IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > משחקים וקונסולות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

משחקים וקונסולות משחקים , משחקים ברשת , המלצות למשחקים , פתרון תקלות , עזרה במשחקים , שרתי משחקים , ביקורות ומדריכים. קונסולות כדוגמת פלייסטיישן , XBOX ועוד...

דבר חופשי : משחקים וקונסולות

Crysis 2 - דיון ראשי

סוים לפני כמה דקות.. חושב שהוא עולה על הראשונים.. גרפיקה מעלפת, סאונד.. טוב שלא פיצצתי את הבית. משחק פשוט שווה ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-04-11, 23:37   #781 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

סוים לפני כמה דקות.. חושב שהוא עולה על הראשונים.. גרפיקה מעלפת, סאונד.. טוב שלא פיצצתי
את הבית.

משחק פשוט שווה בקיצור.. נהנתי מאוד.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-11, 11:28   #782 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

שלח הודעה דרך MSN אל Mr.Fridge

השוואת גראפיקה בין הראשון והשני לבין קרייסיס 2
http://www.gamespot.com/features/6307286/index.html

אם מסתכלים על הסרטון ועל התמונות מבינים מאוד שמכל בחינה אפשרית קרייסיס 2 פשוט נופל באיכות.
חבל...
ישן 14-04-11, 12:21   #783 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

לא יודע , אני מסתכל על הסרטון ועל התמונות ורואה שCrysis 2 נראה עדיף .
ישן 14-04-11, 14:21   #784 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dany_74q צפה בהודעה
לא יודע , אני מסתכל על הסרטון ועל התמונות ורואה שCrysis 2 נראה עדיף .
עדיף בהרבה האמת..
ישן 14-04-11, 14:33   #785 (קישור ישיר)
IO Member

המשחקיות פה מנצחת את הראשון בהרבה והיא מפצה על הרבה דברים כמו הפיזיקה שחסרה פה לעומת הראשון ... אבל תיקחו את המשחק הזה בתור משחק חדש לא בתור המשך .... כי הראשון עשה הרבה מאוד רעש בגלל שהוא הקדים את זמנו בהרבה תחשבו 2007!!! מטורף המשחק של היום מפצה בביצועים שלו שעובדים כמעט על רוב מחשבי הגיימרים בקלות לעומת הראשון שיותר כבד בהרבה בחישוב יחסי הוא מנצח בהרבה
roei3gs לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-11, 16:30   #786 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

מבחינת ביצועים הוא בהחלט מנצח, אבל צריך לחשוב על חדשנות ועל גראפיקה.
המשחקיות של השני מוגדרת מעולה אבל בפועל חסר בה המון, זה בסה"כ ללכת ולירות פשוט.
בקודמים היתה פיזיקה מעולה, וגם SSAO ממש יפה לגבי הגראפיקה.
חשוב לציין שWARHEAD היה DX10 כשהשני הוא רק 9... מבאס בהחלט.
רואים אלמנטים של אור וצל, אלמנטים של שבירה של האור וכו.

כנראה בחברה החליטו לוותר מעט על המנוע הגראפי לטובת ביצועים. אני אישית יותר אהבתי את הגראפיקה והמשחקיות של הראשונים, בייחוד של WARHEAD. אבל זה כבר עניין של טעם.

אגב, במנוע המקורי של CryEngine3 יש תמיכה מלאה ב-DX11, בפיזיקה מתקדמת שמפרקת קירות, באור וצל מיוחדים מאוד ועוד הרבה דברים משוכללים שפשוט לא נכנסו למשחק Crysis2, אני מניח שבגלל לחץ של זמן לשיחרור המשחק ועמידה בלוח זמנים הם היו צריכים לוותר על כמה דברים.
בנוסף, בטוח שבשביל לצמצם שימוש במעבד וכרטיס מסך ומשקל של המשחק כדי להתאימו לרוב שחקני המחשב ובכך למעשה להרוויח עוד כמה שקלים, הם ויתרו על גראפיקה לטובת ביצועים. במקום לתת לאזרח להחליט - הם החליטו בשבילו. פשוט חבל.

אני מחכה נורא לראות משחק שבנוי על CryEngine3 ונראה באמת טוב כמו שהיית מצפה מCrytech

נערך לאחרונה על ידי TOMER.G, 14-04-11 בשעה 19:45.
Mr.Fridge לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 14-04-11, 17:06   #787 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

למי איכפת מפיזיקה... ? שיעשו משחק עם עלילה רצינית, מעניינת, משחקיות זורמת, וצד
טכני בדיוק כמו של קרייסיס 2 [ סאונד וגרפיקה ברמה גבוהה ] וזה מספיק.. מה איכפת לי אם אני
יכול לפרק עצים או לא.. שוב פעם הדברים האלה על DX11 \ 10 \ 9 .. איזה בולשיט.. המשחק הזה נראה
פשוט מדהים למי איכפת..

לי לא..
ישן 14-04-11, 17:23   #788 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CocainHore צפה בהודעה
למי איכפת מפיזיקה... ? שיעשו משחק עם עלילה רצינית, מעניינת, משחקיות זורמת, וצד
טכני בדיוק כמו של קרייסיס 2 [ סאונד וגרפיקה ברמה גבוהה ] וזה מספיק.. מה איכפת לי אם אני
יכול לפרק עצים או לא.. שוב פעם הדברים האלה על DX11 \ 10 \ 9 .. איזה בולשיט.. המשחק הזה נראה
פשוט מדהים למי איכפת..

לי לא..
לא לעניין להגיד שזה בולשיט, אם זה היה בולשיט ולא מעניין אף אחד היינו נשארים לצעוד במקום ומשחקים Unreal Tournament 99 עד היום עם אותה גראפיקה...

אבל אנחנו מנסים להתקדם, להגיע למשחקים מתקדמים יותר.
עלילה אין ספק שחייבת להיות מעניינת, אחרת זה משעמם.
אבל, תאר לך משחק שיש בו גם עלילה מעניינת וגם גראפיקה מדהימה (לא בערך, לא כמעט, לא מספיק, אלא מדהימה ממש!) וגם פיזיקה איכותית... לא יותר כדאי?
למנוע הגראפי הזה ובכלל למנוע המשחק CryEnginge3 יש יכולות מעולות שקרייטק פשוט החליטו לא לנצל - על זה אני כועס...

אגב, משחקים כמו שתיראתי יצאו בזמנו, היה את Half Life2 שהיה פריצת דרך גראפית משחקית, פיזיקאלית ועוד - הוא היה מעולה מאין כמוהו! עכשיו תאר לעצמך שהפיזיקה של המשחק והגראפיקה היו רק סבבה, אני מסתפק בזה... לא מבאס טיפה?
מה עם Crysis: Warhead? הוא לא היה משחקיות מעולה, גראפיקה בשמיים ופיזיקה מתקדמת? אפשר לעשות משחקים כאלו.
בייחוד מחברה שכבר עשתה את זה בעבר אני מצפה למשחק יותר איכותי, לא רק מספיק או דבקא בעיניי זה נראה טוב אלא משחק שיפיל את כולם מהקרשים, כמו שהיום מסתכלים על BF3 עוד לפני שהוא יצא וכבר הוא מפיל לסתות....

זה אפשרי, אבל קרייטק (שהיא מאוד מוכשרת בזה) החליטה להתבטל וליצור משחק בסדר במקום משחק מדהים..
ישן 14-04-11, 17:34   #789 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

אם כל הגרפיקה המדהימה של קרייסיס וחבר שלו ווארהד, אני נהנתי יתר מקרייסיס 2 מכל בחינה שאפשר להנות ממשחק שזה אומר - גרפיקה, והמשחק עצמו בכלליות.. כל מה שתרצה.

האלף לייף 2 זה דוגמא קצת לא במקום, כי המשחק הראשון היה שובר ראשים והוא בין היתר כמו
דום 1 אחד האבני דרך של עידן המשחקי מחשב ופריצת דרך בכל מגזין אפשרי בזמנו. אני לא נגד
פיסיקה, אני נגד משחקים משעממים, נגד משחקים מלאי באגים, נגד משחקים חצי גמורים וכו'..
ואני מצטער אבל אני לא נגד משחק עם גרפיקה מדהימה אבל מה - "הוא בלי DX11" או משהו
בסגנון... כל הגימיק הזה של הפיסיקה פשוט מוגזם זה מה שאני אומר.

ואני לא אומר את זה סתם, נגיד שיחקתי מאפיה 2 אצל חבר, ושיחקתי גם באטמן עם פיסיקה אצל
אותו חבר... שמע זה לא עושה שום דבר, אפילו קמצוץ לרעה או לטובה מבחינתי..
אפילו יודע מה ? אני רואה בזה סתם פגיעה בפריימים.. לא מצאתי סיבה אחת טובה להגיד שפיסיקה
זה דבר מעולה, אני רואה את זה כגימיק... ומישהו אחר כמוך רואה את זה כדבר בן ****.. שזה
אחלה.

רק מה אל תתכחש לזה שאתה מגזים עם כל הקטע של קרייסיס, כי חוץ משטחים גדולים שהיו בראשונים בניגוד לשני הוא
כן עולה על שניהם בגרפיקה.. פיסיקה או לא פיסיקה.
ישן 14-04-11, 17:53   #790 (קישור ישיר)
IO Folding Team

מבחינת משחקיות את האמת אהבתי את WH יותר...
הם שינו כמה דברים אבל חבל שהם לא חשבו על זה עוד קצת...
אם הם היו משנים כמה דברים קטנים מאוד אוליי דעתי הייתה משתנה.

^^ תודה לרוניז על חתימה למעלה! ^^

עיבוד מידע משותף - עוד לא הצטרפת?!
the crazy boy לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-11, 17:58   #791 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

אני כמעט לגמרי מסכים איתך לגבי Half-Life2 למרות שבכל זאת, הוא עצמו היה מיוחד מאוד, ללא קשר לראשון. עד היום אנשים עדין משחקים דברים שבנויים על המנוע שלו... דיי מרשים אתה חייב להודות.

בקטע של הגראפיקה של Crysis2 אני מאוד לא מסכים איתך, הוא מאוד מוגבל וגם בתמונות והמחשות רואים שהוא הרבה פחות מושקע, מעבר לזה הוא צעד אחורה.

שוב, אני לא מדבר על Crysis 2 כמשחק עצמו, גם אני מאוד מעדיף משחק מעניין מאשר משחק משעמם ומרהיב... אבל לא צריך ללכת לקיצוניות לשום כיוון.
הכוונה שלי שורה תחתונה היא ראשית לגבי המנוע CryEngine3 אל מול היישום שלו במשחק Crysis2 שמשתמש במנוע שלו: הרי המנוע מסוגל לכל-כך הרבה יותר ממה שמציגים במשחק. והקשר היחידי של DX9 אל מול DX11 במקרה הזה פשוט מראה על עצלנות של החברה או מיהור לשיחרור המשחק.

אני רוצה להבהיר שאנחנו באותו צד בנושא הזה, רק עם חילוקי דעות לגבי איכות הגראפיקה של Crysis2 המשחק (לא המנוע!). גם אני חושב שהוא היה משחק מעולה. אבל בהשוואה לראשונים בראייה אובייקטיבית, הוא פשוט הרבה פחות מהכל - פחות גראפיקה, פחות פיזיקה (שים לב, פיזיקה ככלל, לא PhysX של nVidia, יעני היכולת לפורר קירות ולהרוס עצים וכו', שהיו קיימים בראשון - לא היה צריך להמציא הכל מחדש) ולדעתי (בנושא הזה בלבד) גם פחות במשחקיות, אבל שוב, משחקיות זה עניין של טעם.

בגראפיקה רואים ברור כשמש בתמונות שהוא מנצל הרבה פחות את היכולות הגראפיות של המנוע של המשחק. הרי הוא מסוגל ל-DX11 עם TESSELATION, הוא מסוגל לDifferred Shading, הוא מסוגל ל-Ambient Blooming, הוא מסוגל ל-SSAO ועוד הרבה דברים שהמנוע יכול לעשות - אבל בחרו לא לאפשר אותם לשחקן.

אני חושב, לדעתי, שהחברה היתה צריכה להוציא משחק עם יכולת ניצול מלאה של המנוע הגראפי כמו במנועים של הראשונים, ולאפשר ללקוח לבחור איך הוא משחק על מנת למטב את הביצועים.

אני יכול להבין שאי אפשר לעשות את זה אולי בגלל המולטיפלייר, הרי לא יכול להיות שאצלי יהיה אפשר להפיל קיר ביריות ואצלך לא בגלל הפרשי ביצועים. אבל בסינגל הם יכלו בקלות להכניס קירות מתפרקים (כמו שממחישים שאפשרי עקרונית בCryEngine3 בהרבה מאוד סרטונים!).

קיצר קצת איבדתי כיוון בהודעה..חחח

שורה תחתונה - אני מאוכזב מקרייטק על שלא ניצלו את היכולת הן שלהם והן של המנוע שהם בנו.
המשחק מעולה ללא ספק, אבל עם ניצול מלא של היכולות של CRYTECH הם היו יכולים להוציא אותו סופר דופר מצויין והיו מדברים עליו עוד שנים קדימה..

ביננו, על הראשונים עד היום מדברים... לעומת זאת, כמה אנשים אתה שומע מדברים על "הגראפיקה המדהימה של Crysis2"? או על המשחקיות שלו ככלל?

יש משהוא ב-Crysis2 שלא ראית במשחקים אחרים? או משהוא שאתה יכול לציין לטובה כמו שנניח היית מציין במשחקים הראשונים?

הרי רכבים היו אולי 3 והנהיגה בהם היתה מאוד לא אמיתי, פיזיקה שהיתה בראושנים כמו עץ שאפשר להוריד כבר לא קיימת במשחק הזה, אתה יכול להעיף קצת עציצים בחדר, אבל את זה ראינו כבר ב-HalfLife2 ב-2004 בערך... גראפיקה מבוססת DX9 במלואה - גם אם היא באמת נראית מדהים - ראינו את זה כבר והוא DX מאוד מוגבל ביכולות שלו... אפילו משחקיות של חייזירם שהורסים לנו את ניו-יורק כבר ראינו, גם התגנבות ובלתי נראות (מישהוא אמר Dues-Ex? או Crysis1?) אפילו נשקים יש רק 5 ולכל אחד מהם אולי 5 שיפורים אפשריים גג...

אפשר להגיד שהמשחק הזה הוא ממש מדהים, אבל בערך כמו שהיית אומר על Call of Duty Black Ops שהוא "חדשני עם גראפיקה שלא נראתה!", הרי הוא מדהים באמת - אבל לא חדשני...
מצד שני, אף אחד לא מצפה מ-Call Of Duty כלשהו להיות חדשני ומרהיב עם פיזיקה מיוחדת שאין כמוה וכו'...
מקרייסיס אתה דבקא כן מצפה לזה - ופה התאכזבתי.

יצא להם משחק מעולה - אבל רק עוד משחק טוב, לא יותר מזה. לא עשה WOW בעולם ולא השאיר את חותמו....

ובכלל, לגבי איזה משחק יותר מהנה, Crysis1, Warhead, Crysis2 אתה יכול לעשות סקר ותראה מהר מאוד שלא כולם מסכימים ש-2 הוא המנצח... אני אישית הרבה יותר אהבתי את WarHead....

קיצר חפרתי, ואני מניח שגם התשובה שלך תהיה ארוכה, אז בוא נדבר בונטרילו הא? היום בערב מבחינתי... החל מ-19:30 אני שם.
ישן 14-04-11, 18:18   #792 (קישור ישיר)
IO Member

לצערי אני חושב שכל ענקיות הטכנולגיה לומדים מסטיב גובס ואפל איך למכור מוצר לא מגומר לעשות הרבה כסף ממנו ואז אחרי שנה להוצאי שוב מוצר חדש עם רוב היכולות שלו.... ולעשות עודד כסף ואז בפעם השלישית לנצל את כל יכולת המנוע ואז להוציא את המשחק או המכשיר המיוחל שכמעט כמעט מושלם!!! עד למוצר הבא ששונה לגמרי .... האמת אני לא יודע עם אנחנו הצרכנים מפסידים מזה או לא מצד אחד מקבלים הרבה מוצרים שהם טובים לא מושלמים אבל טובים ומשתדרגים מהר .. ומצד אחד יודעים שאפר להוציא מהם יותר שזה מבאס .... בגדול עזבו אותכם שטויות כמו IOS ואנדרואיד הנה בא לנו BF3 שישתיק אותנו לתקופה
roei3gs לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-11, 18:54   #793 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

לא למה ארוכה, אני בעצם אמרתי כל מה שאני חושב על העניין בתגובה הקודמת.. אני פשוט לא ממש
מסתכל על כל עניין ה : DX11 \ פיסיקה, אם המשחק ייראה כמו קרטון.. אז ברור שזה יהיה זוועה.
אבל אם הוא עם גרפיקה טובה+ והוא מעניין ואיכותי.. אז מבחינתי זה מספיק ודי..
שיהיה סופ"ש מעולה, חזרה ללימודים כן גם בחופש ושבוע הבא אילת.

ביי לכולם לבינתיים.
ישן 15-04-11, 23:08   #794 (קישור ישיר)
IO INVESTIGATIONS

סמל האישי של Danny

אחלה משחק, הוא מתחיל חלש, עד שלב 6 אם אני לא טועה וממשיך בצורה מצוינת.
מה שהיה חסר לי זה יותר אופציות לשיפור החליפה ויותר נשקים מגוונים.
מומלץ

Danny לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-04-11, 10:09   #795 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

שלח הודעה דרך MSN אל TOMER.G

כלי מודינג יגיעו בקיץ. נייס !

Kotaku, the Gamers Guide

גם ה SDK יהיה זמין למי שמעוניין.

TOMER.G לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול