IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > משחקים וקונסולות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

משחקים וקונסולות משחקים , משחקים ברשת , המלצות למשחקים , פתרון תקלות , עזרה במשחקים , שרתי משחקים , ביקורות ומדריכים. קונסולות כדוגמת פלייסטיישן , XBOX ועוד...

דבר חופשי : משחקים וקונסולות

Mass Effect 3 - דיון ראשי

כי זה מבאס להוציא הרבה כסף על משחק ואז לגלות שאני צריך לחכות עוד כמה חודשים בשביל לסיים אותו כמו ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-04-12, 15:54   #196 (קישור ישיר)
IO Member

כי זה מבאס להוציא הרבה כסף על משחק ואז לגלות שאני צריך לחכות עוד כמה חודשים בשביל לסיים אותו כמו שצריך, לפחות עכשיו לא משלמים עליו כמו עם ARRIVAL.
ישן 09-04-12, 15:58   #197 (קישור ישיר)
I Want a New IO Title

סמל האישי של everdow

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Alon93 צפה בהודעה
כי זה מבאס להוציא הרבה כסף על משחק ואז לגלות שאני צריך לחכות עוד כמה חודשים בשביל לסיים אותו כמו שצריך, לפחות עכשיו לא משלמים עליו כמו עם ARRIVAL.
Half Life Episode 3?
everdow לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-12, 16:09   #198 (קישור ישיר)
IO Member

היית חייב להזכיר לי את זה?

אני מחכה בסבלנות מ2007 שהוא ייצא וגמרתי את כל המשחקים (כל שלושת הגרסאות של הראשון + כל 2 עם ההמשכים שלו) כבר כמה וכמה פעמים בזמן שאני מחכה...
ישן 11-04-12, 19:41   #199 (קישור ישיר)
I Want a New IO Title

סמל האישי של everdow

1.02 Patch:

All Platforms
Fixed issues when in some cases Shepard's customized facial features from ME1/ME2 may not be properly imported to ME3.
Fixed an issue when quickly and repeatedly selecting to Resume a Save could result in Player Level reset and a potential locking of powers.
Fixed an issue when selecting Multiplayer in the Main Menu while under a poor network connection could result in an unresponsive state.
Fixed a potential crash while accessing an in-game terminal from Eden Prime level.
Fixed an issue when attempting to login while Server is down. It would display a Server Down message and accepting the Server Shutdown message would shut down the game.
Fixed a potential memory crash while loading a Quick Save of a custom FemShep.
Fixed an issue when restarting missions and acquiring an above max amount of weapon mods results in displayed debug text on-screen.
Fixed an issue when an unresponsive game state could occur during transition after the Conduit level.

PC Only
Fixed an issue when DLC game saves can be accessed from an account without DLC if another account on the same computer has access to the related DLC.
Fixed an issue when saves from different accounts on the same computer may become locked if one account has access to DLC which the other account does not.

Playstation 3 Only
Fixed an issue when potentially the game could enter unresponsive state when transitioning from the Holding Docks area to the Normandy Docks area of the Citadel
ישן 16-04-12, 17:01   #200 (קישור ישיר)
IO Member

התחלתי לקרוא את הספרים, אני כרגע בראשון ואני נורא נהנה ממנו, מומלץ למי שרוצה לבלות עוד זמן ביקום הזה.

The Art of Mass Effect Universe גם מומלץ למי שאוהב ספרי אומנות.
ישן 27-06-12, 0:46   #201 (קישור ישיר)
I Want a New IO Title

סמל האישי של everdow

Extended Cut DLC - שוחחרה דרך אוריג'ין.
לפי סרטוני יוטיוב בנוסף ל3 סצנות הסופיות ישנה נוספת.

לדעתי האישית מאוד מאכזב, ביודרעק כרגיל הורסים כל חלקה טובה.
קישור פירסומי
ישן 27-06-12, 10:20   #202 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Elio

טוב....
קצת יותר טוב מהסופים הרגילים ,תוספת שלא מבין מה היה קשה להוסיף אותה והיא גם לא כזאת מיוחדת...או שהם באמת לא חשבו על זה לבד...ואז לא מבין מה קרה לצוות המקורי?! הכסף הפך אותם לתסריטאים מטומטמים?!
זאת מגמה מאוד מעצבנת בתקופה האחרונה...טיפה כסף וחברות מכובדות עם עבר ומוניטין מכובד ביותר נדפקות לגמרי.

הסוף הנוסף די מיותר ולא משרת שום מטרה...וחבל שלא היה כלול במשחק המקורי,אני בטוח שתהגובות שנאה היו יותר מצחיקות.

המסקנה מלפני הDLC נותרה בעינה...לקחו סאגה אדירה והפכו אותה למשחקים מאוד כיפים עם סיום דראק.
Elio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-06-12, 20:46   #203 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

מה מבאס ? איזה סוף רציתם... בסדר גמור לדעתי, הרסתי לעצמי כי גם ככה אין לי זמן לשבת עליו
שוב בזמן הקרוב - אבל מה הסיפור עם זה.. הסוף בסדר גמור..
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-06-12, 20:51   #204 (קישור ישיר)
I Want a New IO Title

סמל האישי של everdow

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CocainHore צפה בהודעה
מה מבאס ? איזה סוף רציתם... בסדר גמור לדעתי, הרסתי לעצמי כי גם ככה אין לי זמן לשבת עליו
שוב בזמן הקרוב - אבל מה הסיפור עם זה.. הסוף בסדר גמור..
לפני הDLC הזו, הסופים היו מלאי חורים בעלילה - למרות שכל ME3 זה חור ענק בעלילה.
תוסיף לכך שהם הוסיפו סוף רביעי חדש נסתר שהוא בעצם אומר "זה מה יש - אנחנו שמים *** עליכם" וגם בסוף באפילוג אתה מקבל אשה במקום גבר.

במשחק כזה אתה צריך לכסות את כל הכיווני עלילה, לספר מה קרה לחברי הצוות לא להרוג את הראשי וזהו.
הנישה של קייסי הדסון נדפקה אחרי המשחק הראשון, אחרי שההצלחה עלתה לו להראש הוא נהיה מגלומן.
כל הבלאגן הזה התחיל עם Arrival DLC בME2, כאילו סימן לבאות.
ישן 27-06-12, 21:01   #205 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

נו באמת... חורים בעלילה אפשר למצוא בלא מעט משחקים גדולים.. הבלאגן הזה התחיל
שהחליטו שזה לא צודק ככה לסיים את הסאגה הזו.. אז החברה נענתה ועשתה משהו לקיץ..
לא כל חברה הייתה טורחת לעשות את זה, אני שם את עצמי בצד המפתחים לרגע.. אז הם עשו סיום
מאכזב.. אז מה ? זה לא שהמשחקים שלהם היו מחורבנים, בדיוק ההיפך..

אני יכול עכשיו ביד אחת לספור לך כמה משחקים שהעלילה שלהם הייתה לא שלמה, כאן בניגוד
לזה קיבלת משחק עם המון DLC איכותיים [ השני בעיקר ], וכל השלושה המלאים היו וואלה...
פיגוז של משחקים אחד אחד.. איך מתארגנים ככה בגלל סיום תסביר לי. זה די שטות ומיותר..
אם המשחק היה נפגם במולטי שלו [ יש משחקי מולטי כמו דיאבלו 3 שאתה קונה אותם בשביל המולטי ]
אז יש כאן צורך להתלונן כי שילמת על זה כסף, וכו'..
ישן 01-07-12, 14:31   #206 (קישור ישיר)
I Want a New IO Title

סמל האישי של everdow

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CocainHore צפה בהודעה
נו באמת... חורים בעלילה אפשר למצוא בלא מעט משחקים גדולים.. הבלאגן הזה התחיל
שהחליטו שזה לא צודק ככה לסיים את הסאגה הזו.. אז החברה נענתה ועשתה משהו לקיץ..
לא כל חברה הייתה טורחת לעשות את זה, אני שם את עצמי בצד המפתחים לרגע.. אז הם עשו סיום
מאכזב.. אז מה ? זה לא שהמשחקים שלהם היו מחורבנים, בדיוק ההיפך..

אני יכול עכשיו ביד אחת לספור לך כמה משחקים שהעלילה שלהם הייתה לא שלמה, כאן בניגוד
לזה קיבלת משחק עם המון DLC איכותיים [ השני בעיקר ], וכל השלושה המלאים היו וואלה...
פיגוז של משחקים אחד אחד.. איך מתארגנים ככה בגלל סיום תסביר לי. זה די שטות ומיותר..
אם המשחק היה נפגם במולטי שלו [ יש משחקי מולטי כמו דיאבלו 3 שאתה קונה אותם בשביל המולטי ]
אז יש כאן צורך להתלונן כי שילמת על זה כסף, וכו'..

רק שתבין עד כמה קייסי הדסון אפס ואיזה מהומות הולכים בפורומים בחצי שנה האחרונה.
ישן 06-03-14, 16:06   #207 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

טוב חתיכת הקפצה.. ויש לזה סיבה טובה גם ככה הפורום קצת מת..

בשבועות האחרונים שיחקתי בפעם השנייה במאס אפקט 3 רק בגירסא המלאה שכוללת את התוספות
למשחק. קודם כל אני יתחיל בזה שלא נעשה צדק למשחק הזה. הוא הכי טוב לדעתי בסידרה הזו
ואני יפרט למה. אנשים סיימו אותו מהר מידי ופספסו המון דברים.

קודם כל קיימים שלושה DLC מרכזיים בלי קשר לשאר התוספות שהם די קטנות ומביאות אולי משימה
או שתיים ותוספות של ציוד\נשקים וכו'. השלושה DLC האלה - Omega , Citadel , Leviathan
הם כל אחד מעולה בפני עצמו. הכי חשוב זה לשחק את המשחק באחת מבין השתי רמות הכי
קשות - אני אישית שיחקתי על אחת לפני אחרונה כי האחרונה יותר מידי קשה לי והלפני אחרונה
בדיוק מה שצריך. שמשחקים על הרמות האלה אפשר לראות שאתה כמעט תמיד חייב לבחור דמויות
לפי Biotic \ Tech וסקילים שימושיים ולא סתם דמויות וזה דווקא החלק היותר קשה במשחק כי
ביחס למשחקים אחרים הם עשו פה עבודה מעולה וזה לא קל להחזיק בקרבות ברמות האלה.
מי שישחק ברמות האלה יבין על מה אני מדבר, זה לא קל וזה פשוט אדיר.

העלילות בכל DLC בפני עצמו מעניינות, המשחק עצמו שכולל את ה Director's Cut והפאץ' האחרון
מכיל המון אבל המון צורות לסיים משימות מבחינת דיאלוגים, המשחק מכיל ים של דיאלוגים שלא
ידעתי שהם בכלל קיימים ( מצחיקים בצורה מטורפת ) ובגלל זה גם חזרתי לשחק פעם שנייה.
הדמויות הכי מעניינות עד עכשיו בכל משחק שנוצר לדעתי, הסופים ( ארבעה ) זה מה שהיה אמור
להיות במשחק המקורי והם בסדר גמור ומי ששיחק פעם אחת וסיים אותו מהר חייב לתת לו שוב פעם צ'אנס כי זה המשחק הכי טוב בסידרה..
הראשון והשני הם עילוי אבל השלישי משפר כל דבר שקיים בשני המשחקים הראשונים והוא הרבה הרבה יותר מכיל ואי אפשר היה לשפוט אותו
בגלל הסופים.. אנשים פספסו גם שלושה DLC מאוד מאוד מושקעים. הייתי חייב לפרסם
את זה כי החוויה מהמשחק בפעם הראשונה והשנייה הייתה שונה לגמרי.

לא רואה ממטר מבחינת AI הרבה מאוד משחקים, הסאונד במשחק מטורף.. הפסקול פשוט מדהים,
אחד המשחקים הכי מושקעים שנעשו - באמת המלחצה חמה לשחק פעם שנייה מי שסיים מהר מידי.

נערך לאחרונה על ידי cocainhore, 06-03-14 בשעה 16:12.
ישן 06-03-14, 18:32   #208 (קישור ישיר)
IO Rookie

אני חדש כאן בפורום.
אף אחד לא אמר שהמשחק עצמו לא טוב.אנשים פשוט התלוננו על הסוף שנעשה בצורה חפוזה ואולי גם חובבנית.שפשוט הוריד את הסדרה הרבה מאוד רמות למטה.
הסוף היה אמור להיות ה'פיק'.
Sent from my GT-S5570I using Tapatalk 2
Jhon1234 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 06-03-14, 19:50   #209 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

דוקא אהבתי את הסוף וראיתי את כל הגרסאות שלו, עשו אחלה עבודה לדעתי
gmmaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 06-03-14, 20:14   #210 (קישור ישיר)
IO Rookie

לפי דעתי הגיבור בסיפור היה אמור למות על הספינה ההיא
מאס אפקט 4 בפיתוח עכשיו,אולי נראב אותו בשנה הבאה