IOPanel

חזור   IOPanel > סלולר, טאבלטים, טכנולוגיה וגאדג'טים > אייפון, אייפד, iOS, אפל
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

אייפון, אייפד, iOS, אפל מכשירי iPhone, מכשירי iPad, אביזרים, אפליקציות, Jailbreak, Unlock, תמיכה טכנית , מדריכים ועוד ...

סלולר, טאבלטים, טכנולוגיה וגאדג'טים : אייפון, אייפד, iOS, אפל

מה עדיף - אייפון או N97?

N900 עדיף על הכול...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-09-09, 8:25   #16 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של yaron74

שלח הודעה דרך SKype אל yaron74

N900 עדיף על הכול
ישן 24-09-09, 13:53   #17 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

+1 ל N900, ואם לא- N97.
אני מעדיף סימביאן על השטויות של אפל, anyday. מערכת ישנה? הסימביאן 9.4 V5 קיימת שנה בודדת, המערכת של אפל ישנה יותר.
חוץ מזה שאני מעדיף מסכי מגע רסיסטיביים על קפקטיביים כמו של האייפון. זה נכון שמסך קפקטיבי יאפשר פיצ'ים כמו מולטי טאץ' ומגיב ביתר קלות, אבל מצד שני- מוגבלים לאצבעות בלבד.
יש לי נוקיה 5800, אני אוהב לפעמים (במיוחד בגלישה באינטרט) להשתמש בסטיילוס, לא רוצה להיות מוגבל לאצבעות חשופות בלבד.
בעלי אייפון יקרים- מה אתם עושים בחורף שהאצבעות קפואות ורוצים לשים כפפות על הידיים? מורידים אותן בשביל לחייג?

חוץ מזה שעולה לי על העצבים שצריך לפרק למכשיר את הצורה בשביל להחליף סים, עולה לי על העצבים העובדה שהסוללות של אפל מתות אחרי 18 חודשים בדיוק, ושוב צריך לפרק למכשיר את הצורה בשביל להחליף, ואלוהים יודע למה אפל לא מסוגלים לשים מסך בפורמט סטנדרטי וצריכים לתקוע רזולוציה מוזרה של 480X320.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-09, 14:02   #18 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pika007 צפה בהודעה
+1 ל N900, ואם לא- N97.
אני מעדיף סימביאן על השטויות של אפל, anyday. מערכת ישנה? הסימביאן 9.4 V5 קיימת שנה בודדת, המערכת של אפל ישנה יותר.
חוץ מזה שאני מעדיף מסכי מגע רסיסטיביים על קפקטיביים כמו של האייפון. זה נכון שמסך קפקטיבי יאפשר פיצ'ים כמו מולטי טאץ' ומגיב ביתר קלות, אבל מצד שני- מוגבלים לאצבעות בלבד.
יש לי נוקיה 5800, אני אוהב לפעמים (במיוחד בגלישה באינטרט) להשתמש בסטיילוס, לא רוצה להיות מוגבל לאצבעות חשופות בלבד.
בעלי אייפון יקרים- מה אתם עושים בחורף שהאצבעות קפואות ורוצים לשים כפפות על הידיים? מורידים אותן בשביל לחייג?

חוץ מזה שעולה לי על העצבים שצריך לפרק למכשיר את הצורה בשביל להחליף סים, עולה לי על העצבים העובדה שהסוללות של אפל מתות אחרי 18 חודשים בדיוק, ושוב צריך לפרק למכשיר את הצורה בשביל להחליף, ואלוהים יודע למה אפל לא מסוגלים לשים מסך בפורמט סטנדרטי וצריכים לתקוע רזולוציה מוזרה של 480X320.
+542603246
ישן 24-09-09, 15:22   #19 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Quntix

שלח הודעה דרך MSN אל Quntix

ציטוט:
+1 ל N900, ואם לא- N97.

אפרופו מערכות הפעלה, אתה שחכת פרט קטן וחשוב ..
אפל מעדכנת את המערכות הפעלה שלה באופן קבוע .. ובתדירות גבוהה.
לא משהו שאפשר להגיד על מערכות סימביאן למינהם.
העדפה שלך למסכי "לחיצה" (שם מתאים יותר) זאת בחירה שלך.
מבחינת נוחות, שימוש, ומהירות זה פשוט דרעק.
ולגבי החורף ? הייתי אומר לך שמה היה קורה והיית מקבל כוויה ב10 אצבעות ?
אבל יש גם לזה תחליף בעידכון האחרון של אפל למערכת ההפעלה שלה.
פקודות קוליות, שפועלות דיי מעולה בכל הנוגע לזיהוי מספרים.
באמת שנראה כאילו אתה מחפש על מה לרדת, אבל לא ממש מכיר את מה שאתה מנסה לרדת עליו.

Quntix לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-09, 17:25   #20 (קישור ישיר)
IO INVESTIGATIONS

סמל האישי של Danny

דעתי האישית:
N900>N97>IPHONE.
יצא לי להתעסק עם אייפון מספר פעמים, לא כל כך אהבתי את הקטע של מסך המגע, מאוד בעייתי לדעתי לכתוב הודעות או סתם להתכתב דרך תוכנת מסרים (פרינג וכאלה).
מה גם שזה מאוד מתיש להזיז את האצבע שעתיים על המסך, אני תמיד אעדיף מקשים או מקלדת נשלפת.
בנוסף לאלה, כמו שהזכירו פה קודם, יש את עניין הסוללה שהיא לא נשלפת באייפון.
עפ"י מה ששמעתי, המסך של N97 בעייתי בהתחלה, אך אפשר להתרגל אליו, המערכת הפעלה מצוינת ויש לו המון נפח זכרון.
אני אישית מחכה ל-N900 כי על הנייר הוא נראה מצוין, ועוד מערכת ההפעלה החדשה שמבוססת על מערכת ה-Tablet של ה-N800 הותיק הולכת להיות מצוינת, וכל זה בחצי מהמחיר של ה-N97.
מאוד ממליץ לך לחכות ל-N900.

Danny לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-09, 17:30   #21 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

מכיר טוב מאוד את הנושא, הבעיה היא שהרבה אנשים מסנוורים ע"י הלבן של אפל.
אפל לא מעדכנת את מערכת ההפעלה, אלא את קושחת המכשירים. זה מתעדכן גם במכשירי של נוקיה, סוני אריקסון, ושאר ירקות, וחלק מהקושחאות מכילות עדכונים דומים למה שהרגע ציינת בעצמך.
מדי פעם יוצאים FIXים לסימביאן גם כן, ופה טמון היתרון הגדול של סימביאן-
מדובר במערכת פתוחה לחלוטין.
היא תומכת בפלאגינים, בקודקים (ללא תלות בתוכנה), בפונטים נוספים, ומה שלא תרצה.
לגבי נוחות/שימוש/מהירות במכשירים עם מסכי מגע רסיסטיביים- זה משתנה ממכשיר למכשיר, ותלוי לחלוטין במכשיר עצמו. האומניה הראשונים היו דרעק בקטע הזה, ה 5800 הוא מכשיר מהיר לכל הדעות ומגיב נפלא, לא יודע לגבי ה N97- עדיין לא השתמשתי בו.
פקודות קוליות קיימות בכל מערכת הפעלה- סמיביאן, MacOs mobile, ווינדוס מובייל, אנדרואיד, ועוד. אפילו בהפצות ניידות של לינוקס.
זה נכון שיש לאייפוד טאצ'/אייפון הרבה אפליקציות צד 3, אבל אותו דבר אפשר להגיד לגבי WM/סימביאן. כל מערכת והתוכנות שמאפיינות אותה.

זה בעניין מערכות ההפעלה, ומה לגבי שאר הדברים?
אני לא אוהב שהמכשיר שלי מגביל אותי, ומה לעשות- האייפון אלוף בזה.
במכשירים עתירי פיצ'רים זוללי אנרגיה כאלו, אני אוהב להחזיק סוללה ספייר.
אני אוהב שיש לי אפשרות להחליף כרטיסי זיכרון, שכל אחד מכיל סט אחר של דברים שאני משתמש בהם.
אני אוהב מסכים ברזולוציה גבוהה, כי בגלישה באינטרנט יש יותר שטח מסך, וצריך לגלול פחות.
בגלל כל הדברים האלו, אני אישית בחרתי ב 5800.
אני לרגע לא אומר שהאייפון זה מכשיר רע- זה פשוט לא נכון, אבל לי, אישית, הוא לא מתאים.
לגבי פותח הת'רד, אם הוא יפרט יותר דרישות, יהיה יותר קל לדעת איזה מכשיר יותר מתאים לו.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

קישור פירסומי
ישן 24-09-09, 17:31   #22 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של The_MG

שלח הודעה דרך MSN אל The_MG

^ זה עניין של הרגל, לי האיפון נוח ברמות, העובדה שיש צליל של הקשה מחפר על העובדה שאין תגובת לחיצה, במיוחד במצב אופקי זה נוח ברמות.
אבל שוב כל אחד יכול להגיד מה שבא לו וזה יהיה נכון בשבילו.
המערכת של אפל מעולה, מבוססת על ה MAC OSX 10 שהיא אחת המערכות הכי יציבות, המולטי טאצ' נחמד מאוד לראות תמונות איתו וכל מני משחקים נחמדים.
אני הייתי נשאר על האיפון (וזה גם מה שאני אעשה).
לגבי N900, באמת נראה פלאפון מדהים אבל חשבתי ככה גם על ה N97...

camera: nikon d7000 , nikon 105mm f/2.8g af-s micro, nikon 35mm af-s f/1.8g, sigma 10-20mm f/3.5

HTC ONE X: rom=AOSP JB 4.1.1, kernal=FAUX 4b08
The_MG לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-09, 17:35   #23 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

זה לא עניין של תגובות בלחיצה- זה עניין של הגבלה. מסכים קפקטיביים כמו של האייפון מגבילים אותך לשימוש באצבעות בלבד. אי אפשר להשתמש בסטיילוס לדוגמה, דבר שבחלק מהאפליקציות אני אישית מעדיף.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

ישן 24-09-09, 17:52   #24 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של omerzzz

שלח הודעה דרך MSN אל omerzzz

אני אישית אוהב להשתמש באצבעות, זה יותר נוח. אבל זה עניין של טעם.
חוץ מזה ה N97 לא חידש כלום לבנתיים
ה N900 אולי כן יחדש, עד אז הבחירה שלי זה ה iPhone אם כל המגבלות שלו והיתרונות שלו שהם עולים על החסרונות.
דעה אישית, אחרי שימוש שנה ב iPhone
omerzzz לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-09, 18:23   #25 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Quntix

ציטוט:
זה לא עניין של תגובות בלחיצה- זה עניין של הגבלה. מסכים קפקטיביים כמו של האייפון מגבילים אותך לשימוש באצבעות בלבד. אי אפשר להשתמש בסטיילוס לדוגמה, דבר שבחלק מהאפליקציות אני אישית מעדיף.
אפשר להשתמש בסטילוס מתכתי שמוליך את המתח מהאצבע שלך למסך.
יש לי אחד
ואני דיברתי על עידכוני קושחה כמו שקראת לזה למערכת ההפעלה.
וזה קורה בתדירות הרבה יותר גבוהה מאשר בסימביאן.
ותאמין לי אני יודע, יש לי N95 וN73 שאני כבר לא משתמש בהם אצלי.
אומנם סימביאן מערכת פתוחה - אז מה ? בתכל'ס זה לא מוסיף כלום.
אם המערכת הפעלה של אפל לא הייתה כזו מוצלחת אף על פי שהוא מוגבלת ע"י אפל,
ההצלחה של האייפון לא הייתה כזו אדירה והוא היה סתם עוד מכשיר עם מסך מגע \ לחיצה ענקי.
ואתה לא באמת יכול להשוות את האפליקציות שיש כיום לאייפון מול האפליקציות שמוצעות לדגמי נוקיה.
לא במצב הנוכחי, ולא נראה לי שגם בעתיד לצערי.
ואני באמת לא מבין איך לא נוח לך עם הרזולוציה \ הגלישה באינטרנט עם האייפון.
הוא אחד המכשירים היותר נוחים לגלישה באינטרנט דרכו (במיוחד במצב אופקי).
האייפון הוא אחד הסיבות העיקריות להאטה ברשת הסלולארית בניו יורק.
אבל הכל עניין של טעם ובחירה בסופו של דבר כמו שאמרת.

ובגלל זה בתגובה הראשונה שלי בעמוד הראשון, הגבתי כמו שהגבתי

ישן 24-09-09, 21:02   #26 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

אתה מדבר על גרסה 3.0, 3.1 וכן הלאה, נכון?
אלו עדכוני קושחה למכשירים שמכילים בתוכם שינויים שנוגעים גם למערכת ההפעלה.
אתה שוכח שלאפל יש רק מכשיר בודד בשוק- אייפון. ולכן העדכון הוא כמעט זהה לכל הדגמים, אבל זה עדיין עדכון קושחה למכשיר...
במידה ויוציאו מכשיר שונה, הם יאלצו להוציא גם עדכון שונה.
אותו דבר לגבי נוקיה וסימביאן, מדובר על עדכונים שעובדים באותה דרך- עדכון למכשיר שלפעמים משנה דברים גם במערכת ההפעלה.

האייפון לא נמכר כי הוא כזה מוצלח- האייפון נמכר ככה כי הוא של אפל, בדיוק כמו שלל האייפודים לפניו.
האייפודים דור 3/4/5/5.5 היו נוראיים מבחינת יחס עלות/תועלת, תכונות, ופיצ'רים. הם גם נטו להתקלקל המון.
אותו דבר לגבי המיני דור 1 והנאנו דור 1. אבל מה? זה אפל, אז הם נמכרו בטירוף. מכירות הן לא אינדיקציה לכלום... (רק שים לב, אני לא טוען שהאייפון לא מכשיר טוב, העליתי את הדוגמאות בשביל לסתור טענה ולא יותר)
בטח שאני יכול להשוות את האפליקציות המוצעות לאפל לאפליקציות המוצעות לשאר המכשירים, בקלות, חוץ מיישומים שדורשים תמיכה ב OpenGL 1.9 שלא נמצא ברוב מכשירי סימביאן (כלומר, אך ורק משחקי תלת מימד "כבדים" יחסית למכשירים האלו)

איך לא נוח לי בגלישה באינטרנט עם האייפון?
הרזולוציה לא ממש גבוהה ככה שלא נכנס הרבה שטח מסך, התמיכה היא רק בפלאש 8, והמסך כ"כ רגיש שאם האצבעות שלך לא בעובי חוד עיפרון, יוצא שאתה לוחץ על אותיות שאתה לא מתכוון אליהן במקלדת.
אני מניח שאפשר להתרגל, אבל זה די מציק.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

ישן 24-09-09, 21:03   #27 (קישור ישיר)
IO Pro

לי אישית יש 5800, פלאפון באמת ממש טוב, והN97 יותר טוב
אני הגעתי למסקנה שלפחות באייפון וב5800, המגע הוא כולה גימיק ולא מועיל יותר מדי
בכל יום הייתי מעדיף N85/N95, לא שה5800 רע, להפך, זה פשוט אחרי עבודה של כמה חודשים איתו
Crucial M4 128GB + 6TB
Cooler Master 690II Advanced, SeaSonic S12II 620W
Asus Xonar Essence ST, MicroLab X16, Sennheiser HD598
Samsung Galaxy Note 3
RoNeN :P לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-09, 21:05   #28 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של omerzzz

שלח הודעה דרך MSN אל omerzzz

אני לא מבין איך אתם מתלוננים על הטאצ' באייפון, הוא כל כך נוח ועולה על המתחרים.
וניסיתי הרבה.
omerzzz לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-09, 21:12   #29 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Quntix

ציטוט:
האייפון לא נמכר כי הוא כזה מוצלח- האייפון נמכר ככה כי הוא של אפל, בדיוק כמו שלל האייפודים לפניו.
האייפודים דור 3/4/5/5.5 היו נוראיים מבחינת יחס עלות/תועלת, תכונות, ופיצ'רים. הם גם נטו להתקלקל המון.
אותו דבר לגבי המיני דור 1 והנאנו דור 1. אבל מה? זה אפל, אז הם נמכרו בטירוף. מכירות הן לא אינדיקציה לכלום... (רק שים לב, אני לא טוען שהאייפון לא מכשיר טוב, העליתי את הדוגמאות בשביל לסתור טענה ולא יותר)
בטח שאני יכול להשוות את האפליקציות המוצעות לאפל לאפליקציות המוצעות לשאר המכשירים, בקלות, חוץ מיישומים שדורשים תמיכה ב OpenGL 1.9 שלא נמצא ברוב מכשירי סימביאן (כלומר, אך ורק משחקי תלת מימד "כבדים" יחסית למכשירים האלו)

איך לא נוח לי בגלישה באינטרנט עם האייפון?
הרזולוציה לא ממש גבוהה ככה שלא נכנס הרבה שטח מסך, התמיכה היא רק בפלאש 8, והמסך כ"כ רגיש שאם האצבעות שלך לא בעובי חוד עיפרון, יוצא שאתה לוחץ על אותיות שאתה לא מתכוון אליהן במקלדת.
אני מניח שאפשר להתרגל, אבל זה די מציק.
הפסקה הראשונה שלך מזלזלת בטירוף במה שהאייפון השיג.
אתה לא ייכול להגיד שעשרות מיליונים הם פאנבויז. המכשיר פשוט מוצלח.
ואם המצב באמת היה כמו שאתה מתאר, המקבוקים והמק פרו'ס למינהם היו הרבה יותר מצליחים.
ולא דיברתי על אייפודים, לא היה לי אחד
אבל בזמנו אם אתה זוכר האייפודים דור ראשון היא הראשונים שהביאו את קאבר פלאו שהיה גימיק דיי רציני .. וגם הגלגלת מגע p:
והגלישה באינטנט באייפון היא לא סטטית
כי אתה יכול לשנות את הטווח לחיצה שלך ע"י הקטנה \ הגדלה של העמוד (שימוש במולטי טאצ' :P).

ישן 24-09-09, 21:37   #30 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

לא חושב שאתה צודק פיקה.
אפל מעדכנת גם את מערכת ההפעלה וגם את קושחת המכשיר,
גרסאות מערכות ההפעלה הן 1.1.4,2.2.1,3.0,3.1... והFirmware נראה משהו כמו
7C144 וכן הלאה.
האייפון 3GS זה באמת מכשיר טוב,יש לו את כל האפליקציות הנהדרות ויש בשפע,
יש לו תוכנת סנכרון נהדרת ונוחה,עדכונים שוטפים,חומרה טובה,
מגע מעולה.
וזה לא נכון להגיד שמסך Capacitive הוא לא טוב כי הוא עובד רק עם אצבעות,
יש גם סטילוסים מיוחדים למסכים כאלו,עולים לא יותר מסטילוס רגיל,
נוחים מאוד.
מולטי טאץ'-רק בונוס,יכול להוסיף עניין לאפליקציות.
הבעיה במכשירים נהדרים כאלה שהם מקבלים כמעט 0 תמיכה בארץ,
גם כשמנסים לקדם אותם (ומנסים),עדיין שימוש האפליקציות לא יהיה טוב כמו בארה"ב.
האייפון בסה"כ פלאפון טוב,נגן מוזיקה לא רע בכלל,מיני קונסולה ואימולטורים למשחקי קונסולות ישנות יותר (כמו GBA).
מגיע גם עם מסך טוב,מצלמה לא רעה בכלל,ספיקרים טובים ומערכת הפעלה מעולה.
מסכים ביותר לזה שהסוללה לא משהו בכלל וכדי להחליף אותה צריך לעבור כמה כאבי ראש,אבל אני עברתי את זה וקניתי לעצמי סוללה סולארית-
מספקת את האייפון ביום חום (כמעט כל יום בב"ש).
אני כן הולך עם האייפון במקרה הזה,לדעתי הוא טוב יותר בהמון פיצ'רים מכל שאר הפלאפונים הנמכרים היום.

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא