IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

נופש בחו"ל המלצות

ציטוט: פורסם במקור על ידי eyali23 תודה שמח לשמוע השאלה יש מה לעשות שם תן קצת פירוט בבקשה. בכללי אם ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-08-09, 18:33   #16 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eyali23 צפה בהודעה
תודה שמח לשמוע השאלה יש מה לעשות שם תן קצת פירוט בבקשה.
בכללי אם אתה מהטיפוסים שמסוגלים לשבת לצפות בערוץ FTV בטלוויזיה במשך שעתיים כי יש את התהלוכה של Victoria's secrets אז טוסקנה זה המקום בשבילך... אני שהיתי במלון שהיה ממש מדהים הוא היה מלון על צד של הר בדומה למלונות בטבריה כמו קלאב הוטל ומרידיאן אם אני לא טועה...
אני אסביר למה אני מתכוון:
דמיין שאתה נכנס ללובי במלון עם המזוודות שהרגע הגעת ואתה כיאה לכל בנאדם נורמלי חושב שאתה עומד בקומת קרקע,אבל לא כך הדבר,אם תסתכל מהחלון תגלה שאתה בערך נמצא 20 קומות באויר והלובי הוא בעצם הקומה העליונה XD אותי אישית זה די הדהים שנכנסתי,הנוף מהחלון בלובי היה מדהים פשוט ים ממש יפה ונקי.
ועכשיו נחזור למה שהתחלתי להגיד בהתחלה...
תמיד בכל חוף בטוסקנה תמצא דבר ראשון לפני בירה קרה אתה תמצא המון בחורות מהממות... מהסוג שיגרמו לך פשוט לרצות להישאר... אני אישית ביליתי את ה5 ימים בטוסקנה בלרבוץ על כסאות החוף שהמלון מספק (חוף ים פרטי למלון),שתיית בירה (באיטליה תמצא או קורונה או הייניקן ונדיר למצוא קלסברג),וכמובן לשטוף את העיניים בבחורות היפות בתבל D: (ועל הדרך איך לא לשרוף ולצלות כל חלק וחלק בגוף שלי מהשמש,כי אחרי שתגיע לשם אתה תשכח שצריך לשים קרם הגנה :D )

וחוץ מהבחורות הדברים באיטליה מאוד זולים,נכנסתי לחנות של נייקי שם וקניתי 3 זוגות נעליים ב59 יורו כל אחד ועוד נעל ב64 יורו שאותם נעליים בידיוק בישראל עולים 550 ש''ח+ .

אין כל כך מה לראות בטוסקנה אלא אם כן אתה הטיפוס שאוהב לראות נופים ואטרקציות טבע אם כן,טוסקנה אני חייב להגיד חוץ מהחופים והבחורות המדהימות גם מדהימה מבחינת הרים ושמורות טבע,מה גם שיש שם גם מספר אתרי תיירות בדרום המחוז (טוסקנה זה מחוז) אני הייתי קצת צפונית לפירנצה שזה במרכז טוסקנה,בדרום תוכל למצוא כמה אתרי תיירות שעוסקים בתקופת הרנסאנס ודברים בסגנון,אישית לא הלכתי למקומות האלה אבל היו טיולים מאורגנים מהמלון היה מודעות באנגלית ואיטלקית במחיר של 119 יורו לזוג,ראיתי אומנם כמה קבוצות שיצאו מהמלון...

לסיכום:

יתרונות:
-בחורות מהממות בביקיני על חופי הים (if your lucky).
-חופים מדהימים ובירה קרה בהישג יד.
-הכל זול בהשוואה לדברים בארץ.
-אין ישראלים,שזה הדבר הראשון שאתה שואל שאתה טס למקום כלשהו בחו''ל דרך סוכנות נסיעות D:,אישית ראיתי זוג צעיר אחד מישראל אני חושב שהם היו בירח דבש,חוץ מזה שום דבר :P

חסרונות:
-האיטלקים במלוא מובן המילה "לא חכמים",תבין מזה מה שתבין...
צירוף המילים היחיד שהם מכירים באנגלית זה "HOW MUCH?"
קשה למצוא מישהו שיבין אותך מחוץ למלון וגם במלון זה קשה,רק הפקידות בקבלה הבינו אנגלית,בקיצור קשה לתקשר.

מקווה שעזרתי

עריכה:
איך שחכתי?!? דרומית לפירנצה במחוז טוסקנה יש מקום קטנטן שנקרא פיזה ושם אני מאמין שאתה יודע מה יש :P מגדל פיזה שזה חלק מהסמלים היותר בולטים באיטליה =) הייתי ממליץ לך לבקר שם במידה ותסע.

נערך לאחרונה על ידי S-man, 04-08-09 בשעה 18:42.
S-man לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 04-08-09, 21:33   #17 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

ציטוט:
פורסם במקור על ידי idan4u21 צפה בהודעה
ב-ר-צ-ל-ו-נ-ה !!! פשוט מדהימה (קצת יקר המחייה שם אבל לא קריטי)
+1

עיר פשוט מדהימה!
הטיולים המאורגנים שמציעים בארץ לא שווים דבר! יקרים רצח ובקושי מספיקים לראות את כל האתרים היפים והיותר מעניינים. אפשר לראות הכל לבד בהרבה יותר זול, בנוסף אפשר לקחת את הסיורים שחברות התיירות של העיר מציעות באנגלית ויוצא הרבה יותר זול.
העיר עצמה ע-נ-ק-י-ת (מבחינת דונמים/שטח), וגם בפרברים ובמקומות סמוכים לברצלונה ישנם אתרי תיירות מדהימים, לכן מומלץ לשכור רכב למשך כל השהייה בעיר.

נערך לאחרונה על ידי DR-EVIL, 06-08-09 בשעה 13:23.
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 04-08-09, 22:20   #18 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

חבוב עכשיו שאני חושב על זה,זה זמן לא מצוין במיוחד לטוס לחו''ל עכשיו עם כל הקטע של שפעת החזירים למרות שיש גם בארץ :S
ישן 04-08-09, 23:22   #19 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של eyali23

פשש חברים אחלה רעיונות
ל S-man אתחיל במטאפורה נחמדה :"למסעדה לא הולכים עם סנדסוויץ" אני קצת נשוי ונוסע עם האשה, להיסתכל על נשים זה תמיד בריא ויפה, אני לא לא את זה מחפש רוצה חופש בטן גב, אם יש .
סחורה יפה אז למה לא (מותר לראות אסור לגעת זה החוק)
שפעת החזירים לא מפחידה אותי אני גר בקיבוץ יש דברים הרבה יותר מפחידים פה.
תמשיכו עם הרעיונות אהבתי הכל עד עכשיו.
eyali23 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-08-09, 0:07   #20 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eyali23 צפה בהודעה
פשש חברים אחלה רעיונות
ל S-man אתחיל במטאפורה נחמדה :"למסעדה לא הולכים עם סנדסוויץ" אני קצת נשוי ונוסע עם האשה, להיסתכל על נשים זה תמיד בריא ויפה, אני לא לא את זה מחפש רוצה חופש בטן גב, אם יש .
סחורה יפה אז למה לא (מותר לראות אסור לגעת זה החוק)
שפעת החזירים לא מפחידה אותי אני גר בקיבוץ יש דברים הרבה יותר מפחידים פה.
תמשיכו עם הרעיונות אהבתי הכל עד עכשיו.
חוץ מבטן גב תאמת לא ממש ניצלתי את טוסקנה,אפשר גם לעשות בטן גב ותוך כדי לשטוף את העיניים לא? וגם על הדרך אם אתה הטיפוס של אטרקציות טבע ובסגנון אז ללכת לטייל.
ישן 06-08-09, 11:10   #21 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של eyali23

שלום לכולם
טוב חברים התפתחות חשובה בנושא סגרנו על קרוז לאיי יוון יש עוד כמה שלא הינו בהם מסתבר
יצא יותר זול מטיסה.
שוב תודה על העזרה ועל הרעיונות.
eyali23 לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא