IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

ויכוח בין חברים בנוגע למשתמטים

חולה על אנשים כמוך, תחשוב רגע אם לא הייתה המדינה והיא לא הייתה תורמת לך, מה היה קורה? ראיתה את ...
נושא נעול

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 31-08-09, 1:53   #46 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של Bounty_Hunter

שלח הודעה דרך MSN אל Bounty_Hunter

חולה על אנשים כמוך, תחשוב רגע אם לא הייתה המדינה והיא לא הייתה תורמת לך, מה היה קורה?
ראיתה את החלקה הגיאוגרפית הזאת שנקראת ארץ ישראל לפני 60 שנה?
נראה לך שאם המדינה באמת לא הייתה עושה כלום אתה הייתה יוצא החוצה ורואה את מה שאתה רואה? אנשים עבדו על זה ועבדו קשה, להרים מדינה שנחשבת כיום למדינה מפותחת מאפס תוך 60 שנה זה בהחלט קשה! קשה מאוד! יש האומרים בלתי אפשרי
אז מה הם נתנו לך? את הבית שאתה גר בו, את העובדה שאתה חיי, אם אף אחד לא היה מגן על המדינה לא נראה לי שלשכיננו ה"נחמדים" הייתה בעיה לכבוש או אפילו להרוג אותנו

חשבתה פעם למה אתה משלם את כל המיסים המופקעים האלה? זה לא בכדי שראש הממשלה יעשה עם השטרות פדיקור ברגליים, לא, זה בשביל שיהיה לך כביש ליד הבית ובשביל שיהיה לך אינטרנט,מדרכה נורמאלית,בית ובעצם כל דבר, זה לא נופל מהשמיים, זה עולה כסף ומה לעשות שבשביל תהיה לך איכות חיים של מדינה מתפתחת (מה שיש לך כיום) צריך לשלם הרבה במיוחד כשכל זה הוקם תוך 60 שנה

דיי סתינו מהנושא, אבל פשוט הייתי חייב להוציא את זה

זה לא המדינה שעושקת אותנו אלה זה האזרחים שעושקים את המדינה בכך שהם לא משרתים בצבא, לא מכניסים גרוש לקופת המדינה ואז גם מצפים לקבל *כל* מה שהם רוצים(אהם אהם דוסים אהם אהם)
Bounty_Hunter לא מחובר  
ישן 31-08-09, 2:02   #47 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Papa צפה בהודעה
לא ייתכן מצב שאשרת את המדינה ואבזבז 3 שנים מחיי שבמהלכן אקבל "משכורת" של 300 ש"ח לחודש, הסכום הזעום הזה לא יספיק לי אפילו לקניית אוכל בסיסי ביותר,
ולא נשכח את העובדה שבמהלך השירות הצבאי(3 שנים) אני חייב לגור אצל ההורים ואני תלוי בהם ב100%, במקום להתחיל את החיים כעצמאי וללכת ללמוד באוניברסיטה.
פשוט בושה.
בושה?! כאמור... לא עשית עדיין צבא אז אתה יוצא מנקודת מבט שונה ממני

אתה שוכח 3 דברים:
1. הצבא לא חייב להביא לך משכורת... זה צבא חובה ולא צבא מקצועי
2. אתה לא חייב כלום... יש לי מספיק מכרים שלא חיו אצל ההורים
3. הגיוס בארץ הוא חובה
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר  
ישן 31-08-09, 2:05   #48 (קישור ישיר)
IO Rigs

סמל האישי של Proteous

כסמל מחלקה לשעבר אני יכול להבטיח לך שהצבא יכול לדאוג לכל חייל שיש לו בעיה סוציואקונומית ולמי שמגיע המשכורות גבוהות הרבה יותר , כל עניין של כמה אתה באמת זקוק לכסף, ברמה העקרונית היו לי חיילים שהייתי שולח להם מדי פעם מכוניות עם אוכל כי לא היה להם מה לאכול בבית, ככה שזה לא נכון, הצבא כיום יודע לספק לחייל כעט כל צורך שהוא , תהיה לוחם תקבל 700 ( לא שעם זה טסים לירח , אבל זה עדיף על 300 ) .
תבוא תנסה לחשוב רגע מה יקרה אם כולם יחשבו כמוך, מי יתגייס ?
אתה מעלה נקודות שהם אומנם נראות נכונות , אבל אתה פשוט לא מכיר את המצב במקומות אחרים , אני חייב באירופה על בסיס של 9 - 10 חודשים בשנה ואני מכיר את המצב שם , הדלק שם לא זול יותר , אתה מדבר על מיסוי גבוה על רכבים ? בסדר המיסוי אומנם גבוה , אבל אתה שוכח מדינות כמו שבדיה שהמס הכנסה שם גבוה בהרבה מאשר בארץ והינה הקיזוז על המיסוי על הרכבים.
בשורה התחתונה קיים אובדן ערכים טואטלי והחינוך מבית השתנה, אנשים כבר לא מחונכים על ערכים של אהבת הארץ וכו, אתה חושב שבארהב הכל ורוד ? בלי מקצוע נורמלי אין לך מה לחפש בארהב וגם עכשיו השוק שם במצב איום, הקריזיס החזק ביותר מורגש דווקא שם.
תשמע לגבי זה המדינה מדרדרת אין ויכח , כל מה שרשמת על הממשלה נכון ויציב , אבל אסור שיצא מצב שבו בן אדם שמשרת משול לפראייר, זה מצב אבסורדי.
מה עוד שאתה מחויב לגיוס על פי חוק .

H7C Desire : [ROM-AOSP GRH78] Oxygen v2.0-RC6 GingerBread 2.3.1
Proteous לא מחובר  
ישן 31-08-09, 2:08   #49 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bounty_Hunter צפה בהודעה
אז מה הם נתנו לך? את הבית שאתה גר בו, את העובדה שאתה חיי, אם אף אחד לא היה מגן על המדינה לא נראה לי שלשכיננו ה"נחמדים" הייתה בעיה לכבוש או אפילו להרוג אותנו

חשבתה פעם למה אתה משלם את כל המיסים המופקעים האלה? זה לא בכדי שראש הממשלה יעשה עם השטרות פדיקור ברגליים, לא, זה בשביל שיהיה לך כביש ליד הבית ובשביל שיהיה לך אינטרנט,מדרכה נורמאלית,בית ובעצם כל דבר, זה לא נופל מהשמיים, זה עולה כסף ומה לעשות שבשביל תהיה לך איכות חיים של מדינה מתפתחת (מה שיש לך כיום) צריך לשלם הרבה במיוחד כשכל זה הוקם תוך 60 שנה
המדינה נתנה לי את הבית שאני גר בו? זה ההורים שלי קנו את הבית אחרי הרבה דם וייזע, אחרי כל הקשיים והמיסים שהממשלה הציבה בפניהם.
העובדה שאני חי? צריך להודות להוריי ולא למדינה, והאמת? לא ממש אכפת לי מהמדינה, מה לעשות, לא אכפת לי ממדינה שמיררה לי את החיים.
אם המדינה תמשיך באותה דרך כמו שהיא, ולא תתעשת, אז אני לא רואה עתיד קיום למדינת ישראל בעוד 50-60 שנה.
ודווקא כן, אני משלם את כל המיסים האלה כדי ששרים יעשו פדיקור ברגליים, שמעת על הירשזון, אולמרט, בניזרי? גנבו ממשלם המיסים מיליארדים.
אני משלם מיסים כדי שיהיה לי אינטרנט? מעניין מאוד, כי אני משלם על האינטרנט 200 שקל לחודש בין כה וכה, שלא נזכיר שהמחיר הזה ל5MB הוא עצום, ובמדינות אחרות הייתי יכול להשיג קו אינטרנט משולש ומרובע ממה שיש לי פה באותו המחיר.
ישראל היא וואנבי מדינה מפותחת, ממוקמת קצת לפני אפגניסטן במתמטיקה, ממש מפותחת!
החינוך בישראל הוא זוועתי, אחד הגרועים בעולם, ואנחנו רואים תוצאות, באיזה מיקום אנחנו בעולם(בין האחרונים עם מדינות אפריקה ה'מפותחות והנאורות').
מציע לך גם לעיין פה,
במדד, שערך המכון לכלכלה ולשלום באוסטרליה, מדורגות רק 3 מדינות אחרי ישראל: עירק, אפגניסטן וסומליה.את שלושת המקומות הראשונים תופסות ניו זילנד, דנמרק ונורבגיה

בהצלחה עם המדינה שלך
RADEON ATI HD4870
THERMALTAKE TP600W
CM690

Papa לא מחובר  
ישן 31-08-09, 2:16   #50 (קישור ישיר)
OR2
IO Pro

סמל האישי של OR2

שלח הודעה דרך ICQ אל OR2 שלח הודעה דרך SKype אל OR2

Papa אל תתנהג כמו מטומטם אתה חייב את החיים שלך למדינה והצבא וכל אחד חייו לתרום את החיים שלו אם צריך.

ולמרות שזאת באמת מדינה חרא חייבים לשרת בצבא אם אתה רוצה או לא רוצה ואפילו אם אתה מפחד מאוד אתה חייב.
זה פשוט זוועה לראות תגובות כאלה.
אנשים מקריבים את החיים שלך כדי שתחייה ואתה בוכה לי על 300 שקל? כאפה לפרצוף.
ישן 31-08-09, 2:16   #51 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של BlacK DraGoN

שלח הודעה דרך ICQ אל BlacK DraGoN שלח הודעה דרך SKype אל BlacK DraGoN

ציטוט:
מצטער, אבל Juiced צודק, אמנם לא התגייסתי עדיין אבל אני לא היחידי שטוען ככה, כולם לפני השירות מורעלים ושואפים ליחידות העילית של צה"ל, אבל אחרי שהם מתחילים לשרת הם מבינים לאיזה חרא הם נכנסו ואיזה פרייארים הם.

דבר שני, כולכם פה מתגייסים בטענה ש'צריך לתרום להחזיר למדינה',
השאלה פה, מה המדינה תרמה לנו במהלך חיינו? והדבר היחידי שאני זוכר זה מלחמות, פיגועים, חוסר-ביטחון, מסים גבוהים, ממשלות מושחטות, מערכות משפט הזויות שפוסקות שנתיים כלא לבנאדם שרצח/אנס.
שרי-כנסת ערביים שרוצים בהשמדתה של מדינת ישראל וממשיכים לקבל משכורת מנופחת מכספי משלם המסים הטיפוסי, אפליות חמורות בין דתיים לחילוניים, דוסים יכולים לא לשרת , לא לעבוד, לצאת להפגנות אלימות ולעשות כאוס בערים, ועדיין הקבוצה ההזוייה הזו מקבלת כספים מאיתנו, משלמי המסים. ממשלה הזויה שנכנסת למלחמה בעזה ויצאה בטרם-עת מבלי לחסל את חמאס, אלא נתנה לו להתחמש מחדש, מדינה שמוכנה להחזיר 1000 מחבלים שרובם עם דם על הידיים בתמורה לחייל אחד במקום לנסות פעולה צבאית, והרשימה עוד ארוכה.

אכן, המדינה תרמה לי יותר מדי, רובכם כאן ילדים קטנים (גם אני),
שלא מבינים מה זה לפרנס את עצמם, ברגע שתרצו לקנות רכב שייקח אותכם לעבודה, תבינו מה זה 102% מס על רכב, מה שאומר שאנחנו משלמים פי 2 על רכב מאשר בחו"ל, שלא נשכח את מחירי הדלק ההזויים, 6.30 לאוקטן 95 בזמן שבחו"ל המחיר הוא רבע מזה.
לא נשכח גם את המסים ההזויים שכל פעם המדינה מוסיפה, מס "ירוק" כביכול, שמיועד להרוויח עלינו עוד כמה אלפיות על כל רכב ולהפוך בכלל את רכישת הרכב לבלתי-אפשרית.

זה לא הגיוני ולא ייתכן, שהמדינה דופקת אותנו מכל הכיוונים ואנחנו מחוייבים לתרום ולשרת אותה,
סליחה, אבל אני לא רואה את עצמי כאן במדינה בעוד כמה שנים, וכל החכמולוגים שהולכים להגיד:
'לא צריכים אנשים כמוך פה, תעוף מהמדינה', בשמחה, רק תביאו לי כרטיס טיסה לארה"ב וגרין קארד ואסטה לה ויסטה בייבי, המדינה הזו עושקת אותנו כ"כ שאפילו אין לנו אפשרות כלכלית לעזוב אותה.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני אולי עדיין ילד קטן שלא מבין כלום
אבל דבר אחד אני יודע שעשרות אלפיי חיילים אכלו חרא וחיילים חטופים עברו עינויים בשביל שאתה בכלל תוכל לחשוב בכלל על אונברסיטה.

דבר שני בלי מדינה לפי דעתי לא היינו מחזיקים הרבה זמן אני לא אומר שהייתה עוד שואה כי העולם היה מגלה את זה אבל עדיין המצב של יהודים הרבה יותר טוב עכשיו.

ומה לעשות אנחנו מדינה קטנה שחייבת להיתפתח וגם לשם מיליונים על הצבע

וכן מה לעשות הממשלה לא מושלמת גם לי מפריע שהדוסים עושים עלינו כסף ועוד דברים כאלה
אבל זה לא אומר שאני לא יעשה צבא שזה חובה ומלעשות שיש אנשים שמנצלים פריצה קטנה בחוק שהוא חובה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DXM צפה בהודעה
הכל טוב ויפה, אבל אם הפילהרמונית ניגנה את באך עם מסכות אב"כ איך לעזאזל הם חיצרצו בחצוצרה או חיללו בחליל?
http://www.youtube.com/watch?v=VHMN0zcVgKY
BlacK DraGoN לא מחובר  
קישור פירסומי
ישן 31-08-09, 2:19   #52 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OR2 צפה בהודעה
Papa אל תתנהג כמו מטומטם אתה חייב את החיים שלך למדינה והצבא וכל אחד חייו לתרום את החיים שלו אם צריך.

ולמרות שזאת באמת מדינה חרא חייבים לשרת בצבא אם אתה רוצה או לא רוצה ואפילו אם אתה מפחד מאוד אתה חייב.
זה פשוט זוועה לראות תגובות כאלה.
אנשים מקריבים את החיים שלך כדי שתחייה ואתה בוכה לי על 300 שקל? כאפה לפרצוף.

אתה שומע את עצמך?
"אתה חייב את החיים שלך למדינה והצבא וכל אחד חייב לתרום את החיים שלו אם צריך".

אתם כמו צבא של זומבים עיוורים, שנראה שעברו שטיפת מוח רצינית,
אם אתה רוצה לתרום את החיים שלך למען המדינה, בהצלחה, אף אחד לא מחזיק אותך..
אבל לי יש תוכניות קצת יותר חשובות, כמו לנצל את החיים, כי חיים פעם אחת ושום מדינה מזורגגת לא שווה את החיים שלך.
RADEON ATI HD4870
THERMALTAKE TP600W
CM690

Papa לא מחובר  
ישן 31-08-09, 2:20   #53 (קישור ישיר)
IO Rigs

סמל האישי של Proteous

ברמה העקרונית מדובר במכתב של חייל רגע לפני התאבדות - המכתב הזה רץ כבר שנים בצבא ועדיין אף אחד לא יודע להגיד אם זה אמיתי או לא , התוכן לדעתי חזק ממליץ לכולם לקרוא בקול.
זה עוד ברמה של קרבי מול גובניק , עכשיו תשליכו את זה על מי שבוחר להתגייס ומי שיוצא מזה בדרך לא דרך.

לאלמונית

איך אפשר לתאר חוויות? מילים זה דבר נדוש.

איך אפשר להסביר דברים שאתה רואה ומרגיש, למישהו אחר?

איך אפשר להסביר לך,לתאר מצב, להסביר את האי-צדק שאני חש?

למה ג'ובניק חי טוב?! מוקף חיילות, יש לו את כל האפשרויות והזמן לעשות?! חבל שהשנים הטובות חולפות מהר.

למה כשאני מגיע הבייתה בשבת ומנסה להתחיל איתך את אומרת: "אתה מקסים, אתה נחמד, אבל אני לא אשב שבוע, שבועיים, חודש, חודשיים ואחכה לאדון שיבוא מסריח, מלוכלך ועייף, ברוך השם אני יפה והאפשרויות פתוחות בפניי".

ועוד שבת עברה.

למה שהתגייסנו, לחבר'ה במחלקה היו הרבה חברות, מכתבים, חבילות ופתאום נשארנו כולנו לבד?! בגלל שלוש שנים מזדיינות?!

אני יושב פה ב-X, בתוך אוקיינוס של בוץ, שלג מרחף אט אט מטה ואני רועד, אבל הלב... הלב יותר קר, כי כשאני שוכב פה את מתהפכת במיטה החמה והיבשה בבית המוגן, בין השמיכות (לבד או עם אהוב) ולא חושבת על כלום, לא יודעת בכלל שיש חיילים ששוכבים בבוץ, שרועדים מקור ומתים לעצום את העיניים... לישון... ששומרים עליך אלמונית, כדי שתוכלי לשכב במיטה החמה, רגועה. כשאני בגל"ב או באבוקה, עם נשק, אפוד, קסדה והרבה כעס בלב.

איך להסביר לך?

הרגשה של מתח וחרדה, של פחד ואהבה כשאני בא הביתה ומספר על היתקלות ועל הפחד וההתרגשות- ואתם מנענעים בראש, כאילו מבינים ומספרים על המכונית החדשה. כשאני סופר אבנים שפוגעים לי בג'יפ ושומע איך החשוד תכנן לעלות ליצהר ולתת צרור בכל האחים שהיו איתי ממרץ שנת 2002 ובעיתונות כותבים על חיילים רעים שיורים והורגים. כשאני רץ בין הסמטאות וילד בן 10 מקלל את האימא והאחות, מתאר איך הוא יזיין אותן מ-א' ועד ת'. ואני נגנב. כשאני בקסטינה ורואה נוף שרואים בחו"ל אך אני רוצה לראות את הבית ואני רואה אותו... בחלום ובתמונות, אני רוצה מילה טובה!

כשכואב הגב והעיניים אדומות מחוסר שיינה אני קורא בעיתון איך מסיבות אידיאולוגיות לא מוכנים הבני זונות לשרת בשכם, טול כרם, קלקיליה, ראמללה, ג'נין כי זה נוגד את צו מצפונם. יש פראיירים אחרים שיעשו את העבודה השחורה בשבילם, כל הצפונים וה"ציוניים".

אז מה אנחנו? אנחנו ה"כושים" של מדינת ישראל? הם לא מבינים איפה הם חיים, הם לא מבינים שבלעדינו הם פשוט 2 מטר מתחת לאדמה?! ואני לא מבקש רחמים! אני גם לא מרחם על עצמי, אני זועק לאי-צדק!

אנשים חכמים אמרו פעם "מי שלא עובד בערב שבת לא אוכל בשבת" אין להם מושג איך נרגיש אחרי 3 שנים שבהם ראינו מסגדים, מחבלים, נשקים וסמטאות, אין לכם מושג איך נרגיש אחר כך כשנשכב במיטה עם החברה ונרגיש שיש אנשים שנולדו 5 שנים אחרינו והם אלו ששומרים עלינו.

בגלל מציאות מזדיינת שנראית אבודה, אני חייבת לשמור על אימא אהובה, על אבא, על אחים, על אחיות קטנות,חברים וחברות

כן אני גאה!!! אני לוחם!!!

לפני חודש וחצי הגעתי הבייתה ואחותי כתבה לי מכתב ונתנה לי אותו עם שוקולד, על המכתב היה כתוב פשוט.. "תודה רבה!!"

היא בסך הכל בת 8 והיא מבינה יותר מכל הפוליטיקאים בארץ המקודשת הזו.

ממש התרגשתי, אם לא הייתי משחק אותה קשוח הייתי גם מזיל דמעה. כי בשבילה אני כאן נמצא!!!

אנחנו רוצים וצריכים מילה טובה! לא דורשים משכורת, לא רוצים מכונית צמודה וגם לא חופשות בחו"ל, רק מילה טובה!!!

רק מילה טובה שנדע שאומה שלמה עומדת מאחוריינו שנדע שיש בשביל מה, שנרגיש ששווה, שנדע שלא טעינו כשביקשנו קרבי.

שכל דבר קשה יהפוך לקל כי בשבילך הכל נעשה מולדת אהובה!

אולי זה נשמע "קיטשי" וסתם כאילו אנחנו מזיינים ת'שכל, אך גם היום, יש מי שחושבים ומרגישים כך

תנו לנו את הכוח להמשיך קדימה... לנצח...

על החתום,

החייל הפשוט...

H7C Desire : [ROM-AOSP GRH78] Oxygen v2.0-RC6 GingerBread 2.3.1

נערך לאחרונה על ידי Proteous, 31-08-09 בשעה 2:25.
Proteous לא מחובר  
ישן 31-08-09, 2:24   #54 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:

אתה שומע את עצמך?
"אתה חייב את החיים שלך למדינה והצבא וכל אחד חייב לתרום את החיים שלו אם צריך".

אתם כמו צבא של זומבים עיוורים, שנראה שעברו שטיפת מוח רצינית,
אם אתה רוצה לתרום את החיים שלך למען המדינה, בהצלחה, אף אחד לא מחזיק אותך..
אבל לי יש תוכניות קצת יותר חשובות, כמו לנצל את החיים, כי חיים פעם אחת ושום מדינה מזורגגת לא שווה את החיים שלך.
שוב פעם- אתה לא רוצה להקריב את החיים שלך על תעשה את זה יש עוד מלא תפקידים גם בלי נשק

ציטוט:
הכל טוב ויפה, אבל אם הפילהרמונית ניגנה את באך עם מסכות אב"כ איך לעזאזל הם חיצרצו בחצוצרה או חיללו בחליל?
BlacK DraGoN לא מחובר  
ישן 31-08-09, 2:32   #55 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

Proteous מכתב חזק
papa, הרבה מהבעיות שיש לנו בישראל נובעות מהמצב הבטחוני... אתה יודע מה היה אפשר לעשות בארץ אם תקציב הביטחון לא היה נחוץ כי יש מצב של שלום. אנחנו המדינה היחידה בעולם שנלחמת קיומה ברצף מעל ל60 שנה.

בסופו של יום כמו שאמרו את זה יפה מאוד, אתה ישן במיטה שלך בשקט ובשלווה בזמן שמישהו יושב עכשיו במוצב בגבול המדינה ושומר על התחת שלך בחתיכה אחת.

במצב שיש היום לא לעשות צבא זה הפקרות שמראה רק על אי ההבנה שלך את החשיבות שיש לצה"ל
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר  
ישן 31-08-09, 2:35   #56 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של Bounty_Hunter

שלח הודעה דרך MSN אל Bounty_Hunter

ציטוט:
המדינה נתנה לי את הבית שאני גר בו? זה ההורים שלי קנו את הבית אחרי הרבה דם וייזע, אחרי כל הקשיים והמיסים שהממשלה הציבה בפניהם.
העובדה שאני חי? צריך להודות להוריי ולא למדינה, והאמת? לא ממש אכפת לי מהמדינה, מה לעשות, לא אכפת לי ממדינה שמיררה לי את החיים.
אם המדינה תמשיך באותה דרך כמו שהיא, ולא תתעשת, אז אני לא רואה עתיד קיום למדינת ישראל בעוד 50-60 שנה.
ודווקא כן, אני משלם את כל המיסים האלה כדי ששרים יעשו פדיקור ברגליים, שמעת על הירשזון, אולמרט, בניזרי? גנבו ממשלם המיסים מיליארדים.
אני משלם מיסים כדי שיהיה לי אינטרנט? מעניין מאוד, כי אני משלם על האינטרנט 200 שקל לחודש בין כה וכה, שלא נזכיר שהמחיר הזה ל5MB הוא עצום, ובמדינות אחרות הייתי יכול להשיג קו אינטרנט משולש ומרובע ממה שיש לי פה באותו המחיר.
ישראל היא וואנבי מדינה מפותחת, ממוקמת קצת לפני אפגניסטן במתמטיקה, ממש מפותחת!
החינוך בישראל הוא זוועתי, אחד הגרועים בעולם, ואנחנו רואים תוצאות, באיזה מיקום אנחנו בעולם(בין האחרונים עם מדינות אפריקה ה'מפותחות והנאורות').
מציע לך גם לעיין פה,
במדד, שערך המכון לכלכלה ולשלום באוסטרליה, מדורגות רק 3 מדינות אחרי ישראל: עירק, אפגניסטן וסומליה.את שלושת המקומות הראשונים תופסות ניו זילנד, דנמרק ונורבגיה

בהצלחה עם המדינה שלך
אתה שוב מסתכל בקטן
הבית שלך, ההורים קנו אותו זה יפה, אם ההורים שלך היו בונים אותו והיו מביאים קרשים ודופקים בורג בורג ולא היה להם שום כביש/מדרכה/פנס אור ברחוב או כל דבר אחר הייתה יכול להגיד שהמדינה לא נתנה לך כלום, אבל כשהמדינה מעבירה לך חשמל, ומעבירה לך קו אינטרנט ומעבירה לך את המוביל הארצי עד לברז בבית וכו' וכו' אתה ממש לא יכול להגיד שהמדינה לא נתנה לך כלום!
העובדה שאתה חיי בהחלט צריך להודות למדינה, כי שוב אם לא היה צה"ל לך תדע אם בכלל הייתה נולד, אם לא היו אלפי אנשים שנלחמו והקריבו את עצמם בשביל שאחד כמוך יוכל להגיד שלא נתנו לו כלום, אתה הייתה אכשיו כנראה עמוק באדמה
המדינה מיררה לך את החיים? מדינה זה סה"כ מסגרת של אוכלוסיה שעובדת על פי סדר כל שהוא, איך מסגרת יכולה למרר לך את החיים, המדינה לא מרוויחה כסף, המדינה זה לא בן אדם, הכסף שלך חוזר עליך בעקיפין, ואני אתן דוגמא, נכון שכשאתה יוצא מהבית יש מדרכה, ויש כביש, ויש רשת חשמל? נראה לך שהם נפלו מהשמיים? יש לך מושג כמה עולה למדינה לספק לך רשת חשמל? וכמה עולה למדינה לעשות כביש וכמה עולה למדינה לעשות מדרכה? ומאיפה נראה לך שהם יביאו את הכסף אם לא מהכיס של התושבים?

200 שקל בחודש? ולאיפה נראה לך שהם הולכים? תעמין לי שאתה לא משלם 200 שקל בחודש סתם ככה, מה לעשות שזה הכסף שהמדינה זקוקה לו בכדי לספק לך אינטרנט, אתה לא יכול להוריד מהכסף שאתה נותן כי אז המדינה תישאר בהפסדים, המדינה לא עושה אליך קומבינה כי שוב, המדינה זה לא בן אדם, הכסף הולך לאן שהוא אם זה לעובדים שמקבלים משכורת או עם זה לכסות את ההוצאות של המדינה!

אם אנשים כמוך באמת המדינה תיפול עוד 50-60 שנה
מה לעשות שמדינה טובה לא מתקיימת מעצמה,, אם אתה רוצה מדינה טובה אתה צריך לתת מעצמך משהו

אם יהיו אנשים כמו הקיבוצניקים והעולים הראשונים למדינה שיתרמו מעצמם והצליחו לתת למערכת החינוך מאפס למקום 39 בעולם ,ומחלקה גאוגרפית למדינה מתפתחת וכל זה תוך 60 שנה!

אתה לוקח הכל בטור ברירת מחדל אבל זה ממש לא! לא מגיעלך הכל כשאתה לא עושה כלום, זה לא עובד ככה

ושלא יראה לך כאילו הדשא של השכן ירוק יותר, הכל חרא!

נערך לאחרונה על ידי Bounty_Hunter, 31-08-09 בשעה 3:26. סיבה: צונזר
Bounty_Hunter לא מחובר  
ישן 31-08-09, 2:40   #57 (קישור ישיר)
IO Member

לצערי, אני לא חושב שיש לך זכות לקרוא לי שמוק או להטיף לי כאשר ההודעה שלך מנוסחת עם יותר מ20 שגיאות כתיב.

שיהיה לילה טוב.
RADEON ATI HD4870
THERMALTAKE TP600W
CM690

Papa לא מחובר  
ישן 31-08-09, 2:43   #58 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

טוב אני חושב שצריך לעשות סקר מי בעד כיתת יורים למישטמתים ועריקים ... אני מין הסתם נגד

וקצת חרגתם מהנושא

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר  
ישן 31-08-09, 2:48   #59 (קישור ישיר)
IO Member

הקיצר
אתה רוצה כסף?
תעבוד
אתה רוצה להיתקבל לעבודה טובה?
תלמד
אתה רוצה שהילד שלך אתה והמשפחה שלך יגדלו בעולם הכי טוב שאפשר?
תתרום שלוש שנים מהחיים שלך וסתם להזכיר לך שהמדינה נתנה לך אותם
אותו דבר כמו הדברים הראשונים אתה רוצה לקבל משהוא אתה צריך להתאמץ כמה שיותר בשביל זה
כי פיתאום לא יהיה שלום ולא יהיו אנטישמים אין מה לעשות

Papa
מה הקשר שגיאות כתיב??

ציטוט:
BlacK DraGoN לא מחובר  
ישן 31-08-09, 2:49   #60 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של alont

שלח הודעה דרך MSN אל alont

כעיקרון אם זה בגלל סיבות בריאותיות, אין לי בעייה.

אם חבר שלי משתמט בגלל שסתם לא בא לו, אז זה יקטין את הערכתי כלפיו.

Papa - תגיד מה שאתה רוצה על המדינה הזאת (ואני מסכים איתך, יש הרבה מה להגיד), אתה חי פה. נ-ק-ו-ד-ה.
זה לא משנה אם אתה רוצה לחיות פה או לא, זה המצב, וחלק מחובתך כאזרח במדינת ישראל הוא לשרת בצבא.
לא רוצה ללכת לקרבי? ממש אין בעייה. אפשר גם להיות ג'ובניק.

:B3 ON AIR

alont לא מחובר  
נושא נעול

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא