IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

מה נסגר עם מה שקורה בארץ?

אתה מדבר על דוסים ... לי יש נטולי קרתא בעיר שמידיי פעם מפגינים בשכונות שלהם לבושים בשקים חומים ושאר קיצוניים ...
נושא נעול

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 01-09-09, 14:18   #16 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

אתה מדבר על דוסים ... לי יש נטולי קרתא בעיר שמידיי פעם מפגינים בשכונות שלהם לבושים בשקים חומים ושאר קיצוניים אחרים שהיו איתם כבר כמה תקריות אלימות בין אנשים תמימים שפשוט עברו בשכונה הלא נכונה הזמן הלא נכון אבל פיזית הם דיי רחוקים מי איתנו ... מידיי פעם סוכן מישטרת הצניעות עובר באיזור שלנו מחפש אחרי "זוגות"

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר  
ישן 01-09-09, 15:23   #17 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של heretheparty

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bounty_Hunter צפה בהודעה
חינוך דתי לא טוב בהרבה מחינוך רגיל, ולפעמים אפילו גרוע יותר!
היה לי חבר שלמד בתיכון דתי, חצי מהתיכון מעשנים, שותים ומזיינים(משתי הבחינות למרות ששניהן אסורות על פי התורה)
שלא נדבר על כל הדוסים האלה ששומעים עליהם בחדשות, עם החינוך (כעלק) שלהם והמנהגים הברבריים שלהם, כולנו זוכרים את פרשת "שרמוטה" שאישה ערביה סבלה מדוסית
אתם אומרים שאנשים שקיבלו חינוך דתי טובים יותר? בוא נראה אותכם נכנסים לאזור הדוסים בשכונה ירושלמית ותשאלו מה השעה, כולם יקפצו עליכם ויתחילו באלימות מילולית ופיזית, מי שראה את אחד הפרקים ב "פעם בחיים" גם שם הציגו את זה
תפסיק עם ה"היה לי חבר"
לא ראית? אל תגיד סתם
אז יש לי דוד שלמד בישיבה והוא בן 19 היום והוא סיפר לי מה הולך שם , שדווקא טוב וזה
וגם כי הוא התרחק מהדת הוא התחיל לשתות,להוציא זרע לבטלה והרבה..
ישן 01-09-09, 15:34   #18 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של Bounty_Hunter

שלח הודעה דרך MSN אל Bounty_Hunter

ציטוט:
פורסם במקור על ידי heretheparty צפה בהודעה
תפסיק עם ה"היה לי חבר"
לא ראית? אל תגיד סתם
אז יש לי דוד שלמד בישיבה והוא בן 19 היום והוא סיפר לי מה הולך שם , שדווקא טוב וזה
אחי, לא יודע איך זה אצלך, אבל חברים שלי לא משקרים בדברים כאלה
הוא לא דתי, אבל הלך ללמוד בישיבה כי הוא חשב ששם זה יותר טוב מבחינה לימודית וחברתית
הוא למד שם שנה, סיפר איזה חרא שם ועזב לטכני

זה שאנשים לומדים ערכים דתיים, לא אומר שהם גם מישמים אותם, ואפשר לראות את זה יפה מאוד, זה כמו שמישה לומד אנגלית(כולם) לאו דווקא יודע אנגלית

מניסיוני האישי והקצר, דתיים בד"כ אפילו יותר עלימים ופחות חברתיים מחילוניים
תמיד יש יוצאי דופן משני הצדדים
Bounty_Hunter לא מחובר  
ישן 01-09-09, 15:57   #19 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של מא*ר לו*

עונש מוות... אני עד עכשיו לא יודע אם אני בעד או נגד... פשוט לא רואה גורם יותר מרתיע מזה.... אנסים ופדופילים צריך לסרס נקודה !! ואז לכלא כמובן למרות שהם מקבלים עונש בכלא חוץ מהשהות אני מתכוון XD..
מא*ר לו* לא מחובר  
ישן 01-09-09, 15:58   #20 (קישור ישיר)
IO Networking

ציטוט:
פורסם במקור על ידי heretheparty צפה בהודעה
תפסיק עם ה"היה לי חבר"
לא ראית? אל תגיד סתם
זה שהוא מאשים את הדת (או חוסר הדת) בבעיות שלו זה כבר בעיה אחרת לגמרי
ישן 01-09-09, 17:27   #21 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של ZipoX

שלח הודעה דרך MSN אל ZipoX

אני מסכים עם הרוב פה על הדתיים, כבר ראינו את החינוך של ה"רב" הגדול והמפורסם שעלק דיבר עם מלאך, וניסה לחנך ילדים. סיכסך בין אישה לבעלה ואז התחתן איתה. לפי התורה היה צריך להשים אותו בכיכר העיר ולסכול אותו באבנים למוות. אני נגד דתיים לא סתם כי מה שאני שומע או רואה בטלוויזיה. אני דתי בעצמי, הולך לבית הכנסת והכל ונמצא ביניהם, החינוך עליו הם גודלים, התורה, זה לא חינוך, זו בושה. התורה (כל מה שאני אומר כמובן בנימה של דיון ולא לרדת או להעליב אנשים פה בפורום) סדיסטית לחלוטין! בפרשה של שבת שהייתה ישר סוכלים כל אחד באבנים, בלי משפט בלי כלום, אז מה הפלא שהדתיים מתנהגים ככה

ובקשר לעונש מוות, במדינה מתוקנת זה כבר היה קורה. מי שלוקח נשמה של ילדה בת 12,9,6,תינוקות, וגם מבוגרים, מגיע לו מוות במקום, בלי משפט ובלי שום דבר, אין לו זכות להגן על עצמו כמו שלילדה הקטנה לא היתה אפשרות להגן על עצמה. אבא שלי ועוד אנשים רואים בי קיצוני, ואני? אני חושב שאני רואה את הדברים כמו שצריך.
פורסם במקור על ידי raziel1981 צפה בהודעה
העולם הוא בית משוגעים, ואנחנו המחלקה שהכי טוב להיות בה בנסיבות הקיימות
ZipoX לא מחובר  
קישור פירסומי
ישן 01-09-09, 18:56   #22 (קישור ישיר)
I Want a New IO Title

סמל האישי של everdow

ZipoX - מה שאתה אומר זה מאוד סובייקטיבי אתה מתייחס למקרים ספיציפיים שהגיעו לתקשורת ונופחו.

אתה מסתכל על החינוך-דתי, כאילו הם אמורים להיות צדיקי-על... הם בני-אדם כמוך ומותר להם לטעות!
אז הם מעשנים ומזיינים ביג-דיל כאילו הנוער של היום הם צדיקים בסדום,
אל תהיה קטנוני שיעשו מה שבא להם ואתה תעשה מה שבא לך אל תסתכל בצלחת של אחרים.
everdow לא מחובר  
ישן 01-09-09, 19:00   #23 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של VanHalen

עונש מוות זה תמיד בעייתי.
מה יקרה אם הוצאת את הבן אדם להורג ואחרי 5 שנים גילית שזה לא הוא באמת אשם?
או שהתפתחות כלשהיא הביאה למסקנות קצת שונות?

בעיה!

אבל אנשים שהוכח באופן חד משמעי שהם רצחו באופן שיטתי. אני ממש בעד להעלים אותם לצמיתות.
Intel I5 3470| AC Freezer 7 | Asus P8Z77-V LX2 | Corsair XMS3 2x4GB 1600MHZ | Sapphire HD 7850 | Corsair Force 3 120GB| Topower Top 550W | TT Strike MX | LG L207WT | Microsoft Sidewinder X6 | Razer Naga
Sony Xperia Z1 Compact
Xiaomi MI-2 16GB - MIUI V5
מדריכים: תצוגת משאבי מערכת בזמן אמת תוך כדי משחק
VanHalen לא מחובר  
ישן 01-09-09, 19:02   #24 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

בעד הוצאה להרוג של מחבלים שניתפסו עם דם על הידיים ורוצחים

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר  
ישן 01-09-09, 19:29   #25 (קישור ישיר)
IO Folding Team

אני נגד הוצאה להורג, העונש הגרוע ביותר שאדם יכול לקבל זה התעללות לאורך זמן
בגלל זה עדיף להכניס אנשים למעצרי עולם, ככה הם ישבו בכלא ויצתערו על כל יום שהם חיים
לעומת זאת הוצאה להורג זה עונש שמשפיל בהתחלה ועובר מהר ונשכח

מעצר עולם זה עונש הרבה יותר אכזרי
Bounty_Hunter לא מחובר  
ישן 01-09-09, 19:31   #26 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של alont

שלח הודעה דרך MSN אל alont

אבל מעצר עולם גם עולה לנו, משלמי המיסים, הרבה כסף

:B3 ON AIR

alont לא מחובר  
ישן 01-09-09, 19:48   #27 (קישור ישיר)
IO Folding Team

ציטוט:
פורסם במקור על ידי alont צפה בהודעה
אבל מעצר עולם גם עולה לנו, משלמי המיסים, הרבה כסף
אני מוכן לשלם אפילו 100 ש"ח בחודש בשביל שאנשים כאלה יסבלו, ויסבלו הרבה
ובתכלס זה ממש אבל ממש לא קרוב לכה שאתה באמת משלם
Bounty_Hunter לא מחובר  
ישן 01-09-09, 20:01   #28 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של alont

שלח הודעה דרך MSN אל alont

אתה לא חושב שעדיף להשקיע את הכסף הזה במשהו אחר? כמו הגדלת תקציב המשטרה, או פיצוי קורבנות פשע?

:B3 ON AIR

alont לא מחובר  
ישן 01-09-09, 20:08   #29 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של udic3766

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ZipoX צפה בהודעה
אני מסכים עם הרוב פה על הדתיים, כבר ראינו את החינוך של ה"רב" הגדול והמפורסם שעלק דיבר עם מלאך, וניסה לחנך ילדים. סיכסך בין אישה לבעלה ואז התחתן איתה. לפי התורה היה צריך להשים אותו בכיכר העיר ולסכול אותו באבנים למוות. אני נגד דתיים לא סתם כי מה שאני שומע או רואה בטלוויזיה. אני דתי בעצמי, הולך לבית הכנסת והכל ונמצא ביניהם, החינוך עליו הם גודלים, התורה, זה לא חינוך, זו בושה. התורה (כל מה שאני אומר כמובן בנימה של דיון ולא לרדת או להעליב אנשים פה בפורום) סדיסטית לחלוטין! בפרשה של שבת שהייתה ישר סוכלים כל אחד באבנים, בלי משפט בלי כלום, אז מה הפלא שהדתיים מתנהגים ככה

ובקשר לעונש מוות, במדינה מתוקנת זה כבר היה קורה. מי שלוקח נשמה של ילדה בת 12,9,6,תינוקות, וגם מבוגרים, מגיע לו מוות במקום, בלי משפט ובלי שום דבר, אין לו זכות להגן על עצמו כמו שלילדה הקטנה לא היתה אפשרות להגן על עצמה. אבא שלי ועוד אנשים רואים בי קיצוני, ואני? אני חושב שאני רואה את הדברים כמו שצריך.
איזה רב על מה אתה מבלבל את המוח בגלל שאמנון לוי אמר שהוא רב אז הוא רב
וכן החינוך של החרדים שהולכים על פי חוקי התורה בתמימות וביושר אחח איזה חינוך
איזה ילדי חמד כמה אהבת הזולת כמה בין אדם לחבירו כמה חסד (אגב בני ברק היא העיר שנעשה בה גמילות חסדים הכי גדולה בעולם גמח"ים מכול סוג שהוא אפילו גמ"ח למקדחה או מכונת אנהלציה)
איזה ילדים עדינים... ומי שמכיר תלמיד חכם בניברקי ונכנס למשפחתו ראה את החינוך את ההבדל הגדול
בין מי שמחנך רק על פי התורה למי שמחנך גם על פי דברים אחרים
ופה אני עושה את ההבדל שבין דתיים הלאומיים (אלא שהם פרווה) הממלכתי דתי, לבין החרדים המסתגרים מפני החברה הפתוחה שאין לה גבולות.
ושלא תשמיץ את התורה סתם כשהתורה אומרת לסקול אדם זה רק אחרי שבוא עדים והתרו באדם החוטא ואם הוא לא שומע אז העדים הולכים לבין דין ובית הדין חוקר אותם שתי וערב ורק לאחר שנמצאו העדים שהם כשרים ואומרים אמת אז מעמידים את החוטא למשפט והימצא שדינו מוות בסקילה לדוגמא עדים שהתרו באדם שמחלל שבת והוא לא שומע להם אז דינו יהיה מוות בסקילה לאחר המשפט בבית הדין וזה על פי התורה שלנו
אבל כול זה רלוונטי רק כאשר בין דין דן בדיני נפשות אבל בימינו אין דיני נפשות
וכל מי שהיה פעם בבית דין רבני פרטי בבני ברק יודע או שלמד פעם בישיבה יודע שהוים ידנם רק דיני ממונות, בקיצור היום אין לנו סנדרין שיושבים בלשכת הגזית אשר בירושלים לכן אין דיני נפשות.
אני מאוד מצטער אבל בחינוך החרדי אין בחורים ובחורות שיושבות ברחובות זרוקים
ושותים כמו בהמות ומשתכרים וסמים ואלימות וגנבות ורצח ואפילו עוברים על חוקי המדינה עצמה
ומה עוד... שלא תבינו לא נכון גם אצל החרדים יש גועל נפש אבל זה בכול חברה כך
אבל אצלם לא מחנכים לפתיחות כזו גבוה שתביא לתוצאות כאלה שחורבן המדינה (מי היצור הכי מכוער בעולם? הישראלי, החוצפן גונב הברזים וכו', אחח איפה החן היהודי אבד, זה נאורות זה, העיקר טכנולוגיה ופתיחות אה?)
טוענים שהחרדים הם בורים ולא לומדים מתמטיקה וכו' איזה שטויות לומדים אבל לא באותו.. איך נקרא לזה איכות וכמות כמו אצל החינוך החילוני, אבל די בכך הם יודעים מינוס פלוס כפל חילוק אחוזים
מספיק מי צריך יותר מזה, ואני יודע ואתם יודעים שלא צריך יותר מזה
הם מתמקדים בתוצר איכות האדם ואילו בחברה הפתוחה מתמקדים בתוצר ציונים
והנה הממצאים
חינוך אלים ממש מצמרר בחיתי בסרט הזה על היכן הגיעו אחיי החלונים

פשיטת רגל הרצאה שמביאה את כל עיתוני הארץ ומראה עד כמה החברה הזאת פשטה את הרגל

נ.ב
מקווה שאין לי שגיאות כתיב מהמהירות
זיכרון - KINGSTON 4096MB (1024MB X4) DDR2 800MHZ CL5
כרטיס מסך - LEADTEK PCI-EX 2.0 WINFAST GeForce PX 8800GT ZL 512MB GDDR3
ספק כוח - CORSAIR VX 450W
מארז - RAIDMAX SAGITTA II BLACK/BLUE + 23CM SIDE FAN
udic3766 לא מחובר  
ישן 01-09-09, 20:39   #30 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

בקיצור, תמשיכו להשלות את עצמכם.
הדבר שהכי מגעיל אותי בכל הנוגע לחברה הדתית-חרדית היא שמי שסוטה מהדרך אוטומטית כבר לא נחשב לחלק מהחברה, כמו אם שמתכחשת לילדיה.
הרב אליאור חן הוא רב. הוא קיבל את ההסמכה שלו בדיוק כמו שכל רב אחר קיבל, שימש כרב בדיוק כמו כל רב אחר והיו לו תומכים נאמנים, עד שיצא לאור אותו סיפור, ומאז פתאום מתכחשים לזה שהוא אי פעם היה רב.

בני ברק... אחחח, בני ברק.
בנוסף להרבה גמ"ח שיש שם, הנה עוד מה שיש שם-
-אחוז תעסוקה נמוך במיוחד. לא הנמוך בארץ, אבל לא רחוק משם.
-אחוז מקרי ההתעללות בחיות הגבוה ביותר בארץ ביחס למספר האזרחים.
-מספר תלונות גבוה במיוחד בנוגע לעבירות נזק לרכוש, הרוב עקב מקרים שקורים בשבת.
אני יכול להמשיך, אבל אין טעם, אלו רק דוגמאות, ולא על זה הת'רד.
אני לא אומר לא לחינוך דתי, אבל לא במקום השאר, אלא בנוסף. בלי שפה זרה אחת לפחות, מתמטיקה, מקצוע מדעי אחד לפחות, והיסטוריה (לא רק שלנו), אין עתיד. וכמובן, חינוך דתי רק למעוניינים. מכפיה לא יצא שום דבר טוב.

אנשים טובים יש גם פה וגם שם, וזבל יש גם פה וגם שם.

אה, ועל הדרך, רשימת אתרים שנתפסו בעבר בשקרים בוטים כלפי החברה, כלפי הקהילה הדתית-חרדית, ובמסירת מידע שגוי בשביל להשיג מטרה-
www.hidabroot.org
www.shofar.net
www.kikar.net
www.haredim.co.il

כל דבר שמובא מאחד האתרים הנ"ל שווה לקליפת השום. נגד הידברות כמעט הוגשה תביעה על הסתה גם, עד שהם הורידו כמה דברים שהם פרסמו באתר.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר  
נושא נעול

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא