס , המורה היה מצוין , אבל ממש לא התחברתי לכל התרגול באתר , אני OLD SCHOOL תן לי ספר ודפדפת לא צריך אתר פלאש מגניב , לזכותם יאמר שהסימולציות לא רעות בכלל ויש יחסית הרבה - 10 במספר נותן אינדיקציה לא רעה לציון , סימולצה ראשונה פתחתי אפשר להגיד חזק יחסית - קרוב ל 600 , הסימולציות הבאות הלכו רע והעלייה בציון לא הייתה משמעותית - התייצבתי סביב ה640 לאורך זמן ורק לקראת הסימולציות האחרונות הציון עלה לאיזור ה690 - 700 , כאשר השיא היה שתי טעויות בשלושה פרקים - בתקופת המרתון , המורה שלי כמעט עשה פיפי במכנסיים כשבדקנו את התשובות ... המבחן עצמו הלך לא משהו בכלל וסיימתי בכשלון נוסף של 648 - חלוקה של - 138 - אנגלית , 115 - מילולי , 130 ומשהו בכמותי ..
לא התייאשתי ואמרתי הפעם אני לומד לבד בלי קורסים ובלי בטיח , פתרתי את הספרי לימוד של אנקורי - אחלה ספרים , פתרתי במקביל את הספרים של הייקיו ותבלתי בספרים של לחמן, בסוף סיימתי עם ציון טוב יחסית של 712 , חלוקה של : כמותי - 148, מילולי - 127 , אנגלית - 137...
לעניין הספרים אני מאוד ממליץ על הספרים של יואל גבע , פתרתי משם אומנם ממש מעט , אבל ספרים מעולים, ללחמן יש המון המון המון ספרי תרגול פשוט מאסה של חומר , אנקורי עומדים איפשהו באמצע , הפסרים של היי קיו טובים , פשוט הם יחסית מצומצמים ואין הרבה תרגול , הייתי ממליץ לך להצטייד בספרים של אחת המתחרות , לעניין המילונים , התרגול של הייקיו כאמור כולו באתר , אני אישית התעקשתי על מילון מודפס ולבסוף נתנו לי , המילון של אנקורי הוא הטוב ביותר והמקיף ביותר , המילון של לחמן הקצר ביותר - הם מתבססים הרבה על ה"לחמניות הטריות " ...
לעניין הסימולציות , אני ממליץ לך לפתור כל סימולציה לעומק ולרוחב, להכיר כל תרגיל , כל מסיח , טעית תסיק מסקנות , צדקת אל תפסח .... הסימולציות של קידום גרועות - קשות מאוד וממש לא בפרופורציה לבחינה , הייקיו לחמן ואנקורי נותנים סימולציות יפות , למרות שללחמן יש איזה קטע להקשות קצת באנגלית - לא משהו שיעצור בחור בוגר מאות ביקורות חומרה באנגלית כמוך , הייתי ממליץ לך לקנות את האוגדן של המרכז הארצי , 8 בחינות אם אני זוכר נכון , עולה סביב ה120 שקל, סהכ בחינות קלות יחסית - אבל הן כולן משנים קודמות -בחינות אמת , הן ישפרו לך את המצב רוח חבלז , ישבתי בבחינות האלה על ממוצע של 750 ...
תמצא כמה שיותר חומר , חבל שאני לא בארץ הייתי נותן לך חומר בכמויות , מתי אתה נבחן ?
אגב אני בזמנו עשיתי דיבאגינג לא רשמי לאתר של הייקיו , אני וחבר ניטרנו להם את כל הטעויות בתרגילים ....
נ.ב
הייתי כותב \ קורא הרבה בפורום פסיכומטרי בתפוז , יש שם אחלה חברה , ינתנו לך הרבה טיפים...

יאללה יעקב תהיה חזק תקופה יפה סהכ, אני אישית חולה פסיכומטרי , אם אתה צריך עזרה - אז בהכי כייף שיש .....

H7C Desire : [ROM-AOSP GRH78] Oxygen v2.0-RC6 GingerBread 2.3.1
Proteous לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-09, 1:01   #3 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

אני נבחן ב2.7.09
אני עכישו מנסה לאפס את עצמי, אחרי 4 שנים לשבת וללמוד זה קשה

אני גם שמעתי על ספרון קטן שנקרא פסיכו-כיס, המליצו לקנות...

ה"בעיה" העיקרית שלי זה לימוד האנגלית בשיטה שלהם, אני יודע אנגלית אחרי 8 שנים של מורה פרטית וכל ההתעסקות במחשבים... הבעיה היא שהם לומדים לפי פרוש המילים באנגלית לעברית... אני לא יודע את הפרוש של המילה אני פשוט יודע את המילה באנגלית... משגעים אותי בקטע הזה

אני סה"כ רוצה בפסיכו שלי 660+ אבל 700+ תמיד רצוי
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin

נערך לאחרונה על ידי iakovl, 21-04-09 בשעה 1:17.
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-09, 1:42   #4 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tik-Tak

אתה יכול להדפיס את דפים דפים עם רשימות מילים.

אני עשיתי גם בהייקיו, 701 קיבלתי.

ממליץ לסיים את המילים כמה שיותר מוקדם, רצוי לפני תחילת המרתונים של הסיום
Tik-Tak לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא