IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

ויכוח בין חברים בנוגע למשתמטים

אנא מכם אל תדרדרו את האשכול לנאצה נגד משתמטים, אתם מפספסים את מטרת האשכול.. בבקשה תקראו את ההודעה הראשית ואשמח ...
נושא נעול

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 29-08-09, 23:39   #16 (קישור ישיר)
IO Member

ברירת מחדל אנא

אנא מכם אל תדרדרו את האשכול לנאצה נגד משתמטים, אתם מפספסים את מטרת האשכול.. בבקשה תקראו את ההודעה הראשית ואשמח אם תענו לעניין

lkpo14 לא מחובר  
ישן 29-08-09, 23:54   #17 (קישור ישיר)
IO Rigs

סמל האישי של Proteous

אני לא מבין מה אתה רוצה לשמוע , לכל אחד יש דעה אחרת בעניין , יש כאלה שלוקחים את העניין בצורה יותר קלילה ויש אנשים שלוקחים את זה יותר ללב ויותר ברצינות , זה סובייקטיבי לחלוטין אין כאן שחור או לבן , בסופו של דבר בשורה התחתונה כל האנשים שלא שירתו בצבא עשו זאת בצורה חוקית, הם יצאו מהצבא ברשות הצבא ולא אחרת ויש לזכור את זה , לכן אני אישית מעביר את הכעס שלי בחלקו כלפי המערכת ולא כלפי אותם אינדיוידואלים שניצלו את הפירצה הקיימת.

H7C Desire : [ROM-AOSP GRH78] Oxygen v2.0-RC6 GingerBread 2.3.1
Proteous לא מחובר  
ישן 30-08-09, 0:11   #18 (קישור ישיר)
IO Addict

אני עשיתי שנה+ צבא ואחריי צא יצאתי ולא יצאתי כי רציתי תאמינו לי זה סיפור ארוך...
יש לי מלא חברים שיצאו מהצבא על נפשי ממש הרבה מסיבות ככה או אחרות אבל מי בכלל מסתכל על זה כל אחד לעצמו
ASUS GTX580 DCII 1536MB x2
AX 1200W Gold Active
2TB Barracuda XT 7200RPM 64MB X2
Antec Twelve Hundred
roy_bono לא מחובר  
ישן 30-08-09, 1:06   #19 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Arsenal

שלח הודעה דרך ICQ אל Arsenal שלח הודעה דרך MSN אל Arsenal

השאלה היא שיש כאלה שהם נגיד מעדיפים להיות בצבא בתפקיד שיקדם אותם בעתיד לדוגמא: משהו שקשור למחשבים, שישר אחרי הצבא הם יוכלו לפרוץ לתחום ההיטק ולהרוויח סכומים יפים, לעומת כאלה שהיו בקרבי, וחוץ מלהתגאות בזה ולרשום את זה בקורות חיים אין מה לעשות עם זה בכל מה שקשור לעבודה.

אני לדוגמא אני ירצה לנסות ולהשתלב באיזה תפקיד של מחשבים בצבא אולי מנהל רשתות מחשוב(אם אני ישובץ לשמה אבל יש המון זמן)
השאלה אם אתה תעדיף חבר שהיה בקרבי או אחד שהוא גם סוג של ג'ובניק, שזה נגיד מנהל רשתות מחשב.(זה סוג של ג'ובניק בשורה תחתונה)

אני אישית מעדיף תפקיד שגם יכול לתרום לי בעתיד.
(ניצא מנקודת הנחה שקרבי במיקרה הספציפי שלי לא בא בחשבון עקב בעיות רפואיות)

Samsung 4GB 1600MHzX2

GeForce GTX 570 GV-N570OC

SAMSUNG HD103SJ 1TB
SAMSUNG HD642JJ 640GB
fsp raider 750w

Gigabyte Triton GZ-XX1CA
LG W1952TQ
Arsenal לא מחובר  
ישן 30-08-09, 1:15   #20 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

אני בצו ראשון ראיתי איזה אחת שבאה בצורה מזלזלת ואמרה לי שהיא משטמת כי היא אחת שלא מוכנה להחזיק נשק ולא מוכנה להתגייס
בעיני זה מגעיל! גועל נפש וממש עושה לי חשק להקיא על אותו בן-אדם!
כל אחד חייב לתרום לפחות 3 שנים אז שיעשה את זה, אלא אם כן הוא לא יכול במחינה בריאותית/נפשית.
אבל כל מי שכשיר לשרת בצה"ל, חייב לעשות זאת.
אחרי הכל, בשביל שאני אשב עכשיו ואכתוב את ההודעה הזאת או שאתם תקראו ותגיבו, חיילים שפכו את הדם שלהם, הקריבו את עצמם בשבילנו, בשביל שאנחנו נוכל לחיות במדינה הזאת בביטחון! בלי פחד..
אנחנו לא יכולים לומר להם תודה כי הם כבר נפטרו בצורה כל שהיא בזמן השירות שלהם, אבל אנחנו יכולים להוכיר (או להוקיר? לא זוכר איך רושמים את זה) להם תודה ע"י כך שנתן מעצמנו משהו בשביל המדינה, מה שאנחנו יכולים, כמו שהם נתנו!
יהי זכרם ברוך.

"..ואהבת לרעך כמוך, זה כלל גדול בתורה" - רבי עקיבא

http://www.youtube.com/watch?feature...v=83LQsJiz6Ac#!

http://www.aravrefael.net/
אתר לזיכוי הרבים.

tsrm לא מחובר  
ישן 30-08-09, 2:07   #21 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

כמו ש-Proteous אמר כל אחד לוקח את זה שונה ... ולישפוט אנשים שיישתמטו זה לא מוצדק בעניי ... "מי אתה ביכלל שתחשוב שהבנאדם הזה פחות טוב מימך ביגלל שהוא לא עשה צבא"אני מדבר באופן כללי כמובן

אבל אני מסכים עם דבר אחד , מישתמטים מי סיבות פצפיסטיות (סרבני מצפון) זה אחד הדברים הכי מפגרים ששמעתי ועוד במיוחד במצב ישראלי - פלשטיני ... אישית בלי לי לפוצץ אחד אחד עם אלת בייסבול

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר  
קישור פירסומי
ישן 30-08-09, 3:20   #22 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

מי אמר שהבן אדם פחות טוב ממני בגלל חוסר שירות צבאי?
הכוונה היא שאותי אישית זה מגעיל ואני מתעב את זה שאנשים זורקים ז** (סליחה על הביטוי) מכיוון שלא בא להם לשרת 2.5-3 שנים בצבא, הצבא שמגן עליהם כדי שיוכלו לנחור בלילה ברוגע ושלווה!
לדעתי- פציפיסט (ככה כותבים את זה?) זה באמת מושג מטומטם וחסר כל תכלית!
עלק לא מסוגל להחזיק נשק, אז שלא יהיה קרבי, אלא משהו בקטנה, אבל ללכת עם המדים של צה"ל בגאווה זה לדעתי חובה, אחרי הכל זה צבא ההגנה לישראל, מדינה קטנה שנועדה בכדי שאנחנו נוכל לחיות בשקט ולגדל את הילדים שלנו בנחת!
האנשים האלה צריכים להפנים את המושג "צבא ההגנה לישראל"!

"..ואהבת לרעך כמוך, זה כלל גדול בתורה" - רבי עקיבא

http://www.youtube.com/watch?feature...v=83LQsJiz6Ac#!

http://www.aravrefael.net/
אתר לזיכוי הרבים.

tsrm לא מחובר  
ישן 30-08-09, 3:37   #23 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של BlacK DraGoN

שלח הודעה דרך ICQ אל BlacK DraGoN שלח הודעה דרך SKype אל BlacK DraGoN

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tsrm צפה בהודעה
מי אמר שהבן אדם פחות טוב ממני בגלל חוסר שירות צבאי?
הכוונה היא שאותי אישית זה מגעיל ואני מתעב את זה שאנשים זורקים ז** (סליחה על הביטוי) מכיוון שלא בא להם לשרת 2.5-3 שנים בצבא, הצבא שמגן עליהם כדי שיוכלו לנחור בלילה ברוגע ושלווה!
לדעתי- פציפיסט (ככה כותבים את זה?) זה באמת מושג מטומטם וחסר כל תכלית!
עלק לא מסוגל להחזיק נשק, אז שלא יהיה קרבי, אלא משהו בקטנה, אבל ללכת עם המדים של צה"ל בגאווה זה לדעתי חובה, אחרי הכל זה צבא ההגנה לישראל, מדינה קטנה שנועדה בכדי שאנחנו נוכל לחיות בשקט ולגדל את הילדים שלנו בנחת!
האנשים האלה צריכים להפנים את המושג "צבא ההגנה לישראל"!
+10000

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DXM צפה בהודעה
הכל טוב ויפה, אבל אם הפילהרמונית ניגנה את באך עם מסכות אב"כ איך לעזאזל הם חיצרצו בחצוצרה או חיללו בחליל?
http://www.youtube.com/watch?v=VHMN0zcVgKY
BlacK DraGoN לא מחובר  
ישן 30-08-09, 9:31   #24 (קישור ישיר)
I Want a New IO Title

סמל האישי של everdow

לי אין בעיה עם משתמשים לפחות אישית, הקב"ה נתן לכל אחד מאיתנו בדרכו שלו.
הרבה תלוי גם בבית ובסביבה שלהם, תלוי איך הילדים סופגים את כל הפוליטיקה והבט"ש שהרי זה הדבר היחידי שמעסיק את התקשורת "האובייקטיבית" שלנו.
לא קל לילד בן 18 לעכל לפעמים את המהות של צבא הוא שומע וקורא על אנשים שנהרגים אז כמובן שזה ירתיע אותו מלשרת בקרבי,
אך התקשורת או מערכת החינוך אינן מדרבנות את הנער לצאת לשירות צבאי, נוצר פה מן תקדים של קרבי או לא.. וזה לא טוב!

אנשים צריכים להבין שישנם אנשים באופי שלא מסוגלים להתמודד בקלות עם קשיחות פיקודית כלפם והם מאוד ריגשים או מפונקים, אני אומר לכם זאת מניסיון היו לי חיילים קלים וקשים תחתיי.
המערכת הצבאית היא מערכת מאוד אטומה וקשה לכן הרבה חיילים בורחים ממנה כי ברוב המקרים עושים עליהם יד אחת בין קצינים ונגדים ולא מנסים לעזור להם.
אם הם חושבים שהם לא מתאימים למערכת צבאית וטוענים שזה קשה להם והקב"ן מסכים עם זה לאחר כמה איבחונים, אז בכיף שילכו לשרת בשירות לאומי ויעזרו לקשישים בבתי אבות ובתי חולים,
שישחקו איתם שש-בש או ברידג' להעביר להם את הזמן ולשמח אותם קצת לקראת סוף הדרך שלהם.

בנוגע לחרדים, שם המצב מאוד רגיש ורצוי שלא לפתוח את הנושא פה אחרת הדיון עלול להדרדר ולהינעל.
שם השקפת העולם שונה מאוד שהיא מצוירת בקו ישר ואסור לצאת ממנו,
כמובן שיש זרמים רוחניים שונים בתוך הדת לדוגמא הסדרניקים שמתגייסים ורק ליחידה קרבית כמו 'נצח יהודה', חב"דניקים גם מתגייסים לרוב למשגיחי כשרות וחיילי רבנות.
לגבי שאר הזרמים אין לי הרבה ידע כי לא יצא לי להתקל בהם במהלך השירות כך שלא יצא לי לשמוע את השקפתם או דעתם בנושא.
everdow לא מחובר  
ישן 30-08-09, 14:25   #25 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של ZipoX

שלח הודעה דרך MSN אל ZipoX

אני לא אמרתי על כולם, יש המון שאני מכיר שמתגייסים, המון קיבוצניקים, אפילו לא מעט מגוש קטיף, מתנחלים וכאלה, אבל זה מעצבן אותי שהם עושקים את המדינה, כופים את עצמם על אנשים ועוד מתלוננים אחרי זה, בלי לעשות משהו שיתרום למדינה. שלא תבין לא נכון, אין לי בעיה עם דת, אני בעצמי דתי לאומי (סוג של שומר מסורת), הולך לבית הכנסת שומר שבת מלא וכשרות מלא, אפילו קורא בשבת דברים מסוימים (יש פרוטקציות כי סבא הוא הגבאי), אבל אני לא מסוגל לראות אותי לא עושה צבא. זה גאווה, אני חושב שזה הדבר בין החשובים ביותר שיש כיום! אני אסכם את הכל במשפט אחד
ללבוש את מדי צה"ל זו ה-גאווה!
פורסם במקור על ידי raziel1981 צפה בהודעה
העולם הוא בית משוגעים, ואנחנו המחלקה שהכי טוב להיות בה בנסיבות הקיימות
ZipoX לא מחובר  
ישן 30-08-09, 15:10   #26 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Juiced צפה בהודעה
אתה יודע שאם הבנאדם לא משרת הוא חוסך לצבא כסף ואני מדבר על ביגוד , אוכל , טיפול רפואי , משכורת , מענקים וכו' וכו' ...ושהבנאדם הזה כבר שלוש שנים לפני כל קבוצת הגיל שילו משלם מס הכנסה , מס בריאות וביטוח לאומי תורם הרבה הרבה יותר למדינה ולצבא בימקום לנצנץ כל היום
וזה בסדר שהוא יעשה חיים בחוץ ולא ישרת בזמן ש"פראיירים" אחרים יושבים במחסומים בלילה בקור או בחום של הקיץ או בגשם ובקור של החורף ושומרים לו על התחת בזמן שהוא מתחמם במיטה ורואה טלוויזיה נכון? וזה לא משנה כמה הוא תורם למדינה מבחוץ...
צבא זה חובה,לא לעשות צבא זה כמו לירוק בפנים ל22 אלף החיילים שמתו בהגנה על המדינה הזאת מאז שהיא הוקמה,בהגנה על הזכות שלנו לקיום בישראל,ואם כולם ירימו ידיים ויגידו שפראיירים אחרים יעשו את זה,לי יש דברים יותר חשובים אם כולם יגידו ככה באמת הערבים ישתלטו עלינו ונאבד את כל מה שנלחמנו בשבילו.
בשבילי צבא זה התודה שלי למדינה אחרי 18 שנה שחייתי פה,אותי ההורים לימדו לא להיות כפוי טובה,בשבילי אחד שלא משרת בצבא הוא פשוט פחדן,שמגיע לו כדור בראש.
ישן 30-08-09, 15:14   #27 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

אצלי זה קצת תלוי.
אני לא יכול לשפוט אדם רק בגלל שלא עשה צבא,מכל סיבה שקיימת.
יש לי המון סיפורים על קרובים שפעלו בדרך כזו או אחרת בשביל לא לעשות צבא,זה ממש לא מה שגורם לי להגיד-"הנה זה בן אדם טוב"/"זה בן אדם זבל".
אבא שלי לא עשה צבא כי היה לו ילד ואישה לפני הגיוס,לפני צו ראשון,נתנו לו פטור מלא (החזיר הכל במילואים בהמשך החיים כמובן).
קרוב משפחה שלי טס לארה"ב למחייה לפני תאריך גיוס (ויזה דרך קומבינה כלשהי עם פרופסור משם,עושים ביחד עד היום מחקרים רפואיים).
חבר טוב התערב שבמידה ויצליח לשתות מים רותחים מקומום יקבל פטור,קיבל פטור (כשרון מוזר ביותר שיש לו) וכך הלאה...
אני דווקא כן עשיתי צבא,אבל אני אחד מהאנשים שלא הכי גאה במה שקורה במדינה שלו היום ואני רוצה לעבור בשנייה הראשונה שיתאפשר מבחינה נוחה.
ישן 30-08-09, 15:46   #28 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של Bounty_Hunter

שלח הודעה דרך MSN אל Bounty_Hunter

לא יודע מה איתכם, אבל אני מתייחס לצבא כמו שמתיחסים אליו בארה"ב, מי שאוהב את זה הולך לצבא מי שלא לא, אב מי שכן הולך לצבא לא צריך להרגיש פראייר כי בתכלס הצבא מלמד אותך הרבה על החיים
אני אישית רוצה ללכת לצבא ולנסות להגיע ליחידות מובחרות כי אני פשוט אוהב את זה
מבחינתי מי שלא הולך לצבא, בכל זאת ברמה נמוכה יותר מזה שכן הלך, כי אני פשוט יותר מכבד אנשים שכן מוכנים להקריב את עצמם לטובת המדינה וחבריהם

טוב אבל זה מה שאני חושב אכשיו כשעוד לא הגעתי לצבא, נראה מה אני יגיד שאני כבר אשרת בצבא, לא נראה לי שזה ישתנה בהרבה
Bounty_Hunter לא מחובר  
ישן 30-08-09, 15:54   #29 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של BlacK DraGoN

שלח הודעה דרך ICQ אל BlacK DraGoN שלח הודעה דרך SKype אל BlacK DraGoN

כיף לך אני מת להיות בקרבי
למרות שיש לי עוד זמן עד הצבא
וגם אני לא יכול להיות בקרבי(פרופיל נמוך)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DXM צפה בהודעה
הכל טוב ויפה, אבל אם הפילהרמונית ניגנה את באך עם מסכות אב"כ איך לעזאזל הם חיצרצו בחצוצרה או חיללו בחליל?
http://www.youtube.com/watch?v=VHMN0zcVgKY
BlacK DraGoN לא מחובר  
ישן 30-08-09, 16:05   #30 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

S-man אני רואה שאין לך הרבה מושג על מה אתה מדבר מה אתה חושב שכל החיילים בצבא עושים מחסומים/שומרים/לוחמים

ביזמן שאני יושן במיטה הנוחה שלי בבית ביזמן השירות ליד אחד החברים שלי מיתפוצץ RPG בעזה ... ואתה חושב שהוא רוצה שהיתפוצץ לידו RPG שהוא מרגיש סוג של גאווה שזה קרה? ... כימעט הוא וכל החיילים שילו (הוא הקצין שלהם) עפו לרסיסים ...

אז "פרייארים" זה מושג מאוד יחסי

עכשיו אתם מורעלים ... אני רוצה ליראות את בשנה וחצי לשירות שלכם איזה מורעלים תהיו

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר  
נושא נעול

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא