IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > מדפסות, מקלדות, עכברים, ידיות משחק, הגאים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מדפסות, מקלדות, עכברים, ידיות משחק, הגאים ייעוץ לפני קניה ופתרון בעיות טכניות של מדפסות , מקלדות , עכברים , ציוד היקפי , הגאים וג'ויסטיקים ומוצרים לגיימרים.

ציוד היקפי : מדפסות, מקלדות, עכברים, ידיות משחק, הגאים

MX518 - G5 .. די ספציפי..

מה עדיף?...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-01-10, 14:34   #1 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של dori

ברירת מחדל MX518 - G5 .. די ספציפי..

מה עדיף?

נערך לאחרונה על ידי dori, 01-03-10 בשעה 4:28.
dori לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-01-10, 16:34   #2 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של dori

הלוואי תיהיה תגובה עוד שעה :[

נערך לאחרונה על ידי dori, 01-03-10 בשעה 4:29.
ישן 24-01-10, 16:57   #3 (קישור ישיר)
IO Member

אוקי אז הבעיה שציינת זו לא ממש בעיה - זה פשוט החיישן שלו. הוא לא מסוגל[כנראה] לעמוד במהיריות שאתה מזיז אותו. לכל חיישן יש Malfunction Speed שמתי שהוא עובר את אותה מהירות קורות תופעות שונות ומגוונות[כמו התופעה שלך, או שפשוט לפעמים העכבר נתקע ולא זז וכו'..] קרוב לוודאי שגם אם תחליף 1000 פעמים את הG5 ה"בעיה" תחזור.
מה שכן עם הMX518 זה לא אמור לקרות, כמו כן גם עם עכבר המיקרוסופט הלבן הישן והטוב, עם העיניית האדומה מאחורה. עכבר מעולה לגיימינג וזול בצורה מדהימה.

כמו כן לדעתי המשפט שהבאת לעיל הוא שגוי מבסיסו, אלא אם כן מישהו יראה אחרת, כמו כן ההגדרות למושגים הם[לפי מה שאני יודע ולפי ההגיון הבריא שלי]:
תאוצה שלילית = קח לדוגמא שתי נקודות במשחק, עכשיו מדוד את המרחק שאתה צריך להזיז את העכבר בשביל להגיע מנקודה אחת לשניה[לדוגמא, שתי יריות על הקיר]. עשה את זה עוד פעם: אם אתה רואה שעכשיו היית צריך להזיז את העכבר טיפה יותר, זו תאוצה שלילית.
דילוג על פיקסלים: זאת אומרת לדוגמא שכל פעם במקום לזוז פיקסל אחד אתה זז שתיים, קצת קשה יותר להסביר, אבל דילוג על פיקסלים בטח לא מתבטא בתאוצה שלילית, אלא בתאוצה חיובית.

*מומלץ להמנע מכל סוג של תאוצה במשחקים, חיובית או שלילית.

אגב סתם דוגמא כמה לדעתי מגזימים עם כל עניין הDPI וכל הפיצ'רים חסרי התועלת, לי יש את ה-DeathAdder 1800DPI שנחשב לעכבר עם החיישן הטוב ביותר כבר זמן רב, ומצד שני יש לי את IntelliMouse Explorer 3.0, עכבר של מיקרוסופט עם 450DPI. אבל אין תאוצות למיניהם טרקאינג מצוין וכמו כן אני משחק איתו הרבה יותר מאיך שאני עם הדאט'אדדר[יש לי את שניהם] איך זאת? כי עכבר טוב מתבטא קודם כל בכמה טוב הוא יושב לך ביד. אלחוטי, חוטי, 450DPI, 2000DPI, כל אלו לא משנים אם העכבר לא יושב לך בונבוניירה ביד. יתר על כן יש גם דברים נוספים בעלי חשיבות כמו משקל העכבר[כמה שיותר קל יותר טוב, משקולות לעכבר זה שיא הטמטום]אחר כך אם יש דילוג על פיקסלים\תאוצות לסוגיהן, אח''כ כמות הDPI.
כמו כן גם המשטח עליו אתה עובד חשוב ולדעתי צריך להקנות לו חשיבות כמעט זהה לזו שהעכבר מקבל בגיימינג.

מקווה שעזרתי

נערך לאחרונה על ידי Quantom, 24-01-10 בשעה 17:07.
Quantom לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-01-10, 4:14   #4 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של dori

הקטע של המומלץ בשבילי זה די חובה כי הבעיה קוראת רק כאשר אני במשחקים

למעשה אני לגמרי מסכים עם כול מה שאמרת..

נערך לאחרונה על ידי dori, 01-03-10 בשעה 4:29.
ישן 27-01-10, 2:06   #5 (קישור ישיר)
IO Member

שמע אין לי יותר מדי מה להגיד לך, בנושא עכברים אני יודע לתת ייעוץ. בנושאי אחריות קצת פחות אף על פי שלא אמורה להיות בעיה גדולה. לך אליהם ותגיד להם שאתה רוצה להחליף את העכבר לMX.
אגב שלא תתבלבל הבעיה שאתה דיברת עליה היא Malfunction Speed נמוך ולא תאוצה שלילית או חיובית. הנושא עם התאוצה היה בקשר למשפט שצוטטת.
לעניינו - תחליף לMX518. אם לא אז תשמור את הG5 או תקנה עכבר אחר[בכיף אפשר לקנות עכבר זול שהוא מצוין לגיימינג] של מיקרוסופט הלבן הפשוט או שתוציא אקסטרה קאש על הMX518. אבל תתעקש קודם כל כמה שאתה יכול על זה שיחליפו לך לMX518. כמו כן, קודם תנסה, ואח''כ תתייעץ בפורום במידת הצורך.

לילט
Quantom לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא