IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

EA Store, Visa CAL and stuff

תנו לי לספר לכם על חווית שירות יוצאת מן הכלל, אך לכיוון השלילי מצד כל החברות הנ"ל. לפני כמה ימים ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-01-10, 21:48   #1 (קישור ישיר)
IO Member

ברירת מחדל EA Store, Visa CAL and stuff

תנו לי לספר לכם על חווית שירות יוצאת מן הכלל, אך לכיוון השלילי מצד כל החברות הנ"ל.

לפני כמה ימים רציתי לקנות משהו מ EA Store, אחרי שהצלחתי להכנס לאן שרציתי [סיכוי של 1 ל 10 בערך שלא יציג לך איזה ארור] לא ראיתי את ישראל ברשימת הארצות. גם לא שום איזכור שבריטניה כוללת את ישראל...
לכן הזמנתי עם כתובת של דוד בארה"ב עם כרטיס אשראי של אמא.
לא קיבלתי שום אימייל או הודעה כלשהיא שההזמנה אכן התבצעה או נכשלה.
רק אחרי כמה ימים שהצלחתי לתפוס אותם הם הודיעו לי שההזמנה התבטלה ולא ציינו למה.

למחרת היום הלכתי לסניף דואר בנס ציונה והוצאתי ויזה נטענת בסל 300 ש"ח כך שנשאר לי 280.
הגעתי הביתה, נתתי לכרטיס קצת זמן ולמחרת הזמנתי מ EA STORE.
עוד פעם אותו סיפור, ללא שום הודעה. אחרי כמה דקות שמצאתי את ההזמנה ראיתי שהיא Canceled by system.
כששאלתי אותם מה קרה עכשיו הם ענו לי שיש בעייה עם ה billing address למרות שחבר שלי קנה עם אותו כרטיס אשראי מאותו מקום [הפעם הזמנתי מ UK וסימנתי ישראל] את אותו המוצר.

להפתעתי הכסף ירד מהכרטיס שלי ולא חזר. דיברתי עם CAL והם אמרו שבית העסק חייב לשלוח להם FAX עם כל מני אישורים.
EA המשיכו לטעון עשרות פעמים [לא, אני לא מגזים] בצ'טים שלי איתם שהכסף יחזור תוך 3-5 ימי עסקים ורק אחרי שהתקשרתי ל EA בבריטניה ודיברתי איתם הצלחתי בסופו של דבר לשכנע אותם לשלוח פקס. הם שלחו את הפקס ביום שבת והודיו לי מיד באימייל. CAL טוענים שלא הגיע להם אף FAX בינתיים למרות שהם אמרו לי שאפשר שהם ישלחו בשבת.

היום הלכתי לדואר בנס ציונה על מנת להוציא 100 שקל מהכרטיס שלי, היה בו בערך 105 שקל... באמצע התהליך אני רואה הפקידה בארה לגזור לי את הכרטיס...
אני שואל אותה מה היא עושה, היא אומרת לי הכרטיס מבוטל! אני אומר לה למה ? היא אומרת שאי אפשר למשוך כסף בלי לבטל את הכרטיס.
אבל אני צריך עוד לקבל החזר לכרטיס הזה, אני אומר לה. מתקשרים ל CAL והמנהלת סניף נותנת את הקוד שלה וכו'. כמובן שלCAL אין תשובה חדש משמעית, ואני יוצא מהסניף בלי אגורה תוך כדי שהמנהלת סניף אומרת לי שהיא לא רוצה לקחת סיכונים והיא מבטלת את התהליך.

היום אני שוב מדבר עם השירות של CAL כשאני בבית, הם לא יודעים על שום FAX שנשלח או לא נשלח מEA ולפני כמה שעות הם עוד הודיעו לי שהכרטיס התבטל.
עכשיו הם רוצים שאני אחכה 30 יום על מנת לקבל את מה שמגיע לי.

אני אישית לא מתקרב יותר ל CAL.
AMD Phenom II X4 940 Black Edition | Gigabyte MA790x UD3P | Gigabyte GTX260 OC [Core 216] |G.Skill 4GB CL4-4-4-3 800MHz PK | Creative X-Fi Titanium PCIe | WesternDigital 5000AAKS x2 RAID 0 | Thermaltake ToughPower 600W | Antec P182

Razer Arctosa | Logitech G500 [soon Perfomence Mouse MX] | Steelseries QcK+ | Steelseries Siberia V2

ציטוט:
פורסם במקור על ידי תמיר צפה בהודעה
כבר עדיף לקבל איזה סנדוויץ' של טירת צבי ..
Danny7 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-01-10, 0:50   #2 (קישור ישיר)
I Want a New IO Title

סמל האישי של everdow

תבקש שיפקססו אליך את המסמך ישירות, בנוסף שתפקסס לCAL בשנית את הפקס ותצרף לך Notice שהפקס התקבל אצלהם.
לאחר שיפקססו אליך תתקשר לCAL ותפקסס להם בזמן שאתה בטלפון איתם.

בנוסף תוסיף לזה אסמכתא לכך שאתה מתלונן על אופן השירות שבו טופלת למחלקת פניות ציבור, שהם גרמו לך לעוגמת נפש באופן הטיפול בך.
זה נשמע מוגזם אבל עדיף לך כך.

הפקידים שם אוהבים לעשות בעיות, אם יש לך שאלות אתה מוזמן לפנות בפרטי.
everdow לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא