IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

למה אני גאה להיות יהודי

בן דוד שלי פירסם ובפייסבוק ורציתי להביא לפה לכולם זה למה אני אוהב להיות יהודי:רק לפני 60 שנה הובילו את ...
נושא נעול

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-10-09, 20:06   #1 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של TrueLook

ברירת מחדל למה אני גאה להיות יהודי

בן דוד שלי פירסם ובפייסבוק ורציתי להביא לפה לכולם

זה למה אני אוהב להיות יהודי:רק לפני 60 שנה הובילו את היהודים למותם כמו צאן למטבח.
לא ארץ,לא צבא. רק לפני 55 שנה,שבע מדינות ערביות הכריזו מלחמה על מדינת היהודים הקטנה,רק בת מספר שעות.
היינו אז 650,000 יהודים נגד שאר העולם הערבי.לא צה"ל,לא חיל אויר נורא ואמתני.
רק חבורה של אנשים קשוחים שאין להם לאן ללכת.זוכרים?:
לבנון,סוריה,עיראק,ירדן,מצרי ם,לוב,ערב-הסעודית-כלום תקפו בעת ובעונה אחת.

המדינה שהאו"ם "נתן לנו" הייתה מורכבת מ-65 אחוז מדבר והתחלנו אותה מ-אפס.

רק לפני 35 שנה נלחמנו נגד צבאותיהן של שלושת המדינות החזקות של המזרח התיכון אנו מחקנו אותם אז,במלחמת ששת הימים.

נלחמנו,במשך הזמן,בקואליציות שנות של מדינות ערביות עם צבא מודרני ומשופע בכמויות עצומות של נשק רוסי-סובייטי ועדיין ניצחנו.

היום יש לנו מדינה ,צבא,חיל אויר חזק ומפואר,כלכלת היי-טק המייצאת במיליונים.אינטל-מיקרוסופט-איי.בי.אמ. מפתחים את העניינים שלהם כאן.
הרופאים שלנו זוכים בפרסים חשובים בתחום הפיתוח הרפואי.הפכנו את המדבר לארץ פורחת ,מכרנו תפוזים,פרחים וירקות לכל העולם.
ישראל שגרה לחלל את הלוויינים שלה! שלושה לוויינים ביחד!
אנחנו נמצאים במקום טוב באמצע יחד עם: ארצות-הברית (250 מיליון תושבים),רוסיה (200 מיליון תושבים),
סין (1.1 מיליארד תושבים) ועם אירופה:צרפת,אנגליה,גרמניה (עם 350 מיליון תושבים)-המדינות היחידות בעולם ששיגרו משהו לחלל.
ישראל,היום,נמצאת במשפחת המעצמות הגרעיניות יחד עם ארה"ב,רוסיה,סין,הודו,צרפת ואנגליה (אנחנו לעולם לא נודה בזאת,אבל כולם יודעים...).
לחשוב שרק לפני 60 שנה הובילו אותנו,בבושת פנים,בלי תקווה למותנו.
זחלנו מתוך האודים הבוערים של אירופה,ניצחנו במלחמותינו כאן עם קצת פחות מכולם,ובנינו לנו "אימפריה" מכלום.
מי זה לעזאזל נסראללה שיפחיד אותנו? שיבהיל אותנו? אתה מצחיק אותנו.

התגברנו על פרעה.
התגברנו על היוונים.
התגברנו על הרומאים.
התגברנו על האינקוויזיציה הספרדית.
התגברנו על הפוגרומים הרוסיים.
התגברנו על היטלר. התגברנו על הגרמנים.התגברנו על השואה.
התגברנו על צבאותיהן של שבע מדינות.
התגברנו על סאדם.

אז תירגעו ,חברה,אנו נתגבר גם על אויבינו הנוכחים.
לא משנה איזה חלק של ההיסטוריה האנושית הוא ינסה,בשבילנו העם היהודי,מצבנו מעולם לא היה טוב יותר.לכן בואו נרים את ראשנו ונזכור:
לא משנה איזו מדינה או תרבות שניסו להתעסק איתנו נכחדו,בעוד שאנו ממשיכים בדרכנו!!!
מצרים? מישהו יודע לאן נעלמה האימפריה המצרית.
היוונים?אלכסנדר מוקדון?הרומאים?
האם מישהו היום מדבר לטינית?
הרייך השלישי? מישהו שמע איזה חדשות ממנו לאחרונה?
ותסתכלו עלינו. עם התנ"ך מעבדות של מצרים, אנחנו עדיין כאן, מדברים את אותה השפה, ממש כאן, ממש עכשיו.
הערבים עוד לא יודעים את זה אבל הם ילמדו שיש רק אלוקים אחד.
כל זמן שנשמור על זהותנו, נהיה נצחיים. אז סליחה שאיננו מודאגים, מקטרים, בוכים או פוחדים... העניינים כאן בסדר.
הם בהחלט יכולים להיות יותר טובים אבל עדיין: אל תתייחסו לזבל התקשורתי,
הם לא יספרו לכם על הפסטיבלים שלנו כאן, על האנשים שממשיכים לחיות כאן, שיוצאים לבלות שפוגשים חברים.
כן! המוראל לפעמים שפוף, אז מה?
זה רק מפני שאנו מבכים את מתינו בעוד הם צוהלים על דם נשפך.
זאת גם הסיבה שבזכותה אנחנו ננצח, אחרי הכול.

נערך לאחרונה על ידי TrueLook, 15-10-09 בשעה 20:12.
TrueLook לא מחובר  
ישן 15-10-09, 20:41   #2 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של amit133

לא קראתי את הכל אבל ממה שקראתי אני ממש מסכים עם זה!
Intel core I7 920 2.66 @ 4.2 GHZ | Gigabite UD4P 1366 DDR3 | G.Skill DDR3 6144 1600MHZ CL8 | WD 1TB sata II | Gigabite nvidia geforce 295GTX 1.8GB | Asus DRW-22ELT x22 | Antec P190 aluminum 1200W | NOCTUA NH-U12P

Mouse: Logitech G9 | Keyboard: Logitech G15 | Speakers: Peerless 5.1 | OS: Windows 7 64 bit

Phone: iphone 4s 16gb | Color: Black | IOS: 6.1
LG Nexus 4 16GB
Asus Nexus 7 32GB
amit133 לא מחובר  
ישן 15-10-09, 20:43   #3 (קישור ישיר)
IO Member

פעם הירגשתי כמוך עד לא מיזמן עד שראיתי שישראל כבר לא מיסתדרת עם אירגון פשע אז מה יש לבדר ביכלל על מדינות?
memorycard לא מחובר  
ישן 15-10-09, 20:56   #4 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של ZipoX

שלח הודעה דרך MSN אל ZipoX

בהחלט יפה מאוד מה שנכתב שם, מעלה צמרמורת
פורסם במקור על ידי raziel1981 צפה בהודעה
העולם הוא בית משוגעים, ואנחנו המחלקה שהכי טוב להיות בה בנסיבות הקיימות
ZipoX לא מחובר  
ישן 15-10-09, 21:06   #5 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של Bounty_Hunter

שלח הודעה דרך MSN אל Bounty_Hunter

ידוע...
כבר פרסמו פה דיי הרבה פעמים דברים דומים

אבל אל תשכחו שזה לא ממש מדוייק, שימו לב שכמעט כל אוכלוסיית המדינה בדור שהציג גאווה בנויה מאנשים שעלו משאר העולם, המדינה לא זאת שחינכה אותם, המדינה לא אחראית לכל מה שקורה בדור הזה, אלה האשים שהזיזו את המדינה קדימה בזכות הידע הקודם שלהם שנצבר מהמדינות שהם הגיעו והתרבות והכל בעצם

רק אכשיו הדור שבאמת נולד בארץ והתחנך בארץ מתחיל את תחילת דרכו בחיים, הדור הזה נלחם במעט מלחמות יחסית, והרבה פחות אמטניות

הדור הזה ל אחראי למלחמה שכל העולם נדהם ממנה, ששת הימים
הדור הזה לא אחראי להקמת המדינה
הדור הזה כמעט ולא זכה בפרסי נובל למיניהם

לכן זה לא ממש נכון מה שאתה אומר...

בכל אופן כמו שאיזה פוליטיקאי שיוגע לדבר יפה אמר פעם, אל תשאלו מה המדינה יכולה לעשות בשבילכם, אלה מה אתם יכולים לעשות בשביל המדינה

אתם יכולים להתגאות בעבר עד מחר, ולהגיד כמה המדינה שלנו היא רולס רויס, אבל אם אתם לא תעשו כלום עם זה זה לא שווה כלום

אגב, אני לא אוהב כשמדברים על מדינה, מדינה זה לא בן אדם, היא לא עושה כלום
מי שעושה זה האנשים שחיים בה, ועל המלחמות הגדולות שלנו אנחנו לא צריכים להתגאות במדינה, אנחנו צריכים להתגאות בדור שחיי בשנים האלה
Bounty_Hunter לא מחובר  
ישן 15-10-09, 21:42   #6 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

צריך לאהוב את ישראל, ולאהוב את עם ישראל ולהיות תמיד חיובי ולא נגד (ראו את הסרבנים, נטורי קרתא, שמאלנים, שמאלנים קיצוניים, וכל מי שרוצה לפגום באינטרסים של המדינה)
אני בעד להילחם בכל מי שרוצה להילחם בנו, ויותר מזה, אני חושב שלעשות שלום עם הפלסטינים כרגע זאת טעות פטאלית,! הם רוצים שבירתם תהיה ירושלים! עיר הקודש!!!!

אני מאמין שזה רק עניין של זמן עד שנכסח להם את הצורה, שום דבר לא נשאר קבוע I'll tell you that

וכל הכבוד לחבר שלך שרשם מה שהוא רשם בצורה הזאת. ישר כוח לכל אוהבי ישראל!

Tal Raz לא מחובר  
קישור פירסומי
ישן 15-10-09, 21:43   #7 (קישור ישיר)
IO Folding Captain

סמל האישי של Dj-L@g0la5

מסכים עם Bounty_Hunter.
יש הבדלים מאוד גדולים בין הדורות ההם לדור הנוכחי.
פעם מי חשב להשתמט? היום יש אחוז לא קטן שמשתמטים.
פעם מי התלונן על התנאים בצבא? היום זהו צבא שמנת (לא כולו, אבל אף אחד לא יכול לשלול את זה לגמרי).

אני כרגע חייל ואני יודע טוב מאוד מה הולך במערכת הזאת.
הבעיה היא, כמובן, בחינוך.
כבר מגיל קטן צריך "להרעיל" את הדור הצעיר לאהבת המדינה, הבנה למה צריך לשרת.
קשה? בזבוז של 3 שנים?
אם אנחנו לא נשרת בצה"ל, אז מי כן?

Join us to help the World get BETTER - IOPanel-WCG Team | HowTo: Install the Client ; Connect remotely to the Client
Dj-L@g0la5 לא מחובר  
ישן 15-10-09, 21:47   #8 (קישור ישיר)
DXM
IO Member

אגב גם לפקיסטן יש נשק גרעיני וככל הנראה גם צפון קוריאה איראן בדרך, ומסכים לגמרי...
DXM לא מחובר  
ישן 15-10-09, 21:48   #9 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

זה מזכיר לי שאביב גפן פעם כתב כמה שורות "נכבוש את השלום, ולא את השטחים, בואו ננסה"...
אז ניסינו! הם שקרנים לא רוצים שום שלום! וגם אפילו שנתנו להם שטחים, הם רוצים עוד!!!
הם רוצים את ירושלים! עד שיהיה טוב???
אני חושב על דוד המלך שהיה מלך קשוח, מי שהיה מתחיל איתו הוא היה כובש אותו.
ואנחנו כולנו מזרע דוד המלך
מה נסגר עם יפי הנפש? איזה שלום? עבור מה?

Tal Raz לא מחובר  
ישן 15-10-09, 22:10   #10 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של TrueLook

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bounty_Hunter צפה בהודעה
ידוע...
כבר פרסמו פה דיי הרבה פעמים דברים דומים

אבל אל תשכחו שזה לא ממש מדוייק, שימו לב שכמעט כל אוכלוסיית המדינה בדור שהציג גאווה בנויה מאנשים שעלו משאר העולם, המדינה לא זאת שחינכה אותם, המדינה לא אחראית לכל מה שקורה בדור הזה, אלה האשים שהזיזו את המדינה קדימה בזכות הידע הקודם שלהם שנצבר מהמדינות שהם הגיעו והתרבות והכל בעצם

רק אכשיו הדור שבאמת נולד בארץ והתחנך בארץ מתחיל את תחילת דרכו בחיים, הדור הזה נלחם במעט מלחמות יחסית, והרבה פחות אמטניות

הדור הזה ל אחראי למלחמה שכל העולם נדהם ממנה, ששת הימים
הדור הזה לא אחראי להקמת המדינה
הדור הזה כמעט ולא זכה בפרסי נובל למיניהם

לכן זה לא ממש נכון מה שאתה אומר...

בכל אופן כמו שאיזה פוליטיקאי שיוגע לדבר יפה אמר פעם, אל תשאלו מה המדינה יכולה לעשות בשבילכם, אלה מה אתם יכולים לעשות בשביל המדינה

אתם יכולים להתגאות בעבר עד מחר, ולהגיד כמה המדינה שלנו היא רולס רויס, אבל אם אתם לא תעשו כלום עם זה זה לא שווה כלום

אגב, אני לא אוהב כשמדברים על מדינה, מדינה זה לא בן אדם, היא לא עושה כלום
מי שעושה זה האנשים שחיים בה, ועל המלחמות הגדולות שלנו אנחנו לא צריכים להתגאות במדינה, אנחנו צריכים להתגאות בדור שחיי בשנים האלה
השנים והאנשים שזכו בפרסי נובל
  1. Ada E. Yonath, Chemistry, 2009
  2. Robert Aumann, Germany, Economics, 2005
  3. Aaron Ciechanover, Chemistry, 2004
  4. Avram Hershko, Hungary, Chemistry, 2004
  5. Daniel Kahneman, Economics, 2002
  6. Yitzhak Rabin, Peace, 1994
  7. Shimon Peres, Peace, 1994
  8. Menachem Begin, Belarus, Peace, 1978
  9. Shmuel Yosef Agnon, Literature, 1966
על איזה דור אתה מדבר?
אתה רוצה שילד בן 15 יזכה בפרס נובל?
ואל תגיד שהמדינה היום לא עושה כלום כי כרגע כל העולם נגדנו אין יותר מידי מה לעשות,
ובכל מקרה מבחינה טכנולוגית אנחנו בין המצליחים בעולם
ישן 15-10-09, 22:44   #11 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

ואפשר לדעת למה בדיוק הגויים "מסריחים"?
אה, ואגב-

ציטוט:
התגברנו על פרעה.
התגברנו על היוונים.
התגברנו על הרומאים.
התגברנו על האינקוויזיציה הספרדית.
התגברנו על הפוגרומים הרוסיים.
התגברנו על היטלר. התגברנו על הגרמנים.התגברנו על השואה.
התגברנו על צבאותיהן של שבע מדינות.
התגברנו על סאדם.
שמת לב שאנחנו הדבילים היחידים שנמצאים בלי סוף במלחמה? לנצח זה דבר טוב, אבל לא להילחם זה טוב פי 20.

בנוסף, אני נגד למנף הישגים פרטיים כמו פריצות דרך רפואיות ופרסי נובל בתחומי מחקר שונים לזכות המדינה.
המדינה לא מעודדת ולא משקיעה כמעט כלום בתחומי המחקר השונים (רפואה, פיזיקה, כימיה וכו'), כל הכסף בא מתרומות פרטיות (שרובן לא מהארץ), ואז שמישהו מגיע לפריצת דרך או זוכה בפרס כלשהו- פתאום זה לזכות המדינה? גובל בחוצפה.

אני חייב להגיד, בתור תושב ואזרח ישראלי-
עד כמה שחינכו אותי בבית לאהבת המולדת, עד כמה שדואגים להזכיר לי כל יום איזו מדינה "נפלאה" זו, ועד כמה שניסיתי ואני עדיין מנסה (אפילו בכוח) לאהוב את המדינה הזו- כבר קשה לי. מספר הדברים שאני יכול להציג פה כחיוביים פוחת מיום ליום. זה לא משהו בלתי הפיך, אבל נכון לעכשיו- המגמה היא שלילית.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר  
ישן 15-10-09, 22:50   #12 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של ZipoX

שלח הודעה דרך MSN אל ZipoX

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OR2 צפה בהודעה
רק חבל שרוב האנשים בפורום הזה הולכים בדרך של הגויים המסריחים
אין ממש צורך להתבטא ככה, זו הבעיה של הרבה אנשים במדינה שלנו, אנשים מנסים לכפות עצמם על אנשים אחרים! איש איש באמונתו יחיה, אין צרוך להגיד בדרכם של הגויים המסריחים. חוץ מזה אני באמת לא מבין את הקטע של הדור הזה והדור הקודם, הרי בסופו של יום זה מה שכל אחד מרגיש, גם בדור הקודם אני מניח שהיו כאלה שלא רצה להתגייס, לא חסר כאלו, וגם לא היו חסרים פעם שמאלנים, כמו היום, הדבר הוא עניין של התפתחות...
פורסם במקור על ידי raziel1981 צפה בהודעה
העולם הוא בית משוגעים, ואנחנו המחלקה שהכי טוב להיות בה בנסיבות הקיימות
ZipoX לא מחובר  
ישן 15-10-09, 22:50   #13 (קישור ישיר)
IO Folding Captain

סמל האישי של Dj-L@g0la5

פיקה, הבעיה היא במי שמנהל את המדינה.
הממשלה מזניחה תחומים רבים ודואגת לעצמה (רק היום ראיתי בעיתון שאהוד ברק בזבז כמיליון ש"ח מכספי משלמי המיסים בנסיעה לסלון האווירי בפריז).
כל הכבוד למי שזכה, הוא מביא גאווה למדינה, אבל זו לא זכיה של המדינה.

עריכה, רק עכשיו ראיתי:
ZipoX, אולי היו פעם כאלו שלא רצו להתגייס, אבל זה לא היה משהו שכולם ידעו ממנו והצהירו בפומבי!
מה הקטע של צעירים שאומרים שהם לא רוצים לשרת? זהו שירות חובה(!) שכל אזרח חייב לשרת. כנ"ל לגבי מילואים.
אני לא רוצה להגיע ליום שבו ה"פראיירים" שמגיעים למילואים יפסיקו וכל אחד שלא ירצה להתגייס פשוט יוכל להשאר בבית.

Join us to help the World get BETTER - IOPanel-WCG Team | HowTo: Install the Client ; Connect remotely to the Client
Dj-L@g0la5 לא מחובר  
ישן 15-10-09, 23:01   #14 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של Bounty_Hunter

שלח הודעה דרך MSN אל Bounty_Hunter

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TrueLook צפה בהודעה
על איזה דור אתה מדבר?
אתה רוצה שילד בן 15 יזכה בפרס נובל?
ואל תגיד שהמדינה היום לא עושה כלום כי כרגע כל העולם נגדנו אין יותר מידי מה לעשות,
ובכל מקרה מבחינה טכנולוגית אנחנו בין המצליחים בעולם
תעבור אחד אחד ברשימת האנשים שנתתה, ושים לב שכולם נולדו בין 1930 ל1940 +-, וחלקם אפילו 1910-1920

אנשים שנולדו בשנים אלה לא חונכו בישראל, הם אלה שחינכו את ישראל
הם לא מושפעים מהחינוך, מהתרבות, מדרך החיים, הם אלה שבונים אותם

המדינה לא יכולה לרכב על הצלחתם

אם אתה באמת רוצה לדעת עד כמה מערכת החינוך, התרבות, דרך החיים וכו' טובים בישראל, אתה תוכל לדעת את זה רק על סמך אנשים שנולדו, חונכו וחיו בישראל
שזה אומר אנשים שנולדו אי שם החל מ- 1950 בערך, ולא העולים החדשים אלא אלה שדווקא מגיל ילדות חיו בארץ
Bounty_Hunter לא מחובר  
ישן 15-10-09, 23:03   #15 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של TrueLook

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ZipoX צפה בהודעה
אין ממש צורך להתבטא ככה, זו הבעיה של הרבה אנשים במדינה שלנו, אנשים מנסים לכפות עצמם על אנשים אחרים! איש איש באמונתו יחיה, אין צרוך להגיד בדרכם של הגויים המסריחים. חוץ מזה אני באמת לא מבין את הקטע של הדור הזה והדור הקודם, הרי בסופו של יום זה מה שכל אחד מרגיש, גם בדור הקודם אני מניח שהיו כאלה שלא רצה להתגייס, לא חסר כאלו, וגם לא היו חסרים פעם שמאלנים, כמו היום, הדבר הוא עניין של התפתחות...
כי בדור הקודם זה היה "טוב למות בעד ארצנו" אנשים היו גאים לשרת בצבא ביחידות קרביות,
אנשים נלחמו כדי להגיע ליחידות קרביות
והיום בדור שלנו זה הגישה היא "למה שאני ישרת את המדינה 3 שנים? אני חייב להם משהו?"
או לחלופין להמציא בעיות מפגרות ולשבת כל היום על כסא מתחת למזגן ולהגיש קפה.

פיקה הבעיה היא שלא אנחנו מתחילים את המלחמות,הכוונה פה היא שלא משנה מי רוצה להשמיד אותנו אנחנו מנצחים אותו
אנחנו לא מתחילים מלחמות אנחנו מנצחים מלחמות

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא