IOPanel

חזור   IOPanel > סלולר, טאבלטים, טכנולוגיה וגאדג'טים > סלולר וגאדג'טים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

סלולר וגאדג'טים סלולר , גאדג'טים , מכשירי Windows Phone, BlackBerry, Symbian , נגני מדיה , המלצות קנייה ומדריכים.

סלולר, טאבלטים, טכנולוגיה וגאדג'טים : סלולר וגאדג'טים

HTC HD2 - מי אמר WM ולא נפלה לו הלסת ?

טוב... הוא סוף סוף כאן! לבינתיים הדברים שנבדקו עובדים כמו שצריך (GPS/מיילים וסמסים שרבים התלוננו על קשיים בקבלה ושליחה שלהם, ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-12-09, 21:32   #31 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של AlphaCygni

טוב... הוא סוף סוף כאן!
לבינתיים הדברים שנבדקו עובדים כמו שצריך (GPS/מיילים וסמסים שרבים התלוננו על קשיים בקבלה ושליחה שלהם, ככל הנראה בשל בעיית ROM ותאימות עם הספקיות האיזוריות/למצלמה המובנית אין את סטיית הגוון הוורודה עליה התלוננו גם כן/WiFi/סנכרון עם Win7 ועוד)...

תמונות :

נערך לאחרונה על ידי AlphaCygni, 02-12-09 בשעה 21:53.
AlphaCygni לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-12-09, 22:06   #32 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של evga-yuvalll22

אני חושב אם להביא אותו מארה"ב דרך דוד שלי אך אין לו שיחת ווידאו זה החיסרון שלי..
בעיקרון אתה ממליץ לי עלוי ?
Graphics: EVGA GeForce GTX 590 Classified Edition | Audio: Logitech Z-5500+kicker c12 x2 |HDD's: WD 500GB Caviar Black 32MB SATA II 7200 RPM + 250GB 7200RPM, 8MB, SATA II | Case: Thermaltake Soprano Dx
PSU: Antec High Current Gamer 900W 80 PLUS | Gaming: XBOX360 Wireless Controller |Display: Dell U2312HM |OS: Windows 7 X64 Ultimate
evga-yuvalll22 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-12-09, 22:25   #33 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

המכשיר עובד על הבסיס sim free? או יש צורך בפר*צה?
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-12-09, 22:38   #34 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של AlphaCygni

הגירסה הנמכרת מניופאן היא SIMFREE והיא לא דורשת פריצה. המכשיר תומך גם בסימים ממכשירי דור 2.

יובל - ממס' השעות הבודד שלי איתו, הוא עושה רושם כזריז במיוחד והממשק שלו מאוד אינטואטיבי ומרשים. אני הייתי יותר שלם עם הרכישה לאחר שאטען אותו עוד מס' פעמים ואראה מה מצב הסוללה שלו בשימוש שוטף. ב IDLE על GSM (עם מסך כבוי, WiFi ו B.T מופעלים - עושה רושם שהוא אוכל כאחוז אחד בשעה, שזה לא מרשים יותר מדי - אבל נראה בהמשך).

לפני שאתה רץ להביא מכשיר מחו"ל, בדוק מה קורה עם אחריות ומדיניות החזרות של המקום במידה וקורה משהו. כמובן חשוב שתוודא מהמקום ממנו אתה רוכש שהמכשיר הוא אכן SIMFREE.
ישן 05-12-09, 21:47   #35 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של NiNi

ואו נראה מדהים שגיא, תתחדש .

תגידו המחיר שלו הולך לרדת מתישהו בצורה דרסטית או שהוא ישאר בסביבות ה-4 אלף בארץ ?
Apple iPhone 5S|Samsung Galaxy Tab 4 10.1
Samsung 46" LCD 1080p 46B550
NiNi לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 05-12-09, 21:56   #36 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

תמלא אותו באינפורמציה,עם הנסיון שלי עם Windows mobile הם נהיים איטיים יותר עם הזמן,
מעניין אותי מה קורה עם מכשיר עם חומרה מרשימה כזאת.
תתחדש,נראה פנטסתי לגמרי.
ד.א-מה קורה עם חנות אפליקציות? יש משהו רציני?
אני אשקול לקנות פלאפון אחר חוץ מהאיפון רק אחרי שאני אמצא אחד עם תוכנות חלופיות,
בינתיים הAndroid יכול לתפוס את המקום- לא יודע מה לגבי המכשיר הספציפי הזה.
ישן 05-12-09, 23:06   #37 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של AlphaCygni

תודה חבר'ה

הסקירה לבינתיים קצת נדחית, עד שאמצא מסרטה נורמלית שיש לה Auto-focus שמתפקד.

כמה נקודות עיקריות בנוגע למכשיר לבינתיים :

מבחינת צריכת חשמל - זו הנקודה החלשה העיקרית של המכשיר. כאשר עושים שימוש בצג (30 אחוז תאורה אחורית, ללא שינוי אוטומאטי, WiFi מופעל רק כשהצג בשימוש, סירוס ל GSM וביטול HSDPA/HSUPA) ישנו drain די רציני בקיבולת והאחוזים מתחילים לרדת בהפרשים של דקות.

ב Standby (ב GSM) ה drain סביר - 2-3 אחוזים כל 5 שעות לערך. גם בשיחות ללא שימוש בספיקר של המכשיר עם צג כבוי, הצריכה סבירה - כ 5 אחוזים לשעת דיבור.

ישנם מס' טוויקים וקבצי CAB שאמורים לנסות ולשפר את המצב - עוד לא התנסתי איתם.

מבחינת העברית של איירון שמגיעה עם המכשיר (למי שזה רלוונטי) - היו תהיות אם היא תכביד. לשמחתי זה לא המצב, אך היא באגית להחריד, על אחת כמה וכמה המקלדת המזעזעת שמגיעה איתה - הדבר פתיר עם שינוי ה GUI לאנגלי והורדת מקלדת שפויה/שימוש במקלדת של HTC.

ישנם קרטועים קלים פה ושם, המורגשים בעיקר עם הדלקת המכשיר והכניסה הראשונית ל TODAY Page/Sense UI - הם נעלמים תוך פחות מחצי דקה.

עם Taskmanager שפוי, הוא מתמודד לא רע עם מס' מכובד של אפליקציות במקביל. ישנו סרטון שמציג את הרעיון היטב -

מבחינת MarketPlace - ההיצע החינמי די עלוב (גם הזה שבתשלום), אך מחיפוש ישיר ברשת אפשר למצוא את מה שמחפשים. עבור אפליקציות ישנות יחסית יהיה צורך להתקין Compact .NET Framework 3.5/3.7 ואתה מסודר.

Coreplayer רץ נהדר ולבינתיים אכל כל סרטון שבדקתי איתו. קצת משונה לי שבסרטונים רבים שכבר רצים ב Youtube וממחישים את התופעה, אף אחד לא נוטה להתייחס לחוסר הסנכרון (שבחלק ניכר המקרים אכן קיים) בין הסאונד לתמונה.

תפקוד ה GPS ייבדק במהלך השבוע - לבינתיים ניתן לומר שה GPS יחסית רגיש ומסוגל להנעל על האות תוך 10-15 שניות בתוך מבנה.

זהו פחות או יותר נכון לעכשיו - אמשיך לעדכן...
ישן 06-12-09, 10:16   #38 (קישור ישיר)
Vmod Master

סמל האישי של DOCTOR ICE

מחכים לעוד עדכונים .

אגב מתי המכשיר הזה בסלקום ???
ישן 06-12-09, 10:26   #39 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

AlphaCygni, כמה שעות תכלס הסוללה מחזיקה מעמד בשימוש סביר? (סביר - שיחות, טיפה מוזיקה וטיפה גלישה ברשת)
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 06-12-09, 10:28   #40 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

אני כבר רואה שמבחינת הMulti task הוא אחלה,הפעילו שם סביב ה9 אפליקציות ותופס רק 70% מהזכרון - מה שקרה עם הDiamond שלי עם 2 אפליקציות.
הייתי רוצה לראות את הביצועים של המשחק הראשון כשהוא פועל יחיד,עם כמה אפליקציות הוא מקרטע לגמרי.
חוץ מזה - מעניין אם האקסלרומטר נורמאלי ולא עוד אחד מהזבל ששמים בהמון מכשירים.
ישן 06-12-09, 14:06   #41 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של AlphaCygni

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DR-EVIL צפה בהודעה
AlphaCygni, כמה שעות תכלס הסוללה מחזיקה מעמד בשימוש סביר? (סביר - שיחות, טיפה מוזיקה וטיפה גלישה ברשת)
יום-יום וחצי לכל היותר. ישנם אתרים ברשת שמצהירים על 4-5 ימים בשימוש סביר, נשמע מגמתי משו - או שפשוט ישנן יחידות HD2 תקולות מאחר ורבים מתלוננים על תפקודי סוללה מאכזבים.

ניווט של חצי שעה ב IGO עם תאורת מסך מקובעת על 40 אחוז - רוקן 20 אחוזים בקלות.
ישן 12-12-09, 16:44   #42 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

AlphaCygni - כבר יצא לך לנסות את הSkyfire החדש?
אני אשמח לראות איך זה עובד.
Skyfire 1.5 מביא תמיכה רשמית בפלאש,Ajax ובSilverlight של מיקרוסופט.

Get Skyfire Now! | Free Mobile Browser | Download Skyfire | Nokia Mobile Browser
ישן 14-12-09, 0:44   #43 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Quntix

שלח הודעה דרך MSN אל Quntix

אוקי, שמתי לב שהמחיר משמעותי לגמרי בקנייה מeBay (הפרשים באלפים!)
אני שוקל מעבר מהאייפון 2G המתיישן שלי לHD2 - לסיכום ? ממולץ או לא ממולץ ? (AlphaCygni)

Quntix לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-09, 12:13   #44 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של AlphaCygni

ה Skyfire החדש נהדר (ובשימוש עם Gyrator או BSB Tweaks מאפשר גם שינוי אוריינטציה אוטומאטי למצב Landscape, להבדיל מהאופרה שתומך בכך באופן טבעי) - היחיד שתומך בפלאש ועושה זאת בצורה טובה. אתרים מסויימים מסרבים להיטען במלואם, אך סביר להניח שזה ייפתר עם גירסאות עתידיות.

כרגע מריץ ROM רשמי מגירסה 1.48 עבור ההפצה האירופאית (ככל הנראה תשוחרר בקרוב גם ע"י ניופאן, עם העברית של איירון ועוד מס' שינויים קטנים)

התנהגות הסוללה השתפרה (לא בצורה דרסטית, אך בהחלט מורגשת) לאחר מס' הטענות נוסף - overall אני די מבסוט ממנו. בהמשך אעלה ת'ראד ייעודי עם אפליקציות מומלצות וטוויקים למכשיר (יש יותר מדי).

So far - sehr gut

נערך לאחרונה על ידי AlphaCygni, 15-12-09 בשעה 12:28.
ישן 15-12-09, 13:44   #45 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

מתוך סקרנות אני התקנתי בPDA שלי את הskyfire.
הPDA שלי יחסית ישן-
mio p550
עם מעבד 400MHz של סמסונג ו64MB RAM.
גם שם הSkyfire פעל,בדקתי את הsilverlight ואת הflash,
בעקרון סרטונים ביוטיוב וכל מיני samples של silverlight-
המכשיר בדוגמות נתן 8FPS,ביוטיוב כל עוד אתה לא מנסה להכנס למסך מלא או להפעיל HQ/HD-הכל מעולה עם FPS גבוה.
אם תוכל להעלות סרטון של איך הפלאש עובד במכשיר,או מספרים של FPS מדוגמות של silverlight זה יהיה נחמד.
Samples : The Official Microsoft Silverlight Site

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא