IOPanel

חזור   IOPanel > IOPanel > ביקורות - מערכת ישנה
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

ביקורות - מערכת ישנה ביקורות מקיפות ומקצועיות בעברית על מוצרי חומרה , מחשבים , ניידים , פתרונות קירור וציוד היקפי

IOPanel : ביקורות - מערכת ישנה

Lian-Li PC-7FW

Lian-Li PC-7FW review Lian-Li PC-7FW - מבוא אם לפני שנים מספר תחום מארזי המחשב נחשב לאחד התחומים האפורים בעולם הציוד ...
Comment

קישור חוזר הגדרות ביקורת אפשרויות הצגת נושא
<!-- google_ad_section_start -->Lian-Li PC-7FW<!-- google_ad_section_end -->
Lian-Li PC-7FW
פורסם על ידי cupra
28-07-09
ברירת מחדל מבוא מפרט וטכני

Lian-Li PC-7FW review
Lian-Li PC-7FW - מבוא

אם לפני שנים מספר תחום מארזי המחשב נחשב לאחד התחומים האפורים בעולם הציוד ההיקפי, הרי שהיום המצב
שונה לגמרי, השוק הפך לרווי מארזים המציעים פתרונות טכניים בעלי עיצוב חזותי הנותנים מענה כמעט לכל דרישה.
אם נחלק את שוק המארזים לפי חברות המייעדות את מוצריהם על פי פלחי שוק, נמצא אי שם למעלה את
חברת המארזים הנחשבת Lian-li מטייוואן, כאחת מהחברות האיכותיות והיוקרתיות בשוק מארזי המחשבים כיום.
החברה נוסדה לפני יותר מ 15 שנה, אי שם בשנת 1993 והתמקדה בייצור מארזים ושלדות מארזים המיועדים רק
למוצריה, למעשה זה אחד היתרונות הבולטים במארזים של Lian-li, שלדת ועיצוב המארז מיוצרים ונמצאים רק
במוצרי החברה, וזאת בניגוד לרוב יצרניות המארזים אשר רוכשים את שלדת המארז מיצרן המוני המשווק את
אותה שלדה למספר חברות בו זמנית, כך שבהחלט ייתכן ששלדת המארז שרכשתם אצל יצרן מסויים, נמצאת
בוריאציה דומה או זהה במארז שונה של יצרן אחר כך שגם במקרים חריגים שבהם שיתפה Lian-li פעולה עם
חברות אחרות בשוק, כדוגמאת AMD או Mushkin, עדיין התנוסס סמלLian-Li על המארז, כסימן לאיכות וייחודיות.

את קו היסוד שמאפיין את מוצרי Lian-li מאז הקמתה ניתן לתאר במילה אחת: איכות.
כל המארזים של Lian-li עשויים אלומיניום איכותי וקל במיוחד, אשר מסייע בספיגת החום הנפלט ממערכות
המחשב, מאפשר משקל נמוך במיוחד המסייע בניוד המארז, ונותן למארז מראה איכותי מאוד ויוקרתי.
אך לצד היתרונות, ישנו חיסרון בולט אחד ברכישת מארז של Lian-Li, כמו כל מוצר יוקרתי, והוא כמובן המחיר.
ניקח בחשבון שמותגים לצד מוצרים איכותיים מעלים באופן משמעותי את המחיר, ולא רק בתחום המחשבים אלא גם בתחומים
אחרים, כדוגמת שוק הרכב, שם נמצא מותגים מובילים המיועדים לפלח השוק העליון של האוכלוסיה, אשר מחירם בהתאם.
כיום מתרכזת Lian-Li בארבעה תחומים עיקריים: עמדות עבודה מאלומיניום, מארזי מחשב איכותיים מאלומיניום,
(מארזים זהים העשויים ברזל ממותגים תחת מותג חדש בשם Lan-Cool), תוספות למארזים הכוללים
בקרי כרטיסים, פאנלים שונים,דלתות, מאווררים וגגות למארזיה, ולאחרונה אף נכנסה בנוסף לשוק ספקי הכח.

Lian-Li , אשר כמהותה מתויגת כאיכותית, פונה בעיקר לשוק הגובה, כשמוצרי החברה נותנים מענה ופיתרון לרוב
הקהלים כיום, כשנזכיר למשל את הסדרות היוקרתיות כדוגמת ה P לגיימרים, ה X לתחנות עבודה ועוד מגוון גדול של
מארזי יוקרה אשר חלקם מגיע בעיצובים יחודיים ודוגמאת ה PC-888 המעוצב בהשראת מלון ה Burj Al Arab

במהלך הביקורת נסקור ונתמקד במארז אחד, ה PC-7FW , אך הביקורת היא מעבר לכך , שכן המארז מתבסס
על שלדה חדשה ומודרנית, התומכת בעיקרון המודולריות, משמע: משתמשים באותה שלדה עם שינויים
קוסמטיים בצורה החיצונית כדי לשווק מוצר נוסף, כך עם סדרת מארזי ה PC-60F, המגיעים עם מבנה
פנימי זהה ל PC-7F, כשכל סדרה מכילה דגם נוסף המסומן באות "W" המסמלת חלון צד.

כשקיבלנו את המארז הרהרנו בשאלה המתבקשת: האם עדיף להיות ראש לשועלים מאשר זנב לאריות ?
או אם נמיר את אותו משפט מפורסם, האם עדיף לרכוש מארז "תקציבי" של המותג אולי הגדול ביותר בשוק
המארזים, או שאולי באותה עלות, עדיף לרכוש מארז ביניים של חברות אחרות, מה יתן את התמורה ומה עדיף ?
נצא לבדוק.

Lian-Li PC-7FW - מפרט טכני

המפרט הטכני של מארז ה PC-7FW מופיע בטבלה הבאה:

נזכיר שהנתונים הטכניים זהים לסדרת מארזי ה PC-60F אשר מתבססת גם היא על שלדה זהה.
גודל המארז הוא כ 218x440x490 מילימטרים, והוא בעל חמישה מפרצים קדמיים, ומקוטלג כ Advance
Mid-Tower, משמע: מארז Mid מתקדם, עם דגש על רוחב גדול , המאפשר לדחוס בקדמת המארז
מאוורר רחב של 90 מילימטרים, כשכל המארז עשוי אלומיניום קליל, איכותי בצבע בשחור, ומגיע עם שני
מאווררים: 140 מילימטרים @ 900 סל"ד קדמי המכניס אוויר, ומאוורר נוסף 120 מילימטרים 1000 סל"ד
אחורי המוציא אוויר.

פורסם על ידי
סמל האישי של cupra
IO OwneR

תוכן עניינים
<< <    עמוד הבא: אריזה ותכולה (עמוד 1 מ 6 )    >  >>
על ידי ZipoX ב 28-07-09, 16:07

ביקורת פנטסיות!! אבל אני חושב שיש יותר משתלמים, אבל סה"כ מארז טוב!
על ידי doscape ב 28-07-09, 16:34

אחלה ביקורת, מושקעת מאוד, המארז נראה מעולה, תודה רבה.
על ידי Bounty_Hunter ב 28-07-09, 17:18

ביקורת מעולה!

המארז נחמד, אבל הוא מין שילוב של מארז איכותי ותקציבי, לפי דעתי זה לא הולך ביחד
אני מעדיף את מתחחריו שהחליטו לוותר על האלומיניום בתקציב הזה ולהתמקד יותר בקרור ובנוחות
על ידי 1nfiNity ב 28-07-09, 18:13

ציטוט:
החברה נוסדה לפני יותר מ 25 שנה, אי שם בשנת 1993
בתור יליד 93, אני לא חושב שאני בן 25 :O

ביקורת מעולה, אחלה תמונות, ואחלה מארז
נערך לאחרונה על ידי 1nfiNity, 28-07-09 בשעה 18:33.
על ידי DOCTOR ICE ב 28-07-09, 18:41

אחלה ביקורת - ממצה ויעילה .
על ידי Dark Arrow ב 28-07-09, 18:53

וואו איזה ביקורת!.
אני יקראה אותה אחר כך (cupra ושער חברי הפורום אתם תותחים!.).
תודה רבה על הכל.
על ידי RTR ב 28-07-09, 19:58

אחלה ביקורת כרגיל

מארז איכותי אבל האיורור לא בסטנדרטים של היום והוא נירא מאוד צפוף עם המערכת ששמתה שם.
כמו שאמרתה, מתאים למשתמשי ביניים, אבל אז יש מעט בעיה עם המחיר שלו.

נ.ב
שני GTX 285 על P5B ?
הסבר פרט ונמק
על ידי cupra ב 28-07-09, 21:37

ציטוט:
פורסם במקור על ידי RTR צפה בהודעה
אחלה ביקורת כרגיל

נ.ב
שני GTX 285 על P5B ?
הסבר פרט ונמק
פיזית נכנס, למרות ש SLI לא עובד
על ידי mickeyp ב 28-07-09, 22:08

ציטוט:
מארז נחמד, אבל הוא מין שילוב של מארז איכותי ותקציבי, לפי דעתי זה לא הולך ביחד
זו פשוט נישה מסויימת שאתה לא חלק ממנה וזה בסדר גמור.
ליאן לי מקדישה עצמה לייצר את המארזים הטובים והאיכותיים ביותר בשוק, ובהשוואה לכל מארז mid-tower אחר בשוק, דוגמאת CM690, antec 900 ושאר ירקות המארז הזה נותן פייט טוב (שלא נאמר לוקח אותם בהליכה אחורה). הוא יותר איכותי מאלו המוזכרים כאן וקר לא פחות תוך כדי שימוש בשני מאווררים שקטים במיוחד תודות לאלומיניום. העיצוב לעניות דעתי יפה הרבה יותר מהאנטק והקולר מאסטר. והמחיר הוא לא יקר בהרבה מה-CM ואפילו זול מהאנטק.
על ידי TOMER.G ב 28-07-09, 22:20

תודה רבה על הביקורת !
מארזי מחשב כבר הפכו כמעט לרהיט שצריך להיראות טוב בחדר.
נראה קצת צפוף בתוך המארז...
על ידי Elio ב 28-07-09, 22:32

תודה רבה על הביקורת!
רמה מאוד ומקצועית! (כמו תמיד אתה מרגיל אותנו לטוב מידי)
ראה קצת צפוף וגם לא נראה שיש מה לעשות עם כל החוטים בתחתית.
חוץ מזה אין ויכוח על האיכות שלו והגימור. LIAN-LI זה רמה אחרת.
על ידי OR2 ב 29-07-09, 2:06

עיצוב מושלם לפי דעתי, מארז ממש יפה ואיכותי מחברה מוצלחת מאוד.
אחלה ביקורת ליאור.
על ידי liorwohl ב 03-08-09, 10:24

וואו ממש מארז מושלם בשבילי
יש לי את הNZXT Alpha, הוא יפה מאוד אבל מאוד מאוד מאוד לא איכותי וכרגע הרעש הכי גדול במחשב שלי זה הוויברציות של המארז הזה
הליאן לי הזה כאילו בא בשבילי חח, עיצוב דומה למדיי, אבל איכותי ועם כל מה שצריך כדי למנוע וויברציות...
ועוד שקראתי את הכתבה חשבתי שבסוף יהיה כתוב מחיר של 4 ספרות! תאמת אני מופתע ואני עכשיו ירצה לבזבז עוד 500 שקל על משהו שאני לא באמת צריך.
על ידי YarinPC ב 11-08-09, 2:35

ביקורת מעולה, אני לא חובב של Lian-Li אך מפה ניתן לראות ששדרגו שם לא מעט דברים.
מה שלא אהבתי זה שיש רק 2 מאווררים, ואם כבר אז שתהיה אפשרות להוסיף עוד.
Comment

הגדרות ביקורת
אפשרויות הצגת נושא