IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > משחקים וקונסולות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

משחקים וקונסולות משחקים , משחקים ברשת , המלצות למשחקים , פתרון תקלות , עזרה במשחקים , שרתי משחקים , ביקורות ומדריכים. קונסולות כדוגמת פלייסטיישן , XBOX ועוד...

דבר חופשי : משחקים וקונסולות

Crysis 2 - דיון ראשי

רק אני לא מתלהב ממכונת הכסף המשומנת הזו? משחק שנועד להלחיץ גיימרים לרכוש חומרה חדשה וכמובן אחוזים יפים לEA. אוריד ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 03-06-09, 23:06   #61 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Shayx

רק אני לא מתלהב ממכונת הכסף המשומנת הזו?
משחק שנועד להלחיץ גיימרים לרכוש חומרה חדשה וכמובן אחוזים יפים לEA.
אוריד אותו ואם הוא לא ירוץ על יותר מ30 פריימים על HIGH אני מוחק
CoolerMaster 690 | PSU: SilverStone Olympia 750W
| OS: Windows 8.1 |
Shayx לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-09, 23:23   #62 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של alex.turovsky

שלח הודעה דרך MSN אל alex.turovsky

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Shayx צפה בהודעה
אוריד אותו ואם הוא לא ירוץ על יותר מ30 פריימים על HIGH אני מוחק
זה איום או הבטחה ?

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
מדריכים: איך להכין כבל רשת
ביקורות: כונן OCZ SSD|צורב Asus 2014L1T | לא משטח, שטיח לעכבר !
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -
alex.turovsky לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-09, 23:31   #63 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

שלח הודעה דרך MSN אל TOMER.G

מי שבאמת יקנה חומרה חדשה בגלל המשחק הזה יעשה טעות, זה אין ספק, אני יודע... אבל...
Its so pretty !! המשחק האחרון (WH) עדיין עם הגראפיקה הכי יפה, לא יעזור, הוא פשוט נראה מדהים.
אני ממש רוצה לראות אותם מתעלים על עצמם.

TOMER.G לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-09, 23:34   #64 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של alex.turovsky

שלח הודעה דרך MSN אל alex.turovsky

קראתי הרגע ראיון עם המפתחים. אז ככה:
הגרסאות של הקונסולות XBOX וPS ייראו פחות או יותר אותו דבר כאשר הדגש יהיה על FPS מינימלי ומשחק זורם על חשבון פירוט גרפי.
הגרסה למחשב לעומת זאת תהיה פצצת גרפיקה שתעלה על גרסאות הקונסולות.

טוב, עכשיו באמת אני מתחיל לחסוך *רעש כסיסת ציפורניים*

MCP,MCDST,MCTS,MCITP | Technical Support Engineer | מקום III בארץ בקטגוריית שיפור ביצועי מחשב באליפות Vgames האחרונה
מדריכים: איך להכין כבל רשת
ביקורות: כונן OCZ SSD|צורב Asus 2014L1T | לא משטח, שטיח לעכבר !
כתבות: LightScribe - תולדות מאיצי התלת מימד - המחשב שלי - לימוד בתמונות - אנציקלופדיית מארזים 2009
נושאים שכדאי לכם לקרוא: כרטיס המסך החדש של Intel -קופסה לגיבוי חיצוני עם RAID 1 - פרוייקט Voodoo 5 -
alex.turovsky לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-06-09, 13:22   #65 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של YARONV

הצעת חוק חדשה בגרמניה עשויה לבטל את Crysis 2 או להביא להעברתו למדינה אחרת

ב- 11 במרץ השנה זועזעה גרמניה ממסע הטבח של טים קרצ'מר, נער בן 17 אשר לקח אקדח ברטה אוטומטי-למחצה מחדר השנה של הוריו ויצא לחטיבת הביניים שלו, שם הוא ירה למוות ב- 15 תלמידים ומורים, המשיך במסע ההרג שלו לאזור תעשיה סמוך ולבסוף התאבד.

כרגיל במקרים כאלו בזמן האחרון, האצבע המאשימה של התקשורת ובעיקר הפוליטיקאים מופנית היישר אל "משחקי המחשב האלימים, אשר מאמנים את ילדינו לרצוח ללא חרטות". קרצ'מר, כמו 95% בני גילו, אכן שיחק במחשב, וכמו יותר מ- 50% בני גילו נהנה ממשחקים אלימים כמו Counter-Strike. לפני הטבח הוא שיחק שעתיים ב- Far Cry 2, וזה, כך טוענים פוליטיקאים בגרמניה, גרם לו לרצוח את חבריו לספסל הלימודים.

בעקבות הטבח- לאסור על פיתוח משחקים אלימים

כעת מבקשים 16 שרי הפנים של גרמניה (אשר מחולקת למדינות כמו בארה"ב, שלכל אחת מהן ממשלה משלה) מהפרלמנט הגרמני לאסור בחוק את מכירתם, הפצתם ואף יצירתם של משחקי מחשב אלימים. בכוונת הפוליטיקאים להעביר את החוק עוד לפני הבחירות הקרובות, שייערו ב- 27 בספטמבר.

לחוק זה, אם אכן יתקבל, עשויה להיות השפעה מכרעת על Crytek, חברת הפיתוח הגרמנית של מנוע ה- CyrEngine, אשר הכריזה בשבוע שעבר על Crysis 2 למחשב ולקונסולות. ככל הנראה, Crytek תאלץ לבטל את המשחק או, מה שסביר יותר, לעזוב את גרמניה. בכל מקרה, לחוק המוצע תהיה השפעה מהותית על פיתוחו של המשחק.

אגב, זו לא הפעם הראשונה שעולה בגרמניה הצעת חוק לאסור משחקים אלימים, וגם בפעם שעברה זו היתה Crytek שאיימה לעזוב את המדינה.

מקור: http://www.vgames.co.il/article/5680.html
YARONV לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-06-09, 13:49   #66 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

תמיד שאני רואה הכרזות על משחקים כאלה אני תמיד אומר לעצמי בראש את הדבר הבא:
זה הולך לסרס לי את הארנק טוב מאוד...
גם אני חשבתי לפני שיצא CRYSIS הראשון שאני לא אקנה מחשב חדש רק בשביל לשחק בו אלא פשוט לא אשחק בו או רק אצל חברים אבל זה היה חזק ממני =( ובסוף הוצאתי 9 וחצי אלף שקל על מחשב חדש עם ציוד היקפי והכל :S
אני יודע טוב מאוד שאם המחשב שלי לא יריץ טוב את CRYSIS אני אקנה גם הפעם מחשב חדש XD
ישן 07-06-09, 13:54   #67 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של HELL

ציטוט:
פורסם במקור על ידי YARONV צפה בהודעה
שיפתחו את המשחקים בארץ
אין לנו בעיות של משחקי מחשב אלימים
ישן 07-06-09, 13:56   #68 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של static

ציטוט:

ב- 11 במרץ השנה זועזעה גרמניה ממסע הטבח של טים קרצ'מר, נער בן 17 אשר לקח אקדח ברטה אוטומטי-למחצה מחדר השנה של הוריו ויצא לחטיבת הביניים שלו, שם הוא ירה למוות ב- 15 תלמידים ומורים, המשיך במסע ההרג שלו לאזור תעשיה סמוך ולבסוף התאבד.

כרגיל במקרים כאלו בזמן האחרון, האצבע המאשימה של התקשורת ובעיקר הפוליטיקאים מופנית היישר אל "משחקי המחשב האלימים, אשר מאמנים את ילדינו לרצוח ללא חרטות". קרצ'מר, כמו 95% בני גילו, אכן שיחק במחשב, וכמו יותר מ- 50% בני גילו נהנה ממשחקים אלימים כמו Counter-Strike. לפני הטבח הוא שיחק שעתיים ב- Far Cry 2, וזה, כך טוענים פוליטיקאים בגרמניה, גרם לו לרצוח את חבריו לספסל הלימודים.

כעת מבקשים 16 שרי הפנים של גרמניה (אשר מחולקת למדינות כמו בארה"ב, שלכל אחת מהן ממשלה משלה) מהפרלמנט הגרמני לאסור בחוק את מכירתם, הפצתם ואף יצירתם של משחקי מחשב אלימים. בכוונת הפוליטיקאים להעביר את החוק עוד לפני הבחירות הקרובות, שייערו ב- 27 בספטמבר.

לחוק זה, אם אכן יתקבל, עשויה להיות השפעה מכרעת על Crytek, חברת הפיתוח הגרמנית של מנוע ה- CyrEngine, אשר הכריזה בשבוע שעבר על Crysis 2 למחשב ולקונסולות. ככל הנראה, Crytek תאלץ לבטל את המשחק או, מה שסביר יותר, לעזוב את גרמניה. בכל מקרה, לחוק המוצע תהיה השפעה מהותית על פיתוחו של המשחק.

אגב, זו לא הפעם הראשונה שעולה בגרמניה הצעת חוק לאסור משחקים אלימים, וגם בפעם שעברה זו היתה Crytek שאיימה לעזוב את המדינה.

מקור: משחקים ברשת Vgames - ויגיימס חדשות- הגרמנים נגד Crysis 2

במקום לחוקק חוק נגד אחזקה של כלי נשק ללא פיקוח
או חינוך טוב יותר לילדים שלהם שיבדילו בין משחק למציאות
הם מנסים להפיל הכל על משחקי מחשב.. איזה אנשים אטומים יש בעולם...
ישן 07-06-09, 14:01   #69 (קישור ישיר)
IO Folding Team

נקווה שהבעיה היחידה שלי בCRYSIS 2 תהיה הכרטיס מסך המסכן שלי. כל השאר אמור לעמוד בדרישות פחות או יותר.
אבל זה קרייסיס ככה שאני לא אתפלא אם אני יצטרך מחשב ממעבורת של נאס"א בשביל להריץ אותו חלק.
IntelCore I7 920@3.8GHZ| Asus P6T Deluxe| Zotac260GTX 216 Shader Processors|3*1GB OCZ Platinum XTC 1333MHZ CL7| Westren Digital Caviar 640GB| Antec Nine Hundred| Corsair 550W| Samsung T220| Razer DeathAdder| Logitech X-540|
QuAliTy לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-06-09, 14:08   #70 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של HELL

ציטוט:
פורסם במקור על ידי QuAliTy צפה בהודעה
נקווה שהבעיה היחידה שלי בCRYSIS 2 תהיה הכרטיס מסך המסכן שלי. כל השאר אמור לעמוד בדרישות פחות או יותר.
אבל זה קרייסיס ככה שאני לא אתפלא אם אני יצטרך מחשב ממעבורת של נאס"א בשביל להריץ אותו חלק.
אני לא אתפלא אם תריץ אותו יותר טוב מהאשר את הקודם...
אתה לא לוקח בחשבון שהמנוע והמשחק מפותח במקביל לכל הקונסולות...
ישן 07-06-09, 14:12   #71 (קישור ישיר)
IO Folding Team

הם אמרו שבקונסולות ישימו דגש על הביצועים בPC ישימו דגש על הגראפיקה.

"הגרסאות של הקונסולות XBOX וPS ייראו פחות או יותר אותו דבר כאשר הדגש יהיה על FPS מינימלי ומשחק זורם על חשבון פירוט גרפי.
הגרסה למחשב לעומת זאת תהיה פצצת גרפיקה שתעלה על גרסאות הקונסולות."

עפ"י אלכס.
IntelCore I7 920@3.8GHZ| Asus P6T Deluxe| Zotac260GTX 216 Shader Processors|3*1GB OCZ Platinum XTC 1333MHZ CL7| Westren Digital Caviar 640GB| Antec Nine Hundred| Corsair 550W| Samsung T220| Razer DeathAdder| Logitech X-540|
QuAliTy לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-06-09, 14:13   #72 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:

מקור: משחקים ברשת Vgames - ויגיימס חדשות- הגרמנים נגד Crysis 2

כולה שיחק שעתיים בFar Cry 2... תמיד ישר מפילים על משחקי המחשב...
טניה לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-06-09, 16:37   #73 (קישור ישיר)
IO Member

הילד שיחק FAR CRY 2,
אתם מתפלאים שהוא פיתח רגשות אובדניים וזעם בלתי נשלט על העולם?
OxyGen לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-06-09, 16:41   #74 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

ציטוט:
פורסם במקור על ידי static צפה בהודעה
יאיי! רץ לקנות מעבד 975 ועוד 18GB של RAM ומערך QUAD 295 SLI
+ 1GHz.
הציטוט, לדעתי, מסכם את הטראד.
יארלי הוא רק אומן ביחסי ציבור. התייחסו למילותיו בזהירות רבה רבה..

Intel
I7 3770K | Asus Maximus V Gene |
4x4GB Samsung 30nm kit 1600@2400 | EVGA GTX 780 | 2x64GB OCZ SSD RAID 0, 3TB Storage | Antec Signature 850Q | 3x Benq 24" LED
Corsair H100 Liquid Cooling | Coolermaster HAF 932 | Kingpin Dragon F1 LN2/DICE pot

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
ב gta אין לי בעיה לשחק גם במנוע של gta vc רק עם עלילה ועיר אחרת.

rouvio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-06-09, 16:53   #75 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ab_box

כבר ידוע משהו על גירסאת הDX שבה ישתמש המשחק?

Rig: Intel Core i5 2400 @ 3.8Ghz|GB Z77-D3H
|G.Skill 4GB 1333MHZ CL9| Sapphire Radeon R9 280X Dual-X |SeaSonic M12II 620W| CoolerMaster HAF932 + NZXT SENTRY LX |Samsung T220P Monitor| Plantronics Gamecom 777 Gaming HeadSet
Smartphone: Samsung Galaxy Note II OS: Android 4.4.2
ab_box לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא