IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

שאלת השאלות - חלל וכדוה"ר

אתה יודע -למה- שהלב מפסיק לפעום הגוף מת? כי צרכני החמצן בגוף לא יכולים לקבל אותו וכי מערכת סילוק הפסולת ...
נושא נעול

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 05-12-09, 17:12   #61 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

אתה יודע -למה- שהלב מפסיק לפעום הגוף מת? כי צרכני החמצן בגוף לא יכולים לקבל אותו וכי מערכת סילוק הפסולת של הגוף לא מתפקדת ככה ופסולת מצטברת בתאים.
אם אתה משהה את פעולת צרכני החמצן בגוף, אפשר להגיד "מרדים אותם", הם לא צורכים חמצן ולא מייצרים פסולת. במידה והצלחת להרדים אותם בלי לגרום להם נזק, הם לא צריכים זרימת דם בגוף, רק לדאוג שהם לא מתים, אלא מורדמים.
ברגע שאתה מעיר אותם, אתה מחזיר את הלב לפעולה גם כן, זה לא דבר בלתי רגיל בכלל (מכיר את הכפות החשמליות האלו? דפיברילטור? זה בדיוק מה שהוא עושה מתי שאדם מגיע למצב של דום לב)
הגוף מסוגל לשרוד פרק זמן מסוים בלי פעולה של הלב, אם הוא לא היה מסוגל, אחוזי המוות מדום לב היו 100%, שנכון לעכשיו הם די רחוקים מזה.

אין שום דבר "מושלם" במיקום או בהיווצרות של בני אדם, במקרה יצא שאנחנו נמצאים איפה שאנחנו נמצאים, במקרה יצא שאנחנו נראים ככה.
סה"כ, בן אדם זה יצור די שברירי עם יכולות מוגבלות, שמסתמך על עזרים חיצוניים בשביל להתגבר על המגבלות האלו.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר  
ישן 05-12-09, 17:16   #62 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

על טעם ועל ריח אין מה להתווכח.
הכי מצחיק זה לחשוב שמשהו נוחת סתם ככה ונהיה אדם, אין אדם שיכול להכיל מידע שהוא לא חוה על עצמו כגון לדעת שהוא קיים מליוני שנים בזמן שהוא לא עבר את גיל 20...
האדם הוא תמיד היה אדם, קדמון והשנים עשו את שלהם, אני מאמין בזה
אבל שהאדם פעם היה יבחוש והתפתח במליוני שנים להיות זה? זה כמו מאטריקס למציאות מי שמאמין בדברים חלולים כאלו. יש לבנאדם נשמה, הוא מתוחכם מדי בשביל להיות מתוכנן בדיוק כל כך רב... אין מצב שזה לא כוח מתכנן, דמיינו לכם שישב לו מתכנת שכתב את כל זה, האם הנקודות שאתם יוצרים בפוטושופ הם לא מופלאים? הרי תכננו אותם ככה...

היום כשאנחנו רואים יבחוש, אנחנו מעיפים אותו כמו זבוב הוא לא ברמה של בני האדם
אבל לומר שזה מוחות שהתפתחו , מנין?
ואני אדם מה זה רחב אופקים, בגלל זה גם פתחתי נושא כזה מן הסתם...

ובקשר ללהקפיא בני אדם? עשו את זה פעם וזה הצליח?

Tal Raz לא מחובר  
ישן 05-12-09, 17:23   #63 (קישור ישיר)
IO Folding Captain

סמל האישי של Dj-L@g0la5

לא ידוע לגבי יבחוש, אבל אני יודע שהכיוון יותר שהתפתחנו מקופים. שים לב, יש לנו עצם זנב.
בקשר להקפאה, פיקה רשם שיכולים להקפיא. הבעיה היא בהפשרה.

ושמע, יכול להיות שאנחנו "תוכנה" שמישהו כתב. ויכול להיות שאנחנו פשוט מה שהטבע גרם לנו להיות. לדעתי, לעולם לא נוכל לדעת בדיוק מה קרה ואיך.

Join us to help the World get BETTER - IOPanel-WCG Team | HowTo: Install the Client ; Connect remotely to the Client
Dj-L@g0la5 לא מחובר  
ישן 05-12-09, 17:23   #64 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

יחסית לגיל של כדור הארץ בני האדם נוצרו רק לאחרונה, תזכור את זה. לגבי הקפאה, הבעיה בהפשרה לא הקפאה
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר  
ישן 05-12-09, 17:26   #65 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

בני אדם שלמים? עדיין לא.
אבל כבר מקפיאים רקמות חיות, חלקן גם מורכבות-
דם, זרע, עוברים שונים בשלבי התפתחות מוקדמים, צמחים, ועוד.
את כל אלו הצליחו להקפיא לפרקי זמן ארוכים ולהפשיר ללא שום פגיעה בהתפתחות שלהם לאחר ההפשרה.
ולפני שאדם הופך לאדם, הוא יצור חד תאי. אם זה קורה ברחם של אשה ב 9 חודשים, אני לא רואה מניעה שאחרי כמה מאות מליוני שנים זה יצליח לקרות בטבע.

אם אתה אומר "אין מצב שזה לא כוח מתכנן", אז אני מחזיר בשאלה-
מי תכנן את אותו כוח שתכנן?
אם אתה לוקח את הקיום שלו כאקסיומה, אתה בעצם נוגד את עצמך, שכן דבר אחד אתה מוכן לקחת כאקסיומה ואת השני לא.
בוא לא ניכנס לדיון הזה, הוא תמיד נגמר בויכוח, ואני ממש לא מתכוון להתווכח פה עם אף אחד....
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

Pika007 לא מחובר  
ישן 05-12-09, 17:27   #66 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

אולי היינו קנגרו פעם? שמעתי שלקנגרו יש חלק מסוים ממש דומה בדנ"א...
זה אולי דומה, אבל לא אותו דבר

אתן לכם דוגמא.
מכירים את זה שקמים בבוקר ורואים קוף ליד המיטה? שוכב לו ומעשן סיגריה?
לא?

הרי הוא דומה לנו בדנ"א?
למה אנחנו לא נמשכים אליו כמו אל בנאדם אם הוא דומה לו? בדנ"א
אני הייתי מעדיף איזו ג'ינג'ית במיטה אבל זה כבר טעם אמיתי אחר...

ואני אסביר במילים פשוטות, אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו
אל תהפכו אדם לקוף , זה יופי אחר, הם חיות, ואנחנו בני אדם תעשו הפרדה
כלל לא בעניין דתי, לא ניכנס לזה...

Tal Raz לא מחובר  
קישור פירסומי
ישן 05-12-09, 17:37   #67 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pika007 צפה בהודעה
בני אדם שלמים? עדיין לא.
אבל כבר מקפיאים רקמות חיות, חלקן גם מורכבות-
דם, זרע, עוברים שונים בשלבי התפתחות מוקדמים, צמחים, ועוד.
את כל אלו הצליחו להקפיא לפרקי זמן ארוכים ולהפשיר ללא שום פגיעה בהתפתחות שלהם לאחר ההפשרה.
ולפני שאדם הופך לאדם, הוא יצור חד תאי. אם זה קורה ברחם של אשה ב 9 חודשים, אני לא רואה מניעה שאחרי כמה מאות מליוני שנים זה יצליח לקרות בטבע.

אם אתה אומר "אין מצב שזה לא כוח מתכנן", אז אני מחזיר בשאלה-
מי תכנן את אותו כוח שתכנן?
אם אתה לוקח את הקיום שלו כאקסיומה, אתה בעצם נוגד את עצמך, שכן דבר אחד אתה מוכן לקחת כאקסיומה ואת השני לא.
בוא לא ניכנס לדיון הזה, הוא תמיד נגמר בויכוח, ואני ממש לא מתכוון להתווכח פה עם אף אחד....

לא נתווכח, אפשר להתדיין ברמת הדיון.
רקמות אפשר להקפיא כמו שניצלים, הם תוספות לגוף , אבל כשמקפיאים את כל הגוף זה כבר לא רקמות... לא תוספות אלא בנאדם שלם! הוא ימות לוודאי מנסיון שאנשים קפאו ומתו. לא?

קודם כל אומרים שמי שתכנן לא תוכנן בעצמו, אלא זה כבר עניין גבוה מהשגה ארצית פשוטה
ושוב אני ממש על הקצה עם העניין של הדת, כלל לא נתייחס לזה ולמצוות וכאלה כלל לא...

האם תוכנה פעם שמעה מי יצר אותה?
אם נקיש Ver אנחנו נוכל לדעת עם איזה מערכת הפעלה אנחנו עובדים
אבל אם האדם ישאל מאיפה הוא בא, הוא ישאל את עצמו איך באמת זה קרה?
זוכרים שפעם בן דוד שלי סיפר לי שאנחנו רואים כחול בגלל ההשתקפות של המים, ולעומת זה אתם נתתם את הדעות שלכם והרחבתם בנושא? אז אנחנו לא צרי אופקים כלל...

אני יודע שהקרוב משפחה שלי הוא האדם, הקוף יודע שהוא יונק מאמא שלו, הקופה.
זה הכי קרוב ללדעת מאיפה אני בא, לכן מי שיספר לכם סיפורים מהעבר ויגדיר את זה "הרחוק רחוק" ויקרב אחד לשני זה כבר יהיה גילוי עריות בין חיה לאדם! על זה לא חשבו...

האדם יש לו נשמה טהורה, ובעניין שלומדים את זה...
אבל מי שלא מכיר את זה וקורא לשני צר אופקים זה לא מי יודע מה נכון...
הוא צריך ללמוד גם בנושא הזה בשביל לקשר אחד לשני.

ובפשוט, אני יודע שהקרוב משפחה שלנו הוא האדם, למה לחשוב שאנחנו משהו אחר? האם זה נקרא יציאה מפרופורציות? לדעתי לגמרי..

ולעניין ההקפאה שוב, יש מישהו שהצליחו להקפיא אותו והוא חי?

Tal Raz לא מחובר  
ישן 05-12-09, 18:14   #68 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

כן ולא.
יש כרגע אנשים קפואים שלא מתים, אבל עדיין אין דרך להפשיר ולהעיר אותם בלי לגרום להם נזק.
להשיג מזה מסקנות בשלב זה, גם ככה יהיה דבילי.
לפני 15 שנים לא הצליחו להקפיא ולהפשיר צמחים או רקמות חיות- היום אפשר.
הנקודה היחידה שבה אפשר להכריז "אי אפשר" היא הנקודה בה יפסיקו לנסות. העניין הזה מתפתח, כל יום מתגלות אפשרויות חדשות.
רקמות הן לא כמו "תוספות לגוף" או "שניצלים". רקמות הן תאים חיים שצריכים לתפקד כחלק ממערכת. אם הרקמה מתה בהקפאה, היא לא שמישה יותר (אתה לא יכול להשתיל שניצל חזרה בתרנגולת והוא יתפקד, כן?). זה לא שכל מקפיא ביתי יכול לשמש להקפאת רקמות.

ציטוט:
זוכרים שפעם בן דוד שלי סיפר לי שאנחנו רואים כחול בגלל ההשתקפות של המים, ולעומת זה אתם נתתם את הדעות שלכם והרחבתם בנושא?
זה לא שבן דוד שלך נתן את דעתו ואנשים פה נתנו את דעתם.
מה שבן דוד שלך סיפר, חד משמעית שגוי, ובדיון הוצגו העובדות בשטח. להשוות את זה ל "דעה" יהיה כמו שאדם כלשהו יבוא אליך ויגיד עכשיו "לדעתי 1 ועוד 1 שווה 3", אתה אוטומטית תגיד לו שזה שגוי, נכון?
זה המקרה גם פה.

שאר ההודעה שלך מבלבלת ולא עקבית, אז אני לא אגיב בנקודה זו מהסיבה הפשוטה שאני לא מצליח להפריד בין הדברים ולהבין על מה להגיב....
בנוסף, זו תהיה ההודעה האחרונה שלי בנושא, פשוט כי ב 3 הפוסטים האחרונים אני חוזר על אותם דברים. זה כבר נהיה מיותר.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

Pika007 לא מחובר  
ישן 05-12-09, 18:26   #69 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

שעה אתה פה וזה מה שבא לך לכתוב... טוב.. בכל מקרה אפשר לנעול.

Tal Raz לא מחובר  
ישן 05-12-09, 18:27   #70 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tik-Tak

Tal Raz, אם דברים נשמעים לך "מופרכים לחלוטין" זה כי אין לך חצי מושג בהם.

וזה שדברים נראים לך דביליים זה כי אתה לא רואה את המטרה שלהם
Tik-Tak לא מחובר  
ישן 05-12-09, 18:29   #71 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

Tal Raz לא מחובר  
נושא נעול

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא