IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > מפרטי מחשב
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מפרטי מחשב צריכים עזרה בקנית מחשב חדש ? רוצים את המחשב הכי זול ? הכי חזק ? הכי משתלם ? מאיפה לקנות מחשב ? רשימת חנויות ? בפורום זה תמצאו את כל התשובות.

חומרה : מפרטי מחשב

השוואה בין מפרטי מחשב

שלום! הייתי שמח לקבל המלצה על אחד מבין שני המחשבים הניידים שבלינקים המצורפים. המחשב הנייד שברצוני לקנות אמור לשמש ללימודי ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-10-09, 18:55   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל השוואה בין מפרטי מחשב

שלום!
הייתי שמח לקבל המלצה על אחד מבין שני המחשבים הניידים שבלינקים המצורפים.
המחשב הנייד שברצוני לקנות אמור לשמש ללימודי באוניברסיטה, ולצפייה בסרטים ולניגון מוזיקה.
התקציב לא אמור לעבור את ה3000 ועדיף שיהיה פחות מכך. אפשר לחרוג ב100 ש"ח היות וסביר שעם התמקחות קלה זה יהיה ההפרש.
בכל אופן, שני המחשבים שבלינקים לא מוצעים עם אחריות ל-3 שנים שזה קריטריון חשוב אבל לא ראיתי מחשבי דל ברמת המפרט הזו, למעט הA860 שמוצע בלי מצלמה.
בנוסף אשמח לשמוע חוות דעת אובייקטיבית, ועדיף מניסיון אישי, על השירות של אייבורי שהינה היבואן של MSI.
מחשב אחד: http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=3855

מחשב שתיים: http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=beersheva&uin=8018
תודה רבה
עמית
amitgn לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-10-09, 19:19   #2 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

מי בחינת מעבד , זיכרון וקשיח ה-MSI עדיף מי בחינת כרטיס מסך ה-COMPAQ עדיף ... לשימושים שלך הייתי הולך על ה-MSI

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-10-09, 19:19   #3 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

איבורי לא נותנים שירות מלא על הניידים של MSI אלה MSI עצמה (העולמית).
בעיקרון אם מתקלקל לך הנייד של MSI, אתה יכול לפנות למעבדה עצמאית שעובדת עם MSI העולמית
(המעבדה כתובה באתר של MSI) והם מתקנים לך את הנייד, אופציה אחרת היא לתת את הנייד לאיבורי, אלו
למעשה יקחו את הנייד שלך לאותה מעבדה, יתקנו, ויחזירו לך.
זה שירות מקובל בשוק הניידים, והוא נחשב בדר"כ לטוב מאוד.

בקשר לשני הניידים: ה MSI נותן הרבה יותר תמורת הכסף, החיסרון היחידי שלו מול ה COMPAQ
הוא בכרטיס מסך לא חיצוני, אבל מצד שני יש ל MSI עוד גיגה זיכרון, אבל הוא חסר יציאת HDMI.
אם תרצה, תוכל לשדרג את הכרטיס מסך, אבל מבין השניים ה MSI עדיף.
Lian-Li P80 mod | Corsair CMPSU-HX1000 | 2x Dell 2407WFP |

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

LapTop: Lenovo yoga 2 pro - 13.3 QHD, Core i7 4500U, 8GB, SSD 256G

Old/Sold
NEXUS One ; HTC Desire HD ; Galaxy NEXUS ; NEXUS 4

Current LG G2 32GB + NEXUS 7 + IPAD 3

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
cupra לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-10-09, 22:25   #4 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל תודה רבה

השאלה היא האם ללכת על הMSI רק מכיוון שהמפרט שלו עדיף?
ראיתי כמה תלונות ברשת על איכות הפלסטיקה וההרכבה ה"גרועים" של MSI ובכל מקרה COMPAQ מותג חזק יותר. השאלה אם יש לאמירות האלו אחיזה רצינית במציאות או שמדובר בהגזמה וסך הכול מדובר במותג איכותי.
האם אתם מכירים מחשבים מתוצרת דל, או מתוצרת פירמה בעלת תדמית טובה אחרת, שנותנים את אותה תמורה פחות או יותר יחד עם 3 שנים אחריות באותו מחיר פחות או יותר?
לדוגמא: http://www.notebookclub.co.il/prod-d...o-1015-t56.htm
האם הייתם מעדיפים את הדל על שני המחשבים האחרים במקומי? שימו לב שלדל 3 שנים אחריות. אולי שווה להוסיף 300 ש"ח לזיכרון הפנימי ולקחת תדל?
תודה
עמית

נערך לאחרונה על ידי amitgn, 09-10-09 בשעה 22:46.
ישן 10-10-09, 0:33   #5 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

OK ננסה לעשות קצת סדר בעיניין, זה מועיל מאוד שרוצים לרכוש משהו חדש.

כל הפלטפורמות השונות במקרה שלנו מתבססות על מערכות של אינטל המתבססות על מעבד ולוח אם משולב.
כלומר, תקנה נייד אם אותו מפרט של חברה X ונייד זהה של חברה Y - תקבל את אותם ביצועים.

הפלטפורמה מתייחסת למעבד וללוח אם שכולל ערכת שבבים מסויימת, במקרה של MSI היא מייצרת
את הלוח אם שבניידים שלה (אגב היא אחת הגדולות בעולם בייצור לוחות אם), לגבי ה COMPAQ אני לא בדיוק יודע.

זה מה ההבדל ?
ב MSI תקבל מפרט מתקדם יותר באותו מחיר, והנייד לא כולל מערכת הפעלה (יתרון לדעתי), מצד שני איכות
הפלסטיקה של MSI היא לא ברמות הגבוהות, אבל עדיין סבירה לגמרי, עדיף שתראה את הנייד בעין.

אני יכול להגיד לך את דעתי האישית: לא מוכן לשלם עוד 35-40 אחוזים עבור מחשב מותגי אם מפרט זהה, בטח בקדמה הטכנולוגית שכמעט כל נייד שתביא היום יהיה שווה אולי חצי בעוד שנה.
וזה המצב בשוק היום Dell Studio 1555 בסה"כ השיקול שלך.

בתחום התקציב שלך, הייתי הולך על החברה שנותנת לי מקסימום תמורה תמורת הכסף, ורוכש נייד של חברה
פחות מותגים בניידים כמו MSI, GIGABYTE וכו...
Lian-Li P80 mod | Corsair CMPSU-HX1000 | 2x Dell 2407WFP |

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

LapTop: Lenovo yoga 2 pro - 13.3 QHD, Core i7 4500U, 8GB, SSD 256G

Old/Sold
NEXUS One ; HTC Desire HD ; Galaxy NEXUS ; NEXUS 4

Current LG G2 32GB + NEXUS 7 + IPAD 3

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
cupra לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-10-09, 5:17   #6 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל מקבץ תלונות על אייבורי וMSI

אהלן חבר'ה
רק בגלל הקיצוניות הרבה בין ההמלצות החמות על MSI(מה שאומר שעליי לקנות הדגם הספציפי דרך אייבורי) למה שנכתב בפורומים אחרים, ובגלל שזה מאוד רלוונטי לקניה שלי, אני מצרף מקבץ תלונות שכיח על אייבורי ו,MSI. אשמח אם תדעו להגיד לי שמאז (סוף 2007) השתנו פני הדברים ביחס אליהם.
אני פשוט קצת לחוץ בכסף וחסר לי לעשות טעויות ביחס לקניה הזו ולהוציא אחרי זה עוד כספים.
תודה
עמית
קישור פירסומי
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא