IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > מפרטי מחשב
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מפרטי מחשב צריכים עזרה בקנית מחשב חדש ? רוצים את המחשב הכי זול ? הכי חזק ? הכי משתלם ? מאיפה לקנות מחשב ? רשימת חנויות ? בפורום זה תמצאו את כל התשובות.

חומרה : מפרטי מחשב

צריך מחשב עד 3000 שקל מחשב חזק וטוב לשימוש ביתי

ציטוט: פורסם במקור על ידי Proteous אם ההבדל בן CL5 ל CL4 כל כך מזערי , למה להסתפק בCL5 ? ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-06-09, 19:17   #16 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Proteous צפה בהודעה
אם ההבדל בן CL5 ל CL4 כל כך מזערי , למה להסתפק בCL5 ?
נמכרים גם זכרונות בCL6 , אולי תחסוך עוד 20 שקל ...
כמו שכבר אמרתי GBNT מגיעים ללא היטספרדים, הם לא שווים לך את ה28 שקל ? דיי נו אתה מתנהג כמו ילד שאמרו לא והוא רוצה כן...
בפעם ה100 , אתה לא חושב בצורה כלכלית , אתה חושב נקודתית איך אני קולע כמה שיותר קרוב ל3000 בלי חריגה, וזה אומנם צריך להיות הראש , אבל לא צריך להסחף ,
ה28 שקל האלה לא מזיזים לאף אחד שום דבר אבל נותנים יתרון, והיתרון הוא יכולת אוברקלוק גבוה יותר , כן גם אם בשותף ההפרש בביצועים לא גדול , אני מסכים , זאת עדיין השקעה כדאית
ובוא תסביר לי מה יעזור לך לוח שכביכול מגיע לבאס גבוה , אבל הזכרונות לא יכולים לעבוד בכזה באס ?

לוחות P31 הם בעייה, הם לוחות מאוד מוגבלים ... הם בדרך כלל לא מגיעים למספרים כאלה מנסיון.. ללוחות האלה יש קהל יעד מסוים, אלה לוחות לעבודה משרדית פשוטה של אינטרנט ואופיס.
אני רק אסכם בדבר אחד , המפרט שאתה מציע בעייתי , הוא לא מאוזן והוא לא תמורה אופטימלית לכסף,
המפרט של JUICED יתן ביצועים טובים בהרבה.
עוד נקודה , ההפרש בביצועים בן Q9400 ל Q6600 מאוד קטן והיתרון לQ6600 שהוא מגיע עם 8 מגה קאש מול 6 ב9400 .
נקודה נוספת לגבי הבאס , אל תשכח משהו חשוב , אתה לוקח למפרט הזה מעבד מרובע לא כפול ליבה , הרבה יותר קשה ללוחות לתת באס גבוה למרובעים אולי , אולי יתן 410 - 420 למרובע.. גג למעבד כפול 450 - 460 , 470 נפלת על לוח בונבון...

נ.ב
AB_BOX לפני שאתה מפרסם מפרט אני רק מבקש שתציץ במפרטים קודמים שפורסמו כאן , נתת מפרט על גבוה הזהה למפרט של JUICED.
yacovmateo למה אתה נותן מפרט שאתה יודע מראש שהוא נחות ? מה הרעיון ? מה בדיוק אתה רוצה להראות כאן ?
לגבי ה Q6600 - בביקורות אני חושב שהQ9400 לוקח, לא? אפילו עם הקאש היותר נמוך. הם כנראה שיפרו.

בכלאופן, אני מסכים עם Bounty - אם הבן אדם לא חשב אפילו על OC, הוא בטח לא ממש צריך להוציא סכום על לוח שעושה עוד כמה מגה-הרצים.
אם כבר, שישקיע במשהו שהוא מרגיש, כמו מארז שקט יותר, ספק שקט יותר או קירור שקט יותר.
eddr666 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-06-09, 19:26   #17 (קישור ישיר)
IO Rigs

סמל האישי של Proteous

לגבי המפרט של יעקב , המעבד אומנם חזק , אבל הכרטיס מסך חלש , וה4770 לוקח אותו בלי למצמץ , כרטיס מסך מעולה , וכרגע התמורה הכי טובה פר שקל .
ואתה קצת סותר את עצמך , יעקב נתן במפרט שלו זכרונות בתדר של 1000MHZ ? חשבתי שאין לזה שימוש וצורך למפרט של הבחור , ולא התייחסת לנקודה הזאת.
המפרט שלו גם חורג ב135 שקל , אתה יודע כמה גלידות אפשר לקנות ב135 שקל ? מה עוד שהוא לא הוסיף תשלום על הרכבה , שזה עוד בערך 180 שקל ... זה כבר ארגז גלידה ..
( מצטער על הציניות , אבל הייתי חייב. )
אתה עוד בחרת בP31 - DS3L זה עוד חצי נחמה , הוא הרע במיעוטו מכל סדרת הלוחות הזאת..
תבין דבר , צורך זה דבר דימני , מפרט שקיים הוא לא .
הצורך עלול להשתנות, והוא לרוב רק הולך וגדל אצל אנשים ....

H7C Desire : [ROM-AOSP GRH78] Oxygen v2.0-RC6 GingerBread 2.3.1

נערך לאחרונה על ידי Proteous, 13-06-09 בשעה 19:40.
Proteous לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-06-09, 19:51   #18 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של Bounty_Hunter

שלח הודעה דרך MSN אל Bounty_Hunter

כמו שציינתי קודם המפרט מיועד לעבודה משרדית ומשחקים בסגנון של FIFA אז למה למה לכל העזזלים הוא צריך 4770? ופה אנחנו כבר לא מדברים על 30-40 ש"ח (בממוצע 4 גלידות) אלה בהבדל של כמעט 250 ש"ח (בממוצע כ25 גלידות ) בשביל כרטיס שמיועד לגיימרים לכל דבר ואומנם הוא משתלם אך לא שווה את ההפרש במקרה הזה
(אני אוהב ציניות XD)

ואני לא סותר את עצמי כי אני פשוט אמרתי שאם כבר מפרט אחר אז עדיף מפרט עם מעבד חזק יותר מאשר כרטיס חזק לצרכים האלה, והאמת שלא ממש התעמקתי בפרטים של המפרט של יעקוב אלה רק העניין של המעבד החזק יותר על פני הכרטי מסך
והQ9400 כמעט תמיד עוקף את הQ6600 בגלל שיש לו תדר גבוהה יותר והוא מיוצר על ליבה של 45NM שחזקה יותר מהליבה המתיישנת של הQ6600
המקום היחידי שהQ6600 מנצח זה רק בתוכנות עריכה שבהם יש ניצול של קאש
Bounty_Hunter לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-06-09, 20:00   #19 (קישור ישיר)
IO Rigs

סמל האישי של Proteous

אני יודע שה9400 עובר את ה6600 , אבל ממש בקצת ואפשר לחסוך שם כמה שקלים ולהשקיע במקומות אחרים , אבל אני אגיד לך את האמת , במפרטים סביב התקציב הזה כבר עדיף ללכת בכיוון של AMD ולכן זה לא כל כך רלוונטי ( אני אישית תמיד מעדיף מעבדים עם כמה שיותר קאש, תדר פחות קריטי ).

בוא אני סתם אזרוק אותך לסיטואציה שסביר מאוד תממש בטווח של העתיד המאוד קרוב.
הבחור חולה על משחקי פיפא והוא כל היום משחק רק פיפא , בעוד חצי שנה\ שנה סחבק ירצה לשחק במשחק אחר , ומה אז ? הוא יבוא לבאונטי ויגיד לו באונטי באונטי אמרת שזה יספיק לי למשחקים , ומה אתה תגיד לו ? היי , אמרת פיפא , לפיפא זה מספיק ? כן .. זהו
תמיד צריך לקחת עם ספייר כלשהו , אמרתי לך צורך זה דבר משתנה .....

ישן 13-06-09, 20:03   #20 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bounty_Hunter צפה בהודעה
והQ9400 כמעט תמיד עוקף את הQ6600 בגלל שיש לו תדר גבוהה יותר והוא מיוצר על ליבה של 45NM שחזקה יותר מהליבה המתיישנת של הQ6600
הארכיקטורה של המעבד לא מיתבטאת בביצועים אלא בפליטת חום וצריכת חשמל.

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-06-09, 20:12   #21 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של Bounty_Hunter

שלח הודעה דרך MSN אל Bounty_Hunter

אני מגיע מנקודת הנחה שסחבק יודע מה הוא רוצה ואם הוא אומר בפירוש שהוא לא משחק משחקים כבדים והמחשב מיועד לשימוש בייתי
אני חושב שסחבק מספיק פיקח בשביל להבין את משמעות דבריו ואחראי על מה שיוצא לא מהפה

ואם פתאום הוא יחליט שהוא גיימר וירצה פתאום לשחק קרייסיס הוא תמיד יוכל לקנות כרטיס מסך חדש ולשדרג בעלות נמוכה יותר ממה שהוא ישלם אכשיו (הרי עברה חצי שנה/שנה והמחירים כנראה ירדו והכרטיסים כנראה חזקים יותר)

הקיצר, אני מעדיף להפסיק פה את הדיון הזה, אני חושב שנתנו לסחבק את כל הנתונים ואף מעבד והוא כבר יוכל לעשות את ההחלטות שלו מבלי שנשים את הראש שלנו על כתפיו

עריכה:
JUICED, מיזעור תהליך היצור בהחלט משפר את הביצועים בכך שנכנסים יותר טרנזיסטורים...

נערך לאחרונה על ידי Bounty_Hunter, 13-06-09 בשעה 20:34.
Bounty_Hunter לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 13-06-09, 20:32   #22 (קישור ישיר)
IO Rigs

סמל האישי של Proteous

בסדר מקבל את הדברים שאתה אומר , באמת קצת גלשנו .

תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא