IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע כל נושא הקשור לרמקולים , אוזניות , כרטיסי קול , מערכות סטריאו , מגברים ומערכות קולנוע ביתי

ציוד היקפי : כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע

עזרה| בחירת רמקולים עד 2000 ש"ח (עודכן)

ROFL איזה חכמים...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 20-07-09, 1:04   #31 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של evga-yuvalll22

ROFL איזה חכמים
Graphics: EVGA GeForce GTX 590 Classified Edition | Audio: Logitech Z-5500+kicker c12 x2 |HDD's: WD 500GB Caviar Black 32MB SATA II 7200 RPM + 250GB 7200RPM, 8MB, SATA II | Case: Thermaltake Soprano Dx
PSU: Antec High Current Gamer 900W 80 PLUS | Gaming: XBOX360 Wireless Controller |Display: Dell U2312HM |OS: Windows 7 X64 Ultimate
evga-yuvalll22 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-09, 1:08   #32 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של The_MG

שלח הודעה דרך MSN אל The_MG

doscape איך אתה מסוגל להמליץ על חיקויי סיני כשהבן אדם יכול לקנות רמקולים איכותיים?
לעניין, אני הייתי מוותר על ה G51 והולך על ה ALTEC, אבל כל אחד עם המטרות שלו, תבדוק אם הסרטים שלך תומכים 5.1, ותעשה חשבון נפש אם אתה מעדיף מוזיקה על משחקים.

camera: nikon d7000 , nikon 105mm f/2.8g af-s micro, nikon 35mm af-s f/1.8g, sigma 10-20mm f/3.5

HTC ONE X: rom=AOSP JB 4.1.1, kernal=FAUX 4b08
The_MG לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-09, 2:08   #33 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של BambaCore

תראה ממ אל תחליט כל כך מהר, אל תיקח משהו שאחר כך תתחרט.

אני שומע עכשיו מוזיקה עם ה-G51, ושומעים ממש טוב עם המצב מטריקס מוזיקה!
זה מחלק את המוזיקה ממש טוב!
בחלק מהשירים אני שומע נגיד כינורות\קולות רקע מאחורה וזה ממש מוסיף לאפקט!

תראה מאיפה אתה בארץ?
אולי תמצא מישהו שאתה יכול לשמוע אצלו את המערכות האלה?
כרטיס מסך- PALIT GTX260 Sonic 216SP
ראם- G.Skill ECO 2x2GB 1600MHz
ספק- NEXUS NX 8060 600W
מסך- SAMSUNG T240
מארז- Modded NZXT Tempest
רמקולים- Logitech G51
מערכת הפעלה- Windows 7 Ultimate 64Bit
BambaCore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-09, 2:13   #34 (קישור ישיר)
I Want a New IO Title

סמל האישי של everdow

בעיה שאין לי מה לעשות עם כ"כ הרבה רמקולים חח..
אינני חובב של סראונד מספיק לי צמד אוזניות או זוג רמקולים איכותיים כמו שיש לי היום, Center + 2 Front.
אהבתי שם את הבקרת שליטה המאוד מקיפה, אך לאור ביקורות רבות ברשת יש טענות נגד הסאב ואיבוד איכות צליל עם הווליום.
גם הRMS חלש יחסית לעומת ALTEC.
everdow לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-09, 2:53   #35 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של TrueLook

ציטוט:
פורסם במקור על ידי everdow צפה בהודעה
בעיה שאין לי מה לעשות עם כ"כ הרבה רמקולים חח..
אינני חובב של סראונד מספיק לי צמד אוזניות או זוג רמקולים איכותיים כמו שיש לי היום, Center + 2 Front.
אהבתי שם את הבקרת שליטה המאוד מקיפה, אך לאור ביקורות רבות ברשת יש טענות נגד הסאב ואיבוד איכות צליל עם הווליום.
גם הRMS חלש יחסית לעומת ALTEC.
אחי לדעתי הכי טוב בשבילך זה להשקיע ברמקולים 2.1 איכותיים
כי היתרון של ה5.1 על ה2.1 הוא במשחקים וכמו שאמרת אתה מסתפק באוזניות
אז תקנה את האלטק 2.1 בשביל מוזיקה סרטים וכל המסביב ובעתיד תקנה אוזניות גיימינג[לאו דווקא יקרות] שישמשו אותך במשחקים
ישן 20-07-09, 2:54   #36 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של evga-yuvalll22

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TrueLook צפה בהודעה
אחי לדעתי הכי טוב בשבילך זה להשקיע ברמקולים 2.1 איכותיים
כי היתרון של ה5.1 על ה2.1 הוא במשחקים וכמו שאמרת אתה מסתפק באוזניות
אז תקנה את האלטק 2.1 בשביל מוזיקה סרטים וכל המסביב ובעתיד תקנה אוזניות גיימינג[לאו דווקא יקרות] שישמשו אותך במשחקים
מחזק .

משתלם
Graphics: EVGA GeForce GTX 590 Classified Edition | Audio: Logitech Z-5500+kicker c12 x2 |HDD's: WD 500GB Caviar Black 32MB SATA II 7200 RPM + 250GB 7200RPM, 8MB, SATA II | Case: Thermaltake Soprano Dx
PSU: Antec High Current Gamer 900W 80 PLUS | Gaming: XBOX360 Wireless Controller |Display: Dell U2312HM |OS: Windows 7 X64 Ultimate
evga-yuvalll22 לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 20-07-09, 2:56   #37 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של WEREWOLF

לדעתי לך על הMX5021
והגישה הזאת שאני מקבל עוד 3 רמקולים זאת גישה לא נכונה
אולי אתה מקבל עוד 3 רמקולים אבל האיכות יורדת
לדעתי 2.1 איכותיים יהיו לך עדיפים
WEREWOLF לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-09, 3:23   #38 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The_MG צפה בהודעה
doscape איך אתה מסוגל להמליץ על חיקויי סיני כשהבן אדם יכול לקנות רמקולים איכותיים?
לעניין, אני הייתי מוותר על ה G51 והולך על ה ALTEC, אבל כל אחד עם המטרות שלו, תבדוק אם הסרטים שלך תומכים 5.1, ותעשה חשבון נפש אם אתה מעדיף מוזיקה על משחקים.
לצערי המחירים בארץ לא מאפשרים לקנות מערכת איכותית במחיר נורמלי.. היבואן חמדן וגם יש מיסוי גבוה יחסית על רמקולים, אבל יותר בגלל היבואן שרוצה לעשוק את כולם -> כי אין לו תחרות. ככה זה כשרק מישהו אחד מייבא, הוא רוצה לעבוד על נתח רווחים כמה שיותר גבוה (מעל 50% ? בחלק מהדגמים, מה שנמכר פחות(כמות), יעלה יותר לצרכן).
חוץ מזה, חיקוי או לא חיקוי, כל המוצרים היום כמעט מיוצרים בסין ותאמין לי שראיתי מוצרי "איכות" של לוג'יטק וקריאטיב וגם ALTEC .. תעשו לי טובה, אני לא רוצה לפתוח את הפה, אבל כל זה זבל שמתומחר יקר מדיי.. ואתם מתלהבים סתם... אנשים שמבינים יצחקו עליכם, אז בחיית אם כבר לקנות מוצרים זולים, אז לשלם בהתאם, או שכולכם נהייתם לי פה FANBOYS של מותגים כמו אוהבי מק(דונלדס?) הבנתם אותי.

נערך לאחרונה על ידי doscape, 20-07-09 בשעה 3:41.
doscape לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-09, 3:27   #39 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של WEREWOLF

זה לא ביגלל המותג זה ביגלל שהם נישמעים טוב וזאת עובדה

תגובה נערכה ע"י The-Fox, לשמור על הפה בבקשה.

נערך לאחרונה על ידי The-Fox, 20-07-09 בשעה 3:33.
WEREWOLF לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-09, 9:50   #40 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

אם אתה הולך על 2.1 או 2 רמקולים תיקח את מה שהצעתי לפני בחשבון
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Juiced צפה בהודעה
אם אתה באמת רוצה להרגיש 5.1 איכותי רק Z-5500 ... כל מיקרה ... זה לא מה שביקשתה אבל מה אתה חושב על אלו ...
Microlab SOLO7 2.0 (2way) Wooden 110W RMS FULL RANGE + Remote

יש ביקורת בעיברית
ביקורתאודיו: רמקולים SOLO-7C (T9) STEREO AMPLIFIED SPEAKER של microlab

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-09, 11:10   #41 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של The_MG

שלח הודעה דרך MSN אל The_MG

ציטוט:
פורסם במקור על ידי doscape צפה בהודעה
לצערי המחירים בארץ לא מאפשרים לקנות מערכת איכותית במחיר נורמלי.. היבואן חמדן וגם יש מיסוי גבוה יחסית על רמקולים, אבל יותר בגלל היבואן שרוצה לעשוק את כולם -> כי אין לו תחרות. ככה זה כשרק מישהו אחד מייבא, הוא רוצה לעבוד על נתח רווחים כמה שיותר גבוה (מעל 50% ? בחלק מהדגמים, מה שנמכר פחות(כמות), יעלה יותר לצרכן).
חוץ מזה, חיקוי או לא חיקוי, כל המוצרים היום כמעט מיוצרים בסין ותאמין לי שראיתי מוצרי "איכות" של לוג'יטק וקריאטיב וגם ALTEC .. תעשו לי טובה, אני לא רוצה לפתוח את הפה, אבל כל זה זבל שמתומחר יקר מדיי.. ואתם מתלהבים סתם... אנשים שמבינים יצחקו עליכם, אז בחיית אם כבר לקנות מוצרים זולים, אז לשלם בהתאם, או שכולכם נהייתם לי פה FANBOYS של מותגים כמו אוהבי מק(דונלדס?) הבנתם אותי.
בוא נחשוב רגע על המוצר שהצעת, הוא נראה זהה ל Z5500, למה שיצרן כלשהו יעתיק עיצוב של מוצר אחר?
אפרות אחת-יצרן דל בתקציב ולכן הוא גנב עיצוב- לא נראה לי שחברה שמכבדת את עצמה תעשה את זה.
אפשרות 2- אין שום דבר שמיחד את הרמקולים אז לפחות שיראו כמו משו טוב- בדיוק כמו חיקויים של איפודים: לא שווים 50 שקל.
מי שמבין יצחק? אתה לא יכול להגיד שברמקולים מותג לא שווה איכות, איכות ברמקולים באה לא רק מחומרי הגלם (שאני דיי בטוח שגם טובים יותר מברמקולים שהצעת) אלה גם מהאקוסטיקה של העיצוב, חומרים, דיוק ההרכבה, הלחמה, ריתוך אחד לא טוב והרמקול ישמע כמו זבל.
אז, שלא יעבדו עליכם!

camera: nikon d7000 , nikon 105mm f/2.8g af-s micro, nikon 35mm af-s f/1.8g, sigma 10-20mm f/3.5

HTC ONE X: rom=AOSP JB 4.1.1, kernal=FAUX 4b08
The_MG לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-09, 11:49   #42 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של TrueLook

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The_MG צפה בהודעה
בוא נחשוב רגע על המוצר שהצעת, הוא נראה זהה ל Z5500, למה שיצרן כלשהו יעתיק עיצוב של מוצר אחר?
אפרות אחת-יצרן דל בתקציב ולכן הוא גנב עיצוב- לא נראה לי שחברה שמכבדת את עצמה תעשה את זה.
אפשרות 2- אין שום דבר שמיחד את הרמקולים אז לפחות שיראו כמו משו טוב- בדיוק כמו חיקויים של איפודים: לא שווים 50 שקל.
מי שמבין יצחק? אתה לא יכול להגיד שברמקולים מותג לא שווה איכות, איכות ברמקולים באה לא רק מחומרי הגלם (שאני דיי בטוח שגם טובים יותר מברמקולים שהצעת) אלה גם מהאקוסטיקה של העיצוב, חומרים, דיוק ההרכבה, הלחמה, ריתוך אחד לא טוב והרמקול ישמע כמו זבל.
אז, שלא יעבדו עליכם!
+1

doscape תאכלס כמעט בכל דבר שאתה קונה כשאתה משלם על המותג אתה יכול להיות בטוח שהמוצר שאתה מקבל הוא מינימום טוב+
ואם יש לך בעיה עם המוצר החברה תחליף לך את המוצר בלי בעיה.
למה? כדי לשמור על השם של המותג

משהו ידפק לך ברמקולים עם מי תדבר?

אני יתן לך דוגמא אמא שלי היא מנהלת חשבונות בחברת תכשיטים ,
אישה אחת התלוננה על שריטה בטבעת ודרשה להחליף את הטבעת בטבעת יותר יקרה
המוכרת לא הסכימה לאישה,אחרי שבוע היא התלוננה למשרדים ואיימה להגיש תביעה
אפילו בלי לבדוק אם השריטה בטבעת הייתה לפני הקנייה או אחרי הקניה הם נתנו לאישה את הטבעת שהיא רצתה ואת הטבעת עם השריטה

למה? בגלל שהכמה אלפי דולרים האלו לא שווים להם את השם הרע שיצא להם מתביעה עם לקוחה
כנ"ל חברות ענק במחשבים השם הרע שיכול לצאת להם מתביעה ותלונה של לקוח לא שווה להם את הכסף של המוצר

אגב שמתי לב שאתה תמיד מעדיף את המוצרים הזולים,הלא מותגים שבאים במחיר יותר נוח
ואני מבין שזה לא בא מקמצנות כי אתה מייעץ לאחרים לעשות ככה,יש סיבה לזה או שסתם לא אוהב לבזבז כסף על מותגים?

אני לא שואל מתוך זילזול או מתוך כוונה לפגוע ואם השאלה פוגעת בך אני מצטער מראש,
אבל אני באמת רוצה לדעת למה אתה מעדיף מוצרים כאלה על פני כאלה ואם יש סיבה מאחורי זה
ישן 24-07-09, 5:59   #43 (קישור ישיר)
I Want a New IO Title

סמל האישי של everdow

החלטתי להשקיע קצת יותר,
לפי חנויות כמו NewEgg יוצא לי הפרש של 800 ש"ח, איפה שווה לי לקנות Z5500 בארץ או בחו"ל?
או שבמחיר כזה אפשר להשקיע בקולנוע ביתי עם רסיבר?

נערך לאחרונה על ידי everdow, 24-07-09 בשעה 6:07.
everdow לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-07-09, 6:10   #44 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ab_box

בעיקרון לייבא מערכת מוזיקה כבדה במיוחד כמו הZ5500 יעלה לך לא מעט מה שמוציא את זה לא משתלם (גם אין אחריות), בכל מקרה ראיתי כמה רסיברים נחמדים בבאיזור ה1300-1500, אבל לא נראה לי שהתקציב שנותר מספיק לרמקולים איכותיים...

אגב זה הרסיבר שיש לי:
http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=OLRXV563

אני יכול לציין שהוא חיה רעה..
רסיבר פצצה, יתרון מאוד חשוב שיש לו זה שהוא תומך בHDMI עם סאונד והוא בעצם קולט את הסאונד וממשיך להעביר את התמונה ישירות לטלויזה (אצלי בסלון הסאונד זה דרך הכרטיס HD4670)

Rig: Intel Core i5 2400 @ 3.8Ghz|GB Z77-D3H
|G.Skill 4GB 1333MHZ CL9| Sapphire Radeon R9 280X Dual-X |SeaSonic M12II 620W| CoolerMaster HAF932 + NZXT SENTRY LX |Samsung T220P Monitor| Plantronics Gamecom 777 Gaming HeadSet
Smartphone: Samsung Galaxy Note II OS: Android 4.4.2

נערך לאחרונה על ידי ab_box, 24-07-09 בשעה 6:16.
ab_box לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-07-09, 7:21   #45 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TrueLook צפה בהודעה
+1
אגב שמתי לב שאתה תמיד מעדיף את המוצרים הזולים,הלא מותגים שבאים במחיר יותר נוח
ואני מבין שזה לא בא מקמצנות כי אתה מייעץ לאחרים לעשות ככה,יש סיבה לזה או שסתם לא אוהב לבזבז כסף על מותגים?

אני לא שואל מתוך זילזול או מתוך כוונה לפגוע ואם השאלה פוגעת בך אני מצטער מראש,
אבל אני באמת רוצה לדעת למה אתה מעדיף מוצרים כאלה על פני כאלה ואם יש סיבה מאחורי זה
אני אסביר לך משהו על מותגים, הכל טוב ויפה, הבעיה שבארץ היבואן שם פס עליך וגם המותג עוד יותר.. נראה לך שאת החברה הגדולה זה מעניין שתפגע להם בשם? אולי את הסמנכ"ל שיווק הראשי (וגם רק אם יש לו מניות בחברה), אבל בוא נגיד שרוב התאגידים מחולקים לפי אזורים, בוא נגיד שכשאמרתי לתמיכה של אסוס שיש לי בעיה עם הכרטיס שלהם, הדבר היחיד שהם אמרו לי זה, נסה להחליף אצל מי שקנית, אפילו לא הציעו לי RMA, זו רק דוגמא.
נחזור לנושא, תראה מכיר את המותג GENIUS, עושים עכברים ומקלדות ורמקולים וכל מיני שיט למיניהם, עכשיו, ללוג'יטק היה עכבר מסויים שהיה מאוד יקר, עלה כמעט פי 2, אבל מה, לא היה שווה בקטע של נוחות וכו', נחש מה קרה אחרי שנתיים וחצי, לוגיטק קנו מהם את העיצוב וכמובן שאחרי זה המחיר עלה ב30%!!! אבל עזוב שהם עצלנים מדיי לפתח משהו עוד יותר טוב, הם מנסים למכור זבל שכבר אף אחד לא צריך ולא משקיעים בכלום.
אז כן, אני שונא מותגים כי הם מנוהלים על ידי אנשים חסרי עניין. (שאני לא אזכיר את העניין שהיה לי מול קורסייר שלא נקפו אצבע בשבילי כשהיו לי בעיות מול היבואן!, רק אחרי שסידרתי בעצמי את הבעיה - ענו לי ואמרו כן בטח שיש לך אחריות, אבל אצלינו בארה"ב, בקיצור, על הפנים - המדינה שלנו לא מעניינת אף אחד וכל אחד פה לעצמו, אתה לא רואה מה קורה כשיש פיגוע? או כשמעלים לנו את מחיר הדלק\תקשורת וכו'??? מי נוקף אצבע? אף אחד.
עוד משהו, למה הם לא מעוניינים, כי הם לא מממנים את היבואן, לא משלמים לו כסף שיפרסם אותם ובקושי נותנים לו קרדיט, לכן גם הוא ידפוק אותך במחיר ובאחריות!
ובנושא הרמקולים, אני רוצה להבין מה קשה להוסיף בכל סט רמקולים עם סאב, שלט רחוק מזו%ן??? ליצרן זה עולה בדיוק חצי דולר עם כל הכבוד אז לעזעזל איתם אם הם חושבים שאנחנו זבל ולא מגיע לנו שלט רחוק נורמלי ובמקום זה דוחפים בדיחה בדמות "שלט חוטי" (ולא אני לא מדבר על סטים של 100ש"ח).
אתה יודע רק להיזכר בעניין הזה זה עושה לי חשק לקלל ולסלוד, לעזעזל עם המותגים, לשלם להם על השם שלהם פי2 והם מתקמצנים בחצי דולר, הצרכן במקום ה-1 אצלם, בשביל לקבל שלט רחוק במערכת של קרייאטיב או לוגי'טק או אלטק, אתה צריך לשלם להם 200$ מזויינ*ם על המערכת. אם אין לך 200$ לשים, אז תחנק עם שלט חוטי כי זה FEATURE בשפת אנשי השיווק.. בקיצור אם אין להם מה להציע אז שלא יציעו בכלל.

נערך לאחרונה על ידי doscape, 24-07-09 בשעה 7:32.
doscape לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא