IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > משחקים וקונסולות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

משחקים וקונסולות משחקים , משחקים ברשת , המלצות למשחקים , פתרון תקלות , עזרה במשחקים , שרתי משחקים , ביקורות ומדריכים. קונסולות כדוגמת פלייסטיישן , XBOX ועוד...

דבר חופשי : משחקים וקונסולות

משחקים שפספסתם אבל בחיים לא תתקינו היום ?

ציטוט: פורסם במקור על ידי YARONV אני אישית לא ממש לא מתעניין בגראפיקה. עד עכשיו אני משחק במשחקים עם גראפיקה ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-02-10, 11:03   #31 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

שלח הודעה דרך MSN אל Mr.Fridge

ציטוט:
פורסם במקור על ידי YARONV צפה בהודעה
אני אישית לא ממש לא מתעניין בגראפיקה.
עד עכשיו אני משחק במשחקים עם גראפיקה גרועה מאוד...
בעיקר משחקים ישנים משנות ה-90.
אני בדיוק הפוך ממך... שהמשחק יהיה עלוב יחסית (עד גבול מסויים) אבל שיראה ריאליסטי - ואני אהנה.
דוגמא טובה זה FarCry2 שהוא משעמם בצורה מחרידה, אבל מרהיב ביופיו...

חברים, אם לא שיחקתם StarCraft, אז תתקינו ושחקו, המשחר הזה לא נופל יותר מדי מהגראפיקה של היום, רק ברזולוציה נמוכה מאוד...
זה משחק כל-כך כיפי לאנטרנט שאי אפשר לתאר.
משחקים שלא שיחקתי של פעם ואני מתחרט עליהם.... אין, שיחקתי כל דבר אפשרי אני חושב, אפילו את הוגו של הDOS!

אני יכול אישית להמליץ לאנשים על משחקים ישנים שכולם יהנו לשחק אותם היום:
Starcraft (מקום ראשון מבחינתי)
CnC Tiberian Sun (אבל רק במולטי עם חבר, זה כל-כך כיף!)
Red Alert2 (עד היום לא היה, וגם לא יהיה, משחק שכל כך כיף, וכל כך מצחיק לשחק אותו ברשת עם חברים, מתאים רק ל-XP)
Half-Life2 מדהים למי שאוהב להפעיל את הראש. ותודו שהסתכלתם על התחת של ההיא מהמשחק
Battlefield 1942 עד היום יש לו מלא שחקנים, הוא ממש כיפי וטוב לעומת החדשים. הוא לא מסובך, נאה למראה וחשוב מכל - הוא פ-ש-ו-ט כיף! לאלו שממש רוצים להגזים יש את הMOD שלו Desert Combat Final שכולל מסוקים מדברים כמו בחדשים, אבל על המנוע הישן זה ממש מצחיק וכיף. לאלו שממש רוצים לצחוק, קחו ג'יפ אמריקאי, וסעו ישר לתוך תותח AA, זה יעיף אתכם 10000 מטר באוויר
Zulu מן משחק בשיתוף Chupa-Chups שכולל דמויות נחמדות - משחק פלטפורמה משעשע.
JazzJack-Rabbit מי שלא מכיר את השם, שיתבייש
Lemmings 1&2 ואני בטוח שכולכם מכירים.
Liero מן משחק WORMS בזמן אמת, שמי שרוצה, מעביר את זמן הטעינה ל-0, דבר שגורם להרס מוחלט של המסך תוך אלפיות השניה וזה מצחיק עד שאי אפשר לנשום. ניתן לשחק עד 4 שחקנים בו-זמנית על מקלדת אחת! לדעתי הוא מתאים רק ל-XP, יכול להיות שיש כבר עדכונים שיתאים ל-7.
Double Dragon מכירים? משחקים בתור שני אחים (שנראים אותו דבר בדיוק) שהולכים ומרביצים לכל מיני דמויות. אפשר גם "לקנות" שיפורים, בין השאר אתם יכולים להפוך ללוחם סומו שמרביץ לאנשים לתוך האף, או ללוחם נינג'ה עם חרב שעושה רק שתי תנועות... כיף כיף כיף.

ולסיום סיומת, המשחק שכ-ו-ל-ם מכירים, ואם לא אז תלכו לעמוד בפינה:
Golden Axe! אני לא חושב שיש יותר משני אנשים בעולם שסיימו את המשחק הזה...
ישן 09-02-10, 11:11   #32 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

נחמד לראות תגובות, חשבתי שהדיון לא ממש יעבור את הדף הראשון
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-02-10, 11:54   #33 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של static

אני אחד מאלו שסיים את GOLDEN AXE 1+2+3... יש לי את כולם על ה WII בגירסאות ה VIRTUAL CONSOLE פשוט תענוג לשחק עם חברים!.

משחקים שאני חושב שפספסתי זה סדרת HALF LIFE...
שיחקתי בראשון כשהוא היה חדש ופשוט התבאסתי להסתובב מצד לצד בלי להבין מה המטרה ובלי נשק... מחקתי ולא חזרתי (היום אני מבין שזאת היתה טעות והייתי צריך לתת לו צ'אנס).

מעבר לזה משחקי ONLINE למינהם כי תמיד היו לי בעיות חיבור ופינגים גבוהים מדיי
אז שיחקתי רק ב MU ONLINE שהיה ממכר מדיי ואחרי שנה וחצי פרשתי מכרתי את הדמות ועברתי גמילה חח...
ישן 09-02-10, 12:07   #34 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

ציטוט:
פורסם במקור על ידי static צפה בהודעה
אני אחד מאלו שסיים את GOLDEN AXE 1+2+3... יש לי את כולם על ה WII בגירסאות ה VIRTUAL CONSOLE פשוט תענוג לשחק עם חברים!.

משחקים שאני חושב שפספסתי זה סדרת HALF LIFE...
שיחקתי בראשון כשהוא היה חדש ופשוט התבאסתי להסתובב מצד לצד בלי להבין מה המטרה ובלי נשק... מחקתי ולא חזרתי (היום אני מבין שזאת היתה טעות והייתי צריך לתת לו צ'אנס).

מעבר לזה משחקי ONLINE למינהם כי תמיד היו לי בעיות חיבור ופינגים גבוהים מדיי
אז שיחקתי רק ב MU ONLINE שהיה ממכר מדיי ואחרי שנה וחצי פרשתי מכרתי את הדמות ועברתי גמילה חח...
אני לא מבין איך אנשים פספסו את האלף לייף פייייי איזה באסה..... כל בן אדם שמחבב אפילו משחקי יריות חייב לשחק במשחק הזה, צריך לתת לך קנס כספי על זה שמחקת אותו !!
ישן 09-02-10, 12:11   #35 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של static

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CocainHore צפה בהודעה
אני לא מבין איך אנשים פספסו את האלף לייף פייייי איזה באסה..... כל בן אדם שמחבב אפילו משחקי יריות חייב לשחק במשחק הזה, צריך לתת לך קנס כספי על זה שמחקת אותו !!
אני עד עכשיו זוכר את ההתחלה המדכאת שהוא נסע ברכבת לאיזה מקום עם מדענים ורק דיבר עם כולם וכלום לא קרה ואז הוא מסתובב עם איזה מוט כזה לפריצה ואין מה לעשות ואין את מי לחסל...

המשחק היה מתוחכם מדיי לזמנו ואני ציפיתי להוציא משגר טילים ובמקום זה יצא סוג של RPG-SHOOTER שלא התחברתי אליו באותה תקופה.
ישן 09-02-10, 12:31   #36 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

ציטוט:
פורסם במקור על ידי static צפה בהודעה
אני עד עכשיו זוכר את ההתחלה המדכאת שהוא נסע ברכבת לאיזה מקום עם מדענים ורק דיבר עם כולם וכלום לא קרה ואז הוא מסתובב עם איזה מוט כזה לפריצה ואין מה לעשות ואין את מי לחסל...

המשחק היה מתוחכם מדיי לזמנו ואני ציפיתי להוציא משגר טילים ובמקום זה יצא סוג של RPG-SHOOTER שלא התחברתי אליו באותה תקופה.
האלף לייף בכלל לא קשור ל RPG אחי... FPS טהור לגמרי. מה שכן אני מסכים שהוא הקדים את זמנו, אבן דרך עד היום למשחקי מחשב.
קישור פירסומי
ישן 09-02-10, 13:17   #37 (קישור ישיר)
IO Member

רק בואו נזכיר שאתם מדברים על HL2.. שלא לדבר בכלל על HL1 והרחבותיו (:
Quantom לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-02-10, 13:32   #38 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

אני גם סיימתי את GOLDEN-X, צריך להיות זהיר עם השיקויים להשתמש רק מתי שבאמת צריך!
HL1 גמרתי, את כל ההרחבות של HL2 גם כן סיימתי.. משחק מעולה במיוחד!
Starcraft\Warcraft סיימתי והייתי משחק גם ב Battlenet עד שהחלפתי מחשב והחליפו Patch והסתבכתי עם זה , אז אם כבר לשחק זה או להתחיל SP מחדש או Skirmish (בCustom) נגד 2-3 צבאות על NORMAL זה מאתגר!...

Tal Raz לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא