IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > תמיכה טכנית
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

תמיכה טכנית המחשב לא עולה ? לא נדלק ? מסכים כחולים ? הודעות שגיאה ? לפני שרצים לטכנאי מחשבים , כאן תוכלו לקבל עזרה לתקלות תוכנה וחומרה

חומרה : תמיכה טכנית

תקיעות בזמן גלישה באינטרנט

שבוע טוב לכולם בזמן שאני גולש באתר עם הרבה תמונות כמו בגלריית המארזים בפורום הזה הIE נתקע לכמה דקות טובות ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-10-09, 23:45   #1 (קישור ישיר)
IO Member

ברירת מחדל תקיעות בזמן גלישה באינטרנט

שבוע טוב לכולם
בזמן שאני גולש באתר עם הרבה תמונות כמו בגלריית המארזים בפורום הזה הIE נתקע לכמה דקות טובות ולא מגיב
המחשב עצמו מגיב אבל הIE ממשיך בשלו
אני נוטה להאשים את הספק למרות שאני עדיין לא בטוח בזה כי בסך הכל זה 2D ככה שאין כל כך מאמץ

המערכת :
Q6600
4850 DDR5 (אפשר להתייחס לזה כאל 4870)
HDD אחד וצורב אחד
EZCOOL 500W

תודה על העזרה

ועוד דבר שקורה לי ולא כל כך קשור אבל בכל זאת:
כשאני בפייסבוק מנסה להכנס לכל מיני דברים כמו הQUIZ למינהם וכו' האנטי וירוס שלי חוסם את האתר והוא פשוט לא עולה
אני יודע שזה האנטי וירוס מכיוון שכשאני עושה PAUSE PROTECTION זה עולה
עשיתי FIREWALL על מינימום וגם WEB PROTECTION
האנטי וירוס - KASPERSKY INTERNET SECURITY 2007

אז אני אשמח עם תוכלו לעזור לי בבעיות שלי
תודה ושבוע טוב

נערך לאחרונה על ידי Bonkers, 17-10-09 בשעה 23:51.
Bonkers לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-09, 23:57   #2 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ab_box

אני לא מבין איך הגעת להאשמת המחשב בזה שIE נתקע לך?

ידוע שIE זה דפדפן בעייתי ואין פה שוב בעיית חומרה, רק בעיית תוכנה.

שורה תחתונה: תחליף דפדפן דחוף.

ולגבי הבעיה השניה:
תנסה להעביר את האתר דרך מערכת ההגנה של האנטיוירוס.

Rig: Intel Core i5 2400 @ 3.8Ghz|GB Z77-D3H
|G.Skill 4GB 1333MHZ CL9| Sapphire Radeon R9 280X Dual-X |SeaSonic M12II 620W| CoolerMaster HAF932 + NZXT SENTRY LX |Samsung T220P Monitor| Plantronics Gamecom 777 Gaming HeadSet
Smartphone: Samsung Galaxy Note II OS: Android 4.4.2
ab_box לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-10-09, 0:02   #3 (קישור ישיר)
IO Folding Captain

סמל האישי של Dj-L@g0la5

לגבי הבעיה עם האתר, ניסית לעבוד עם דפדפן אחר כדוגמת FIREFOX?
ומה המהירות אינטרנט שלך?

Join us to help the World get BETTER - IOPanel-WCG Team | HowTo: Install the Client ; Connect remotely to the Client
Dj-L@g0la5 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-10-09, 0:04   #4 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Holygun

התקיעות קורות גם לי זה הIE שגם אני מתעקש לעבוד איתו למרות הכל.
אם אתה לא כמוני ולא קשור נפשית לIE שלך תחליף דפדפן.. אם לא.. תתמודד
GA-EX38-DS4 || INTEL Q9550 2.83GHz || GTX275 || 4096MB 4x1GB DDR2 800MHz CL 4-4-4-12 || CROSAIR 550W VX || CoolerMaster 690 || TT V1 || Logitech G9 || Dell U2211H || Samsung F3 500GB || Seagate 7200.12 500GB
Holygun לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-10-09, 0:08   #5 (קישור ישיר)
IO Member

אני יגיד לך למה אני נוטה להאשים אותו כי לא רק בIE יש תקיעות יש לי לפעמים גם במשחקים (BATMAN)
ועכשיו שאני בודק את זה SAFARI באמת לא נתקע אבל עדיין זה לא מסביר למה יש תקיעות מערכת פה ושם

והכנסתי את האתר דרך הTRUSTED SITES לFIREWALL ושוב עדיין אותה תוצאה
ישן 18-10-09, 0:18   #6 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ab_box

ציטוט:
פורסם במקור על ידי maybeILU צפה בהודעה
אני יגיד לך למה אני נוטה להאשים אותו כי לא רק בIE יש תקיעות יש לי לפעמים גם במשחקים (BATMAN)
ועכשיו שאני בודק את זה SAFARI באמת לא נתקע אבל עדיין זה לא מסביר למה יש תקיעות מערכת פה ושם

והכנסתי את האתר דרך הTRUSTED SITES לFIREWALL ושוב עדיין אותה תוצאה
התקיעות בBATMAN זה אולי בגלל שהכרטיס מסך שלך לא מספיק חזק, בכל זאת BATMAN זה משחק עם דרישות גבוהות וHD4850 לא בנוי לסחוב אותו על המקסימום , על איזה הגדרות אתה משחק? ולגבי הספק כוח - באמת מומלץ שתחליף אבל במקרה הנוכחי לא הוא ולא חלק חומרתי אחר זאת הבעיה, אלא רק הדפדפן ותעבור לFIREFOX/CHROME, הSAFARI הוא לא שיפור גדול כ"כ מIE.

Rig: Intel Core i5 2400 @ 3.8Ghz|GB Z77-D3H
|G.Skill 4GB 1333MHZ CL9| Sapphire Radeon R9 280X Dual-X |SeaSonic M12II 620W| CoolerMaster HAF932 + NZXT SENTRY LX |Samsung T220P Monitor| Plantronics Gamecom 777 Gaming HeadSet
Smartphone: Samsung Galaxy Note II OS: Android 4.4.2
ab_box לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 18-10-09, 0:23   #7 (קישור ישיר)
IO Member

הכרטיס מספיק חזק תאמין לי
הוא מריץ יפה מאוד רק שאחרי איזה שעה של משחק הוא התחיל לעשות לי תקיעות והתקיעות גם המשיכו לי לתוך ה2D כלומר שימוש יומי פשוט של אותו זמן

וגם בFIREFOX יש בעיות בFACEBOOK ואפילו יותר
לחלק מהאנשים אין תמונה בצד וצאט לא עובד (זה בכל הדפדפנים קורה ואני חושב שזה בגלל האנטיוירוס)
ישן 18-10-09, 11:06   #8 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

גם אצלי ב IOPANEL ה IE נתקע לפעמים... תנסה את FIREFOX

Tal Raz לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-10-09, 15:33   #9 (קישור ישיר)
IO Member

אוקיי הבנתי את העניין שIE שווה ל
מה הקטע של משחקים שהיו לי תקיעות?
נגיד זה היה משפיע על המדיה פלייר שהיה לוקח לו שנה להעביר שיר כי הוא היה נתקע לאיזה דקה

והפייסבוק הזה עדיין נחסם לי בגלל האנטיוירוס ואני עוד שניה פורש להחליף אותו
אז עוד עצות?
ישן 18-10-09, 16:12   #10 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

כמה הארדיסקים יש לך? תקיעות במשחקים יכולים להיות גם בגלל שאתה מחבר הארדיסק עם ממשק IDE בכבל 40 פין, הנכון לעשות זה להעביר לכבל 80 פין במקרה הזה... (קרה לי גם כן)
זה יכול גם להיגרם מתקלה באחד או כמה סקטורים של הכונן הקשיח בשביל לבדוק את זה צריך להיכנס למחשב שלי וללחוץ מקש ימני על הכונן שאתה רוצה לבדוק, ושם ב Properties כנס ל Tools וגם ל Error Checking ותעשה Check Now...
בכל מקרה אין תקלות, הרץ Defrag ואם הוא על אוטומט אז בסדר...
אם לא עשית מלא זמן Defrag והוא לא עושה אוטומטית, אז יכול להיות לך האטה במחשב, אבל מכיוון שיש לך Q6600 אני מניח שזה לא יתקע את המשחק כ"כ מהר אלא אם כן יש לך פחות מ 2GB זיכרון, כמה יש לך אגב?
ועוד דבר שיכול לקרות זה שהטמפרטורות של הכרטיס מסך גבוהות מדי וזה יכול לגרום לקפיצות או תקיעות במשחקים... אפשר לבדוק זאת בתוכנה GPU-Z שאפשר למצוא באינטרנט או באתר . תריץ חיפוש.
תנסה גם לנקות מהדפדפן שלך היסטוריה וכו'... באקספלורר תקיץ את Tools > Internet Options > שם תלחץ על Delete ותסמן את ה 4 הראשונים, שימחוק קוקיס, היסטוריה, וקבצי אינטרנט זמניים , אחר מכן סגור את האקספלורר ויש לך אקפלורר נקי, פתח אותו ושים לב להבדלים...

בנוסף אפשר להוריד מהרג'יסטרי כל מיני התקנות דפוקות או רישומים שכבר לא קיימים וכו', אבל לא נראה לי שזה מה שתוקע לך את המחשב ...

במידה וזה ממשיך, בדוק טמפרטורות של המעבד במאמץ, אם המעבד מתחמם יותר מדי הוא יכול להאיט את המערכת, ולתקוע את המחשב. לכן תוריד RealTemp ותתקין ותפעיל את המשחק עם התוכנה הזאת דולקת, ומתי שזה נתקע או מתחיל לעשות בעיות, צא מהמשחק איכשהוא לדסקטופ ותבדוק כמה טמפרטורה מקסימלית המעבד הגיע. ותעדכן.

אם בכל מקרה עושה לך עוד בעיות אז יכול להיות שיש לך בעיות בזיכרון גם כן, או בלוח... זה כבר מצריך בדיקה יותר ארוכה עם תוכנה מיוחדת, אפשר לבדוק אני חושב גם עם Everest או עם תוכנות צד שלישי אחרות... בכל מקרה כשנגיע לנהר, נחצה אותו... קודם סיים לעדכן.

בקשר לאנטיוירוס, תוריד אותו ותתקין אנטי וירוס חינמי של מיקרוסופט, תשתמש בו או ב Windows Defender בשביל הגנה מלאה...
קספרסקי ונורטון מסוגלים להגן על המחשב שלך יותר מדי (!) בעיקרון אם אתה לא נכנס לאתרים או להורדות שיש בהם וירוסים אז אין לך צורך בקספרסקי... תנסה את האנטיוירוס הקל של מיקרוסופט הוא ישמור על המחשב שלך אל תדאג.. חחח

להורדה: ואל תשכח להוריד את הקספרסקי לפני כן...
http://www.microsoft.com/security_essentials/

בהצלחה ותעדכן.

נערך לאחרונה על ידי Tal Raz, 18-10-09 בשעה 16:18.
Tal Raz לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא