IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > מדפסות, מקלדות, עכברים, ידיות משחק, הגאים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מדפסות, מקלדות, עכברים, ידיות משחק, הגאים ייעוץ לפני קניה ופתרון בעיות טכניות של מדפסות , מקלדות , עכברים , ציוד היקפי , הגאים וג'ויסטיקים ומוצרים לגיימרים.

ציוד היקפי : מדפסות, מקלדות, עכברים, ידיות משחק, הגאים

האם משטח לעכבר נשחק?

קניתי RAZER DESRUCTOR ואין ספק שזה המשטח הכי טוב שהיה לי מה שכן שמתי לב שבהתחלה העכבר היה מחליק עליו ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 23-01-10, 23:18   #1 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של sunken

שלח הודעה דרך SKype אל sunken
ברירת מחדל האם משטח לעכבר נשחק?

קניתי RAZER DESRUCTOR ואין ספק שזה המשטח הכי טוב שהיה לי
מה שכן שמתי לב שבהתחלה העכבר היה מחליק עליו כמו מרגרינה על מחבת רותח
עכשיו זה כבר לא כמו פעם העכבר בקושי מחליק אבל אני לא רואה בעיה בקטע של משחק.
עכשיו השאלה שלי היא . מה זה משטח זמני לשנה שנתיים?
כל המשטחים הקשים הם כאלה? האם המשטחים הקשים יותר מדוייקים מהרכים?
ובכלל מה המחשבות שלכם על הנושא...
sunken לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-01-10, 23:35   #2 (קישור ישיר)
IO Member

כן. הבעיה שלך נפוצה. הרבה אומרים שבהתחלה הDESTRUCTOR מצוין והגלייד שלו נהדר. אך שהוא נשחק מהר מאוד. בכלל הדעה בעולם גיימינג ההארדקור על הפאד הנ''ל היא שזה חתיכת זבל.. אבל לא ניסיתי אותו אז אני לא יכול להגיד. מה שכן, אני יכול להגיד לך שהיה לי FUNC 30.R למשך שנה וחצי:
משטח ברמה הגבוה ביותר לדעתי. פשוט חסר חיכוך גם אחרי שנה וחצי של שימוש, המשטח נשאר כמעט כביום היוולדו.
אבל אני אישית אוהב שיש לי *טיפה* יותר התנגדות מהפאד שלי, וגם ראיתי שאבא שלי לוטש עיניים לFUNC אז נתתי לו אותו[במקום למכור אותו] וקניתי PURETRAK TALENT.
משטח מאוד לא נפוץ בטח לא בארץ, זה פשוט שטיח של כמעט חצי מטר[אני עושה איזה 80 CM בשביל 360, אם לא יותר כי הורדתי רגישות בזמן האחרון]ביחס שמזכיר מסך רחב[שזה מצוין והגיוני מאוד לדעתי] על 6MM גובה.
לדעתי הוא מדהים, טראקינג מצוין כראוי למשטח במחיר שלו, 37$ כולל משלוח פדקס אקפרס שהגיע תוך 3 ימים מUSA שם המשטח מיוצר[עוד +]. כמו כן מאוד מאוד עמיד[גם מבחינה של שמירה על המשטח ועל הגלייד שלו וגם מבחינה שאפשר להשתמש בו בתור צלחת]. אפשר אפילו לשטוף אותו במכונת כביסה והוא כמו דנדש.
לדעתי איזון קרוב למושלם[אבל זה כבר תלוי איך אתה אוהב את הפאד שלך] בין חיכוך לדיוק.
כמו כן אנשים חושבים שמקנים לפאד חשיבות גדולה מדי - לדעתי לא. הפאד משפיע על האימינג שלך כמעט כמו העכבר לדעתי. יתר על כן, הדעה הרווחת שפאדים קשיחים מדוייקים יותר מפאדים של בד - מצד שני, בתור אחד שניסה פאד קשיח מצוין ופאד בד מצוין, אני משחק טוב יותר עם הבד, ומבחינת נוחות, אין מה להשוות בין השניים, הבד חמים יותר, עבה ורך, כייפי לשים עליו את היד(=.

*אגב ראיתי שיש לך את הASUS XONAR ESSENCE STX, בשילוב איזה אוזניות אתה משתמש בו, איזה שימושים, אתה משתמש במגבר? [אם לא בא לך להספים את הת'ראד אתה מוזמן לענות לי בPM או לא בכלל במקרה הרע (:

אם יש לך עוד שאלות על פאדים אתה מוזמן, כי אני יודע דיי טוב את השוק גם שמדובר על דגמים ספציפיים.

שבוע טוב

נערך לאחרונה על ידי Quantom, 23-01-10 בשעה 23:43.
Quantom לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-01-10, 0:00   #3 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של sunken

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Quantom צפה בהודעה
כן. הבעיה שלך נפוצה. הרבה אומרים שבהתחלה הDESTRUCTOR מצוין והגלייד שלו נהדר. אך שהוא נשחק מהר מאוד. בכלל הדעה בעולם גיימינג ההארדקור על הפאד הנ''ל היא שזה חתיכת זבל.. אבל לא ניסיתי אותו אז אני לא יכול להגיד. מה שכן, אני יכול להגיד לך שהיה לי FUNC 30.R למשך שנה וחצי.. משטח ברמה הגבוה ביותר לדעתי מבחינת פלסטיק.. פשוט חסר חיכוך גם אחרי שנה וחצי של שימוש ממש לא נשחק לי. אני אישית אוהב שיש לי *טיפה* יותר התנגדות מהפאד שלי.. וגם ראיתי שאבא שלי לוטש עיניים לFUNC אז נתתי לו אותו[במקום למכור אותו] וקניתי PURETRAK TALENT. משטח מאוד לא נפוץ בטח לא בארץ.. זה פשוט שטיח של כמעט חצי מטר[אני עושה איזה 80 CM בשביל 360, אם לא יותר כי הורדתי רגישות בזמן האחרון]ביחס שמזכיר מסך רחב[שזה מצוין והגיוני מאוד לדעתי] על 6MM גובה. לדעתי הוא מדהים.. טראקינג מצוין כראוי למשטח במחיר שלו... מאוד מאוד עמיד. אפשר אפילו לשטוף אותו במכונת כביסה והוא כמו דנדש.
לדעתי איזון קרוב למושלם[אבל זה כבר תלוי איך אתה אוהב את הפאד שלך] בין חיכוך לדיוק.
כמו כן אנשים חושבים שמקנים לפאד חשיבות גדולה מדי - לדעתי לא. הפאד משפיע על האימינג שלך כמעט כמו העכבר לדעתי. כמו כן הדעה הרווחת שפאדים קשיחים מדוייקים יותר מפאדים של בד - מצד שני, בתור אחד שניסה פאד קשיח מצוין ופאד בד, אני משחק טוב יותר עם הבד, ומבחינת נוחות, אין מה להשוות בין השניים.

*אגב ראיתי שיש לך את הASUS XONAR ESSENCE STX, בשילוב איזה אוזניות אתה משתמש בו, איזה שימושים, אתה משתמש במגבר? [אם לא בא לך להספים את הת'ראד אתה מוזמן לענות לי בPM או לא בכלל במקרה הרע (:

אם יש לך עוד שאלות על פאדים אתה מוזמן, כי אני יודע דיי טוב את השוק גם שמדובר על דגמים ספציפיים.

שבוע טוב
ואללה טוב לדעת את המידע הזה על הרייזר האמת שדיי נשבר לי מהחברה הזאת מייצרים מוצרים מצועצעים ומתפרקים גם המקלדת והעכבר שלהם לא משהו זהו לא קונה מהם!. אני בניגוד אליך עובד על DPI גבוהה ורגישויות גבוהות וכמעט לא מזיז את העכבר. אני עם אחיזת CLAW והרעיון אצלי לא להזיז את היד יותר מידי . בכל מקרה אשמח לקבל ממך המלצה שכן נשמע שאתה מבין בפדים. על איזה משטח קשה כדאי ללכת כי אני לא רוצה משטח שטוב לחודש ואח"כ נשחק.
לגבי האוזניות אני עם HD555 הבנתי שיש מגבר מובנה בכל מקרה לא יצא לי להשתמש בו
כי גם ככה זה מספיק עוצמתי.
ישן 24-01-10, 0:29   #4 (קישור ישיר)
IO Member

כן רייזר באמת מצעצעים את המוצרים שלהם יותר ויותר, הם הבינו מה קהל היעד שלהם, קופסאות מדהימות, גימיקים בכל מוצר, באנדלים עשירים בחרא, זבל של מוצרים.
גם אני אוחז את העכבר CLAW, אפילו שיש לי עכבר PALM מובהק, הIME3.0
ובכן בקשר למשטח קשה לרגישות גבוה יש כמה מצוינים ממה שאני יודע אבל בטווחי מחיר שונים, כמו כן תזכור שפלסטיק תמיד יקר יותר מבד.
SteelSeries SP: שמעתי עליו בעיקר דברים טובים לא ניסיתי אותו אף פעם, אבל הוא אמור להיות באנקר. גם הפאדים הבאים שאני אציין שכן אני לא זורק סתם שמות באויר, רק שמות שאני רואה עליהם בעקביות ביקורות משתמשים חיוביות.
Func 10.S - פאד של פאנק, בדיוק ההפך מF30.R שלי שמיועד לשחקנים בעלי רגישות נמוכה, חלק[S=SMOOTH] גם באנקר.
Func 1030A שני הצדדים שציינתי של הפאנק, החלק והגס, פאד דו-צדדי, אבל קטן יותר ויקר יותר מן השניים.
כמו כן, אולי תרצה לקרוא את זה:MOUSEPADS 2005 by Feuersturm
ישן 24-01-10, 1:24   #5 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של sunken

לפי מה שאני רואה רק את ה STEELSERIES יש בארץ...
בכל מקרה אם אתה רוצה לשאול שאלות על האוזניות הכרטיס אתה מוזמן בפרטי
ישן 24-01-10, 10:27   #6 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

Quantom דווקא יש מישטחי FUNC בארץ
זיגזג מחשבים / פתרונות מחשוב

לי אישית יש Func sUrface1030 Archetype + Logitech G5 , יש לי בעיית אבק מטורפת בחדר אז אז מידיי פעם המישטח מכוסה בעיגולי אבק כאלו וצריך שטיפה רצינית וציחצוח.

עוד משהוא שגליתי שמשפר את המגע בין העכבר למישטח הם הפאדים הקשיחים של העכבר , אחרי תקופה ארוכה הם ניהיו מחוספסים אז פשוט לקחתי איזה חפץ כהה והחלקתי אותם

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 24-01-10, 11:37   #7 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של sunken

ואללה אז אם ה FUNC האלה טובים איזה כדאי לקחת מזיגזאג?
אני צריך פד טוב לרגישות גבוהה כי אני עובד על הDPI הכי גבוה (5700)
ואני לא מזיז את העכבר הרבה.
ישן 24-01-10, 11:43   #8 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

שים לב , ה-F17 יש שתי סוגים "SMOOTH" ו-"ROUGH" ... ל-Func sUrface1030 Archetype יש שתי צדדים גם של "SMOOTH" ו-"ROUGH" אז אתה מקבל שתיים באחד ...

לגיימינג ה-SMOOTH הרבה יותר נוח ... קשה לי להגיד מה עדיף לך ה-Func sUrface1030 או ה-F17

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-01-10, 13:41   #9 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

וואלה יש לי את ה QcK הרגיל שעלה לי 60 שקל כבר חצי שנה שאני משתמש בו, תענוג במשחקים וגם סתם ככה לגלוש ולהשתמש בו ברגיל נוח מאוד ולא נשחק לי או נקרע... שום דבר.
לחבר שלי יש פאנק, חושב ששניהם נוחים באותה מידה לא רואה סיבה להוציא מעל 100 שקל על פאד באמת שהוא ממש נוח וגדול מספיק.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-01-10, 14:32   #10 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של sunken

הבנתי... אז ה 1030 MBA זה המשולב עם ה2 סוגים של המשטחים?
מה הרעיון של ה F17? בקיצור אני לא יודע בעצמי מה כדאי..
מה נותן יותר TRACKING
smooth או rough?
ישן 24-01-10, 16:15   #11 (קישור ישיר)
IO Member

אוקי אז בואו נעשה סדר בת'ראד החמוד הזה.
שאני התכוונתי למשטח שלא זמין בארץ, התכוונתי לPureTrak Talent, ולא לפאנק שקניתי מזיגזאג [חבר'ה מצוינים, אגב]. בקשר לאיזה צד לקנות של הפאנק[מחוספס או חלק] או את 1030A - אין כאן נוח או לא נוח לגיימינג, זה תלוי מה אתה מעדיף, בגלל שאתה משחק על רגישות גבוה, הייתי לוקח את הSMOOTH, ככה השליטה שלך תהיה טובה יותר, עקב רמת חיכוך גבוה יותר[אבל עדין נמוכה].
מצב שני אתה גם ככה משחק על רגישות גבוה ואתה לא צריך הרבה מקום להזיז את העכבר עליו ובגלל זה הייתי לוקח את ה1030A ולראות מה אתה מעדיף.
*הבנתי שלמשטח המחוספס של הפאנק יש קצת בעיות עם חיישני לייזר techPowerUp :: Func Mousepad Roundup Review :: Page 4 / 8 אבל אני לא יכול לאמת את זה, וכמו כן כתוב שם שזה מסתדר אחרי עדכון FIRMWARE. לדעתי לא תיווצר בעיה מכיוון שחיישני הלייזר התקדמו קצת מאז וגם קצת השתנו וגם בגלל שנראלי שתעדיף את הצד החלק
אגב סדרת ה-F של הפאנק זה פשוט לקחו את שני הצדדים של ה1030 ועשו מהם כל פאד לחוד, ה17" לציון הרוחב, 17 אינץ' ויש גם 14", גם לחלק וגם למחוספס. ה1030A הוא 12".

נערך לאחרונה על ידי Quantom, 24-01-10 בשעה 16:31.
ישן 24-01-10, 16:45   #12 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של sunken

עדכון FIRMWARE למי? למשטח ? חחח לא הבנתי בדיוק מה הכוונה.
לא הבנתי מה זה ה 1030A ומה זה MBA.
מה משולב מה לא...
בקיצור אתה המבין הגדול... מה להזמין+לינק למוצר בבקשה
ישן 24-01-10, 17:05   #13 (קישור ישיר)
IO Member

חח לא רוצה להגיד לך משהו ואז תזמין משהו לא טוב תבוא אלי עם סכין הביתה
עדכון FIRMWARE לעכבר, ולא לפאד LOL..

הMBA זה ה1030[הדו-צדדי] עם בסיס אלומנים. סתם עוד כסף.
Func sUrface1030 Archetype - Mouse Pad

סלאמת
ישן 24-01-10, 18:16   #14 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של sunken

תודה על העזרה
למרות שלא נראה לי שעדכון FIRMWARE למשטח זה דבר
שכל חברה תוציא
ישן 21-08-11, 11:53   #15 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של sunken

טוב כפי שאתם רואים עבר קצת זמן מאז הרכישה של הFUNC 1030
2 צידי המשטח נשחקו והעכבר ממש מגרד את המשטח.
אני מתחיל לחשוב שהבעיה היא באיך שאני מחזיק את העכברים.
לא הגיוני שכל עכבר אצלי אחרי חצי שנה מתחיל להתגרד על המשטחים.
האם יש משטח שמחזיק הרבה זמן?

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא