IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > משחקים וקונסולות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

משחקים וקונסולות משחקים , משחקים ברשת , המלצות למשחקים , פתרון תקלות , עזרה במשחקים , שרתי משחקים , ביקורות ומדריכים. קונסולות כדוגמת פלייסטיישן , XBOX ועוד...

דבר חופשי : משחקים וקונסולות

Mass Effect 3 - דיון ראשי

משפיע על הדמויות שתפגוש במהלך המשחק, על מה יקרה במשימות מסויימות ועוד....
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 14-03-12, 0:12   #166 (קישור ישיר)
IO Member

משפיע על הדמויות שתפגוש במהלך המשחק, על מה יקרה במשימות מסויימות ועוד.
ישן 14-03-12, 7:18   #167 (קישור ישיר)
I Want a New IO Title

סמל האישי של everdow

משפיע על הWAR ASSESTS שלך.
על העלילה:

ספויילר
everdow לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-12, 3:24   #168 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

סיימתי כרגע.

עשיתי את כל המשימות האפשריות, המשחק מאוד ארוך... משחק מדהים אבל קשה לי להשוות אותו
לקודמים - כל אחד מהם טוב בפני עצמו ושונה. העלילה עד הסוף הייתה מעולה, הסוף די איכזב
אותי וציפיתי למשהו יותר אמין.

משימות צדדיות בכל מיני גלקסיות\כוכבים - אין הכוונה, לפעמים אתה מחפש ומחפש גם עם זה בתוך הסיטאדל -
וזה החסרון היחיד שמצאתי בנוסף לסוף שהיה מאכזב ביחס למשחק כזה איכותי.
חבל שנגמר
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-12, 5:08   #169 (קישור ישיר)
IO Member

DLC,מה נראה לכם שיהיה?
הייתי רוצה לראות שיפורים בגרפיקה,למשל 720p,כמו במשחק השני(בסירטונים).
על sdk אפשר רק לחלום..
GoBravo לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-03-12, 0:05   #170 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של GOLAN-GB

חבר'ה אני מתלבט בשאלה הראשונה מה לבחור
action? story? או RPG
אני לא שיחקתי בקודמים אז קשה לי לבחור...
AMD 270X 2GB OC
8GB 1600MH
ציטוט:
פורסם במקור על ידי alfasi צפה בהודעה
תודה אחי אני מבין.
כן אני רוצה לקנות את OC וגם שים FPS. אני צריך לבקש את זה מהחנות או שאני הולך עם מה שאתה אומר לי וזה כבר יהיה עם המחשב בפנוכו? .
GOLAN-GB לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-03-12, 1:33   #171 (קישור ישיר)
IO Member

RPG ואני ממליץ מאוד לשחק ב1 ו2 לפני שאתה מתחיל את 3.
קישור פירסומי
ישן 18-03-12, 2:16   #172 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של static

איזה מוד משחק כדאי לבחור שמתחילים את ME3
1. action
2. role playing
3. story

לא ידעתי מה לבחור נראה לי RP הכי טוב, לא?
ישן 18-03-12, 10:45   #173 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

סיימתי את המשחק, אני פשוט SPEECHLESS!
לדעתי משחק הRPG בין הטובים ביותר שיצאו אי פעם, ללא ספק המשחק הכי טוב בסדרה. בכלל לדעתי טרילוגיית המשחקים הטובה ביותר שיצאה אי פעם למחשב, ביחד עם Assassin's creed.
פשוט מדובר ביצירת מופת של BIOWARE, הישג הפקה חסר תקדים - רמת הפקה שלא נופלת מזאתי של UBISOFT עם AC.
לא מבין בכלל על מה אנשים מדברים פה, המשחק מאוד ארוך יצא לי בערך 30 שעות לסיים אותו על HARDCORE כולל כל המשימות הצדדיות וחקר כל הגלקסיות.
עלילה מעולה, פיתוח דמויות מאוד טוב (במיוחד הרגשות שאתה מפתח כלפי הדומיות לאורך המשחק), משימות אפיות ופשוט מדהימות, דמויות חדשות שהוכנסו למשחק שלא פחות טובות מהישנות,
כמות גדולה של נשקים שלא היו מקודם, soundtrack מהפנט, דיאלוגים/סיפורים מעניינים ו-AI מעולה -
כל אלה הופכים את הסדרה ללא פחות מmasterpiece.
מה שכן הסוף של המשחק טיפה מאכזב, לא משנה איזה סוף תבחר בסופו של דבר תקבל אותו סרט סיום כמעט 1:1.

10/10- פשוט ואוו, הסדרה שהגדירה מחדש איך RPG צריך להיות.

נערך לאחרונה על ידי DR-EVIL, 18-03-12 בשעה 21:34.
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-03-12, 20:56   #174 (קישור ישיר)
IO Member

תיאוריה מעניינת לגבי הסוף: The "Truth" Behind the Mass Effect 3 Ending Sequence - Giant Bomb, המקור מכיל מלא ספויילרים.
ישן 18-03-12, 21:24   #175 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

בתכלס אני לא מבין למה אנשים מתלוננים לגבי הסוף של המשחק..
המבקרים את הסוף כנראה ציפו לסיום נוסח מלחמת הכוכבים בו הטובים מנצחים הרעים מפסידים והחיות המלאות בצמר גפן רוקדות ומכות בתופים.
זה לא סיום הולם לסדרה שלכל אורכה הציגה את הבעיתיות שבהגדרות טוב ורע ואת הטרגדיה שטמונה ב"לעשות את הדבר הנכון".
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-03-12, 23:52   #176 (קישור ישיר)
I Want a New IO Title

סמל האישי של everdow

אחרי 3 משחקים אתה מצפה לסוף שסוגר את כל הפינות באשר הוא, אם הם רוצים להכין ME4 שיזרקו רמז נורמלי.
אבל הבעיה עם Bioware שמאז ME2 לא מעניין אותם חווית שחקנים, מבחינתם תשלם כסף על DLC כדי לסיים את המשחק כמו Arrival.

אנשים שילמו ממיטב כספם בשביל לסיים את הסאגה הזו, אז קייסי הדסון יכל היה לתת להם טעם טוב יותר ולא אולי אני אוציא DLC אבל תשלמו לי 25 דולר עליה (חצי משווי המשחק).

אגב כפי שזה נראה כרגע מגיעה DLC בחינם בסביבות אפריל-מאי, תקרא The Truth.
אומרים שתצא עוד אחת עם Dark Horse Comics...נחיה ונראה!

נערך לאחרונה על ידי everdow, 19-03-12 בשעה 0:31.
everdow לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-03-12, 17:14   #177 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של dudu_azran

המשחק אכן היה מאכזב
אך לא כי הוא לא טוב אלא כי כחובב של שני המשחקים הקודמים ציפיתי ליותר.
המפתחים לקחו את המשחק יותר לכיוון האקשן מאשר RPG רוב המשחק היה סינמטי והרגיש כאילו הבחירות שלי לא ממש השפיעו על העלילה או סיומה
גם אפשרויות הסיום במשחק הם אותו הדבר עם פרטים קטנים שמבדילים ביניהם.
בנוסף בכל סצינה יש מישהו שמתנדב להקריב את עצמו-נראה כאילו המפתחים רצו להעביר תחושה של הקרבה למען הכלל ותחושת יאוש אבל הפכו את המשחק לקיטשי ובלתי נסבל
dudu_azran לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-03-12, 21:08   #178 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

מה מאכזב.... משחק ארוך ומדהים מכל בחינה, תביא לי כזו איכות בסינגלים ואני יקנה כל משחק
ברמה שלו. אז הסוף מאכזב... זה לא היווה שום בעיה במשך המשחק שהיה לא פחות ממטורף.
התחלתי לשחק שוב את המשחק מחדש קצת בכל פעם ולקחתי את הדמות לכיוון אחר, אני יכול להגיד
שעל ההתחלה כבר יש לי לא מעט דיאלוגים שונים לגמרי וכנראה שזה ימשיך ככה.. לדעתי זו
סתם בכיינות כי המשחק באמת איכותי, מה אפשר לבקש יותר מזה.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-04-12, 22:03   #179 (קישור ישיר)
IO Member

mass effect 4-רעיונות?

ספויילר

^^^זה רק מה שאני חושב שיהיה

נערך לאחרונה על ידי GoBravo, 03-04-12 בשעה 1:28.
GoBravo לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-04-12, 1:43   #180 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Elio

המשחק עצמו מעולה,מלוטש בנוי לתלפיות.
ארוך, לקח לי 50 שעות בערך,כל המשימות הצדדיות כל מה שאפשר לעשות בערך.
נהנתי מהכל.
הבעיה שלי שאחרי כל זה המשחק נסגר ב10 דקות עם טיעון מצוץ מהאצבע ודמות חדשה שמעלה עוד אלף שאלות.
שום החלטה שעשיתי במשחק בתכלס לא השפיעה על הסוף. שום צי שאספתי ,שום שלום שעשיתי לא שינה את הסוף .יכולתי לא לעשות כלום וזה עדיין היה נראה אותו דבר(את זה לא ניסיתי קראתי בפורומים של bw)
וכאן מתחילה חפירה עם ספויילרים ,ממש הרגיז אותי הזלזול הניכר בסגירת המשחק.
לא עובד לי הספוילר אז לסמן את הטקסט.

על כדור הארץ חוץ מבני אדם לא ראיתי אף גזע אחר...שזה די מוזר בהתחשב בזה שאיחדתי את הצבא הכי גדול אי פעם בגלקסיה,אף אחד לא יכל להנחית עוד חיילים למטה? היה לי את המקסימום war assests שאפשר לצבור. למרות שהגת' הצטרפו אלי ,לא ראיתי את הספינות שלהם אפילו בסרטון אחד של הקרב האחרון. תוך כדי המשחק הכל היה דינמי כל מי שהצלתי כל מי שהצטרף אלי ,הכל במשחק הגיב לכל החלטה ,כןלם ידעו כולם דיברו. סוף המשחק כאילו התעלם מזה. הקשר היחיד היה שאפשר בסוף לדבר עם כל הדמויות(בבסיס היה אפשר להתקשר)זה הסגירה הכל כך מדוברת...זה עלוב לעומת המשחקים הקודמים. לאחר הסיום...חזרתי לשמירה וראיתי את כל הסופים(אבל בתכלס בחרתי בסינתזה) באורך פלא הצוות שבחרתי שירד לכדו"א איתי פתאום מופיע יוצא מהנורמנדי על הכוכב המבודד אי שם בגלקסיה...מי לעזאזל הציל אותם והרים אותם מהכוכב חזרה לנורמנדי... באמת שלא ציפיתי לשום סוף טוב היה ברור לי שכדי שזה יגמר, ויחשב מעולה מבחינתי ,קודם כל שפרד חייב למות.ותוך כדי המשחק גם מי שהכי קרוב אליו. אבל אז הופיעה הדמות הסמלית של הילד הקטן...וזורקת את הטיעון סיום הבא : בניתי סינטטים שישמידו את האורגנים כדי שהאורגנים לא יבנו סינטטים שישמידו אותם...כן באמת? בשביל זה חיכיתי שלושה משחקים? יכולתי להבליג על החד גוניות וחוסר שינוי פרט לצבע בסוף המשחק וגם יכולתי להבליג על חוסר תועלת של כל מה שקרה עד אותו רגע...זה דווקא תורם לתחושת חוסר האונים ששוררת במשחק. אבל אני לא יכול לקבל דמות חדשה שאמורה להיות סמלית עד כדי נצחית ...תחשבו כמה מחזורים היא קיימת...והיא טיפשה?זה הפתרון הגאוני לכאוס?
ולכל התיאוריות על חלום או לא זה לא משנה בכלל העתקה מהמטריקס וכו לא רלוונטי בכלל לסוף של 3 ,זה רלוונטי מאוד למשחקים הבאים בסדרה או ביקום שהם יצרו. מבחינתי כל מה שהיה צריך כדי שזה יהיה סוף טוב זה להשמיט את הדמות של הילד ולא להציל באופן מופרך דמויות שהורדתי לכדו"א מעבר לזה אם עדיין היו רואים את שפרד נושם בכל סוף זה היה מוסיף וכן כמובן מרמז על מה שכבר יודעים -שיהיו עוד משחקים וDLC. דרך אגב רק לי זה נראה מוזר שגוקר לא שבר את כל הגוף בהתרסקות ויכול ללכת באורך פלא? 3 משחקים חפרו שיש לו תסמונת brittle bones!?
l

יש כמובן עוד כמה דברים אבל זה מספיק ארוך גם ככה.

מתוך עיקרון שום dlc שיהיה, ובדוק יהיו, לא מתכוון להוציא עליהם שקל.
שיצא המשחק הבא נקנה גם אותו...

נערך לאחרונה על ידי Elio, 03-04-12 בשעה 2:01.
Elio לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא