IOPanel

חזור   IOPanel > סלולר, טאבלטים, טכנולוגיה וגאדג'טים > סלולר וגאדג'טים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

סלולר וגאדג'טים סלולר , גאדג'טים , מכשירי Windows Phone, BlackBerry, Symbian , נגני מדיה , המלצות קנייה ומדריכים.

סלולר, טאבלטים, טכנולוגיה וגאדג'טים : סלולר וגאדג'טים

IPOD TOUCH 8GB האם שווה לרכוש כזה?

אני כבר זמן מה מתלבט האם שווה להשקיע כאלף ש"ח ולרכוש את IPOD (בעיקר בשביל לשחק שחמט בWI-FI) אבל גם ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-11-09, 22:18   #1 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

ברירת מחדל IPOD TOUCH 8GB האם שווה לרכוש כזה?

אני כבר זמן מה מתלבט האם שווה להשקיע כאלף ש"ח ולרכוש את IPOD (בעיקר בשביל לשחק שחמט בWI-FI) אבל גם לגלוש וכו'.. שמעתי שהבטרייה לא מחזיקה מי יודע מה, האם אתם יודעים בדיוק ואולי למישהו כאן יש כזה, בעיקרון לא רציתי להשקיע סכום כזה בגלל שהוא מגיע עם אחריות לשנה אחת בלבד, אבל היום קלטתי שתמורת כ100ש"ח ניתן להגדיל ל3 שנים..
דיגיטלי - Apple iPod Touch 8GB 3rd Gen
יש גם בKSP
http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=shipment&uin=8703
מה דעתכם, כדאי לרכוש? בעיקרון שקלתי לרכוש באופיס דיפו ככה שאם יהיו בעיות אתן להם והם יטפלו בעניין, באופיס דיפו נראה לי ניתן להתחרט תוך שבועיים(בניגוד לאייבורי או KSP שאם פתחת את האריזה אין מצב אלא אם תריב איתם וכו') להחזיר את המוצר במידה ואני לא מרוצה ואין יותר מדיי ויכוחים, חוץ מאוזניות בלוטוס שאי אפשר לעשות את זה).

נערך לאחרונה על ידי doscape, 08-11-09 בשעה 22:50.
doscape לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-11-09, 23:10   #2 (קישור ישיר)
IO Member

אפשר לשים אוזניית בלוטוס

ויש לי את המכשיר, מדובר במכשיר מדהים.

זמן סוללה? קצר יחסית אם אתה טוחן אותו במשחקים וכאלה... וגם אז יחזיק כמה שעות טובות, לי אישית זה מספיק.. לדוגמא יוצא לי יום מסויים שאני נוסע באוטובוס, ברכבת ולאחר מכן הליכה לא קצרה, מה שכולל מוזיקה ומשחקים והוא מספיק לי....
OxyGen לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-11-09, 23:52   #3 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

אתה אומר ששווה להשקיע עליו 1100ש"ח??? צריך לרכוש מגן סיליקון או משהו כזה?
תראה למרות האחריות אני קצת חושש שאם ייפול כמה פעמים הוא ישבר והאחריות לא תכסה, או שהוא עמיד יחסית?
ישן 09-11-09, 0:11   #4 (קישור ישיר)
IO Member

בטח שצריך מגן.. ותשקיע בהם. זה לא מוצר זול.
אתה חייב מגן מסך שיגן מפני שריטות על המסך, מגן מסך פשוט יספיק, בארץ עולה כמה עשרות שקלים ליחידה, באייבי לא מיותר משני דולר למגן מסך איכותי כולל משלוח, יש גם זולים יותר בדולר ופחות.

אני לא אוהב מגני סיליקון, ואני השקעתי במגן יקר - 25 דולר, אבל איכותי ביותר, כבר שרד לי טפו טפו טפו כמה נפילות, אומנם לא חמורות במיוחד, אבל מגן על המכשיר משריטות בגב שלו (הציפוי נשרט מהר)

המכשיר עצמו כמכשיר הוא מדהים ביותר.
לי אישית 8 GB מספיק לכמה עשרות משחקים פלוס כמה מאות שירים.
OxyGen לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-11-09, 18:32   #5 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

עדכון *
מסתבר שהגירסה של 8GB שעולה כ200$ היא בעצם בול כמו ה 2G עם מעבד מיושן 533 ו128מגה
ציטוט:
* The 32 GB and 64 GB configurations of the iPod touch 3G have an 800 MHz processor, a graphics processor capable of supporting OpenGL ES 2.0, and 256 MB of RAM. The 8 GB model has a 533 MHz processor, a graphics processor capable of supporting OpenGL ES 1.1, and 128 MB of RAM.
לכתבה בנושא:
What are the differences between the iPod touch 3G (Late 2009) and the iPod touch 2G? @ EveryiPod.com
איזה צעד מלוכלך מטעם אפל, רושמים דגם ולידו 8GB ובעצם המפרט הפנימי שונה ולא רק הבדלי כמות זיכרון.

באתר של היבואן הרישמי:
ציטוט:
iPod touch הוא iPod נפלא, וגם מחשב כיס ונגן משחקים נייד נפלא.
דגמי iPod touch החדשים, המכילים 32GB ו-64GB, מצטיינים בביצועים משופרים, שהופכים אותם למהירים בעד 50 אחוז ממכשירי הדור הקודם. הקשיבו למיקס חדש של שירים, שעורבלו יחדיו באופן אוטומטי רק מפני שבחרתם להשתמש ברכיב התוכנה החדש, Genius Mix. צפו בסרט או בתוכנית טלוויזיה, על מסך התצוגה המבריק בגודל 3.5 אינצ'. הודות לחיבור Wi-Fi מובנה תוכלו לגלוש ברשת האינטרנט, לקבל דוא"ל HTML עשיר, ולעדכן את פרופילי הרשתות החברתיות שלכם. גלו בקלות משחקים חדשים ויישומים חדשים, בעזרת המלצות Genius על יישומים. וכיוון שהתוכנה המעודכנת, iPod touch 3‪.‬1, כבר מותקנת על כל המכשירים החדשים, תוכלו להתחיל לשחק ולהנות מהרכיבים המשופרים, מייד עם פתיחת האריזה.
כאילו זה עוזר אם אני בכלל לא נכנס לראות מזה הדגם של 32גיגה, שירשמו שה8גיגה יותר איטי וירשמו בדיוק מה יש בפנים כמו שרושמים לך מפרט בחנות (תדר מעבד, כמות זיכרון וכו'), פשוט חצופים.

נערך לאחרונה על ידי doscape, 10-11-09 בשעה 18:37.
doscape לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא