IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

עזרה בכתיבת מודעה

דבר ראשון מזל"ט ליאשה (אמרתי כבר באשכול....אבל בכל מקרה) דבר שני בואו נסכם את זה ככה, אני לא סתם איזה ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-11-09, 13:00   #16 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של ZipoX

שלח הודעה דרך MSN אל ZipoX

דבר ראשון מזל"ט ליאשה (אמרתי כבר באשכול....אבל בכל מקרה)
דבר שני בואו נסכם את זה ככה, אני לא סתם איזה אחד שהכריז על עצמו טכנאי, אני בכלל לא הכרזתי על עצמי כטכנאי כי אני לא כזה, נקודה. פשוט יש לי את הידע ואת הכלים ואת הזמן, יש לי הרבה יותר ידע מכל טכנאי אחר שפגשתי, ובטוח מהמוכרים המעצבנים האלו שמנסים לדחוף לך את מחשב מעפן. לאור העובדה שאני יודע ויכול מה אכפת לי?
דבר שלישי לגבי המחירים, מכיוון שאני לא טכנאי מוסמך וכל זה, המחירים צריכים להיות משהו כזה?
מינימום לשעה 50 ש"ח
עלות ביקור 100 ש"ח, במידה והוא יחליט לקחת אותי לעשות מה שהוא רוצה זה מתקזז לא?
פירמוט + התקנת ווינדוס + בדיקה (להוסיף גם אנטי וירוס לחבילה הזאת??) יוצא 200 ש"ח
הרכבה + התקנת ווינדוס + בדיקה 250 ש"ח
מחירים נחמדים לא? דווקא לא יקר בכלל ואני חושב (ז מה שאני חושב) שאני דיי מקצועי, לא מוסמך אבל מקצועי
בכל מקרה ודבר אחרון, עדיין לא אמרתם לי, מה לרשום במודעה, ככה שאנשים יבינו שאני לא סתם איזה חאפר שרוצה כסף אלא מישהו שמבין עניין?
ועוד דבר שנזכרתי בו עכשיו, במידה ומישהו רוצה תיקון ואני נגיד עסוק עכשיו או מאוחר טיפה, אני יכול להגיד לו תביא לי את המחשב אליי נכון?
פורסם במקור על ידי raziel1981 צפה בהודעה
העולם הוא בית משוגעים, ואנחנו המחלקה שהכי טוב להיות בה בנסיבות הקיימות
ZipoX לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-11-09, 16:08   #17 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של The-Fox

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pika007 צפה בהודעה
אוטו
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Meir787 צפה בהודעה
לי יש אופנוע. אבל לדעתי לבקש מבן אדם שיבוא לאסוף אותך זה לא מוגזם מדי...
תשמע, אני קצת יותר מקצועי מטכנאים אחרים באיזור שלי ובגלל זה אני מרשה לעצמי לקחת קצת אקסטרא. מי שלא מתאים לו... שיקח איזה חאפר שיעשה לו את העבודה
אתם צוחקים עליי ?

התכוונתי איך משיגים לקוחות ולא איך מגיעים פיזית אליהם
יש לי רכב אז זה ממש לא בעיה מבחינתי להגיע לכל מקום בסביבה.

פירסום מודעות באזור מגורים באמת עובד ? כי להתגלגל מפה לאוזן זה לוקח זמן.
פירסום בעיתונים וכאלה נראה לי קצת מוגזם כי זה משהוא צדדי שאני מתכנן לעשות בשעות הערב אחרי העבודה או בסופ"ש.

מבחינת מקצועיות, אני בטוח שהעבודה שאני אעשה תהיה הרבה יותר יסודית ומקצועית מטכנאים חאפרים אז אין לי בעיה לדרוש מחירים ואני גם אדאג להסביר את זה אם יתמקחו על המחיר.
PC: Intel Core i7 2600K | G.Skill Ares DDRIII 2x4GB 1600Mhz 8-8-8 | Asus P8Z77-V | Sapphire 4870X2 | Intel 520 180GB | Perc 6/i - Samsung F4EG 2TBx4 RAID5 | Asus 2014L1T | Dell 2407WFP | Lian Li G70 Silver Watercooled
WaterCooling: Q² Project by The-Fox
Extreme Cooling: Duniek DICE/LN2 POT

The-Fox לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-11-09, 16:34   #18 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Arsenal

שלח הודעה דרך ICQ אל Arsenal שלח הודעה דרך MSN אל Arsenal

-שאלה-

אם נגיד ביום בהיר אחד,מישהו מכריז על עצמו כטכנאי מחשבים,מפרסם את עצמו בעיתונים,מועדות ברחוב וכל שאר הדברים.

אם הוא לא למד איזה קורס שנתן לו תעודה או משהו כזה זה חוקי לעבוד בזה?
נגיד אותו לקוח ידרוש מאותו טכנאי תעודה בשביל לראות שבאמת הוא טכנאי(כמובן שאני אישית לא מחזיק שום דבר מניירת שלא אומרת כלום)יוצא שזה עבירה פלילית או משהו כזה?

Samsung 4GB 1600MHzX2

GeForce GTX 570 GV-N570OC

SAMSUNG HD103SJ 1TB
SAMSUNG HD642JJ 640GB
fsp raider 750w

Gigabyte Triton GZ-XX1CA
LG W1952TQ
Arsenal לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-11-09, 16:43   #19 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

עזוב את עניין החוקיות מבחינת "הסמכה", כי זה לא משנה, בעל העסק\הלקוח מחליט אם לקחת אותך לעשות עבודה, לתבוע אותך הוא לא יכול כי אתה לא חותם לו והכל בעל פה וזה לא מעניין אף אחד - בוא נתמקד בחוקיות של לקחת כסף ללא מתן חשבונית מס, זה לא חוקי, אבל כאדם צעיר זה לא כזה נורא, משמע אנשים לא עושים בייביסיטר.. או עובדים שחור. אתה קונה מסטיק או פיצוחים\סיגריות בפיצוציה, אתה מקבל חשבונית?
- The-Fox מצחיקים פיקה ומאיר, אבל הם התכוונו אבל למשהו חשוב גם, איך להגיע ללקוח (להגיע עולה כסף+זמן הרי לכן אמרתי שלוקחים מינימום על ביקור)
ישן 09-11-09, 18:20   #20 (קישור ישיר)
IO Networking

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The-Fox צפה בהודעה
אתם צוחקים עליי ?

התכוונתי איך משיגים לקוחות ולא איך מגיעים פיזית אליהם
יש לי רכב אז זה ממש לא בעיה מבחינתי להגיע לכל מקום בסביבה.

פירסום מודעות באזור מגורים באמת עובד ? כי להתגלגל מפה לאוזן זה לוקח זמן.
פירסום בעיתונים וכאלה נראה לי קצת מוגזם כי זה משהוא צדדי שאני מתכנן לעשות בשעות הערב אחרי העבודה או בסופ"ש.

מבחינת מקצועיות, אני בטוח שהעבודה שאני אעשה תהיה הרבה יותר יסודית ומקצועית מטכנאים חאפרים אז אין לי בעיה לדרוש מחירים ואני גם אדאג להסביר את זה אם יתמקחו על המחיר.
אה
לדעתי פרסום פליירים היא הדרך הכי טובה... תלך לאיזה דיגיטל שופ שיעצבו לך משהו ותדפיס כמה עותקים. תעשה טיול בשכונה ושים בתיבות... דרך טובה למשוך לקוחות.
ישן 09-11-09, 18:55   #21 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של ZipoX

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ZipoX צפה בהודעה
דבר שני בואו נסכם את זה ככה, אני לא סתם איזה אחד שהכריז על עצמו טכנאי, אני בכלל לא הכרזתי על עצמי כטכנאי כי אני לא כזה, נקודה. פשוט יש לי את הידע ואת הכלים ואת הזמן, יש לי הרבה יותר ידע מכל טכנאי אחר שפגשתי, ובטוח מהמוכרים המעצבנים האלו שמנסים לדחוף לך את מחשב מעפן. לאור העובדה שאני יודע ויכול מה אכפת לי?
דבר שלישי לגבי המחירים, מכיוון שאני לא טכנאי מוסמך וכל זה, המחירים צריכים להיות משהו כזה?
מינימום לשעה 50 ש"ח
פירמוט + התקנת ווינדוס + בדיקה (להוסיף גם אנטי וירוס לחבילה הזאת??) יוצא 200 ש"ח
מחירים נחמדים לא? דווקא לא יקר בכלל ואני חושב (ז מה שאני חושב) שאני דיי מקצועי, לא מוסמך אבל מקצועי
בכל מקרה ודבר אחרון, עדיין לא אמרתם לי, מה לרשום במודעה, ככה שאנשים יבינו שאני לא סתם איזה חאפר שרוצה כסף אלא מישהו שמבין עניין?
ועוד דבר שנזכרתי בו עכשיו, במידה ומישהו רוצה תיקון ואני נגיד עסוק עכשיו או מאוחר טיפה, אני יכול להגיד לו תביא לי את המחשב אליי נכון?
חברה אתם סוטים מהנושא, תענו בבקשה לשאלות שלי
קישור פירסומי
ישן 10-11-09, 10:39   #22 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

ציטוט:
במידה ומישהו רוצה תיקון ואני נגיד עסוק עכשיו או מאוחר טיפה, אני יכול להגיד לו תביא לי את המחשב אליי נכון?
עדיף שלא זה לא נישמע מיקצועי ... ומה אתה רוצה שהם ידעו איפה שאתה גר ... יבואו אלייך ויראו חדר של ילד בן 17 שגר עם ההורים עם פוסטרים של אנימה על הקירות ... יעשו לך ביקורי הפתעה ... שהחדר שלך יהפוך למחסן של מחשבים ... עזוב אותך ... תיפתח יומן ותיקבע להם תורות אם באמת תהפוך לכזה פופולרי ...

אני כל יום בירושלים ... ובנתיים ראיתי דיי הרבה מודעות בסיגנון שאתה מחפש אז יש לך פה תחרות קטנה ... אבל עדיין זה עיר דיי גדולה ...

לא יודע ... אם הייתי תכנאי מי בית לבית זה היה ניגמר ברצח ... תחשוב מה יקרה למצבך הנפשי אחרי כמה עשרות ביקורים וליתעסק עם ישראלים ... מימה שזכור לי אתה גר באיזור קריית יובל (או שאני טועה) תחשוב טוב טוב עם אלו אנשים יהיה לך עסק באיזור שלך שזה קריית יובל - קריית מנחם ... אבל סה"כ כסף מעולה ...

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-11-09, 10:58   #23 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

ציטוט:
מינימום לשעה 50 ש"ח
אני חושב שהמחירים שלך טובים,כל עוד אתה עושה עבודה טובה אני לא רואה בעיה.
במודעה-
לדעתי משהו מינימאלי יספיק,לא צריך לכתוב מגילה בומבסטית.
" (שירותים)-תיקון מחשבים-חומרה,תוכנה,התקנת מערכות הפעלה ואנטי וירוס; בניית מחשב לפי צורך ...
ביקור עד הבית באיזורים X,Y.
זמן וימי עבודה-X,Y
צור קשר- ..."
לדעתי יספיק ויראה מקצועי.
לגבי פרטי מחיר-לדעתי לתת ביצירת קשר עם קליינט,למרות שזו החלטה שלך אם לכתוב במודעה או לא.

וכן,אפשר לקחת את המחשב לבית שלך אם משהו קורה,אני לא רואה בזה בעיה כל עוד הלקוח מסכים לשירות.

טיפים-
תקח איתך DOK עם קבצים נחוצים,העדפות שלי-Distro של לינוקס ותוכנות Portable (תשתמש בת'ראדים של יעקוב - 1 2).
תמיד תכין את הלקוח שישים בצד את כל מה שהגיע עם המחשב,
כשתגיע תעבור על זה ותבדוק מה קיים ומה חסר;אתה לא רוצה להתקע אצלו עם מערכת מפורמטת בלי אינטרנט ובלי דריברים.
ישן 10-11-09, 11:17   #24 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

בקיצור... השיטה שלי
אני התחלתי במקרה כשמכר של המשפחה שלי היה צריך טכנאי בסופ"ש כי הילדים שלו דפקו את המחשב... משם זה התחיל להתגלגל מפה לאוזן למצב שיש לי בגדול 10 לקוחות קבועים שעל כל פיפס מתקשרים אלי באופן קבוע.
בגלל שאני גר בחור כמו טבריה אז אני מגיע אליהם לבית (במיוחד אם אני מלמד אותם להשתמש במחשב, אני גם מורה למחשבים) עושה את העבודה והולך. המחיר של הנסיעות בטבריה אפסי ולכן זה לא שיקול (כמובן ששורפים קצת זמן, אבל...)
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-11-09, 22:44   #25 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של ZipoX

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Juiced צפה בהודעה
עדיף שלא זה לא נישמע מיקצועי ... ומה אתה רוצה שהם ידעו איפה שאתה גר ... יבואו אלייך ויראו חדר של ילד בן 17 שגר עם ההורים עם פוסטרים של אנימה על הקירות ... יעשו לך ביקורי הפתעה ... שהחדר שלך יהפוך למחסן של מחשבים ... עזוב אותך ... תיפתח יומן ותיקבע להם תורות אם באמת תהפוך לכזה פופולרי ...

אני כל יום בירושלים ... ובנתיים ראיתי דיי הרבה מודעות בסיגנון שאתה מחפש אז יש לך פה תחרות קטנה ... אבל עדיין זה עיר דיי גדולה ...

לא יודע ... אם הייתי תכנאי מי בית לבית זה היה ניגמר ברצח ... תחשוב מה יקרה למצבך הנפשי אחרי כמה עשרות ביקורים וליתעסק עם ישראלים ... מימה שזכור לי אתה גר באיזור קריית יובל (או שאני טועה) תחשוב טוב טוב עם אלו אנשים יהיה לך עסק באיזור שלך שזה קריית יובל - קריית מנחם ... אבל סה"כ כסף מעולה ...
חחח יש פה זלזול על קרית מנחם? חחח האמת המקום הפך למרכז קליטה ושכונת פשע, רציחות אונס גניבות ומה לא, חבל....
בכל מקרה תודה לכולם על העזרה, הבנתי את הפואנטה ואני אתחיל, נתלה מודעות ככה בשכונה וניקח איתי בתיק ובמקרה ונעבור במקם שלא הייתי נתלה גם כן.
ד"א סתם מתוך סקרנות, יש את הקטע של 50 ש"ח לשעה ועל פירמוט + התקנת ווינדוס + בדיקה זה 200, איך זה מסתדר, כאילו נגיד עבדתי שלוש שעות, יצא 150 ש"ח, אני מקבל 150 ש"ח או 200 ש"ח או בכלל 350 ש"ח?
ישן 10-11-09, 23:03   #26 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של ZipoX

הינה חברים מה דעתכם? אני רק לא בטוח אם מס' הטלפון צריך להתחיל מ-054 מלמעלה או 054 למטה...
ישן 10-11-09, 23:46   #27 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

זה בדיחה או נוסח רציני?
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-11-09, 0:17   #28 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של ZipoX

למה? הלכתי לפי מה שדני אמר, נו אז ביקשתי נוסח טוב אני לא מנסח טוב במיוחד....
ישן 11-11-09, 0:36   #29 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של Bounty_Hunter

שלח הודעה דרך MSN אל Bounty_Hunter

גבר, אל תשכח שאתה לא הבנאדם היחיד בעולם שמתקן מחשבים, יש עוד הרבה, תן לאנשים סיבה ללכת דווקא אליך

המודעה שאתה הראתה פה נראת יותר כמו איזה מודעת אבל מאשר משהו פרסומי, בחיים לא הייתי מתקשר למודעה כזאת (כנראה גם אף אחד אחר לא...)

דוגמא הכי פשוטה, תסתכל על כל מיני פוסטרים של אינסטלטורים או משהו ותראה את שיטות הפרסום שלהם (תמונות גדולות/עיצוב מושך/כותרות ענק בסגנון "מחירים זולים במיוחד" וכו'...)

אגב, לא צריך לעשות את הפתקיות טלפונים האלה, זה סתם
או שתכתוב פשוט את המספר בדף ומי שירצה שיכתוב לעצמו
או שתחלק מיד ליד/ מדלת לדלת (שזה הרבה יותר עדיף)
Bounty_Hunter לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-11-09, 13:36   #30 (קישור ישיר)
IO Networking

להגיד לך תכלס - אף אחד לא יפנה אליך עם מודעות כאלה (מנסיון)

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא