IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > משחקים וקונסולות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

משחקים וקונסולות משחקים , משחקים ברשת , המלצות למשחקים , פתרון תקלות , עזרה במשחקים , שרתי משחקים , ביקורות ומדריכים. קונסולות כדוגמת פלייסטיישן , XBOX ועוד...

דבר חופשי : משחקים וקונסולות

Crysis 2 - דיון ראשי

נמחקו לי השמירות :( מי עבר כבר חצי מהמשחק או יותר ויכול לשלוח לי את תיקיית השמירות?...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-03-11, 21:31   #721 (קישור ישיר)
IO Addict

נמחקו לי השמירות :(
מי עבר כבר חצי מהמשחק או יותר ויכול לשלוח לי את תיקיית השמירות?
amadey לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-03-11, 22:35   #722 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

מה הסיפור עם הפיזיקה.. מי שרוצה לשבור דברים שיתקין את רד פקשן או משהו, זה משחק FPS
לגמרי טהור עם עלילה [ בינתיים ] מתפתחת וזורמת עם גרפיקה מדהימה לדעתי, מנוע מצוין זה
פשוט נראה מדהים ורץ עוד יותר מדהים וסאונד בכלל... סאונד מ ש ו ג ע.. וזהו. פשוט תענוג
למעט ששיחקתי עד עכשיו מה יש להתלונן על זה שהוא קצת מוגבל זה לא משחק הישרדות וזה
לא אמור להיות עולם פתוח או משהו דומה.. תתרכזו ללשחק במשחק עצמו תאמינו לי שלא יפריע
לכם שזה עדיין לא רץ על DX11 עוד דברים שטותיים כאלה... הוא נראה מדהים פעם חמישית.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-03-11, 22:39   #723 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CocainHore צפה בהודעה
מה הסיפור עם הפיזיקה.. מי שרוצה לשבור דברים שיתקין את רד פקשן או משהו, זה משחק FPS
לגמרי טהור עם עלילה [ בינתיים ] מתפתחת וזורמת עם גרפיקה מדהימה לדעתי, מנוע מצוין זה
פשוט נראה מדהים ורץ עוד יותר מדהים וסאונד בכלל... סאונד מ ש ו ג ע.. וזהו. פשוט תענוג
למעט ששיחקתי עד עכשיו מה יש להתלונן על זה שהוא קצת מוגבל זה לא משחק הישרדות וזה
לא אמור להיות עולם פתוח או משהו דומה.. תתרכזו ללשחק במשחק עצמו תאמינו לי שלא יפריע
לכם שזה עדיין לא רץ על DX11 עוד דברים שטותיים כאלה... הוא נראה מדהים פעם חמישית.
ככה זה... אנשים היום כבר לא מרוצים משום-דבר
כולם רק מחפשים מה לא בסדר......

אם אתם כל כך לא מרוצים תבנו אתם משחק בעצמכם .
טניה לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-03-11, 22:54   #724 (קישור ישיר)
RTR
IO Legend

סמל האישי של RTR

מעולה ככל שהוא כרגע (לא יודע, לא שיחקתי) העובדה שהוא היה יכול להיות טוב יותר עם מה שכבר קיים מעצבנת (כלומר פיסיקה כמו במשחק הראשון ולפחות DX10 כמו במשחק הראשון).

ואני אפילו לא מדבר על "פריצת דרך" עבורם כמו DX11 עבור TS או SSAO...
RTR לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-03-11, 22:59   #725 (קישור ישיר)
IO Member

כל כך הרבה טענות אבל אתם שוכחים דבר אחד 80 אחוז עם לא יותר מהאנשים כן נהנים מהמשחק בגראפיקה שלו שלוקחת כל משחק שיש היום גם עם DX11 בגלל שאולי הורידו כמה דברים מיניאטורים במנוע הפיזקה של המשחק שעדיין מדהים!! המשחק דיי זורם וכייפי אני אישית לא אוהב חייזרים ומעדיף לשחק נגד בני אדם זה נראה לי החיסרון הכי גדול של המשחק .. הייתי רוצה לראות קצת יותר שלבים ביער לפי דעתי במקומות כאלה המשחקים נראים הכי מדהים. חשוב לשחק במשחק בסראונד מלא יש לך זה חלק חשוב בהנאה של המשחק אני הייתי נותן למשחק ציון 8.8 לא יותר מזה בגלל החייזרים המטופשים האלה
roei3gs לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-03-11, 2:49   #726 (קישור ישיר)
IO Member

ברירת מחדל איך אני מעדכן את המשחק?

המשחק מותקן לי הרדיסק אחר ב D ואני רואה שהעדכון מחפש אותו רק ב C מה זה הקטע המפגר הזה ? למה לא נותנים לבחור מיקום התקנה ולמה זה לא מחפש דרך הרגיסטר?

עדכון : הפתרון הוא להחזיר את הקובץ EXE האורגינלי מהדיסק של ההפעלה ואחר כך זה יתקין ואז להחליף בקראק

נערך לאחרונה על ידי roei3gs, 29-03-11 בשעה 14:26.
קישור פירסומי
ישן 29-03-11, 7:55   #727 (קישור ישיר)
IO Master

חחחח וואלה מחפשים להרוס דברים ? , תשחקו RED FACTION לא חסר מה לשבור שמה חח

CRYSIS 2 מביא פה איכות.. אז פשוט תשחקו תהנו וזהו בלי לדבר יותר מידי.
לוח אם - ASUS Z87-A
זיכרון: G SKILL 14 GB RAM 1600MHZ
כרטיס מסך:GAINWARD GTX770 4GB
צורב : Asus DRW-24B1LT X24 SATA DVD
ספק כח : Enermax 750W
מארז:Antec Twelve Hundred
----
- Rgh Xbox360 Slim 250GB
SpeedTest

piniz לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-03-11, 8:21   #728 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tsrm צפה בהודעה
גם אני אהבתי יותר את הראשון..
שלא נדבר שראיתי במשחק בקבוק מעוך, רק חבל שזה תמונה של בקבוק ולא באמת בקבוק תלת מימד =\
לא נראה שהשקיעו כמו בראשון

בקיצור, לא שווה קנייה

אני חוזר בי.
חשבתי שאולי כדאי לתת עוד הזדמנות למשחק ולראות איך הוא מתפתח בהמשך, ואולי אני אהנה יותר.

מסתבר שזה מה שקרה, אני דיי נהנה מהמשחק, כמובן שאי אפשר להשוות אותו ל BF BC2 מולטיפלייר, אבל המשחק טוב מאוד!

אבל אני עדיין לא חושב שהוא שווה קנייה

"..ואהבת לרעך כמוך, זה כלל גדול בתורה" - רבי עקיבא

http://www.youtube.com/watch?feature...v=83LQsJiz6Ac#!

http://www.aravrefael.net/
אתר לזיכוי הרבים.

tsrm לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-03-11, 8:28   #729 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של ShadowK

שלח הודעה דרך MSN אל ShadowK

הבעיה בגראפיקה היא שהרזולוציה של האובייקטים במשחק היא קטנה יותר מזו שהייתה בראשון
וזאת על מנת לאפשר את המשחק לקונסולות (איזה אחד שמכין MOD למשחק גילה את זה בהשוואה בין שני המשחקים)
ולכן בPATCH עם DX11 אפשר יהיה לצפות גם להגדלת האובייקטים למען שיפור הראות שלהם

CPU :
INTEL CORE I5 HT 2.5GHZ
MEMORY : DDR3 16GB RAM 2X8GB 1333MHZ CL9
GRAPHICS : INTEL HD4000 / AMD RADEON 7670M 1GB
STORAGE : SSD 60GB G.SKILL PHEONIX PRO II *DVD Removed
STORAGE : HDD SEAGATE 1TB 5400RPM
OPERATION SYSTEM : LINUX KUBUNTU 13.04 X64
ShadowK לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-03-11, 10:50   #730 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

שלח הודעה דרך MSN אל Mr.Fridge

טוב שיחקתי, מאוד נהנתי , אבל יש כמה דברים בהחלט להעיר עליהם.
1. לטובה דבקא, הגראפיקה. שיחקתי בדמו ולא התרשמתי, אבל בסינגל המלא יש בהחלט מקום ראוי לציון על הגראפיקה, המשחק נראה מעולה, ופועל ממש ממש טוב. ברו שיש מקום לשפר ל-DX11 וכו', אבל גם ככה, אפילו אני יכול להגיד שהוא באמת נראה טוב.
2. לרעה, פיסיקה. אם במשחקים הקודמים לא היתה פיסיקה - מילא. אבל היתה, היו עצים שנופלים, היו בתים מתפוצצים, היית יכול לירות בקירות. היום זה משהוא שאתה מצפה מכל משחק, בייחוד אחרי שיצא BC2 שאיפשר לאדם לרוץ מנקודה א' ל-ב' בלי לפנות ימינה שמאלה רק ע"י לחורר בניינים.
לא יכול להיות שאתה לוקח טנק ולא מצליח לדרוס עמוד חשמל. מי שראה דבר כזה במציאות יודע שעמוד תאורה דקיק ששוקל 200 קילו הוא לא אויב ראוי לטנק של 80 טון... אבל, במשחק בכל זאת, אתה לא יכול לדרוס אותו. ציפיתי ליותר.

לגבי החיזרים - זה היה ככה גם ב-WARHEAD, ולא שמעת אף אחד מתלונן. אני דבקא אוהב את הרעיון שמאחורה, של חייזרים שפלשו לניו יורק ועכשיו נלחמים בהם וביחידות שמנסות לסלק גם אותך...
ובכלל, משחקי FPS צריכים עולם יותר סגור ויותר לינארי. עולם פתוח שמור למשחקי תפקידים. אפילו במאפיה II לא נתנו לך יותר מדי להסתובב בעולם, היה יחסית לינארי - ובכוונה.
שחקני FPS סטנדרטים מאבדים כיוון כשיש להם יותר מדי אפשרויות ויותר מדי משימות.
שחקן FPS HARDCORE לעולם למשל לא יצליח לשחק את FALLOUT3, הוא ישר מתפזר לכל מיני מקומות ומשימות...

סה"כ משחק סבבה לגמרי, אבל לא התפעלתי בטיורף - עוד FPS סטנדרטי שמתפאר בדברים שהאו לא מצטיין בהם.
נמשיך לחכות ל-BF3...
ישן 29-03-11, 14:31   #731 (קישור ישיר)
IO Member

אני אוהב יותר את הקטע המלחמתי הייתי רוצה שיכניסו קצת מסימות התגנבויות או צלפים יותר קצת מסימות כאלה כמו COD קצת יותר עבודה עם הצוות אבל כמו שאמרת אני מחכה לך BF3 בנרות עם הוא לא יקבל ממני ציון 10 פלוס לפחות זו תיהיה אכזבה לפי הסרטונים הפיזיקה שם מטורפת פשוט שלא לדבר על הגראפיקה המציאותית אולי הפעם שיהיה לקרייטק משחק שעומד בסטנדרטים של הגראפיקה שלהם ואפילו יותר הם לא יחשבו פעמיים בקטע של הגראפיקה DX11 או פיזיקה וינצלו את כל יכולת המנוע הגראפי שלהם בגדול אין גיימר שלא שמע על המשחק קריסס ומה שהביא להם את התהילה זה רק הגראפיקה לא המשחקיות
ישן 29-03-11, 15:34   #732 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

שלח הודעה דרך MSN אל Mr.Fridge

אם להגיד את האמת המשחקיות בראשונים היתה די מחורבנת... בלי ספק הם קיבלו שם בגלל גראפיקה.
ישן 29-03-11, 16:58   #733 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

כדי שהמשחק יתמוך בDX11 צריך לשנות לא מעט קוד במשחק בכלל ובפרט כמעט את כל המנוע הגרפי , מדובר פה על כתיבת חלק גדול מהמשחק מחדש.
לכן לא נראה לי שפאץ' כלשהו יוכל לשנות בצורה כ"כ דרסתית את קוד המשחק אם בכלל.
התחושה שלי שכל עניין הDX11 הוא לא יותר מטריק שיווקי של קרייטק כדי לחלוב עוד כסף מהצרכן, סביר להניח שעוד כמה חודשים הם פשוט יוציאו למכירה גירסה מחודשת תומכת בDX11 ולא יהיה שום פאץ', אבל זה רק אני..
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-03-11, 18:11   #734 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

ממתי אנשים החליטו שהם הולכים לשחק משהו רק עם הוא יוצא מלווה ב DX11 ? כאילו מגניב אתם
אלו שמפסידים, המשחק נראה סוף וזז סוף למה לא להתרכז במשחק וזהו..

מה שיש לי להגיד אחרי עוד קצת זמן עליו שאני גם יותר אוהב אותו מהראשונים.. כיף לשחק בו
העברתי שעה בערך והוא פיצוץ.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-03-11, 18:18   #735 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Holygun

המשחק נראה פצצה לא יודע מה אתם רוצים.
אין לי מילה רעה להגיד על הגראפיקה אבל על המשחקיות לעומת זאת... זה לא שהוא לא כיף, שיחקתי בוא ואני נהנה מאוד, אבל אהבתי את הראשון יותר בעיקר בגלל העיניין של היערות מול העיר.
לא אהבתי את כל הרעיון של ניו יורק ושכל המשחק מתרחש בתוך עיר, חבל לי שזה ככה ולא על איזה אי כמו בראשונים.

הדבר היחיד שהפריע לי קצת במנוע זה כשאתה בטנק/מכונית ונתקע בעמוד או משהו אז זה פשוט תוקע אותך. כלומר העמוד לא נופל ואפילו לא זז טיפה. אתה פשוט נתקע בו ונעצר לא משנה באיזה מהירות הייתה.
GA-EX38-DS4 || INTEL Q9550 2.83GHz || GTX275 || 4096MB 4x1GB DDR2 800MHz CL 4-4-4-12 || CROSAIR 550W VX || CoolerMaster 690 || TT V1 || Logitech G9 || Dell U2211H || Samsung F3 500GB || Seagate 7200.12 500GB
Holygun לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא