IOPanel

חזור   IOPanel > אוברקלוקינג וקירור > קירור מים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

קירור מים מערכות קירור מים , רדיאטורים , משאבות , בלוקים למעבד ולכרטיסי מסך , גלריית מערכות קירור מים , תוצאות וביצועים של מערכות וחנויות מהעולם לפתרונות קירור

אוברקלוקינג וקירור : קירור מים

מערכת קירור מים, פרטים בפנים

היי, טוב אני אגש ישר לענין. הממ אני מתכנן להוסיף עוד כמה מאווררים למארז ולקנות קירור למעבד ולעשות OC כל ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 03-10-09, 0:38   #1 (קישור ישיר)
IO Member

ברירת מחדל מערכת קירור מים, פרטים בפנים

היי,

טוב אני אגש ישר לענין.
הממ אני מתכנן להוסיף עוד כמה מאווררים למארז ולקנות קירור למעבד ולעשות OC
כל העסק הזה יעלה לי משהו בסביבות ה 700-600 (קירור מחו"ל)
עכשיו חשבתי לעצמי אולי אחסוך עוד 700-900 שקל ולקנות מערכת קירור מים איכותית וזהו.
עכשיו רציתי לדעת, מה התקציב שצריך כדי לבנות מערכת קירור מים איכותית ושתקרר לי תמעבד כמו שצריך ?
רק למעבד, I7 920...
ואפשר להכניס מערכת קירור מים טובה למארז CM590 או יהיו כמה בעיות?

תודה מראש.
DeZire לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-10-09, 0:45   #2 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

אפשר לשים מערכת טובה בחלק האחורי של המארז.
ל I7 צריך מערכת יחסית טובה, הבעיה שהמשלוח רק יתפוס בערך 300 שקל, לכן התקציב יכול
להיות קצת מוגבל. תעיף מבט בפורום, יש פה אחלה מפרטים שיתנו לך כנה מידה.
Lian-Li P80 mod | Corsair CMPSU-HX1000 | 2x Dell 2407WFP |

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

LapTop: Lenovo yoga 2 pro - 13.3 QHD, Core i7 4500U, 8GB, SSD 256G

Old/Sold
NEXUS One ; HTC Desire HD ; Galaxy NEXUS ; NEXUS 4

Current LG G2 32GB + NEXUS 7 + IPAD 3

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
cupra לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-10-09, 1:55   #3 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cupra צפה בהודעה
אפשר לשים מערכת טובה בחלק האחורי של המארז.
ל I7 צריך מערכת יחסית טובה, הבעיה שהמשלוח רק יתפוס בערך 300 שקל, לכן התקציב יכול
להיות קצת מוגבל. תעיף מבט בפורום, יש פה אחלה מפרטים שיתנו לך כנה מידה.

הממ אתה יכול להגיד לי כמה תעלה לי מערכת טובה ואיכותית +-? רק המערכת, משלוח עזוב בצד :]

תודה מראש.

עריכה:

תודה קופ', בסוף החלטתי ללכת על אוויר ולחסוך כסף וכל הבלאגן.

נערך לאחרונה על ידי DeZire, 03-10-09 בשעה 19:38.
ישן 04-10-09, 17:20   #4 (קישור ישיר)
IO Member

בסביבות 250 דולר ל350
ספק כוח OCZ700GXSSLI 700W
מארז COSMOS S-1100BLACK
כרטיס מסך 295 gtx
מסך DELL2408-A01-
זיכרון OCZ OCZ3P1600LV3GK 3X1GB 1600MHz
sahargt לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-10-09, 16:13   #5 (קישור ישיר)
IO Rookie

מניסיוני,עדיך לך לקנות חלקים טובים אחרת תמצא את עצמך מחליף חלקים כל הזמן, מחכה להזמנה עוד חודש ועוד חודש וזה לא נגמר.
טיפים שאני יכול לתת:
1. באתרים שאתה קונה יש שני סוגי משלוחים בעיקר הזולים והיקרים, אני כמותך ניסיתי לחסוך בעלות המשלוח ולקחתי את האלו הזולים, מה שמביא אותך למצב שלוקח למשלוח להגיע כשבועיים ולבסוף כשהגיעו לארץ יש את הפולטיקה המעצבנת, שלמעשה משלוחים זולים אין להם עידפות בדואר ישראל (ביררתי את זה). מה שקורה
אחרי שבועיים המשלוח רק שהגיע לארץ.
בגלל שהוא משלוח זול אין עדיפות רק אחרי שבוע הוא נבדק, אחרי זה הם מוציאים מכתב שאתה צריך לבוא ולקחת את זה מהמכס, המכתב הזה לוקח עוד 3-4 ימים להגיע הביתה שהמשלוח תקוע במכס. אתה מגיע ומגלה שיש תור ואומר לעצמך עדיף לי לעשות היה כבר משלוח יקר.
עכשיו לכל החמולוגים פה המשלוחים הכי זולים בערף עולים 70 - 80 דולר, ובקבלה היא אפשר להוריד את מחיר המשלוח, נכון שב 50$ זה עובר אוטמתי אבל דואר ישראל החכם גונב ממנו על זה שהוא מחשיב גם את עלות המשלוח מה שיוצר, שיש לנו משלוח בעלות 80 דולר, ותכולה בעלות 20$, עדיין תצטרף לבוא למכס ולשלם על 100$, אני שעשיתי בהתחלה שני משלוחים כאלה, כל אחד לקח לי כחודש וחצי מינימום לקבלו, עד שישלמתי למשלוחים היקרים יותר, אני מדבר על UPS ו FEDEX.
אתה מקבל מספר לעקוב אחריו, ביום שהוא נוחת בארץ, UPS משחררים אותו, יום למחרת את מקבל את המשלוח, זה יקר אבל לוקח 2-4 ימים במקום חודש וחצי,עשו טובה תשלמו יותר וחסכו לכם עוגמת נפש.

2. הטיפ השני הוא שתקנה חלקים איכותיים שיתנו לך יותר מה שאתה צריך, לדוגמא את תתקמצן ותקנה משאבה זולה - היא תגיע תחבר הכל, אחרי חצי שנה תרצה להוסיף עוד רכיב לדוגמא לקרר את הכרטיס מסך ותראה שהמשאבה חלשה מידי.אתה בסוף תמצא את עצמך מזמין משאבה אחרת חזקה ותשאל למה לא שילמתי עוד עשר דולר למשאבה חזקה ? שנית בצינורות אני מדבר על המחברים(BARBS), אל תעשה את הטעות ותקנה את הרגילים - תקנה אך ורק את Compression
למה ? המחשב חם לא תמיד משנה איפה הוא נמצא, אחרי 5 חודשים שהמחשב עובד, אתה תמצא שהצינורות פלסיק התרחבו בגלל החום ותמצא את עצמך פותח את המערכת שוב, ומנסה למצוא פתרון, או שאתה יכול לקנות CLAMPS שלפעמים מאוד קשה להתעסק איתם( לא ממצליץ) או שתקנה Barb with Compression

מקווה שעזרתי לך מנסיוני.
yair65 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-10-09, 17:08   #6 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yair65 צפה בהודעה
מניסיוני,עדיך לך לקנות חלקים טובים אחרת תמצא את עצמך מחליף חלקים כל הזמן, מחכה להזמנה עוד חודש ועוד חודש וזה לא נגמר.
טיפים שאני יכול לתת:
1. באתרים שאתה קונה יש שני סוגי משלוחים בעיקר הזולים והיקרים, אני כמותך ניסיתי לחסוך בעלות המשלוח ולקחתי את האלו הזולים, מה שמביא אותך למצב שלוקח למשלוח להגיע כשבועיים ולבסוף כשהגיעו לארץ יש את הפולטיקה המעצבנת, שלמעשה משלוחים זולים אין להם עידפות בדואר ישראל (ביררתי את זה). מה שקורה
אחרי שבועיים המשלוח רק שהגיע לארץ.
בגלל שהוא משלוח זול אין עדיפות רק אחרי שבוע הוא נבדק, אחרי זה הם מוציאים מכתב שאתה צריך לבוא ולקחת את זה מהמכס, המכתב הזה לוקח עוד 3-4 ימים להגיע הביתה שהמשלוח תקוע במכס. אתה מגיע ומגלה שיש תור ואומר לעצמך עדיף לי לעשות היה כבר משלוח יקר.
עכשיו לכל החמולוגים פה המשלוחים הכי זולים בערף עולים 70 - 80 דולר, ובקבלה היא אפשר להוריד את מחיר המשלוח, נכון שב 50$ זה עובר אוטמתי אבל דואר ישראל החכם גונב ממנו על זה שהוא מחשיב גם את עלות המשלוח מה שיוצר, שיש לנו משלוח בעלות 80 דולר, ותכולה בעלות 20$, עדיין תצטרף לבוא למכס ולשלם על 100$, אני שעשיתי בהתחלה שני משלוחים כאלה, כל אחד לקח לי כחודש וחצי מינימום לקבלו, עד שישלמתי למשלוחים היקרים יותר, אני מדבר על UPS ו FEDEX.
אתה מקבל מספר לעקוב אחריו, ביום שהוא נוחת בארץ, UPS משחררים אותו, יום למחרת את מקבל את המשלוח, זה יקר אבל לוקח 2-4 ימים במקום חודש וחצי,עשו טובה תשלמו יותר וחסכו לכם עוגמת נפש.

2. הטיפ השני הוא שתקנה חלקים איכותיים שיתנו לך יותר מה שאתה צריך, לדוגמא את תתקמצן ותקנה משאבה זולה - היא תגיע תחבר הכל, אחרי חצי שנה תרצה להוסיף עוד רכיב לדוגמא לקרר את הכרטיס מסך ותראה שהמשאבה חלשה מידי.אתה בסוף תמצא את עצמך מזמין משאבה אחרת חזקה ותשאל למה לא שילמתי עוד עשר דולר למשאבה חזקה ? שנית בצינורות אני מדבר על המחברים(BARBS), אל תעשה את הטעות ותקנה את הרגילים - תקנה אך ורק את Compression
למה ? המחשב חם לא תמיד משנה איפה הוא נמצא, אחרי 5 חודשים שהמחשב עובד, אתה תמצא שהצינורות פלסיק התרחבו בגלל החום ותמצא את עצמך פותח את המערכת שוב, ומנסה למצוא פתרון, או שאתה יכול לקנות CLAMPS שלפעמים מאוד קשה להתעסק איתם( לא ממצליץ) או שתקנה Barb with Compression

מקווה שעזרתי לך מנסיוני.

תודה רבה, אבל החלטתי לחסוך ולקנות אוויר..
קישור פירסומי
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא