IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > משחקים וקונסולות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

משחקים וקונסולות משחקים , משחקים ברשת , המלצות למשחקים , פתרון תקלות , עזרה במשחקים , שרתי משחקים , ביקורות ומדריכים. קונסולות כדוגמת פלייסטיישן , XBOX ועוד...

דבר חופשי : משחקים וקונסולות

Dragon Age: Origins - דיון ראשי

ציטוט: פורסם במקור על ידי TOMER.G יש לך אפשרות לאפשר כתוביות בתוך ההגדרות של המשחק.. בתור חובב משחקי תפקידים זה ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 27-11-09, 22:40   #61 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של GeFiLTe

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TOMER.G צפה בהודעה
יש לך אפשרות לאפשר כתוביות בתוך ההגדרות של המשחק..
בתור חובב משחקי תפקידים זה משחק אחד הטובים ביותר ששיחקתי בו, קניתי את גירסת הדלוקס בסטים.

אם יש לך שאלות אל תהסס לשאול.
איזה Origin בחרת ?
Human rouge אם לזה הכוונה...
סוף סוף מצאתי כתוביות...

אגב אפשר בקצרה מה קורה בהתחלה?
לפי הרקע הבנתי שאני בן של איזה מישהו מפורסם בלה בלה ומשהו נדוש על מלחמה במפלצות אני משוכנע שיש מעבר לזה...

עריכה: חחחחחח איזה כלב שמן! הרג אותי

:My Current System:
I7 4790 3.6GHz+Arctic Freezer I11| Assrock H97M Pro4 2x8GB PC3 15k RAM| Gigabyte R290 Factory OC GPU|1xSATA2 1TB| 1XSATA3 TB HD|SSD Crucial MX100 256GB|Seasonic 650W Gold Certified PSU|Nanoxia Deep Silence 1 case

נערך לאחרונה על ידי GeFiLTe, 27-11-09 בשעה 22:49.
GeFiLTe לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-11-09, 23:50   #62 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

שלח הודעה דרך MSN אל TOMER.G

תשחק עוד, אתה תבין הרבה יותר דרך המשחק..

בעיקרון כל Origin שונה לחלוטין, בכל אחד תתחיל במקום שונה לחלוטין ועם רקע שונה.
הרקע שלך הוא שאתה בן למשפחת אצולה *ספויילר קטן* - בוגדים במשפחה שלך, וברקע יש רוע כלשהו ששוטף את הארץ..

המשחק מזכיר את שר הטבעות..

TOMER.G לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-11-09, 0:18   #63 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של GeFiLTe

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TOMER.G צפה בהודעה

המשחק מזכיר את שר הטבעות..
תכל'ס, הטקטיקה נראית מעניינת בכל אופן אני אמשיך ואבדוק.
אגב אם בחרתי DUEL WEAPONS SKILL השימוש ב 2DAGGERS יהיה יותר אפטיבי מאשר BOARDSWORD+DAGGER?

:My Current System:
I7 4790 3.6GHz+Arctic Freezer I11| Assrock H97M Pro4 2x8GB PC3 15k RAM| Gigabyte R290 Factory OC GPU|1xSATA2 1TB| 1XSATA3 TB HD|SSD Crucial MX100 256GB|Seasonic 650W Gold Certified PSU|Nanoxia Deep Silence 1 case
GeFiLTe לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-11-09, 3:03   #64 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

אם אתה rogue, יש מצב.. לא בדקתי את העניין. מבחינת נזק אבל, עדיף חרב ופיגיון.
אגב, אם פיתחת DUEL WEAPONS SKILL לרמה האחרונה אתה יכול להשתמש ב2 חרבות מלאות.

עריכה: נרשמת לאתר של BioWare ?
כאן: http://social.bioware.com

ישן 08-12-09, 9:45   #65 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של YARONV

יצא עדכון נוסף למשחק, גרסה 1.02

מתקן את הדברים הבאים:

ציטוט:
Balance
  • Daggers now apply 0.5 points of damage per additional point in dexterity and 0.5 points of damage per additional point in strength, as originally intended. This increases dagger damage for high-dexterity characters.
  • During combat, mana or stamina reserves now correctly regenerate more quickly when reserves are low. This allows players to occasionally use an talent or spell in the later stages of lengthy fights.
  • When exploring, mana and stamina now regenerate more quickly at higher character levels. This reduces downtime between fights.
  • The spells Force Field, Crushing Prison, Cone of Cold, and Blizzard now have shorter durations and/or longer cooldowns. This ensures that combatants can no longer stun-lock each other by repeatedly casting the same spell.
  • The cooldowns for several low-level sustained abilities are now shorter. This ensures that players are not penalized for accidentally deactivating them.
  • Certain battles were not scaling properly, resulting in excessively difficult fights. They now scale as intended.
  • Enemy corpses now drop health poultices and money more appropriately, resulting in less clutter in the player's inventory.
Gameplay
  • In rare cases, enemy corpses were selectable when they contained no loot. This no longer occurs.
  • Party members whose combat tactics were set to defensive behavior no longer stop attacking after using a spell or talent.
  • In rare cases, combat tactics conditions could fail to determine whether a character had enough mana or stamina to use an ability. This no longer occurs.
  • The Rally talent no longer repeats its audio effect if it is active during certain conversations.
  • The Rally talent no longer deactivates upon area transitions or conversations.
  • The Shimmering Shield spell now deactivates when the character is out of mana.
Plot *Spoiler Warning*
  • Promotional downloadable content items now remain in the player's inventory when standard items are removed at the end of the dwarf noble origin.
  • Repeatedly talking to Duncan after gathering the vials in the Korcari Wilds but not the treaties no longer provides duplicate experience.
  • Leliana's personal plot can now be completed if the player substantially increased her approval (through gifts) before talking to her.
  • During the siege of Redcliffe, enemies are no longer able to spawn in locations that would break the plot.
  • Bann Teagan no longer disappears when he is supposed to be accessible during Urn of Sacred Ashes.
PC Specific
  • Controlling a summoned creature (like a ranger's pets) during certain special area transitions no longer results in odd behavior.
  • Creating a character in a custom module did not create a folder for saves. This could result in corruption of main campaign saves. This no longer occurs.
  • In some cases, the class icon was set incorrectly for characters imported from the downloadable Character Creator. This no longer occurs.
  • The options menu now includes a setting to automatically download previously purchased content that is not currently installed.
  • After installing new downloadable content, the game now always reminds the user to restart the game.
  • The icons for some promotional downloadable content items were missing. They now appear correctly.
  • The screenshot upload GUI would stop working from time to time on the client. There was a memory override that was fixed. It is a client fix. It doesn't affect the other problems we have seen on the server.
Memory: G.skill DDR2 4096MB 900MHZ PI Black Dual
Psu: SeaSonic 500W
Case: Antec Three Hundred
Hd: Samsung 500GB EcoGreen
Monitor: Samsung T220
YARONV לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-12-09, 17:37   #66 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של LT Mor

גם קניתי דרך STEAM את הגירסה המשופצרת ...
4.5 שעות כיסית 2% משטח שקיים.

ראיתי שבתוך המשחק ניתן להרוויח נקודות (בנוסף) ולפתוח חלקים נוספים ?! הבנתי נכון ?

איפה רשום איזו גירסה מותקנת על המחשב ?
אני רוב הזמן עם הSTEAM OFF LINE .
LT Mor לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 08-12-09, 22:16   #67 (קישור ישיר)
IO INVESTIGATIONS

סמל האישי של Danny

שיחקתי מעל ל-25 שעות במשחק ואני רק ב-19%, משחק מצוין.
ללא ספק משחק ה-RPG הכי טוב ששיחקתי בו עד היום

Danny לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-12-09, 22:30   #68 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

ציטוט:
פורסם במקור על ידי LT Mor צפה בהודעה
גם קניתי דרך STEAM את הגירסה המשופצרת ...
4.5 שעות כיסית 2% משטח שקיים.

ראיתי שבתוך המשחק ניתן להרוויח נקודות (בנוסף) ולפתוח חלקים נוספים ?! הבנתי נכון ?

איפה רשום איזו גירסה מותקנת על המחשב ?
אני רוב הזמן עם הSTEAM OFF LINE .
הורדת את כל ה DLC שמגיע לך ? הסטים לא מתקין אף אחד מהם לאחר שאתה קונה את המשחק.
אתה צריך ליצור לעצמך חשבון ב BioWare, להכניס את המספרים הסידרתיים שסטים סיפקו לך ורק אז התוכן הנוסף יהיה ניתן להורדה.
אם לא עשית זאת אתה משחק בגירסא הרגילה כרגע.

מז"א "להרוויח נקודות"? על אילו נקודות אתה מדבר?

ישן 09-12-09, 9:30   #69 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של LT Mor

תודה.

נחליף הסברים :

BioWare Points: What are they?
BioWare Points allow you to purchase downloadable in game content for Dragon Age: Origins for the PC, and is even available if you don't have a credit card.

How Do I Get BioWare Points?
You can buy BioWare Points online from the Dragon Age Store by using your credit card, PayPal account or other online payment method depending on your region of the world. BioWare may also award points through special promotions via community activity.

Why Do I Want to Use BioWare Points?
Points give everyone playing Dragon Age: Origins access to downloadable content that will enhance their entertainment experience. You can add new content to Dragon Age: Origins without ever having to leave the game. BioWare Points allow you to buy what you want when you want.

What Else Can I Get With BioWare Points?
There will be other premium content available for the Dragon Age universe like Warden's Keep.

Dragon Age Origins - Addon

כאשר אתה משלים משימות, אתה אוסף נקודות.

איפה נרשמים/פותחים חשבון ?

פתחתי חשבון בפורום של ביואור ... זה לא זה נכון ?

בכול מקרה, יש לי בעה עם ה STEAM אני מתחבר, ובאופציהה של המשחקים שלי, הוא אפילו לא מראה אותם ... כול הזמן מחפש עדכונים.
האפשרות היחידה שלי להפעיל אותם היא להעביר את הSTEAM ל OFF line

נערך לאחרונה על ידי LT Mor, 09-12-09 בשעה 10:01.
ישן 09-12-09, 9:57   #70 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

אני חושב שאתה קצת מתבלבל, נקודות BioWare זה כמו נקודות מיקרוסופט, אתה יכול לקנות או להרוויח נקודות כאלה במספר דרכים,
אבל לא דרך השלמת קווסטים בתוך המשחק.. אני בעיקרון בסוף המשחק ולא קיבלתי נקודות על כלום.

אתה נרשם כאן - Choose Language | BioWare Social Network

ואז עושה Log In בתוך המשחק, לחשבון שיצרת באתר.
כדאי שתחכה כמה דקות לפני שאתה נכנס לחשבון דרך המשחק, רק כדי לוודא שהכל התעדכן.
קיבלת מספרים סידרתיים מסטים, אותם אתה מכניס באתר עצמו אחרי שהתחברת לחשבון שלך שם.

זה אמור להתעדכן לבד, בפעם הבאה שתפעיל את המשחק ותתחבר לחשבון שלך כל התוכן יהיה ניתן להורדה, דרך המשחק.
אם קנית את גירסת הדלוקס מסטים אתה אמור לקבל את Wardens Kepp, את The Stone Golem את השיריון דם ועוד כל מיני חפצים שתוכל לקנות בתוך המשחק מדמויות NPC.

ישן 09-12-09, 10:44   #71 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של LT Mor

אני בכלל יוצא די ברברי בסיפור הזה ...

יצרתי חשבון, נכסתי למשחק, עשיתי LOG IN , ישנה לי אפשרות לעבור לאתר של ביואר/EA אבל אני לא רואה שם היכן להכניס את הקודים, ואני לא רואה במשחק ...

אני אחכה עוד כמה דקות, אולי זו הבעיה.

וכן קנית את גירסת הדלוקס ...

לגבי הנקודות, אתה צודק.

נערך לאחרונה על ידי LT Mor, 09-12-09 בשעה 10:57.
ישן 09-12-09, 12:24   #72 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

אחרי שנרשמת והתחברת לאתר הקהילתי של BioWare תהיה לך שם אפשרות Redeem Codes, שם אתה מכניס את המספרים שקיבלת מסטים.
המספרים האלה צריכים לעלות יחד עם המשחק, אני מנחש שאתה צריך להיות במצב מקוון בסטים.. אבל יכול להיות שלא חייב.

תהיה מוכן למשחק קשה, גם אם אתה חובב משחקי תפקידים מושבע.
קרבות בוסים קשים מאוד במשחק, חלקם פשוט בלתי אפשריים אם מגיעים אליהם ברמות נמוכות.
אני ממליץ לפרוש מקרבות כאלה שנראה שאין סיכוי לעבור, ולחזור אליהם כשהדמויות שלך חזקות יותר.

אם תחרוש על המשחק לא פחות ממני תצבור לא פחות מ 70 שעות.

ישן 09-12-09, 17:01   #73 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של YARONV

תומר,

בדרגון אייג' וב- DIVINITY 2, אפשר להשיג דרקונים?
תמיד חלמתי לשלוט בדקרון שילוה אותי לאורך כל הדרך...
Memory: G.skill DDR2 4096MB 900MHZ PI Black Dual
Psu: SeaSonic 500W
Case: Antec Three Hundred
Hd: Samsung 500GB EcoGreen
Monitor: Samsung T220
YARONV לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-12-09, 17:08   #74 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

בדרגון אייג' לא, ב DIVINITY 2 אין לי מושג.. עוד לא ניסיתי את המשחק.
אבל השחקן כן הופך לדרקון בשלב כזה או אחר.

ישן 09-12-09, 19:26   #75 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של LT Mor

TOMER.G, פשוט לא הולך.
מצאתי את ה Redeem Codes, כול נסיון ללחוץ ולפתוח אותו, לא מצליח.

תסתכל בתמונה שצירפתי, האם זה לא מעודכן ?

נערך לאחרונה על ידי LT Mor, 13-06-10 בשעה 18:17.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא