IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > משחקים וקונסולות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

משחקים וקונסולות משחקים , משחקים ברשת , המלצות למשחקים , פתרון תקלות , עזרה במשחקים , שרתי משחקים , ביקורות ומדריכים. קונסולות כדוגמת פלייסטיישן , XBOX ועוד...

דבר חופשי : משחקים וקונסולות

StarCraft II - דיון ראשי

בליזארד: Starcarft 2 מפותח כבר מ- 2003, והסינגלפלייר שלו יהיה ייחודי ושונה מהמקובל בז'אנר עיתונאי משחקים מובילים ברחבי העולם הוזמנו ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 29-06-09, 18:34   #1 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של YARONV

ברירת מחדל StarCraft II - דיון ראשי

בליזארד: Starcarft 2 מפותח כבר מ- 2003, והסינגלפלייר שלו יהיה ייחודי ושונה מהמקובל בז'אנר

עיתונאי משחקים מובילים ברחבי העולם הוזמנו לקליפורניה, לצפות בבטא של Starcraft 2 ולדבר עם המפתחים, וכך אנו מקבלים תמונות חדשות ופרטים לא ידענו על משחק האסטרטגיה החדש שמתוכנן לצאת לקראת סוף השנה.
רוב פארדו, סגן נשיא בליזארד והאחראי לעיצוב כל משחקי החברה, סיפר לאתר יורוגיימר כי הפיתוח של Starcraft 2 התעכב בשנה לפחות בגלל שהצוות שעבד על המשחק עבר לעבוד על WoW כדי להספיק להוציא אותו בזמן.
לדברי פארדו, העבודה על Starcraft 2 החלה למעשה ב- 2003, אך היא הופסקה למשך שנה שלמה ב- 2004 כי מרבית צוות הפיתוח, העיצוב והאומנים עברו לעזור לצוות שעבד על WoW. למרות זאת, גרסה שחיקה של המולטיפלייר של Starcraft 2 קיימת כבר מסוף 2005- תחילת 2006, והמפתחים רק מוסיפים, משפרים ומעדכנים אותה כל הזמן.

"בקמפיין לשחקן יחיד לקחנו כיוון שונה מאוד"

העבודה על הסינגלפלייר של המשחק החלה רק אחרי שגרסת המולטיפלייר הגיע לשלב מתקדם למדי, ב- 2006. לדברי פארדו, הקמפיינים לשחקן יחיד של Starcraft 2 היו קשים יותר לפיתוח מאשר המולטיפלייר, מכיוון שבליזארד החליטה ללכת בכיוון שונה מאוד ממה שמקובל בז'אנר.
להזכירכם, הסינגלפלייר של המשחק לא הוצג מעולם, וכנראה שבליזארד מתכוונת לשמור אותו כהפתעה, לפחות בשלב זה. לדברי פארדו, "ניסינו הרבה אלמנטים בגישה השונה שלנו לסינגלפלייר לפני שהגענו למשהו שאנחנו מאוד מרוצים ממנו".

שדרוגים נוספים ליחידות, משימות בסדר לא-ליניארי

דאסטיו בראודר, המעצב הראשי של המשחק, הסכים לפרט קצת יותר בראיון עם Shacknews. הוא מספר שבמקום להתקדם בצורה סדרתית ממשימה למשימה, כשבכל משימה מקבלים יחידות חדשות אבל בעיקרון עושים אותו דבר, ב- Starcraft 2 יהיו המון סוגים שונים של משימות וכל אחת מהן תהיה שונה, לא רק לבנות בסיס ולחסל את האויב.

למשל, במשימה מסוימת כל חמש דקות שורפת לבה את פני השטח, כך שכל היחידות שלא טיפסו לגובה נשרפות. במשימה אחרת עליכם להשפיע על קרב שלם כשיש לכם רק יחידת ghost אחת. יש משימה שבה במהלך הלילה תוקפים אתכם טראנים נגועים, אבל ברגע שעולה השמש הם מתחבאים בקרקע ואתם יכולים פשוט להסתובב ולחסל אותם.

כמו כן, בקמפיין לשחקן יחיד תוכלו לשדרג את היחידות והבניינים שלכם מעבר למה שניתן לעשות במולטיפלייר. רוצים בונקרים של שמונה חיילים במקום ארבעה? ועם שריון מדרגה 3? מה לגבי מעבורת "הרקולס" שיכולה לשנע כמות גדולה בהרבה של יחידות מהרגיל? אולי סופר-חובשים-קרביים?

Battle.net החדש- עדיין לא סופי

אחד השינויים המהותיים ב- Starcraft 2 יהיה התמיכה המובנית שלו בליגות מכל הסוגים, החל בליגה לחובבים בדרגות משחק שונות ועד לליגה למקצוענים אמיתיים כמו שאפשר למצוא רק בקוריאה- שם Starcraft נחשב לספורט ומשודר בטלוויזיה. כל נושא הליגות והמולטיפלייר יטופל על ידי שירות Battle.net 2.0 החדש, הגרסה החדשה והמשוכללת של שירות המולטיפלייר של בליזארד.

למשל, בליזארד שיכללה מאוד את האפשרות לצפות במשחקים. ניתן כעת לשדר את המשחקים, בצירוף הסברים ופרשנות בדיוק כמו במשחק ספורט, להריץ אותם קדימה או אחורה, וכן לצפות בסטטיסטיקות מפורטות על כל אחד מהמתחרים.
לדברי בראודר, הם עדיין לא החליטו סופית מה יכלול Battle.net 2.0 ואיך הוא יעבוד. הוא מקווה שהם יספיקו להכניס אפשרויות משוכללות למשחק עם חברים, ולפרסום סרטונים מתוך משחקים, אבל קשה כרגע לדעת מה ייכנס ל- Starcraft 2, מה יגיע בטלאים עתידיים ומה יכלל בשתי חבילות ההרחבה המתוכננת למשחק

מקור: http://www.vgames.co.il/article/5965.html

תמונות חדשות:

Memory: G.skill DDR2 4096MB 900MHZ PI Black Dual
Psu: SeaSonic 500W
Case: Antec Three Hundred
Hd: Samsung 500GB EcoGreen
Monitor: Samsung T220

נערך לאחרונה על ידי YARONV, 29-06-09 בשעה 18:40.
YARONV לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-06-09, 19:15   #2 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של NarKo

שלח הודעה דרך MSN אל NarKo

תודה על החדשה.
יאללה שיוציאו כבר את המשחק...

Software is like sex, it's better free

Asus Z77 Maximus V gen| i7 3770K || Sumsung 30NM 2X4GB || Radeon HD7950 || OCZ vertex 4 + sumsung 2TB || Corsair AX750 || Corsair Obsidian 800D || DELL 2007WFP || water cooling: cooming soon
NarKo לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-06-09, 19:56   #3 (קישור ישיר)
IO Member

מחכה לזה ודיאבלו
oraharon לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-06-09, 20:14   #4 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של The_MG

שלח הודעה דרך MSN אל The_MG

גם אני מחכה לזה, אני משער שאם הם הגיעו לשלבים הסופיים הם יוציאו אותו בסביבות חג המולד, כמו COD6.

camera: nikon d7000 , nikon 105mm f/2.8g af-s micro, nikon 35mm af-s f/1.8g, sigma 10-20mm f/3.5

HTC ONE X: rom=AOSP JB 4.1.1, kernal=FAUX 4b08
The_MG לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-06-09, 20:45   #5 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של BlacK DraGoN

שלח הודעה דרך ICQ אל BlacK DraGoN שלח הודעה דרך SKype אל BlacK DraGoN

ניראה מעולה
מ2003 הם עובדים ,יהיה משחק מושקע
ומה כבר יכוללהיות שונה ?
אולי ישחקו דמות אחת שתבנה את הכל ותוביל בצבא?

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DXM צפה בהודעה
הכל טוב ויפה, אבל אם הפילהרמונית ניגנה את באך עם מסכות אב"כ איך לעזאזל הם חיצרצו בחצוצרה או חיללו בחליל?
http://www.youtube.com/watch?v=VHMN0zcVgKY
BlacK DraGoN לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-06-09, 21:36   #6 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של static

לא סגור על זה אבל יש לי הרגשה שאני אתאכזב מהמשחק...
בינתיים ממה שראיתי הם הולכים להוסיף הרבה שטויות ובמשחקי אסטרטגיה כל המוסיף גורע בד"כ
קישור פירסומי
ישן 29-06-09, 22:02   #7 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

ציטוט:
פורסם במקור על ידי BlacK DraGoN צפה בהודעה
ניראה מעולה
מ2003 הם עובדים ,יהיה משחק מושקע
ומה כבר יכוללהיות שונה ?
אולי ישחקו דמות אחת שתבנה את הכל ותוביל בצבא?
המשחק יחולק ל-3 משחקים
משחק שבו אתה רק טראן (בני אדם)
-||- רק פרוטוס
=||= רק זרג
אתה צריך לקנות כל משחק בנפרד אם אתה רוצה לשחק בכל ה-3, מאכזב
אני יודע שבטראן אתה לא עושה משימות לפי הסדר אלא יש לך בחירה
יש משחק קטן בתוך המשחק עצמו, בו אתה מגלם את גי'ם ראיינור שנמצא בחללית שלו ומשם מתפתח המשחק לכיוונים שונים
לגבי הפרוטוס והזרג, אני לא יודע אם יש גם שם דברים כאלו
אני ראיתי המון סרטים על SC2 ב youtube.com כנס לשם, רשום StarCraft 2 וראה מה שיש שם...
תהנה

"..ואהבת לרעך כמוך, זה כלל גדול בתורה" - רבי עקיבא

http://www.youtube.com/watch?feature...v=83LQsJiz6Ac#!

http://www.aravrefael.net/
אתר לזיכוי הרבים.

tsrm לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-06-09, 22:05   #8 (קישור ישיר)
IO Pro

זה לא רק שזה מחולק לשלושה חלקים, אלא שכל חלק אתה רוכש בנפרד ולכל חלק יש משהו כמו 30 שלבים אם אני לא טועה.

מה הולך להיות שונה?
המשחקיות, מה שהם מצטיינים בו. אחד הדברים שהפכו את SC2 למשחק הכי טוב בתחומו (או לפחות, אחד מהשניים-שלושה) הוא האיזון המצויין בין היחידות. זה לא סתם מי יותר חזק ויש דרכים שונות לשחק ואפשר גם לחזור ממשחק לא טוב וכו' וכו'.
עכשיו הם יעשו את זה חדש.

חוץ מזה, אני מקווה שהם שיפרו את הנוחות. זה משהו שממש הפריע לי - השליטה בכמות גדולה של יחידות, הקיצורים וכו'. אם הם שיפרו את זה ותיקנו דברים, זה יהיה מדהים.
eddr666 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-09, 0:37   #9 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

שלח הודעה דרך MSN אל TOMER.G

הבטא ממש קרובה. אני ממליץ לכם לפתוח חשבון באטל.נט אם כבר לא עשיתם זאת,
בשביל ההזדמנות לקבל הזמנה לבטא ולבדוק את המשחק. כמובן שאתם חייבים שיהיה ברשותכם לפחות משחק 1 של בליזארד בשביל לקבל הזמנה.
משתמשים ללא משחק בחשבון לא יוזמנו כלל. כמובן שגם אם יש ברשותכם 7 משחקים - שום דבר לא מובטח.

זה תקף רק לבעלי דיאבלו 2 + ההרחבה, סטארקרפט + ההרחבה, אותו הדבר עם וורקרפט 3 וכמובן גם עם WOW.

למה באמת הבטא ממש קרובה ? מסיבה פשוטה. בליזארד שלחה אימייל לכמה כתבי משחקים בכמה אתרים,
וציינה בפניהם שעליהם לפתוח חשבון באטל.נט ולמסור לבליזארד את הפרטים של החשבון בשביל שהם יקבלו הזמנה לבטא, ע"מ לסקר את המשחק.
לפי בליזארד, הפנייה צריכה להיעשות עד ה 19, החודש. אנחנו כבר אוטוטו ב 30. כמובן שעם בליזארד זו יכולה להיות אינדיקציה גם לכלום.

Kotaku - Blizzard Preps For StarCraft II Beta - Beta

TOMER.G לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-09, 1:17   #10 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Elio

תאמין לי....
ראיתי כמה שקיבלו הזמנה...גם כאלה שאין להם משחקים בחשבון.
http://i40.tinypic.com/etv98k.jpg
כואב הלב...סתם שיהנו. אנחנו נשחק שיגיע.
Elio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-09, 1:22   #11 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

שלח הודעה דרך MSN אל TOMER.G

איפה ראית את התמונה הזו ? לפני כמה חודשים יצאו כמה תמונות שהתבררו כמפוברקות, זו נראית אחת מהן.
ספק רב אם התמונה הזו אותנטית. אני אפילו זוכר את הכתוב שם.

TOMER.G לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-09, 10:14   #12 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Elio

לא יודע,זה מהפורומים בבאטלנט.
בכל מקרה זה משנה באמת אם זה מפוברק או לא?
קיבלת? אני לא קיבלתי...מאז שעברנו לבטלנט2 רק דברים רעים קרו לחשבונות שלי.
ישן 30-06-09, 13:50   #13 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של YARONV

עדכון:

בליזארד: Starcraft 2 לא יתמוך במצב Lan.

במסגרת כל הפרטים החדשים ששוחררו לגבי Starcraft 2 מתברר כי המשחק החדש, אולי באופן צפוי, לא עומד לתמוך במצב של משחק ב- Lan. כלומר, לא ניתן יהיה לשחק זה מול זה באופן ישיר מבלי להתחבר לשירות ה- Battle.net החדש.
בבליזארד לא ממש נותנים סיבות להחלטה הזו, מלבד הרצון שלהם לרכז את כל פעילות המולטיפלייר של Starcraft 2 דרך שירות מרכזי אחד, אבל אני יכול לחשוב על סיבה אחת- אפשרות של משחק בלאן פותחת את הדרך למולטיפלייר פיראטי דרך תוכנות כגון המאצ'י. בליזארד יודעת שהיא לא תוכל לעצור את הפיראטיות לגמרי, אבל היא אומרת- רוצים לשחק מולטיפלייר? תקנו את המשחק.
בשורה התחתונה, הורדת התמיכה במצב Lan לא אמורה לפגוע באופן משמעותי בשחקנים לגיטימיים. ניתן יהיה לשחק במשחק גם במסיבות רשת, אבל כל מחשב יהיה צריך להיות גם מחובר לאינטרנט ולא רק לרשת המקומית. למרות זאת, מעריצי Starcraft בטח יתעצבנו, רק בגלל שמדובר בשינוי מהמשחק הקודם- גם אם הם מעולם לא השתמשו במצב ה- Lan שלו.

מקור: משחקים ברשת Vgames - ויגיימס חדשות- Starcraft 2- לא משחקים בלאן
Memory: G.skill DDR2 4096MB 900MHZ PI Black Dual
Psu: SeaSonic 500W
Case: Antec Three Hundred
Hd: Samsung 500GB EcoGreen
Monitor: Samsung T220
YARONV לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-09, 15:58   #14 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Elio

טוב זה שינוי שאפשר להבין אבל די מעצבן.
אם אין לאן זה אומר שרק דרך השרתים שלהם אפשר לשחק ומה לעשות החיבור בארץ כזה גרוע שלפעמים זה פוגע במשחק באופן קשה במיוחד שאתה משחק עם שרתים של ארה"ב(נסיון מדיאבלו 2) בLAN היינו פותחים חדר פינגים ברצפה בגלל שמישהו עם חיבור טוב פותח את המשחק.
חבל שהם מבטלים את זה. אז עכשיו הכל דרך השרת...
לא כזה משנה לי כי את המשחק יהיה לי, אבל עדיין אם אין לי אינטרנט ברשת שלי או של מישהו אחר אז כל ה**ן.
ישן 30-06-09, 19:57   #15 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של OREN88

פתחו 'עצומה' שמתנגדת לנושא, ומבקשת מבליזארד להחזיר את ה LAN למשחק, לא חושב שזה ממש יעזור במשהו בדיוק כמו מה שקרה עם העצומה של דיאבלו 3, אבל הנה לינק לעצומה במידה ואתם רוצים להירשם.

~ Life Is A Shitty Game, But The Graphic Is Awesome ! ~

ציטוט:
פסדר כל ה MTV שיט הזה זה סתם בשביל צ'ילינג שלא באמת אכפת לך מהמילים ואם אתה מנסה לתרגם מה אתה שומע אתה מתפדח מעצמך כמה שזה מטומטם אבל זה אחלה צ'יל - tr3x

OREN88 לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא