IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > מדפסות, מקלדות, עכברים, ידיות משחק, הגאים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מדפסות, מקלדות, עכברים, ידיות משחק, הגאים ייעוץ לפני קניה ופתרון בעיות טכניות של מדפסות , מקלדות , עכברים , ציוד היקפי , הגאים וג'ויסטיקים ומוצרים לגיימרים.

ציוד היקפי : מדפסות, מקלדות, עכברים, ידיות משחק, הגאים

מקלדות גיימינג

אוקי, ועכשיו אחרי שקניתי אוזניות, נכנס לי ג'וק של להחליף מקלדת. קראתי, בדקתי, חיפשתי ועכשיו יש לי שאלה: למה רובכם ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-06-09, 23:59   #1 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של VanHalen

ברירת מחדל מקלדות גיימינג

אוקי, ועכשיו אחרי שקניתי אוזניות, נכנס לי ג'וק של להחליף מקלדת.
קראתי, בדקתי, חיפשתי ועכשיו יש לי שאלה:

למה רובכם הגדול פה בחר לקנות מקלדות של לוגי'טק ורייזר.
נראה לי שהמקלדת האולטימטיבית היא דווקא של מיקרוסופט, ה- sidewinder X6.

אפשר לשמוע חוות דעת של אנשים בעלי מקלדות גיימיניג?
וחשוב לא פחות, איך מסתדרים עם מקלדת ללא עברית?

תודה
Intel I5 3470| AC Freezer 7 | Asus P8Z77-V LX2 | Corsair XMS3 2x4GB 1600MHZ | Sapphire HD 7850 | Corsair Force 3 120GB| Topower Top 550W | TT Strike MX | LG L207WT | Microsoft Sidewinder X6 | Razer Naga
Sony Xperia Z1 Compact
Xiaomi MI-2 16GB - MIUI V5
מדריכים: תצוגת משאבי מערכת בזמן אמת תוך כדי משחק
VanHalen לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-06-09, 0:04   #2 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של WEREWOLF

אני ניסיתי את הטרנטולה וממש אהבתי אותה אם היה לי הכסף הייתי קונה אותה
WEREWOLF לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-06-09, 0:15   #3 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Dark Arrow

שלח הודעה דרך ICQ אל Dark Arrow שלח הודעה דרך MSN אל Dark Arrow

לי יש את הG15..

אממ אני לא יכול להגיד שהיא לא עזרה לי במשחקים.
אבל אני לא יכול להגיד שזה שימושי.
הקטע שהמקלדת זוהרת (כאלו המקשים) זה הכי עזר לי.
ישן 18-06-09, 0:18   #4 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

VanHalen אני באמת לא מבין את הפואנטה במיקלדת גיימרים לדעתי זה בולשיט אחד גדול ... אני ביכלל מיתמש ב-ADESSO לגיימינג ...

אבל אם כבר לך על G15 יש לו לחצני מקרו ... אין לי מושג מה זה אבל הבנתי שזה טוב "לגיימינג"

לי הכי חשוב במיקלדת שהיה כפתורי PLAY , PAUSE , FOWARD וכו' שהיה אפשר להעביר שירים בWINAMP באמצע מישחק

ה-SIDEWINDER הזאת ניראת מגניב ... אבל תאכלס למה אתה צריך מיקלדת מפוצלת ...

ההיתרון בחלק מימקלדות RAZER שהם מצופות בגומי מונע החלקה שלא יחליקו ביזמן מישחק אם אתה מזיע .... לדעתי זה חיסרון עצום , למה? ברגע שאתה מגיע לשלב כזה שהאצבעות שלך מזיעות זה סימן שדיי .. חאלס ... צא לבחוץ קנה איזה בירה ושב עם החברים ... ועם RAZER אתה אבל לא תרגיש ותישב ותשחק ותשחק ועוד קילו ועוד שתיים אתה מבין ...

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-06-09, 0:25   #5 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של sunken

שלח הודעה דרך SKype אל sunken

ת'כלס מקלדת גיימינג כמו הטרנטולה יש הבדל בין מקלדת של 200 ואף 300 שקל של לוגיטק או מיקרוסופט. אני הייתי שוקל לחכות למקלדת החדשה של STEELSERIES

http://www.steelseries.com/int/produ...th/information

now that's a gaming keyboard
ישן 18-06-09, 0:25   #6 (קישור ישיר)
IO Pro

X6 של מיקרוסופט מקלדת מצוינת ,נוחה לשימוש ומאוד שימושית למשחקים , בעלת 30 מקשי מקרו *3 כי אפשר לעשות עד שלושה פרופילים לתוכנה\משחק.
היא בעלת מקשים מוארים בעברית ואנגלית. אפשר לתכנת מקש מקרו באמצע משחק על ידי הקלטה בזמן אמת .

נערך לאחרונה על ידי SAAAAA, 18-06-09 בשעה 0:38.
SAAAAA לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 18-06-09, 0:38   #7 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של VanHalen

תודה לכל העוזרים,
זה בדיוק הקטע, הרי בכל מקלדת גיימינג יש מקשי מאקרו ומקשי תכנות.
אבל בגלל שלמיקרוסופט יש תמיכה הכי טובה בארץ היא גם הכי זולה (310 שקל בKSP ואייבורי)
והיא היחידה שיש בה אותיות בעברית. נראה לי יתרון עצום.
(למרות שיש טענות שהאותיות בעברית צרובות באיכות לא משהו....)

עריכה:
אורן, מה זה המקלדת הזאת, נראה לי שאין לי אפילו מקום על השולחן בשבילה

Juiced, בגלל שלפעמים אני מרגיש שאין לי מקום גם לעכבר וגם למקלדת, אני מתחיל לדחוף אותן מצד לצד בשביל שיהיה נוח ויהיה בדיוק מול המסך, נראה לי זה יעזור לי פשוט לפרק את החלק הזה שאני לא צריך אותו. גם הרעיון לשים אותו בצד שמאל נראה לי שימושי. ואחי, כבר דיברנו על זה בפרטי, אני צריך את המקלדת הזאת כמו שאתה צריך I7 עכשיו.....
Intel I5 3470| AC Freezer 7 | Asus P8Z77-V LX2 | Corsair XMS3 2x4GB 1600MHZ | Sapphire HD 7850 | Corsair Force 3 120GB| Topower Top 550W | TT Strike MX | LG L207WT | Microsoft Sidewinder X6 | Razer Naga
Sony Xperia Z1 Compact

נערך לאחרונה על ידי VanHalen, 18-06-09 בשעה 0:47.
ישן 18-06-09, 0:45   #8 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

מניסיון? כל האשכולות האלה מסתיימים בזה שפותח האשכול קונה G15...
אין דרך להכחיש או להתווכח עם זה,כרגע המקלדת הכי מוצלחת לגיימרים בעולם היא הG15 מה גם שהיא הכי פופולרית בקרב הגיימרים,לי אישית יש אותה כמעט שנה ואני נהנה מכל שנייה,יעידו עוד חצי מהקהילה שמשתמשים בG15 שאני צודק... לך על G15 אי אפשר לטעות,אגב אם אתה לא יודע הקלדה עיוורת מקלדות גיימרים הם לא בשבילך כי רוב האיכותיות באות עם אנגלית בלבד ולצרוב עליהם עברית זה כמו לסרס בנאדם.
ישן 18-06-09, 0:46   #9 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של TrueLook

ציטוט:
פורסם במקור על ידי S-man צפה בהודעה
מניסיון? כל האשכולות האלה מסתיימים בזה שפותח האשכול קונה G15...
אין דרך להכחיש או להתווכח עם זה,כרגע המקלדת הכי מוצלחת לגיימרים בעולם היא הG15 מה גם שהיא הכי פופולרית בקרב הגיימרים,לי אישית יש אותה כמעט שנה ואני נהנה מכל שנייה,יעידו עוד חצי מהקהילה שמשתמשים בG15 שאני צודק... לך על G15 אי אפשר לטעות,אגב אם אתה לא יודע הקלדה עיוורת מקלדות גיימרים הם לא בשבילך כי רוב האיכותיות באות עם אנגלית בלבד ולצרוב עליהם עברית זה כמו לסרס בנאדם.
למה לדבר סתם? זה שהאשכול שלך הסתיים בזה שקנית את הG15 לא אומר שכל האשכולות מסתיימים ככה
הG15 היא לא המקלדת הכי טובה לגיימרים,מי שקונה אותה קונה אותה בגלל הפיצ'רים הלא כל כך עוזרים שלה אולי חוץ מהממסך LCD הקטן

ולגבי לצרוב על המקלדת ממש לא הורס כלום....אתה מדבר סתם...
מדבקות הורסות את היופי של המקלדת, אותיות צרובות זה אחלה דבר למי שרוצה מקלדת גיימינג עם עיברית

לי יש את הטרנטולה,מקלדת מדהימה,הקטע של האותיות ממש לא מפריע מתרגלים תוך פחות משבוע
ותאמת אני לא משתמש במאקרו

נערך לאחרונה על ידי TrueLook, 18-06-09 בשעה 0:52.
TrueLook לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-06-09, 0:46   #10 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

כן צודק אין לי ביכלל זכות לדבר על דברים שיש ואין צורך בהם

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-06-09, 0:51   #11 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של VanHalen

S-man אחי, שמתי לב שרוב מקלדות הגיימינג פה בפורום הם G15, אבל לא הצלחתי להבין למה.
אשמח אם תסבירו לי למה, מה יש בה שאין ב Sidewinder. בו נגיד שעל הצג אני יכול לוותר, אפשר לחבר צג לUSB אם ממש רוצים בנפרד.
יתרון ל SIDEWINDER שיש בה עברית ושהמקדלת מתפצלת. איזה עוד יתרונות יש ל G15 או ל RAZER שאני מפספס?

עריכה:
שהתכוונתי לצג בנפרד הנחתי שהצג של ה G15 משמש להראות נתונים על המחשב עצמו, אין לי מושג מה הצג הזה עושה בהקשר של המקלדת עצמה....
Sony Xperia Z1 Compact

נערך לאחרונה על ידי VanHalen, 18-06-09 בשעה 1:02.
ישן 18-06-09, 1:26   #12 (קישור ישיר)
IO Networking

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sunken צפה בהודעה
ת'כלס מקלדת גיימינג כמו הטרנטולה יש הבדל בין מקלדת של 200 ואף 300 שקל של לוגיטק או מיקרוסופט. אני הייתי שוקל לחכות למקלדת החדשה של STEELSERIES

Information - SteelSeries

now that's a gaming keyboard
היא כבר קיימת, רק לא תחת המותג STEELSERIES...
Ideazon Merc Stealth Illuminated Gaming Keyboard (ZXP-2000) - FrozenCPU.com
(החנות שולחת לארץ, דרך אגב. אחלה חנות.)
ישן 18-06-09, 1:43   #13 (קישור ישיר)
IO Pro

שלח הודעה דרך MSN אל AnarchyE

תאמת אני באמת לא מבין מה כולם מתלהבים מה-G15.
חוץ מהמסך,שגם הוא לא נראה לי שימושי,היא סתם מקלדת רגילה שלא מרשימה במיוחד..

ובקשר לנושא,גם אני די מתלבט בין המקלדות (חשבתי על לייקוסה או טרנטולה),אבל עכשיו הזכרת לי את ה-X6 שבאמת נראית האופציה הטובה ביותר וגם הזולה ביותר..
AnarchyE לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-06-09, 5:36   #14 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

ציטוט:
פורסם במקור על ידי AnarchyE צפה בהודעה
תאמת אני באמת לא מבין מה כולם מתלהבים מה-G15.
חוץ מהמסך,שגם הוא לא נראה לי שימושי,היא סתם מקלדת רגילה שלא מרשימה במיוחד..

ובקשר לנושא,גם אני די מתלבט בין המקלדות (חשבתי על לייקוסה או טרנטולה),אבל עכשיו הזכרת לי את ה-X6 שבאמת נראית האופציה הטובה ביותר וגם הזולה ביותר..
המסך לא שימושי סלח לי על הביטוי למטומטמים שלא יודעים לנצל אותו... אם מורידים את התוכנות הנכונות שאנשים בנו מהפורומים של LOGITECH יש לך אחלה של דבר על המקלדת,זה יכול להיות צג טמפרטורה,לוח שנה,יש מודים מגניבים למספר משחקים שמראה על הצג כמה יריות נשאר לך במשחקי FPS,שלב,מה המשימה,זה מקלדת שאני אישית מאוד מרוצה ממנה,יש גם מוד מאוד נחמד שמראה את המילים של השירים שאתה מנגן שיר במדיה פלייר נגיד,ועוד אלף ואחד דברים שאני יכול להמשיך ולהסביר פה.

פותח האאשכול,אם אתה מעוניין במקלדת גיימינג בלב שלם לך על הG15,לא מצאית שום חסרון בה עד היום.
ישן 18-06-09, 5:51   #15 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

קיט מקלדת ועכבר צפרדע לילדים - GetIT אתר קניות
אין על זה:

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא