IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

עזרה|חדש בכל הקטע של שימוש בEBAY ואשמח לעזרה והדרכה :)

שלום חברה! אז ככה,אני בעצם החלטתי להירשם לEBAY ולהתנסות ולנסות למכור כמה דברים ויש כמה דברים שאי אפשר שלא לחשוב ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-07-09, 3:45   #1 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

ברירת מחדל עזרה|חדש בכל הקטע של שימוש בEBAY ואשמח לעזרה והדרכה :)

שלום חברה!
אז ככה,אני בעצם החלטתי להירשם לEBAY ולהתנסות ולנסות למכור כמה דברים ויש כמה דברים שאי אפשר שלא לחשוב עליהם וכמה שאלות שעלו לי לראש ישר אשמח אם מישהו יוכל לענות עליהם =)

1.באיביי יש אפשרות למכור,ולקנות דברים אם אני מישראל ?
:S אני שואל כי אני בכלל לא בטוח כי יש המון אתרים שהמזרח התיכון בו נגיד ככה ההנהלה של האתרים האלה לא שמעה על המקום הזה..

2.תשלום-במידה ואני רוצה למכור מספר דברים וזה בעיקר מה שאני רוצה לעשות,איך התהליך נעשה?
איך הבנאדם שקונה ממני שולח לי את הכסף (יש אפשרות לשלוח לחשבון הבנק?,האם זה בטוח לחשוף את מספר חשבון הבנק?)
במידה ושולחים לי את הכסף לPAYPAL ואני יודע שזה הולך בדרך כלל ככה,איך אני מעביר את הכסף שיש לי בPAYPAL ומושך אותו מהבנק?

3.איך זה הולך אם אני מוכר משהו? הבנאדם משלם קודם ואז אני שולח לו את המוצר? (אני אמור לשלוח לו את זה בדואר רשום או משהו לחו''ל נגיד?,אם כן מה המחירים בערך? ואם לדוגמא אני מוכר משהו נגיד ב20$ והשליחה בכלל תעלה לי יותר? איך הדברים האלה הולכים בידיוק?

4.משתמשים\התנסיתם בעבר ברכישה או קנייה שהלכה כמו שצריך דרך EBAY?

5.מה ההבדל בין EBAY.CO.IL ל.COM? זה משנה לאיזה מהם אני נרשם?

אני ממש מבולבל בקטע הזה וסליחה על הבורות פשוט אף פעם לא ממש התנסתי בכל הקטע של קניות ומכירות בEBAY עד שאיזה חבר מחו''ל סיפר לי על איך שאח שלו הגדול עושה הרבה עסקאות כבר שנים דרך EBAY ועושה ממש כסף טוב... אז חשבתי לנסות גם.

תודה רבה מראש על העזרה אנשים ואשמח לתשובות מאנשים שהתנסו בעבר בקניות ומכירות דרך EBAY או אתרים בסגנון שעובדים על אותו עיקרון D:
ישן 15-07-09, 9:33   #2 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

ציטוט:
פורסם במקור על ידי S-man צפה בהודעה
שלום חברה!
אז ככה,אני בעצם החלטתי להירשם לEBAY ולהתנסות ולנסות למכור כמה דברים ויש כמה דברים שאי אפשר שלא לחשוב עליהם וכמה שאלות שעלו לי לראש ישר אשמח אם מישהו יוכל לענות עליהם =)

4.משתמשים\התנסיתם בעבר ברכישה או קנייה שהלכה כמו שצריך דרך EBAY?

4)

מנסיון אישי - ביצעתי מספר רכישות לא מבוטל בEBAY (שים לב - אני מתגורר בארה"ב).
הכל הלך מהר מאוד, בקלות רבה וללא שום בעיות, חוץ מאחת.
אחת הרכישות היתה ארבע כוסות SHOT נדירות של מסע בין כוכבים. המוכר החליט אחרי ששילמתי לו ש"אין לי שתי כוסות". שלחתי מכתב תלונה לאיביי, ואחריי שלושה ימים הגיעה אלי חבילה. רוצה לנחש כמה כוסות היו בפנים? ארבע.

Intel
I7 3770K | Asus Maximus V Gene |
4x4GB Samsung 30nm kit 1600@2400 | EVGA GTX 780 | 2x64GB OCZ SSD RAID 0, 3TB Storage | Antec Signature 850Q | 3x Benq 24" LED
Corsair H100 Liquid Cooling | Coolermaster HAF 932 | Kingpin Dragon F1 LN2/DICE pot

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
ב gta אין לי בעיה לשחק גם במנוע של gta vc רק עם עלילה ועיר אחרת.

rouvio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 15-07-09, 12:17   #3 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

אגב EBAY - תראו מה קיבלתי עכשיו במייל:

ציטוט:
Hi rouvio216,

Congratulations! You've been selected to participate in a new rewards program called eBay Bucks.
We're only inviting a randomly selected group of eBay shoppers to join as we continue to develop the program.

Intel
I7 3770K | Asus Maximus V Gene |
4x4GB Samsung 30nm kit 1600@2400 | EVGA GTX 780 | 2x64GB OCZ SSD RAID 0, 3TB Storage | Antec Signature 850Q | 3x Benq 24" LED
Corsair H100 Liquid Cooling | Coolermaster HAF 932 | Kingpin Dragon F1 LN2/DICE pot

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
ב gta אין לי בעיה לשחק גם במנוע של gta vc רק עם עלילה ועיר אחרת.

rouvio לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא