IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

יש לנו בפורום בוגרי עתודות צבאיות ? או כאלו שעדיין נמצאים ?

היי כולם אני פותח את הנושא הזה כאן, כי זה נראה לי הפורום המתאים. יש כאן המון אנשים משכילים מההיכרות ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-07-09, 18:26   #1 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Quntix

שלח הודעה דרך MSN אל Quntix
ברירת מחדל יש לנו בפורום בוגרי עתודות צבאיות ? או כאלו שעדיין נמצאים ?

היי כולם
אני פותח את הנושא הזה כאן, כי זה נראה לי הפורום המתאים.
יש כאן המון אנשים משכילים מההיכרות שלי עם החברים בפורום.
רציתי לדעת אם יש פה מישהו בוגר עתודה אקדמאית \ טכנולוגית כלשהיא ?

Quntix לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-07-09, 19:13   #2 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tik-Tak

אני סטודנט שנה ראשונה דרך עתודה
Tik-Tak לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-07-09, 19:20   #3 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של wa11a

קשה להתקבל לעתודה ? מה הדרישות הבסיסיות למקצועות ההנדסה ?

AMD Phenom II X4 945 3.0 - Gigabyte GA-MA785UD3H - ADATA 1333 4GB (2GBX2) + Kingston 1333 4GB (8GB) - Gigabyte HD6850 1GB OCed - Samsung spinpoint F3 1TB - Seasonic ss500ET - Lancool K58 - Samsung T220
wa11a לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-07-09, 20:05   #4 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

יש במספר בתי ספר תיכוניים מגמות שהמצטיינים בהם פשוט יוצאים לכיתות י''ג י''ד במימון של חיל האויר,מה שהופך אותך לעתודאי,תבדוק אם יש כזה דבר בבית הספר שלך ,אם אתה עדיין בבית ספר...
אגב אם אתה הולך דרך הבית ספר אתה לא חייב במבחן פסיכומטרי,אם לא אז אתה כן חייב מבחן
ישן 21-07-09, 20:13   #5 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של Bounty_Hunter

שלח הודעה דרך MSN אל Bounty_Hunter

ציטוט:
פורסם במקור על ידי S-man צפה בהודעה
יש במספר בתי ספר תיכוניים מגמות שהמצטיינים בהם פשוט יוצאים לכיתות י''ג י''ד במימון של חיל האויר,מה שהופך אותך לעתודאי,תבדוק אם יש כזה דבר בבית הספר שלך ,אם אתה עדיין בבית ספר...
אגב אם אתה הולך דרך הבית ספר אתה לא חייב במבחן פסיכומטרי,אם לא אז אתה כן חייב מבחן
כן אבל אם הבנתי נכון אם אתה לומד נגיד אלקטרוניקה אז אם אתה מסיים את יג יד בציונים טובים אתה מקבל תואר הנדסאי ולא מהנדס
האם יש גם דרך לקבל מהנדס מעתודה? כי אם לא אז אם אתה באמת מצטיין בתחום האלקטרוניקה אז למה לך לבזבז כמעט שנתיים על הנדסאי שזה נחשב לרמה נמוכה יותר?
Bounty_Hunter לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-07-09, 20:14   #6 (קישור ישיר)
IO Networking

למה ? אתה צריך חוות דעת ?
ישן 21-07-09, 20:45   #7 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tik-Tak

אני בעתודה אקדמית, ז"א שאני לומד באונ'.

מה שצריך זה להתקבל לתואר שאתה רוצה לאונ' בלי קשר לצבא (ממוצע של פסיכו'+בגרויות מספק) וכל השאר שטויות.

כדי להיות מהנדס אתה צריך להתקבל לאונ' ולעשות 4 שנים כמו סטודנט לכל דבר.
יג-יד זה יותר כמו המשך של בצפר
ישן 21-07-09, 21:06   #8 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

^^
איך הולך עם חדו"א2 ומישדי"ף יא צעיר?
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-07-09, 0:05   #9 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bounty_Hunter צפה בהודעה
כן אבל אם הבנתי נכון אם אתה לומד נגיד אלקטרוניקה אז אם אתה מסיים את יג יד בציונים טובים אתה מקבל תואר הנדסאי ולא מהנדס
האם יש גם דרך לקבל מהנדס מעתודה? כי אם לא אז אם אתה באמת מצטיין בתחום האלקטרוניקה אז למה לך לבזבז כמעט שנתיים על הנדסאי שזה נחשב לרמה נמוכה יותר?
מה? מזה השטויות האלה? בחיים יתהפך העולם ותעשה שמיניות באויר לא היה בנאדם אחד ולא יהיה שאחרי שנתיים בי''ג י''ד הוציא תואר מהנדס ולא משנה באיזה מקצוע מצידי שיהיה מכניקת קוואנטומים או מדע טילים.
י''ג י''ד זה רק הנדסאי וזה תואר מאוד נחשב שתדע לך,מהנדס זה עוד 2~3 שנים בהתחשב בסוג המקצוע.
אתה חייב להוציא קודם תואר הנדסאי לפני שתוציא תואר מהנדס,אתה לא יכול לרוץ אם עוד לא למדת ללכת...
הנדסאי זה נחשב תואר די מכובד היום למישהו בן 21~22,נגיד ככה שבנאדם יכול להגיע לתואר מהנדס עד בערך גיל 25 שאז נפתחות בפנייך המון דלתות,כולל עבודה באינטל ועוד חברות הייטק נחשבות... אני גם הולך במסלול הזה ואני יתמקצע בחשמל ואלקטרוניקה ובנפרד מחשבים.
אגב הי''ג י''ד זה ה-עתודאי שאתה מדבר עליו,אחרי זה השאר כבר על חשבונך,אני לא חושב שהצבא ממן את זה.
ישן 22-07-09, 0:29   #10 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

ציטוט:
אתה חייב להוציא קודם תואר הנדסאי לפני שתוציא תואר מהנדס,אתה לא יכול לרוץ אם עוד לא למדת ללכת...
השטות הגדולה ביותר שקראתי בפורום מאז הקמתו..

לפחות עזרת לי בחתימה חדשה
ישן 22-07-09, 7:58   #11 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DR-EVIL צפה בהודעה
השטות הגדולה ביותר שקראתי בפורום מאז הקמתו..

לפחות עזרת לי בחתימה חדשה
חחחח שטות? למה אתה חושב שאתה יכול פשוט להתקבל לאוניברסיטה לדלג על תואר ראשון ולהוציא תואר שני? יש שלבים חביבי.

עריכה:
חשבת שאני צוחק?
קרא טוב: ישר מויקיפדיה.
ציטוט:
הכשרת מהנדסים בישראל

בישראל, מהנדס הוא אדם שלמד במוסד אקדמי לתואר ארבע שנתי בהנדסה (.B.Sc), והוסמך כבוגר למדעי ההנדסה באחת הדיסציפלינות המדעיות. בתחומים מסוימים כמו קונסטרוקציה ומעליות, יש גם צורך בבחינות מיוחדות ורישום בפנקס המהנדסים כדי לעבוד בתחום מבחינה חוקית.
המוסד העיקרי, ובמשך שנים רבות היחיד, להכשרת מהנדסים בישראל הוא הטכניון, ואליו נוספו פקולטות להנדסה באוניברסיטת תל אביב ,אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, באוניברסיטת בר-אילן (במקצועות חשמל ומחשבים בלבד) ובאוניברסיטה העברית (כנ"ל).
כמו כן מתבצעת הכשרת מהנדסים במכללות אחדות.
חוק המהנדסים והאדריכלים, תשי"ח-1958, מייחד את השימוש בתואר "מהנדס" רק למי שרשום בפנקס המהנדסים והאדריכלים, או זכאי להיות רשום בו. לרישום בפנקס זה זכאי מי שסיים לימודים במוסד להשכלה גבוהה באחד מענפי ההנדסה או האדריכלות. כאשר התואר "מהנדס" הוא חלק מתיאור תפקיד, רשאי גם הנדסאי או טכנאי מוסמך, הממלא תפקיד זה, להשתמש בתיאור התפקיד, תוך ציון היותו "הנדסאי" או "טכנאי מוסמך". דוגמה: כרטיס ביקור שעליו נכתב: ישראל ישראלי, הנדסאי, מהנדס תוכנה ראשי, פיתוח מהיר בע"מ.
והנה עוד משהו קטן אתר שמצאתי http://www.michlalot.co.il/limudim/prof-handesaim.php
פותח האשכול תעיין בו ותבחר את המקצוע שאתה הולך ללמוד דרך העתודה זה יכול לעזור קצת,תיאור התפקיד,כמה אתה צריך ללמוד וכו'.

נערך לאחרונה על ידי S-man, 22-07-09 בשעה 8:10.
S-man לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-07-09, 10:15   #12 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
חחחח שטות? למה אתה חושב שאתה יכול פשוט להתקבל לאוניברסיטה לדלג על תואר ראשון ולהוציא תואר שני? יש שלבים חביבי.
לא הבנתי מה הקשר בין מהנדס/הנדסאי לבין תואר ראשון/שני?
יש לימודים לתואר ראשון שנותנים לך את התואר מהנדס (B.SC) ויש לימודים לתואר הנדסאי.
שני דברים שונים.
DonpatatoN לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-07-09, 10:29   #13 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

ציטוט:

והנה עוד משהו קטן אתר שמצאתי ?œ?™?ž?•?“?™ ?”?*?“????™? ??• ?˜?›?*??™? - ?ž?§?¦?•?¢?•?× ?œ?×?•??¨ ?”?*?“????™
פותח האשכול תעיין בו ותבחר את המקצוע שאתה הולך ללמוד דרך העתודה זה יכול לעזור קצת,תיאור התפקיד,כמה אתה צריך ללמוד וכו'.
אבל מה הקשר לתואר שני? אני מדבר איתך על קבלה לתואר ראשון להנדסה-B.sc.
אתה חושב שהנדסאי נחשב כתואר ראשון?...

במקום לבלבל את אנשים בדברים שאתה לא מבין עדיף שתקשיב -
אני סטודנט תחילת שנה שלישית להנדסת חשמל (הנדסה B.sc) ותן לי לומר לך משהו, לא צריך לא הנדסאי ולא בטיח לקבלה, כל מה שצריך זה תנאי קבלה מתאימים בדמות פסיכומטרי גבוה וממצוע בגרויות טוב ולא שום דבר אחר.
הנדסאי לא נותן לך שום יתרון לתואר מהנדס, רמת הלימוד של תואר הנדסאי ירודה משמעותית מזו של תואר מהנדס ולא נותנת לך שום בסיס מתמטי או חשמלי להמשך הלימודים לתואר.

בכל מקרה ,נראה לי שאנחנו חורגים מנושא הדיון.
ישן 22-07-09, 11:24   #14 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tik-Tak

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DR-EVIL צפה בהודעה
^^
איך הולך עם חדו"א2 ומישדי"ף יא צעיר?
מישדי"ף=מד"ר? דווקא מדר היה קורס חביב
היה לי מבחן בפיזיקה 2ממ כמה ימים אחרי חדוא, זה כבר היה באמת עצוב

איזה סמסטר אתה תזכיר לי? D:

נערך לאחרונה על ידי Tik-Tak, 22-07-09 בשעה 11:30.
ישן 22-07-09, 12:18   #15 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של The_MG

שלח הודעה דרך MSN אל The_MG

אחותי עשתה תואר מהנדס חשמל בלי שום הנדסאי, אתם מדברים שטויות...

camera: nikon d7000 , nikon 105mm f/2.8g af-s micro, nikon 35mm af-s f/1.8g, sigma 10-20mm f/3.5

HTC ONE X: rom=AOSP JB 4.1.1, kernal=FAUX 4b08
The_MG לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא