IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

איזה גועל נפש טירונות 02."חווית הטירונות שלי"

טוב אז ככה אם אתם זוכרים כבר פתחתי אשכול שאני מתגייס.. אני לא מוצא את האשכול הזה אבל זה לא ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 05-09-09, 11:22   #1 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Dark Arrow

שלח הודעה דרך ICQ אל Dark Arrow שלח הודעה דרך MSN אל Dark Arrow
ברירת מחדל איזה גועל נפש טירונות 02."חווית הטירונות שלי"

טוב אז ככה אם אתם זוכרים כבר פתחתי אשכול שאני מתגייס..
אני לא מוצא את האשכול הזה אבל זה לא ממש משנה...

בקיצר בחרו אותי בסופו של דבר למתפ"ש וכמובן בצבא כמו שבצבא אין אם מי לדבר...
בקיצר אמרתי אולי אני יזרום אני יראה איך היה לי והכל עכשיו הגעתי לטירונות ומאז הטירונות רוב החברה שיש שם לא ממש שיא האיכותיים כמו שהם כותבים.. בקיצור אני מתכוון להגיש טופס 55 בגלל שלא עברתי שום קורס עדיין (אני צריך לעבור קורס כדי להיות מש"ק)..

אני מקווה שמישהו יקשיב לי שם למה אם חברה כאלה אני לא מתכוון להיות (כל החברה של הטירונות של מתפ"ש נשארים ביחד זה כאלו מה ש"מיוחד" ביחידה הזאת..

בכל מקרה הפנמתי את זה שזאת טירונות 02 וכולם מגרדים את הביצים..
אם חברה כאלו אני לא מוכן להיות (יש גם אנשים טובים אבל מה לעשות שהמספר שלהם מועט מאוד)..
בקיצור זאת "חווית הטירונות שלי" ואני רוצה לעבור לקרבי בגלל כמה מיקרים..
אני לא אומר שבקרבי אין אנשים כאלה אבל אני יודע שבקרבי אחד עוזר לשני ולא אחד דופק את השני..
קיצר מה אני יגיד אני מקווה שהיה לי ולכל מי שבצבא טוב ..

יום שני אני מסיים טירונות ומגיש טופס 55 חפירות ואני יבליט שם בעיקר פוליטיקה (כאלו דעות פוליטיות שלי לגבי העם השני למה מתפ"ש זה לעבוד אם העם השני וזה באמצע שום מקום) .
בהתחלה רצו לשים אותי מ.צ/מ.צ.ח.
נ.ב
אני יודע שטירונות 05 - 07 זה לא קל נפשית ופיזית אבל זה מה שאני רוצה ויש לי את שיא המוטיבציה כדי להיות שם אני הולך לחפור לצבא הרבה ואם צריך גם ליראות קב"ן כדי לעבור למקום אחר ולא מתפ"ש אחראי שראיתי את האנשים שהולכים אותי (שוב חלק מהאנשים לא כולם) אני לא מעוניין בזה...

שבוע טוב לכולם..
ישן 05-09-09, 12:08   #2 (קישור ישיר)
oR.
IO Pro

סמל האישי של oR.

עד כדי כך אנשים רעים? אולי זה פשוט כי אתה לא מכיר אותם מספיק ולא ניסית להתחבר אליהם?
בכל מקרה אם אתה רוצה לעבור לקרבי ויש לך פרופיל מעל 72 לא יעשו לך בעיות ישר יעבירו אותך
ישן 05-09-09, 12:19   #3 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

שכח מי טופס 55 (אלה אם זה קרבי) ... אם זה לא פרופיל נפשי 45 או בעיות ת"ש רציניות לא יוציאו אותך מהיחידה

אבל אם זה מעבר לקרבי אז יש מצב שיעבירו אותך אבל התהליך ייקח כמה חודשיים

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-09-09, 13:25   #4 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Dark Arrow

ציטוט:
פורסם במקור על ידי oR. צפה בהודעה
עד כדי כך אנשים רעים? אולי זה פשוט כי אתה לא מכיר אותם מספיק ולא ניסית להתחבר אליהם?
בכל מקרה אם אתה רוצה לעבור לקרבי ויש לך פרופיל מעל 72 לא יעשו לך בעיות ישר יעבירו אותך
יש לי פרופיל 82..
וזה לא הקטע של אנשים רעים פשוט זה אנשים שגועל נפש להיות אותם באותו אוהל (במקרה שלי נפלתי על אוהל עם הכיתה הכי טובה והם אנשים טובים הבעיה שהם נדירים).. וזה לא רק אני..

בקיצור אם כזה קבוצה של ערסים כבדים ואנשים חסרי שכל אני לא מוכן להיות.. אני בכלל אמור להיות בקרבי מהתחלה.מתפ"ש אני לא יודע איך ולמה הם שלחו לי שלא נימצאתי מתאים ליחידות השדה.. אבל מה שמצחיק בכל העניין הזה שהייתי אצל החופלת והיא בדקה לי את הפרופיל מול העיינים שלי וכששאלתי אותה אם אני מתאים לקרבי היא אמרה "אתה בסדר גמור לקרבי" וזה מה שכ"כ משגע אותי אם בן אדם רוצה להיות כ"כ בקרבי למה לסרב לו ולשים אותו במשהו שהוא לא יעשה את העבודה שלו כמו שצריך ואמרתי להם מהתחלה אני לא אוהב עבודות משרדיות אני משתגע מזה אם זה לא משהו שאני אוהב (הכוונה למחשבים)..

קיצר צבא זה דראק.
ישן 05-09-09, 13:47   #5 (קישור ישיר)
oR.
IO Pro

סמל האישי של oR.

אחי
אם אתה פרופיל 82, כשתסיים את הטירונות אל תתפנה עם הטופס סיפוח ותבקש לראות קצין מיון.
אתה נכנס לקצין מיון ואומר לו שאתה רוצה קרבי, הוא לא התווכח איתך בכלל וישר יכניס אותך
ישן 05-09-09, 14:18   #6 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Dark Arrow

ציטוט:
פורסם במקור על ידי oR. צפה בהודעה
אחי
אם אתה פרופיל 82, כשתסיים את הטירונות אל תתפנה עם הטופס סיפוח ותבקש לראות קצין מיון.
אתה נכנס לקצין מיון ואומר לו שאתה רוצה קרבי, הוא לא התווכח איתך בכלל וישר יכניס אותך
כה אבל יש העדפות בקרבי למשל אני לא רוצה להיות תותחנים או שריון.. אני מחפש יותר את חיל ההנדסה / חטיבת כפיר ודברים כאלה..
קישור פירסומי
ישן 05-09-09, 14:39   #7 (קישור ישיר)
IO Member

אחי,אני גמרתי השבוע טירונות 02
אני ממש מזדהה איתך,אבל אין מה לעשות,ב02 האנשים ממש אנשים גרועים,למשל אצלי היו אנשים שסתם היינו הולכים בטור היו מתחילים לזרוק אבנים,או שפעם אחת ישנתי אז מישהו ממש טיפש שפך עליי טלק(החומר הזה שמנקה את הנעליים) על הפרצוף והייתי צריך לשטוף את זה וכו'
אין מה לעשות,תעביר את השבוע הזה,ואח"כ כשתגיע ליחידה הקבועה שלך כבר לא תצטרך לסבול את אותם אנשים,תוכל להתרחק מהם ולהכיר אנשים חדשים,נורמאליים
חן מונטג לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-09-09, 14:46   #8 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

אין מה לעשות, בטירונות ובצבא בכלל אתה נתקל באנשים מכל גוון, רקע או במילים אחרות, אתה נתקל בכל חתך אוכלוסיה בארץ.
עד הצבא רוב האנשים חיו "בבועה" של בית-ספר, חברים ומשפחה,
הצבא מפגיש אותך (אולי) פעם ראשונה עם אנשים בעלי רקע שונה משלך, וזה הפלוס הגדול ביותר של הצבא, הוא מחשל אותך לחיים האזרחים אחריו - ככה זה בדיוק זה נראה.
כל החוכמה היא להסתגל למצב החדש שבו אתה נמצא ולהשתלב בו, לקח חשוב מאוד לחיים.

נקח את הגיוס שלי, למרות שהגיוס שלי בזמנו נחשב היה כאיכותי - גיוס לתפקידים מאוד איכותיים בחיל המודיעין, קשר וחיל האוויר, לפחות חצי מהאנשים אם לא יותר, אם נגיד את זה במילים עדינות, לא היו "מיטב המוחות" בארץ, למרות זאת פשוט זרמתי עם זה, השתלבתי והתחברתי עם כולם, למרות שזה כבר תלוי מאוד באופי של הבן אדם...

נערך לאחרונה על ידי DR-EVIL, 05-09-09 בשעה 14:57.
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-09-09, 15:08   #9 (קישור ישיר)
IO Member

תשמע ליאור,אתה מאוד צודק,אבל מצד שני אנשים שהם לא בעלי אופי חזק לא ממש מתאימים לצבא,כי למשל מישהו ישדל אותם לעשן אז הם בקלות יעשנו,אבל לי כל הזמן בטירונות אמרו תנסה תעשן קח שאחטה ולא נתתי לעצמי להישבר וכן לקחת את השאחטה הזו ואח"כ להתמכר לזה כל החיים שלי
חן מונטג לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא