IOPanel

חזור   IOPanel > אוברקלוקינג וקירור > אוברקלוקינג
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

אוברקלוקינג שאלות ועזרה בנושאי אוברקלוקינג למעבד , לזיכרון , לכרטיס המסך , תוכנות מבדקי חומרה וביצועים , וקבוצת ה HWBOT המובילה בישראל

אוברקלוקינג וקירור : אוברקלוקינג

OverClocking Intelcore i7 920 EXTREME X58 MOTHERBOARD MUGEN II

שלום לכולם! אני חדש פה בפורום של ה OVERCLOCKING ורציתי להציג את עצמי ואת המערכת שלי. אני טל , בן ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-07-09, 16:20   #1 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

צחוקים OverClocking Intelcore i7 920 EXTREME X58 MOTHERBOARD MUGEN II

שלום לכולם!
אני חדש פה בפורום של ה OVERCLOCKING ורציתי להציג את עצמי ואת המערכת שלי.

אני טל , בן 28 מבין בטכנאות מחשבים, ובניהול רשתות ואבטחת מידע.
אני די חדש ב OC, אבל אני לומד את זה כבר כמה חודשים, והצלחתי לעשות OC עד ל 3.6GHZ עם מעבד i7 920.

המפרט שלי הוא כזה:
ספק כוח: Hec Couger 700W
מארז: Thermaltake Armor MX MidiTower
זכרונות: Corsair 3x2GB Triple Channel 1600MHZ
מעבד: Intel Core i7 920
לוח אם: GiGABYTE EXTREME EX-58
קירור מעבד: Scythe Mugen 2 עם 2 מאווררים + עוד מאוורר שמוציא חום מהמארז של Scythe 1200RPM
כרטיס מסך: GigaByte GTX 295 1792MB DDR3 DX10 BLOCK
כונן קשיח: Western Digital 1TB Black (מהיר). SATA II

עכשיו לשאלות ולבעיות:

1. הכרטיס מסך שלי הוא בלוק , זאת אומרת שהוא כמו הארדיסק ארוך שנמצא קרוב לקירור של המעבד, ובכך הוא תורם לחימום הצלעות קירור של המוגן 2... וזה לא הכי סבבה בעולם כי אני מאבד מהאפקטיביות של הקירור. הכרטיס מסך מגיע אצלי ל 80 מעלות במאמץ , וזה כמובן משפיע על הצלעות קירור, וגם על הצ'יפסט (שמוכן לקירור מים*) ויושב כמעט עליו...
אז הבעייה שלי היא שהייתי רוצה ליצור בידוד מסויים לפחות לבין הכרטיס מסך לצלעות קירור, יש לכם הצעות יעילות איך למנוע מצלעות הקירור להתחמם מהכרטיס מסך?
שמתי 2 מאווררים על המוגן, אחד מכניס ואחד מוציא, ועוד מאוורר שמוציא את החום מהמארז שנפלט מהיציאה של המוגן... כך סידרתי שכל החום מהמוגן יצא ישירות מהמארז החוצה!..

בכל מקרה זה עוזר קצת, אבל עדיין הכרטיס מסך דואג לחמם את הצלעות קירור ואת הצ'יפסט, ואיך שהוא אני יודע שאני צריך ליצור תיחום טרמי בין הכרטיס מסך, לצלעות קירור (שנמצאים כמה סנטימטר בלבד אחד מהשני, אז אני שואל אתכם איך אפשר לפתור בעייה כזאת...

חשבתי גם על קירור מים לכל המערכת, אבל הבנתי שזה עוד השקעה של כסף, ובניה של מערכות Custom מחו"ל. אז נגיד שאם אני ארצה קירור מים בעתיד, זה יהיה קירור גם לצ'יפסט, וגם למעבד, ומשהו טוב... כמה לדעתכם זה עלול לעלות לי כולל הכל?

2. הבנתי שכרגע אין קירור ל GTX 295... זה נכון?

3. הצלחתי אמנם לעשות OC'ING ל 3.6 , אבל עם זאת אני עדיין נתקל במונח שנקרא TJMAX, שהוא מתקיל אותי בבדיקה של טמפרטורות נכונות עבור המעבד שלי, אז קראתי קצת על Stepping והבנתי שיש לי Stepping D0 , תוכלו להסביר לי על כמה לשים את ה TJMAX? לא מצאתי באינטרנט משהו קונקרטי לגבי זה, וגם רציתי לומר שאני משתמש ב RealTemp לבדיקת הטמפ' שהיא התוכנה הטובה ביותר לפי מה שהבנתי לבדיקת טמפ' של מעבדי i7 , אז כרגע אני לא בטוח על כמה להגדיר את ה TJMAX, ואשמח אם תוכלו לתת לי אינדיקציה לגבי זה!

4. אני יודע שיש מתח למעבד, ואני יודע שיש מתח ללוח (QPI PLL), וכמו כן יש את המתח ל NB, ומתחים לזכרונות.. עכשיו הבנתי שאת המתח לזכרונות אני צריך לשים על 1.65V , האם אני מוכרח להגיע לוולטאג' כזה מתחילת ה OC'ING? כי על AUTO זה על 1.5V... ועדיין ה Windows עולה והמשחקים הכבדים עובדים בלי בעיה...

5. איך אני יודע מתי להעלות מתח ללוח? ומתי אני אמור לדעת להעלות מתח ל NB? ואיפה נמצא לי המתח ל UNCORE? ומתי אני אמור להעלות אותו?
כמו כן יש גם תזמונים לזכרונות... מתי אני אמור לנסות להוריד את היחס ? אם בכלל?

6. האם הספק שלי שהוא 700W יכול להגביל אותי איך שהוא ב OC?
כי ראיתי אצל הרבה אנשים שהם קונים ספק שהוא 1000W ומעלה, זה קשור רק לכרטיסי מסך? או גם ל OC'ING?

אלו בינתיים השאלות שלי : אני מקווה שיהיה דיון פורה כי לא סתם קניתי מחשב ב 11 וחצי

תודה!
Tal Raz לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-09, 17:03   #2 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

היי, ברוך הבא, מערכת נחמדה מאוד - תתחדש.

1. הכרטיס שלך חם מטבעו, אני לא חושב שיש דרך לבודד את החום שמתפזר כמו שתיארת למעט
מאוורר שמפזר אוויר ישירות על גב הכרטיס מסך, אופציה אחרת היא להרכיב את הכרטיס מסך על
חריץ ה PCI EXPRESS X16 התחתון ולא על העליון.

2. קירור אוויר - אין, בלוק מים, כמודמני יש.

3. העזר בקישור הבא: ניטור נכון של טמפרטורת על ידי קביעת TJMAX ה TJMAX של ה D0 הוא 100,
בכל אופן , הגרסאות החדשות של CORE TEMP יודעות לזהות את ה TJMAX של ה D0 כמו שצריך.

4. בקשר למתח של הזיכרון, מומלץ, 1.65v זה מתח בטוח לגמרי והמקסימלי לעבודה רציפה
על פי אינטל, אם הזיכרון שלך דורש מתח נמוך יותר כמו 1.5v לתדר שלו, ואתה מחליט להישאר
אם התדר שנקבע, תוכל לעבוד עם מתח נמוך יותר, כמו המצב עכשיו, רק שים לב שהוא עובד על התדר הנכון.

5. לא הבנתי מה ההבדל בין המתח ללוח למתח לגשר הצפוני, אני חושב שהתכוונת לאותו הדבר.
בדרך כלל מעלים מתחים רק שנתקעים באוברקלוקינג, במקרה הזה ב QPI, ככה שאם נתקעים
כדאי לנסות ולתת יותר מתח לגשר, ל CPU-PLL וכו...
ממליץ בחום לעלות מעט את תדר ה PCI EXPRESS, זה נותן בוסט יפה ב CORE I7

6. עיניין ספקי הכח הוא אורך ומסובך, בגדול שני הגורמים העיקריים שלוקחים הספק זה המעבד
על התדר והמתח שלו, וכרטיס המסך, הספק שלך אמור להחזיק את המערכת גם ב OC.
בקשר לאחרים, כל אחד והשיקולים שלו

תריץ בפורום הזה חיפוש, אני זוכר כמה טראדים של DEUS עם ההגדרות שלו ללוח כמו שלך, זה יכול לעזור מעט.
Lian-Li P80 mod | Corsair CMPSU-HX1000 | 2x Dell 2407WFP |

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

LapTop: Lenovo yoga 2 pro - 13.3 QHD, Core i7 4500U, 8GB, SSD 256G

Old/Sold
NEXUS One ; HTC Desire HD ; Galaxy NEXUS ; NEXUS 4

Current LG G2 32GB + NEXUS 7 + IPAD 3

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
cupra לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-09, 17:32   #3 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cupra צפה בהודעה
היי, ברוך הבא, מערכת נחמדה מאוד - תתחדש.

1. הכרטיס שלך חם מטבעו, אני לא חושב שיש דרך לבודד את החום שמתפזר כמו שתיארת למעט
מאוורר שמפזר אוויר ישירות על גב הכרטיס מסך, אופציה אחרת היא להרכיב את הכרטיס מסך על
חריץ ה PCI EXPRESS X16 התחתון ולא על העליון.

2. קירור אוויר - אין, בלוק מים, כמודמני יש.

3. העזר בקישור הבא: ניטור נכון של טמפרטורת על ידי קביעת TJMAX ה TJMAX של ה D0 הוא 100,
בכל אופן , הגרסאות החדשות של CORE TEMP יודעות לזהות את ה TJMAX של ה D0 כמו שצריך.

4. בקשר למתח של הזיכרון, מומלץ, 1.65v זה מתח בטוח לגמרי והמקסימלי לעבודה רציפה
על פי אינטל, אם הזיכרון שלך דורש מתח נמוך יותר כמו 1.5v לתדר שלו, ואתה מחליט להישאר
אם התדר שנקבע, תוכל לעבוד עם מתח נמוך יותר, כמו המצב עכשיו, רק שים לב שהוא עובד על התדר הנכון.

5. לא הבנתי מה ההבדל בין המתח ללוח למתח לגשר הצפוני, אני חושב שהתכוונת לאותו הדבר.
בדרך כלל מעלים מתחים רק שנתקעים באוברקלוקינג, במקרה הזה ב QPI, ככה שאם נתקעים
כדאי לנסות ולתת יותר מתח לגשר, ל CPU-PLL וכו...
ממליץ בחום לעלות מעט את תדר ה PCI EXPRESS, זה נותן בוסט יפה ב CORE I7

6. עיניין ספקי הכח הוא אורך ומסובך, בגדול שני הגורמים העיקריים שלוקחים הספק זה המעבד
על התדר והמתח שלו, וכרטיס המסך, הספק שלך אמור להחזיק את המערכת גם ב OC.
בקשר לאחרים, כל אחד והשיקולים שלו

תריץ בפורום הזה חיפוש, אני זוכר כמה טראדים של DEUS עם ההגדרות שלו ללוח כמו שלך, זה יכול לעזור מעט.
תודה רבה על העזרה Cupra אני מעריך זאת מאוד.

1. אז לפי מה שהבנתי, הפתרון האופטימלי הוא להזיז את הכרטיס מסך לסלוט נמוך יותר בלוח אם, לי זה נשמע מעולה! אבל נדמה לי שהיה כתוב לי איפה שהוא (יכול להיות שאני מתבלבל עם חיבורי SLI) אבל נדמה לי שכתוב לי איפהשהוא שצריך להתקין אותו על הסלוט הראשון, כי אם אתקין אותו על הסלוט השני אז זה יעבוד לי על PCI-E X8 ולא X16... הגיוני? או שאני מתבלבל עם SLI?

2. הבנתי, יש אפשרות להתקין ל GTX295 קונקטור לקירור מים? נדמה לי שהכרטיס סגור מבחינת אפשרות להתקין על המעבדים שלו קונקטור, יכול להיות שאפשר לפרק את הכיסוי שלו ולהתקין קונקטור? ודרך אגב לא צריך 2 קונקטורים? כי יש לו 2 מעבדים ל GTX295...

3. ואללה טוב שאתה אומר לי שה TJMAX שלו הוא 100 (למרות שרציתי שיהיה פחות )
אז אני אוריד את Coretemp ואראה כמה מעלות יש לי...
מה הטמפ' המקסימלית שאפשר להגיע במצב של STRESS עם המעבד שלי?

4. אני אשים אותו באמת כמו שאמרת על 1.64V כי אין לי 1.65 יש לי או 1.64 או 1.66...
האם חובה וכדאי לבדוק את הזכרונות עם MEMTEST? האם זה אינדיקטור מוחלט לפעולות הזכרונות?

5. אני יודע שיש מתח לגשר הצפוני IOH, ויש מתח ללוח שזה QPI PLL, זה לא אותו הדבר נכון?
מה הטמפ' המקסימלית לגשר צפוני? ועוד שאלה:

אם אני נתקל באי יציבות, עדיף קודם כל להרים את ה QPI PLL עוד לפני שאני מרים מתח למעבד? כי הבנתי שהמתח למעבד מעלה הרבה יותר חום מהמתח ללוח....

ושאלה נוספת, שמעתי שהתדירות של ה PCI EXPRESS אמורה להיות קבועה על 100, וזה גם לא משפיע על הביצועים, ומה שאתה אומר פה הוא בדיוק ההפך, תוכל להסביר קצת? להרחיב את העניין על איזה ביצועים זה נותן?
תודה!

6. תודה רבה על ההסברים ! עכשיו אני יודע שאין בעייה עם העניין של הספק כוח והאי יציבות... שאין קשר ביניהם

תודה רבה על התשובות !
ישן 02-07-09, 18:19   #4 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

1. ערכת השבבים X58 תומכת במערך ה SLI אבל מוגבלת ל 36 קווי PCI EXPRESS, כך שהבעיה
עם הנחתת קוי ה PCI באה לידי ביטוי רק בעבודה עם SLI משלוש, במקרה כזה של שלושה כרטיסים
לפחות 2 כרטיסים יעבדו על X8, במבנה של הלוח שלך, שני החרצים העליונים - תכלת יתנו לבד
וביחד X16, ככה שלא צריכה להיות בעיה, בכל אופן, אחרי הפוסט תריץ GPU-Z ותבדוק שאתה
באמת עובד באפיק של X16.

ל GTX 295 אין קונקטור (אם הבנתי את השאלה), זה קירור אוויר רגיל לכל דבר, אם תרצה לעבור
למערכת מים ולחבר את הכרטיס מסך - צריך לקנות בלוק מים מתאים.

טמפרטורות, אין איזה מספר קבוע שנכון להגיד בעיקרון כל עוד אתה לא קורס, זה טוב.
לא בעיקרון - ברגע שלמעבד שלך יהיה חם מידי TDP של 130W, הוא יוריד את התדרים שלו.

זיכרון - אתה יכול לשים גם 1.66v, אין ל 0.01v השפעה.
MEMTEST כנה מידה טוב, אבל לא אבסולוטי, בדיקת מאמץ אחרת כמו OCCT,LINX וכדומה יעשו גם הם את העבודה.

אני לא יודע להגדיר את הטמפרטורה המקסימלית לגשר הצפוני, אני חושב שעדיין, כל עוד אתה
לא קורס זה תקין, למיטב זכרוני היא נעה סביב ה 65 מעלות בעומס.
ה QPI-PLL הולך לליבה, לא לערכת השבבים, וזה אחד המתחים החשובים לאוברקלוקינג ב CORE I7
אולי היחידי שלא כדאי להשאיר אותו על אוטומטי שאתה נתקע ב QPI גבוהה, בגדול 1.2v אם סטיה של 0.05v אמור להספיק לרוב ה QPI היום.

בקשר לכל הסיפור, כל מערכת שונה, צריך לבדוק מה מגביל אותך, דבר ראשון תשים לב לזיכרון
שלא יהיה מצב שהוא יפיל אותך, לכן תוריד לו מכפלה, תעלה תיזמונים ותעשה הכל שהוא יהיה
בגדר הסביר ויציב, כעת מה שישאר לך זה הלוח והמעבד, משם אתה תיתקע משהו סביב ה 200
עד 220 QPI ואז תבדוק, אתה אמור לראות את השינוי בכל ערך שיגביל אותך, אם תרצה תוכל
להתמקד עוד יותר במה שמקביל, תוריד את המכפלה של המעבד, אם עדיין אתה לא יציב אז
הגשר מגביל אותך.

בקשר לתדר ה PCI EXPRESS - התדר של 100 זה סטאדנדרט, תוספת בתדר תיתן לך בוסט
יפה בביצועים גם של הכרטיס מסך, וגם תאפשר לך למשוך את ה QPI גבוה יותר, אגב אחד
הבעיה של הגיגה בייט לפי מה שהבנתי שנתקעים סביב ה 105 וטיפה יותר.
בעיקרון, אין בעיה לעבוד גם עם 110 ולבאנצים גם 114 או 115.

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

Old/Sold

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
ישן 02-07-09, 20:25   #5 (קישור ישיר)
Vmod Master

סמל האישי של DOCTOR ICE

לגבי ה-ג'יגה בייט שלך - אחלה לוח (כמו שלי)

אם תרים את ה-PCI-E ל-102 זה יתן לך לך עוד מרווח נשימה עד ל - 4.6GHZ .
ישן 03-07-09, 20:02   #6 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cupra צפה בהודעה
1. ערכת השבבים X58 תומכת במערך ה SLI אבל מוגבלת ל 36 קווי PCI EXPRESS, כך שהבעיה
עם הנחתת קוי ה PCI באה לידי ביטוי רק בעבודה עם SLI משלוש, במקרה כזה של שלושה כרטיסים
לפחות 2 כרטיסים יעבדו על X8, במבנה של הלוח שלך, שני החרצים העליונים - תכלת יתנו לבד
וביחד X16, ככה שלא צריכה להיות בעיה, בכל אופן, אחרי הפוסט תריץ GPU-Z ותבדוק שאתה
באמת עובד באפיק של X16.

ל GTX 295 אין קונקטור (אם הבנתי את השאלה), זה קירור אוויר רגיל לכל דבר, אם תרצה לעבור
למערכת מים ולחבר את הכרטיס מסך - צריך לקנות בלוק מים מתאים.

טמפרטורות, אין איזה מספר קבוע שנכון להגיד בעיקרון כל עוד אתה לא קורס, זה טוב.
לא בעיקרון - ברגע שלמעבד שלך יהיה חם מידי TDP של 130W, הוא יוריד את התדרים שלו.

זיכרון - אתה יכול לשים גם 1.66v, אין ל 0.01v השפעה.
MEMTEST כנה מידה טוב, אבל לא אבסולוטי, בדיקת מאמץ אחרת כמו OCCT,LINX וכדומה יעשו גם הם את העבודה.

אני לא יודע להגדיר את הטמפרטורה המקסימלית לגשר הצפוני, אני חושב שעדיין, כל עוד אתה
לא קורס זה תקין, למיטב זכרוני היא נעה סביב ה 65 מעלות בעומס.
ה QPI-PLL הולך לליבה, לא לערכת השבבים, וזה אחד המתחים החשובים לאוברקלוקינג ב CORE I7
אולי היחידי שלא כדאי להשאיר אותו על אוטומטי שאתה נתקע ב QPI גבוהה, בגדול 1.2v אם סטיה של 0.05v אמור להספיק לרוב ה QPI היום.

בקשר לכל הסיפור, כל מערכת שונה, צריך לבדוק מה מגביל אותך, דבר ראשון תשים לב לזיכרון
שלא יהיה מצב שהוא יפיל אותך, לכן תוריד לו מכפלה, תעלה תיזמונים ותעשה הכל שהוא יהיה
בגדר הסביר ויציב, כעת מה שישאר לך זה הלוח והמעבד, משם אתה תיתקע משהו סביב ה 200
עד 220 QPI ואז תבדוק, אתה אמור לראות את השינוי בכל ערך שיגביל אותך, אם תרצה תוכל
להתמקד עוד יותר במה שמקביל, תוריד את המכפלה של המעבד, אם עדיין אתה לא יציב אז
הגשר מגביל אותך.

בקשר לתדר ה PCI EXPRESS - התדר של 100 זה סטאדנדרט, תוספת בתדר תיתן לך בוסט
יפה בביצועים גם של הכרטיס מסך, וגם תאפשר לך למשוך את ה QPI גבוה יותר, אגב אחד
הבעיה של הגיגה בייט לפי מה שהבנתי שנתקעים סביב ה 105 וטיפה יותר.
בעיקרון, אין בעיה לעבוד גם עם 110 ולבאנצים גם 114 או 115.
וואו תודה רבה על העזרה!
יש לי חבר שטס לאמריקה והוא חוזר עוד שבוע, יש שם חנויות באיזור ניו יורק שאפשר לקנות שם חלקים מלאים לקירור מים למעבד סוקט 1366 וגם לצ'יפסט ? אני צריך לפתוח נושא חדש בשביל לקבל מפרט אישי בשבילי לקירור מים? אשמח אם יהיה אפשר שתביאו לי מפרט טוב של קירור לא הכי יקר, אבל טוב! שיתן לי להגיע מעל 4GHZ... אם אפשר כולל משאבה, ונוזל קירור ורדיאטורים ומאווררים והכל, אני צריך מפרט מלא בשביל שאוכל לומר לחבר שלי מה לקנות. (אם אפשר גם לציין מחיר זה יהיה מעולה!.) ודרך אגב יש לי בלוח שלי הכנה לקירור מים לצ'יפסט, אז אני אצטרך לפרק ולהרכיב משהו חדש? או שאפשר פשוט לחבר אליו את הצינורות וזהו..

בקשר לתדר עבודה עם PCI EXPRESS, מתי אני אדע אם אני נתקע עם התדר? איזו בדיקה אני צריך להריץ בשביל לקבל מערכת יציבה עם OC ל PCI-E..?

ובקשר לכרטיס מסך, אני מבין שהוא אמור להגיע לטמפטורות כאלה... אז לכן אני רוצה קירור מים מבלי להסתבך או לעשות OC לכרטיס מסך... מבחינתי שישאר ככה זה מעולה בשבילי

אז אשמח אם תתנו לי מפרט מלא לקירור מים מחו"ל מלא ואיפה אפשר לקנות את החלקים האלה בניו יורק!

תודה רבה אנשים!
קישור פירסומי
ישן 03-07-09, 21:23   #7 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

בקשר לקירור מים, מעדיף באמת שלא לכנס לזה, יש לנו את פורום קירור המים הטוב בישראל
פרט שם את המפרט שלך (ללוח שלך יש כבר בלוקים), את התקציב, ואת מה שאתה רוצה
שמערכת המים שלך תחזיק, לדוגמא: אם תרצה שגם את כרטיס המסך - צריך בלוק לכרטיס מסך וכו..

בהצלחה.

בקשר לתדר ה PCI EXPRESS - הלוח מוגבל, לפי מה שהבנתי לא תוכל לעשות פוסט אם יותר מ 102mhz..

הקשר לכרטיס מסך - הוא צריך ויכול לעבוד בטמפרטורות האלו, לא צריך קירור מים שהוא יעבוד בצורה תקינה, השאר - שיקולך.

סופ"ש נעים

Custom Built
Phase Change Unit

Old/Sold

Join the IOpanel HWBOT
ישן 04-07-09, 0:45   #8 (קישור ישיר)
IO Water Man

סמל האישי של DEUS

אתה מוזמן להעזר בטראד הבא OC יציב 24/7 על I7 920 D0 עם קירור מים
כל המספרים הושגו כשה PCIE על אוטו', ושה QPI/VTT על 1.24, זכרונות 1.5 עד 1.65 תלוי במהירות ובמכפלה, IOH על אוטו'
/15.7TB: WD GREEN/BLACK-SAMSUNG
F1/F3/F4/Thermaltake Mozart TXV2000A/G5/SAMSUNG p2350
Phase Change emp-2k /Water Chiller /Water Cooling Rig thermochill pa120.2/pa120.3/MCR360/MCP655 X2/Dtek FuZion CPU/GPU
NEXUS ONE-CM7 GINGERBREAD
2.3.4/DT APP2SD/
Radio:5.12/OC-UV CUSTOM KERNEL 1.2ghz/16GB SD C6
ASUS Eee Pad Transformer-Honeycomb PRIMORDIAL v3.1/root/recovery 3.1.0.1/Clemsyn-Blades OC KERNEL 1.7ghz/16GB SD C6
DEUS לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-07-09, 17:41   #9 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

היי תודה רבה על התגובות!
1. אני אכנס בהמלצתך לפורום קירור מים וארשום שם הודעה, בעיקרון הבנתי שיש קירור מים שנקרא CoolIT הקירור הזה הוא קירור טוב למעבד? כי הבנתי שהוא יחסית זול, אפשר להגיד עליו שהוא מתאים לעבור את ה 4GHZ? או שמומלץ כבר לרכוש קירור מים מקצועי יותר...?

2. ראיתי ביוטיוב שיש כרטיס GTX295 שעשו לו מוד שמתאים לקירור מים, אבל הגירסא שלי היא גירסא סגורה, וכנראה שאין מצב לפתוח את זה ולהכין את זה לקירור מים, כי זה יותר מסובך מכרטיסים חשופים... אז הנה הסרטון שתראו על מה מדובר:

3. בקשר לתדר ה PCI-E, איך זה שהלוח שלי מוגבל ולא יעשה פוסט מעל 102MHZ?
אם אמרת שיש אנשים שעושים באנצ'ים בתדירות של 115? תוכל להסביר ? תודה!

DEUS, תודה רבה על הקישור אני מתרשם מאוד מהתוצאות, ואני אקרא בהמשך (כרגע אני בעבודה)
אני שמח להיות פה עם חבר'ה מקצוענים!
שיהיה לכם אחלה יום!
ותודה מראש על התגובות!
ישן 05-07-09, 18:12   #10 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של ZipoX

שלח הודעה דרך MSN אל ZipoX

טיפה לא קשור לנושא, אבל מה עם תמונות מהמערכת?
בכל מקרה לנושא, הקירור COOLIT לא משהו ובמיוחד עם מעבדי COREI7, שהם נחשבים החמים ביותר, הקירור שיש לך ולי (מוגן 2) הוא מעולה וייתן תוצאות טובות יותר מהקירור הזה, מה שכן אם אתה רוצה OC גבוהה ושקט אז קירור מים יעודי ייתן לך תוצאות טובות
פורסם במקור על ידי raziel1981 צפה בהודעה
העולם הוא בית משוגעים, ואנחנו המחלקה שהכי טוב להיות בה בנסיבות הקיימות
ZipoX לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-07-09, 19:03   #11 (קישור ישיר)
IO Water Man

סמל האישי של DEUS

1. CoolIT לא שווה את ההשקעה לדעתי, עדיף כבר קירור מים בחלקים, זה מוצר ביניים, לא אוויר ולא מערכת מים חזקה, באמצע.
2. כל כרטיס 295 ניתן להרכיב עליו בלוק מים, הכרטיס בסרטון מגיע מראש מהמפעל שהבלוק מורכב עליו. הנה הבלוק לרכישה בנפרד של DD
Danger Den DD-GTX295 NVIDIA GeForce GTX295 Video Cards Products Model: DD-GTX295 [DD-GTX295] : Performance-PCs.com, ... sleeve it and they will come
כמובן שזה מצריך פירוק של הקירור סטוק של הכרטיס כמו בכל הכרטיסים, זה לא כזה מסובך
3. ללא מוד ללוח הוא לא יעשה יותר מ-102/3 PCIE, מוד פיזי שדורש פירוק והלחמה של חלק על הלוח+ביוס שעבר מוד. אלה שעשו 115 על הלוח זה אחרי המוד.
Phase Change emp-2k /Water Chiller /Water Cooling Rig thermochill pa120.2/pa120.3/MCR360/MCP655 X2/Dtek FuZion CPU/GPU
2.3.4/DT APP2SD/
ASUS Eee Pad Transformer-Honeycomb PRIMORDIAL v3.1/root/recovery 3.1.0.1/Clemsyn-Blades OC KERNEL 1.7ghz/16GB SD C6
ישן 05-07-09, 19:09   #12 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

DEUS זה נכון שלוחות האחרונים שיצאו מהמיפעל של GIGABYTE מגיעים עם המוד הזה?

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-07-09, 19:11   #13 (קישור ישיר)
IO Water Man

סמל האישי של DEUS

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Juiced צפה בהודעה
DEUS זה נכון שלוחות האחרונים שיצאו מהמיפעל של GIGABYTE מגיעים עם המוד הזה?
לא, עד כמה שידוע לי
2.3.4/DT APP2SD/
ישן 06-07-09, 11:42   #14 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

בוקר טוב לכולם!
זיפוקס, תודה רבה על התגובה, אני אשתדל לצלם מתי שהוא תמונות ולהעלות אותם שתראו מה מי מו... והבנתי שהקירור מים הזה ה Coolit הוא לא כדאי, וצריך לתכנן מערכת טובה יותר.
כמה עלול לעלות לי בערך מערכת כזאת? סתם בשביל לדעת על מה מדובר.?

Deus, תודה אני אכן שוקל בעתיד לקנות קירור מים, והרעיון שזה לא יבזבז לי הרבה כסף, אבל עדיין לא יגיע ליותר מ 50 מעלות

בעניין המוד לכרטיס מסך, בינתיים אני מה זה מרוצה ממנו, וכנראה שלא אשקיע על פירוק וכו' בשביל להכין אותו לקירור מים, אלא אם בעתיד אני אהיה אוברקלוקר כמוכם .

דרך אגב!!! אתמול עשיתי OC למחשב שלי מחדש, השעון עומד על3.66GHZ ובנוסף העלתי ל PCI-E את התדירות ל 102MHZ וחברים שלי , אתם לא יודעים כמה זה שיפר את הביצועים!
זה שיפר ברמות את הטעינה של התוכנות והמשחקים, וזה מריץ לי גרפיקה חלקה כאילו עשיתי OC ל 4GHZ ויותר! אני כל כך מבסוט מהרעיון הגאוני הזה, גם כשעשיתי OC ל 3.8 ללא בדיקת מאמץ אז זה לא רץ חלק כמו להעלות את ה PCI-E... אני ממש מודה לכם על הטיפ!

אפשר לשאול מה זה בתאכלס עושה מבחינת המערכת? ואיזה רכיבים זה ממהיר חוץ מהכרטיס מסך?...

רוב תודות לכם!
ישן 06-07-09, 17:07   #15 (קישור ישיר)
IO Water Man

סמל האישי של DEUS

מערכת מים בהזמנה מחו"ל זה באיזור ה-300$ כולל משלוח, רק יש בעיה אחת, אין סיכוי שהמעבד לא יעבור את ה50 מעלות אלה אם אתה מתכוון למצב מנוחה של המעבד.
אתה עדיין יכול לעשות OC לכרטיס מסך גם עם קירור סטוק, לא חייב להחליף קירור.

המהרה של המעבד גוררת המהרה של חלקים נוספים במערכת, QPI, DDR, רוחב פס. שינוי תדר הPCIE תורם ליציבות ועוזר להגיע לOC יותר חזק, הוא לא משפיע על הכרטיס מסך או משפר את הביצועים שלו, המהירות שאתה חווה היא כתוצאה מהמהרה של שאר חלקי המערכת. אתה יוכל למדוד את השיפור בעזרת הרבה תוכנות, החל מWINRAR,3D06, אוורסט, PI1MB, תבדוק במצב סטוק ובמצב OC. ד"א רצוי להריץ בדיקות מאמץ כמו LINX כדי לוודא יציבות מלאה ב 100%
2.3.4/DT APP2SD/
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא