IOPanel

חזור   IOPanel > אוברקלוקינג וקירור > קירור מים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

קירור מים מערכות קירור מים , רדיאטורים , משאבות , בלוקים למעבד ולכרטיסי מסך , גלריית מערכות קירור מים , תוצאות וביצועים של מערכות וחנויות מהעולם לפתרונות קירור

אוברקלוקינג וקירור : קירור מים

צריך עזרה בבחירת מערכת קירור מים.

^^ אוקי כמו שהבנתי זאת מערכת עם שני לופים נכון? וזאת נחשבת מערכת איכותית? כי כמו ש- sahargt אמר המערכת ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-09-09, 18:03   #16 (קישור ישיר)
IO Pro

שלח הודעה דרך MSN אל AnarchyE

^^
אוקי כמו שהבנתי זאת מערכת עם שני לופים נכון?
וזאת נחשבת מערכת איכותית?
כי כמו ש-sahargt אמר המערכת שלו עלתה 900 דולר,אז מה ההבדל בניהם,והאם זה הבדל שמצדיק הוספת מחיר כ"כ גדולה?

רשמת שחסרים עוד כמה דברים קטנים,הכוונה לצינורות ולמיכל או שיש עוד דברים? וכמה תוספת המחיר שלהם?

ועוד שאלה שלא כ"כ קשורה,ראיתי שהרבה שמים כמו ספירלה כזאת על הצינורות,בשביל מה? זה ליופי או שיש לזה תפקיד נוסף?
AnarchyE לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-09, 18:10   #17 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

זאת מערכת של 2 לופים טובה יחסית, אם הייתי יודע איזה מארז יהיה לך אז הייתי ממליץ אולי על רדיאטורים אחרים, משולשים או מרובעים אפילו.

אין לי את המפרט המלא של sahargt אבל אם אני יודע נכון אז הוא מדבר על המחיר שכולל את המשלוח וכו'... אם הוא יפרט את הנושא זה היה עדיף

דברים קטנים? צנרת, מאווררים, אטמים... בגדול הכל תלוי בהשקעה ובמפרט הסופי של הקירור זה יכול לעלות 30$ ויכול יותר... הכל תלוי בבחירה שלך

בקשר לספירלה, בגדול זה נועד למנוע כיפוף של הצנרת (אבל צנרת איכותית בכל מקרה לא תתעקם) אבל משמש היום בעיקר ליופי
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-09, 18:53   #18 (קישור ישיר)
IO Pro

המארז שיש לי כמו שאמרתי הוא ה-P190,קניתי אותו לפני חודשיים רק בגלל שהיה דיל טוב,ועד היום הוא ריק ללא שימוש.

אוקי אז העלתי קצת את התקציב עד 700 דולר גג..
זה יעזור להביא חלקים ברמה גבוה יותר?

ועוד שאלה קטנה,כמה מכס יעלה לי כל הסיפור הזה?
ישן 08-09-09, 18:59   #19 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

מכס אין יש אבל מע"מ = 16.5% => תקציב שימושי למערכת 585$~ שזה +- מה שאני הרכבתי לך
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
ישן 08-09-09, 19:11   #20 (קישור ישיר)
IO Pro

אוקי זה מכביד על העניין אבל שיהייה :\
ד"א משלוח בתוך ארה"ב עולה כסף?
כי אחותי נמצאת כרגע בניו יורק והיא טסה משם עוד שבועיים שלוש,היא תקבל את החבילה בדואר עד אז? או שהיא יכולה ללכת לחנות ישירות ולקנות? (אם החנות עצמה נמצאת בניו יורק).

ויעקוב אני עדיין מעדיף מערכת קצת יותר איכותית..אתה יכול לבנות לי מערכת אחד כזאת בתקציב של מקסימום 700 דולר? (לא כולל מע"מ הכוונה). או שהמערכת שבנית לי ב585 דולר מספיקה וזה סתם מיותר לקנות ביותר?

ועוד שאלה אחרונה,בקשר לבלוק לכרטיס מסך,הבלוק הזה ששמת יתאים לכרטיסים החדשים של ATI שיצאו? (הכוונה ל-HD5XXX)
ישן 08-09-09, 19:35   #21 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

משלוח בכל מקום עולה כסף, במקרה של ארה"ב יש לך יותר אפשרויות משלוח במחירים משתנים יש משלוחי אקספרס.

לגבי האם שווה להשקיע יותר? זה כבר בחירה שלך, אבל אני אכוון קצת את העסק בשביל איכות גבוהה יותר

לגבי תאימות לדור החדש, שכח מזה במיוחד בבלוקים שהם FULL COVER, יוצאים חדשים כל פעם בשביל להתאים לכרטיסי מסך.

הנה סט למעבד בלבד, אין טעם להשקיע בלופ נפרד עכשיו אם אתה לא יכול לקנות בלוק לכרטיס מסך.

קישור פירסומי
ישן 08-09-09, 20:29   #22 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של ManKi

תחליף מאווררים ל S-FLEX \ YL, זה אחד המאווררים הגרועים לראד'.

ManKi לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-09, 20:39   #23 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי iakovl צפה בהודעה
משלוח בכל מקום עולה כסף, במקרה של ארה"ב יש לך יותר אפשרויות משלוח במחירים משתנים יש משלוחי אקספרס.

לגבי האם שווה להשקיע יותר? זה כבר בחירה שלך, אבל אני אכוון קצת את העסק בשביל איכות גבוהה יותר

לגבי תאימות לדור החדש, שכח מזה במיוחד בבלוקים שהם FULL COVER, יוצאים חדשים כל פעם בשביל להתאים לכרטיסי מסך.

הנה סט למעבד בלבד, אין טעם להשקיע בלופ נפרד עכשיו אם אתה לא יכול לקנות בלוק לכרטיס מסך.
אז מה עושים? בארץ יהיו בלוקים כאלה?
וכמה יעלה לי להביא רק את הבלוק של הכרטיס מסך (ברגע שהוא יצא) + משלוח לארץ+מע"מ והכל? (אני יודע שלא תוכל להביא לי סכום מדוייק,אבל בערך..)

ושאלה שלא כ"כ קשורה,באיזה נוזל ממלאים את הצינורות והכל? זה נוזל מיוחד? כי ראיתי שיש בכל מיני צבעים. או שזה מיים רגילים?
ישן 08-09-09, 20:57   #24 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

בארץ לא יהיו, המחיר לבלוק לבד יכול להגיע לאזור ה160 דולר, הכל תלוי במחיר הבלוק. הנוזל הוא מיים מזוקקים שאליו מוסיפים חומרים כמו צבע. יש גם נוזליים יעודיים אבל המחיר לא שווה את זה
ישן 08-09-09, 21:27   #25 (קישור ישיר)
IO Pro

^^
אז מה אתה אומר לא עדיף שבנתיים אני יקנה את כל המערכת ל-2 לופים,חוץ מהבלוק?
כי לפי מה שאמרו פה הקירור מיים מוריד את החום של הכרטיס מסך באופן משמעותי לעומת הקירור אוויר,וזה דבר שמאוד חשוב לי..

ובקשר למערכת האחרונה שהבאת רק למעבד,היא ברמה יותר גבוהה מהמערכת שהבאת לי בדף הראשון שהייתה מיועדת לשני לופים?

כי המחיר יצא די זול,וראיתי לפני כמה זמן נושא פה של מישהו שקנה מערכת רק למעבד ב500 דולר..
ישן 08-09-09, 22:42   #26 (קישור ישיר)
IO Member

תקנה את הציוד לשתי לופים כיי יש לך אחות שמביא את החלקים לארץ ומתי שיצא הכרטיס שאתה רוצה תזמין את הבלוק
ואז זה יחסוך לך את הצורך להזמין עוד לופ וגם המשלוח היה יותר זול
בקשר למע"מ בהזמנה הראשונה יצא לי 550 דולר +משלוח מיוחד +330 ש"ח מע"מ
בהזמנה השניה יצא 450 כולל משלוח לניו יורק ודוד שבא לארץ
בקשר למכס אני לא בטוח כיי שלחתי אם דוד שלי את המשאבה ולפני שבוע
קבלתי מכתב מהדואר שאני צריך לשלם מכס בסוף לא שלמתי

החלקים של הקירור שלי
2 רדאטורים
ThermoChill PA120.3 3x120mm
http://www.sidewindercomputers.com/thpa3xra.html

Swiftech MCR220-QP Quiet Power 2X120mm
http://www.sidewindercomputers.com/swmcqupo2x.html

בלוק למעבד D-TEK FuZion v2 Extreme +קיט לשינו התושבת
http://www.sidewindercomputers.com/dfuv2expecpu.html
בלוק לכרטיס מסך EK NVIDIA GeForce 295 GTX
http://www.frozencpu.com/products/85...tl=g30c311s860

שתי מכלים Swiftech MCRES Micro
http://www.sidewindercomputers.com/swmcmire2re.html

שתי משאבות Swiftech MCP655
http://www.sidewindercomputers.com/swmc12vdcpu.html

צנרת טיגון
http://www.sidewindercomputers.com/ty1id3odlatu.html
ספק כוח OCZ700GXSSLI 700W
מארז COSMOS S-1100BLACK
כרטיס מסך 295 gtx
מסך DELL2408-A01-
זיכרון OCZ OCZ3P1600LV3GK 3X1GB 1600MHz
sahargt לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-09, 23:15   #27 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

אפשר להתחיל לקחת חלקי פריומיום כמו חיבורים של Bitspower אבל זה סתם מנפח את המחיר
בקיצור, ההמלצה האחרונה שלי לסט מSIDEWINDER, אם המחיר גבוהה אתה יכול לחסוך סכום נחמד עם תעבור לרדאיטורים של חברות אחרות

ישן 09-09-09, 17:04   #28 (קישור ישיר)
IO Pro

^^
אוקי זאת נראת מערכת ממש איכותית,תודה יעקוב

אבל יש לי עוד כמה שאלות:
תוכל לרשום לי ליד כל דבר מהו? פשוט יש כמה דברים שאני לא מכיר.. (מהחצי התחתון שמתחת לרדיאטורים)

ובקשר לרדיאטורים,החברה שהבאת נחשב טובה ואיכותית? כי המחיר די גבוהה אבל אם הרדיאטורים האלה איכותיים אז אני ישאר איתם.

ועוד כמה שאלות לגבי הרדיאטורים:
דבר ראשון אני יוכל להתקין את הרדיאטורים על הגג של המארז ועל האחורה שלו? (הכוונה כמו בתמונה ש-DEUS הביא שאחד הרדיאטורים ממוקם על גג המארז ואחד בחלק האחורי של המארז) זאת אומרת לא צריך לבצע איזה שהוא מוד מסובך או משהו?
ודבר שני,ראיתי שיש בחנות כל מיני פילטרים,לא צריך להוסיף?
כי אני די מודאג מהעניין שהרדיאטורים יהיו מחוץ למארז והמאוררים והכל יהיו מאובקים וזה בעייתי.. (ד"א הפילטרים על המאוררים נכון? כי המאוררים מכניסים אוויר לרדיאטור לא מוציאים נכון?)

בקשר למים שממלאים את המיכל,הבנתי שהדבר הקטן הזה מעל המאווררים זה המים שבעצם יהיו בצינורות (תקן אותי אם אני טועה),אבל הם בצבע שקוף..אין מים שמגיעים ישר בצבע?

ובקשר לצינורות,למה צריך 20 צינורות..(או שזה לא 20 וזה מס' סנטימטרים או משהו?)

בקשר למיכלים,מה ההבדל בין המיכלים הקטנים לבין המכילים הארוכים והגדולים יותר?

ובקשר לעיצוב,איך אני מעצב את המערכת שתראה כמו בתמונה ש-DEUS הביא? זה קשור לצינורות\לספירלות שעליהם או שאם אני ישים אולטרות זה פשוט יראה ככה?
ובקשר לספירלות לא ראיתי שהוספת וגם חיפשתי בחנות ולא מצאתי..

נערך לאחרונה על ידי AnarchyE, 09-09-09 בשעה 17:15.
ישן 09-09-09, 19:06   #29 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

הרשימה מלמעלה למטה:
  1. בלוק קירור מיים
  2. משאבה
  3. מיכל מיים
  4. רדיאטור 120*3
  5. רדיאטור 120*2
  6. מתאם לרדיאטור - בעזרת זה תוכל לחבר את הרדיאטור 3*120 מאחורי המארז, אפשר לאלתר האמת משהו אבל זה יותר נוח
  7. צנרת טייגון - נחשבת להכי איכותית, האמת יש תתי סוגים בנושא אבל אני לא הכי מבין בצנרת
  8. חיבורים לצנרת 1/2 - הבלוקים וכו' באים ללא החיבורים, קונים בנפרד
  9. חבקים לצנרת - זה מה שתופס את הצינור כמו שצריך ומונע דליפות
  10. תוסף למיים - בגדול מונע גדילה של כל מיני שטויות במיים עצמם
  11. מאווררים
ציטוט:
פורסם במקור על ידי AnarchyE צפה בהודעה
ובקשר לרדיאטורים,החברה שהבאת נחשב טובה ואיכותית? כי המחיר די גבוהה אבל אם הרדיאטורים האלה איכותיים אז אני ישאר איתם.
החברה הכי איכותית לפי מה שאני יודע היום ולכן גם המחירים, אפשר לרדת לרדיאטורים אחרים, זה ישפיע בכמה מעלות בודדות.

דבר ראשון אני יוכל להתקין את הרדיאטורים על הגג של המארז ועל האחורה שלו?
זאת אומרת לא צריך לבצע איזה שהוא מוד מסובך או משהו?
זה הרעיון... אבל תצטרך להכין עוד 2 חורים לצנרת לפחות

ודבר שני,ראיתי שיש בחנות כל מיני פילטרים,לא צריך להוסיף?
פילטרים מחסלים את הזרימת אוויר, אין מה לעשות... הדברי הכי טוב זה פעם בX לנקות עם שואב אבק טוב וזהו... אם אתה רוצה את יכול לקנות אבל לדעתי זה מיותר

בקשר למים שממלאים את המיכל,הבנתי שהדבר הקטן הזה מעל המאווררים זה המים שבעצם יהיו בצינורות (תקן אותי אם אני טועה),אבל הם בצבע שקוף..אין מים שמגיעים ישר בצבע?
זה תוסף נגד בקטריות וכו'... יש נוזלי קירור מוכנים אבל המחיר לכמות שתצטרך יהרוג אותך.
אתה יכול לקנות תוספי צבע יעודיים ולהוסיף אותך למיים המזוקקים, שזה מה ש99% מהעולם עושה.

ובקשר לצינורות,למה צריך 20 צינורות..(או שזה לא 20 וזה מס' סנטימטרים או משהו?)
זה האורך של הצינור ב"רגל" (מידת אורך אנגלית) 1 foot = 0.3048 meters

בקשר למיכלים,מה ההבדל בין המיכלים הקטנים לבין המכילים הארוכים והגדולים יותר?
העיצוב, בסה"כ העיצוב וכמובן הכמות נוזל שהם מכינים

ובקשר לעיצוב,איך אני מעצב את המערכת שתראה כמו בתמונה ש-DEUS הביא?
יושב ובונה, זה הכל... בדיוק כמו בתמונה לא יצא אבל כל עוד אתה מודד ועושה הכל כמו שצריך יהיה טוב.

זה קשור לצינורות\לספירלות שעליהם או שאם אני ישים אולטרות זה פשוט יראה ככה?
כמו שאמרתי הספירלות הם נגד כיפופים אבל זה נמנע בכל מקרה עם צנרת טובה, הספירלות בעיקר היום ליופי

ובקשר לספירלות לא ראיתי שהוספת וגם חיפשתי בחנות ולא מצאתי..
כי לדעתי אין צורך, ובחנות הזאת לא מוכרים עד כמה שראיתי
ישן 09-09-09, 19:29   #30 (קישור ישיר)
IO Rigs

סמל האישי של Proteous

הייתי ממליץ לקחת צנרת עבה יותר , ID של 1/2 אינץ ו OD של 3/4 אינץ.

H7C Desire : [ROM-AOSP GRH78] Oxygen v2.0-RC6 GingerBread 2.3.1
Proteous לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא