IOPanel

חזור   IOPanel > IOPanel > ביקורות - מערכת ישנה
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

ביקורות - מערכת ישנה ביקורות מקיפות ומקצועיות בעברית על מוצרי חומרה , מחשבים , ניידים , פתרונות קירור וציוד היקפי

IOPanel : ביקורות - מערכת ישנה

DFI LanParty UT X58-T3eH8

...
Comment

קישור חוזר הגדרות ביקורת אפשרויות הצגת נושא
DFI LanParty UT X58-T3eH8
S&M
28-06-09
DFI LanParty ut X58-t3eH8 Review
DFI LanParty UT X58-T3eH8 - מבוא

עוד מהימים הראשונים של מעבדי ה AMD K7 ולאחר מכן מעבדי AMD בתושבת ה 939, אם קראתם באתר
אינטרנט כזה או...
על ידי cupra ב 29-06-09, 20:43

בקשר ל EIST ול C1E, כדי להגיע לתדר גבוה ההמלצה היא (לא גורפת)לבטל את האפשרות הזו,
אני בהחלט מסכים שאפשר להגיע לתדרים ואוברקלוקינג יפה גם שהם עובדים, ראה הדוגמא שנתת
ועוד, ובכל זאת, ביטול האפשרות מאפשר למשוך עוד קצת בתדר.

יתר הטכנולוגיות כמו VT משפיעות פחות ומתייחסות לנקודות שונות (מערכת וירטואלית לדוגמא),
בדקנו את המערכת שה EIST וה C1E, לא ראינו לנכון לבדוק מה קורה שהם פועלים \ מכובים,
אלה להתייחס למקסימום שהגענו איתו במצב נתון , ולא מבוא לאוברקלוקינג שם היינו בודקים השפעה
של ערכים שונים על ההמרה.

בקשר לטורבו מוד, אכן יש הבדלים בין שני השיטות, שלדעתי נובעים מקיבוע אוטומטי של המכפלה
הגבוה ביותר (פחות X1) המטרה זהה, להגיע למכפלה גבוה ב X1 ברוב היישומים, גם במקרה הזה
הוא הופעל, אחרת יהיה קשה עד בלתי אפשרי להגיע לערכי OC גבוהים עם מעבד שהוא לא אקסטרים.
על ידי 1immortal ב 30-06-09, 0:02

האם גם הלוח הזה סובל מבעיות עבודה בסביבת VT ?
על ידי amit133 ב 30-06-09, 2:37

תודה רבה!
על ידי Proteous ב 30-06-09, 9:51

תודה רבה על הביקורת , באמת אחת הביקורות היותר איכותיות שיצא לי לקרוא בתקופה האחרונה , שוני יישר כח !
על ידי iitzhaki ב 01-07-09, 0:19
ברירת מחדל תגובה לביקורת

ידידי שוני, ביקורת מצוינת מקצועית ורצינית!

לשאר הקוראים,
מחיר הלוח עומד על +- 2140 ש"ח

יש מצב שתמצאו את הלוח במחיר יותר נמוך אך יש לוודא שהיבואן הרישמי עומד מאחורי המוצר.
היבואן והמפיץ הרישמי בארץ היינו TDSD
DFI LANParty:The Best OC Platform! Overclock, Motherboard, Intel, AMD

TDSD , היבואן הרישמי יכול להבטיח אחריות מסודרת של 3 שנים.
אם ברצונכם לאמת את הרכישה, מה שעלכם לעשות הינו להתקשר ל TDSD (הטלפון מופיע באתר DFI) ולבדוק את מספר הסידורי מולם.
באתר DFI יש לבחור את ISRAEL ב REGION
DFI LANParty:The Best OC Platform! Overclock, Motherboard, Intel, AMD
על ידי NoaComp ב 01-07-09, 11:26

שלום לכולם
מחיר הלוחות כפי שמפורסמים באתר שלנו ובאתרי מסחר נוספים הינם נמוכים משמעותית.
הלוחות מיובאים על ידנו ישירות מחברת DFI ומקבלים 3 שנות אחריות מלאות.
הלוחות נמכרים למרבית החנויות המפורסמות באינטרנט ובשוק בכלל.
כיבואן הנושא את תו אמון "אמון הציבור" אנחנו עומדים בבקרה מתמדת על מנת לוודא עמידתנו במסחר הוגן ומתן שירות על פי קנה מידה גבוה תוך הקפדה על חוק הגנת הצרכן כלשונו.
ניתן לאמת מידע זה גם מול חברת DFI ישירות דרך האתר שלהם.
הלוחות זמינים במלאי למכירה והלוח הנסקר והאיכותי של DFI נמכר כעת במחיר מיוחד של
1590 ש"ח כולל מע"מ.
תתחדשו ותהנו.
נעה מחשבים
על ידי The-Fox ב 01-07-09, 20:10

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Zeek&force צפה בהודעה
הרשה לי לחלוק עליך.
היישום של טורבו מוד מאוד תלוי בלוח האם בשימוש לדוגמא:
בלוחות גיגבייט - השימוש בטורבו בוסט מעלה את המכפלה ל 21 ללא קשר למצב העומס על הליבות.
בלוחות של MSI הטורבו בוסט מופעל אחרת(כפי שאינטל תכננה במקור) - והפעלתו תעלה ותוריד את מכפלת המעבד בהתאם לעומס על הליבות.
MSI Eclipse Plus: Interesting Mainboard on Intel X58 Express and NF200 (page 10) - X-bit labs
ולכן השאלה כיצד מיישם לוח ה DFI את נושא הטורבו בוסט רלוונטי.
הרשה לי להסביר אתת העניין יותר לעומק.
התעלמת מפיצ'ר/המלצה שיש ב i7 שלדעתי גרמה לך קצת להבין לא נכון את אופן העבודה של הטורבו.
דבר ראשון, כמו שליאור אמר, טורבו זה פיצ'ר של המעבד, שנתמך ע"י הלוח, ניתן להפעיל ולכבות אותו, וכל הלוחות אמורים להתנהג אותו הדבר.
ברמת העיקרון ברגע שאתה מפעיל טורבו, המכפלה עולה ב 1 בכל הליבות, בלי קשר לעומס שפועל על המעבד.
מה שמבלבל הרבה אנשים (וכנראה גם אותך), הוא ה TDP LIMIT של 130W שאינטל הגדירה שברגע שהמעבד מגיע לצריכה הנ"ל, הוא מוריד את המכפלה בהתאם לעומס.
ברוב הלוחות (כולל ה SmackOver של אינטל וה DFI) יש אפשרות לבטל את ההגבלה הזאת ככה שהטורבו/מכפלה תמשיך לעבוד בלי קשר ל TDP של המעבד.
כרגע ממה שאני ידוע הלוח היחידי שלא עובד כמו שצריך בביטול ה TDP הוא הלוחות של ASUS, כל סדרת ה P6T, אבל אולי יסדרו את זה בעתיד.
עוד דבר בקשר לטורבו, ברגע שרק ליבה אחת מאופשרת (בביוס), המכפלה עולה ל 22, אבל זה לא רלוונטי לרוב האנשים, אני אישית לא רואה סיבה להשתמש בליבה אחת בלבד במעבד עם 4 ליבות.
גם ל OC גבוהה/מקסימלי זה ממש לא יציב ועדיף לעבוד עם מכפלה 21.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Zeek&force צפה בהודעה
לגבי virtualization, Eist, C-states ואוברקלוקים - ההמלצה הגורפת על ביטולם אינה במקומה. יש אנשים רבים בקהילה שמבצעים OC תוך שימור פעולת פונקציות אלו.
(יעיד על כך ה Q6600 הישן שלי שעובד על תדר של 3.6 עם EIST ו C1E מופעלים.)
ב OC קל-בינוני יחסית כמו שאתה מתאר, הפונקציות של ה EIST וה C1E לא אמור להוות בעיה, מהבחינה שזה אמור להפריע ליציבות של ה OC.
בתדרים גבוהים מאד, סביר מאד להניח שכן ולכן מומלץ לבטל אותם כמו שנעשה בסקירה.

בלי שום קשר לזה אני חושב שמי שרוצה לחסוך בחשמל, שלא יעשה OC כי זה פשוט 2 דברים שסותרים אחד את השני בצורה ישירה.
על ידי cupra ב 02-07-09, 1:07

חברים, אני לא חושב שזה עיניינו ומתאים לנושא - מאיפה מגיעים הלוחות, שכל אחד יעשה את השיקולים שלו בקניה.
על ידי Zeek&force ב 06-07-09, 11:32

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The-Fox צפה בהודעה
הרשה לי להסביר אתת העניין יותר לעומק.
התעלמת מפיצ'ר/המלצה שיש ב i7 שלדעתי גרמה לך קצת להבין לא נכון את אופן העבודה של הטורבו.
דבר ראשון, כמו שליאור אמר, טורבו זה פיצ'ר של המעבד, שנתמך ע"י הלוח, ניתן להפעיל ולכבות אותו, וכל הלוחות אמורים להתנהג אותו הדבר.
ברמת העיקרון ברגע שאתה מפעיל טורבו, המכפלה עולה ב 1 בכל הליבות, בלי קשר לעומס שפועל על המעבד.
מה שמבלבל הרבה אנשים (וכנראה גם אותך), הוא ה TDP LIMIT של 130W שאינטל הגדירה שברגע שהמעבד מגיע לצריכה הנ"ל, הוא מוריד את המכפלה בהתאם לעומס.
ברוב הלוחות (כולל ה SmackOver של אינטל וה DFI) יש אפשרות לבטל את ההגבלה הזאת ככה שהטורבו/מכפלה תמשיך לעבוד בלי קשר ל TDP של המעבד.
כרגע ממה שאני ידוע הלוח היחידי שלא עובד כמו שצריך בביטול ה TDP הוא הלוחות של ASUS, כל סדרת ה P6T, אבל אולי יסדרו את זה בעתיד.
טורבו הוא אומנם פיצר של המעבד אך כל נושא ה - turbo throttling ניקבע אך ורק ע"י הביוס של הלוח. ואם כבר העלת את נושא הלוחות של ASUS אז P6t6 ws revolution הוא דוגמא מעולה לכך שקבעו פרמטרים ביזארים ל turbo throttling שתלויות לא רק ב TDP נמוך יותר של 100-120 WATT אלה גם תלוי טמ"פ. בטמ"פ של מעל 85 מעלות ה - turbo throttling יכנס לפעולה.
על ידי The-Fox ב 06-07-09, 11:42

האמת ש ASUS היא דוגמא מעולה לאיך לא מממשים תמיכה בטורבו וזה לא רק ה P6T6 WS Revo.
ד"א, מהניסיון הלא מועט שהיה לי עם ה P6T DLX, מגבלת ה TDP הייתה על ה 130W המומלצים של אינטל, ב 1.3V+- בעומס מלא ה throttling היה מתחיל.
אני יודע שפטרו את זה ל RIIE אבל לשאר הלוחות אני סבור שלא.

ד"א, בלי קשר לטורבו, המעבד יבצע throttling בטמפ' שקרובה ל Tjmax (באזור ה 97 מעלות) שמורידה את המכפלה בהתאם לצורך, אפילו עד 12.
על ידי liran06 ב 06-07-09, 14:27

אחלה ביקורת!
ניראה לוח טוב.
Comment

הגדרות ביקורת
אפשרויות הצגת נושא