IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע כל נושא הקשור לרמקולים , אוזניות , כרטיסי קול , מערכות סטריאו , מגברים ומערכות קולנוע ביתי

ציוד היקפי : כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע

התחדשתי בכרטיס X-Fi Titanium

אתה על הלוג'יטק X530 התכוונת? או חברה אחרת? אני גם עם הרמקולים האלו.. מומלץ להביא את הכרטיס הזה? הוא משפר ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-02-10, 1:22   #31 (קישור ישיר)
IO Pro

אתה על הלוג'יטק X530 התכוונת? או חברה אחרת?
אני גם עם הרמקולים האלו.. מומלץ להביא את הכרטיס הזה? הוא משפר את האיכות משמעותית?
ישן 22-02-10, 1:29   #32 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

לדעתי עדיף ללכת על כ.קול של אסוס. או לחילופין להשיג XTREME GAMER, גם אחלה איכות ולא יקר כמו הTITANIUM
ישן 22-02-10, 1:35   #33 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי doscape צפה בהודעה
לדעתי עדיף ללכת על כ.קול של אסוס. או לחילופין להשיג XTREME GAMER, גם אחלה איכות ולא יקר כמו הTITANIUM
כרטיסי קול איכותיים ביותר זה לא קרייטיב ובטח שלא אסוס...
כרטיס קול איכותי זה RME, נקודה.

אבל הכל כמובן שאלה של תקציב...
TC Electronic גם מצויינים.

אבל שוב, הכל שאלה של תקציב ושימושים...
ישן 22-02-10, 1:40   #34 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

חחח כן.. לרובנו אין ציוד שמנצל את הכרטיסים שעולים 500ש"ח, מה שהצעת צריך ציוד מטורף שלא לדבר על חדר אקוסטי וכו'.
ישן 22-02-10, 1:46   #35 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי doscape צפה בהודעה
חחח כן.. לרובנו אין ציוד שמנצל את הכרטיסים שעולים 500ש"ח, מה שהצעת צריך ציוד מטורף שלא לדבר על חדר אקוסטי וכו'.
זה ממש לא נכון!
TC Electronic Konnect 6/8 שני כרטיסי קול מעולים עם סאונד פשוט מצויין..
הם נעים בין 1400 (לדגם ה Konnect 6) ו 1900 ש"ח לדגם ה 8.

* זה לא מחייב חדר אקוסטי, מוניטורים ושאר ירקות למיניהם.
ישן 22-02-10, 2:05   #36 (קישור ישיר)
IO Pro

בן, הוא צודק, ובניגוד למה שאתה דיברת עליו, ה Asus Xonar D1 עולה 380 ש"ח בKSP (אולי גם האחרים כבר עדכנו מחירים) והוא מצויין למוסיקה בפרט. ב 380ש"ח זה פשוט הכרטיס הכי טוב למוסיקה לדעתי. הוא גם טוב במשחקים ודי טוב בסרטים.
eddr666 לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 22-02-10, 11:09   #37 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של dudu_azran

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eddr666 צפה בהודעה
ב ה Asus Xonar D1 עולה 380 ש"ח בKSP (אולי גם האחרים כבר עדכנו מחירים)
ראיתי שבזיגזג ובפלונטר גם עדכנו את המחיר שלו
בפלונטר הוא הכי זול לתשלום אחד
אבל זיגזג נותנים עליו 3 שנות אחריות לעומת שנה אחת בכל היתר
dudu_azran לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-02-10, 11:17   #38 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dudu_azran צפה בהודעה
בפלונטר הוא הכי זול לתשלום אחד
מן הסתם פולנטר היא חנות וירטואלית בלי סניפים ובלי מלאי , אתה מזמין אצלם והם מזמינים והיבואן/ספק/מפיץ

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-02-10, 11:56   #39 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

תראה אני לא בא לעצבן מישהו או משהו, סתם בכללי להגיד משהו - אני שמעתי הרבה xonars על רמקולים של 1000 שקל פלוס, שלא נדבר על זה שלחבר הכי טוב שלי יש azuntech עם המיקרולאב שלו וכל זה.... ואני אישית נהנה יותר מהכרטיס קול שלי... לא יודע יש בקרייאטיב משהו חד וחלק שאין באסוסים ששמעתי. אני מדבר בעיקר על סרטים ומוזיקה... דווקא במשחקים אני לא שומע כזה הבדל, אולי זה הרמקולים שלי פשוט אבל נראה לי שקרייאטיב בקטע של איכות קצת מקבלים זלזול, זה שיש להם תמיכה על הפרצוף זה משהו אחר.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-02-10, 18:00   #40 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

שלח הודעה דרך MSN אל Mr.Fridge

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CocainHore צפה בהודעה
תראה אני לא בא לעצבן מישהו או משהו, סתם בכללי להגיד משהו - אני שמעתי הרבה xonars על רמקולים של 1000 שקל פלוס, שלא נדבר על זה שלחבר הכי טוב שלי יש azuntech עם המיקרולאב שלו וכל זה.... ואני אישית נהנה יותר מהכרטיס קול שלי... לא יודע יש בקרייאטיב משהו חד וחלק שאין באסוסים ששמעתי. אני מדבר בעיקר על סרטים ומוזיקה... דווקא במשחקים אני לא שומע כזה הבדל, אולי זה הרמקולים שלי פשוט אבל נראה לי שקרייאטיב בקטע של איכות קצת מקבלים זלזול, זה שיש להם תמיכה על הפרצוף זה משהו אחר.
סוג של מסכים איתך אגב, זה ממש תלוי בשמיעה שלך. מליון מכשירים יכולים להגיד לך משהוא אחד אבל האוזן בסופו של דבר היא זאת שקובעת.
בדומה לטלוויזיות - אתה לא קונה בגלל מפרט, אלא בגלל איך שהיא מציגה תמונה בשורה תחתונה...

בכל מקרה, יש בידיי עוד עדכון:
קיבלתי את ה-Z-5500 שלי.
לאחר קצת בדיקות והרצות אני יכול לאמר רשמית - הם מ-ע-ו-ל-י-ם!
בחיבור אופטי לכרטיס שלי, הם נתנו סאונד מרהיב בצורה מפחידה, נשמע כאילו כל רמקול קטן נותן את כל הבאס והכל ומסתבר שזה ממש אשליה.
לטובת הניסוי, חיברתי רק רמקול סנטר ושמעתי מוסיקה. אח"כ ניתקתי אותו וחיברתי רמקולים של SANSUI מעץ מעולים ברמה אחרת של מערכת סטריאו (כמו פעם). אין ספק שיש שיפור משמעותי באיכות הצליל. הSANSUI נותן הרבה הרבה הרבה יותר איכות מהקטן של לוגי'טק. אבל משהוא בצליל שלו יחד עם הסאב לא הסתדר, הם פשוט לא מתאימים. בחוויה הכללית אני יכול להגיד ללא ספק שהרמקולים המקוריים נתנו יותר איכות בשיתוף עם הסאב מאשר הרמקולים הגדולים יותר.
ויש לזה סיבה: המערכת של לוג'יטק מאושרת THX. מי שיודע, זה לא בדיוק טכניקה להצגת צליל. אלא אישור על איכות צליל.
כשהרמקולים האלו פועלים יחדיו הם מציגים איכות צליל של מערכת של 6000 שקל.
אם אתם יודעים, בשביל מערכת מאושרת THX צריך שהרמקולים (סה"כ) ידעו להציג את הצליל בצורה מושלמת ללא טעויות, בכוונון עדין מאוד למצב כזה שמכל מקום בחדר ישמע לך כאילו כל הרמקולים מציגים את כל הצלילים בצורה ברורה וחדה כתער.
ה Z-5500 הם הרמקולים הכי זולים שמאושרים לTHX. הבאים אחריהם מתחילים בסביבות ה-10000ש"ח, לפני שאתה בכלל מתחיל לדבר על רסיבר!

על כן אני אסכם ואומר, המערכת הזאת באמת באמת טובה. הרסיבר הדיגיטלי שלה עושה את כ-ל ההבדל בינה לבין מערכות אחרות. הבאנדל עשיר ונחמד.
אולי, אם תהיו נחמדים מאוד, אני אכתוב ביקורת כמו שצריך על הרמקולים האלו עם תמונת ותצוגות של נתונים (כמו מקצוענים אמיתיים! כן! אני יכול!).

לגבי הכרטיס, כרגע יש ספק שלא אוכל להחזיר את הכרטיס, אז מצאתי פתרון אחר. יש מתאם כבלים אופטיים! כמו KVM אבל של כבלים אופטיים... זה לא כזה נורא.

***שאלה לי אליכם אבל בכל זאת, האם יש הבדל באיכות (בפועל) בין כבל אופטי ב-40ש"ח לכבל אופטי ב-250 ש"ח?
ישן 24-02-10, 18:13   #41 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CocainHore צפה בהודעה
אתה לא טועה.
זה ידוע שאסוס הוסיפו "אופי" לצליל - בדרך כלל הבאס שלהם והצלילים יותר עמוקים.
זה ידוע שהכרטיסים של קרייטיב מוציאים צליל פחות "עמוק".

זה לא קשור לדיוק של הכרטיסים, זה קשור לאיך שהמהנדסים בחרו לבנות אותם.
מהביקורות שראיתי, גם הקרייטיבים הפשוטים יותר, מוציאים צליל עם פחות זליגה בין שני הערוצים בסטריאו (זליגה=חלק מהצליל של ערוץ אחד עובר לערוץ אחר) יחסית לאסוס.

זה באמת עניין של טעם אישי.
ישן 24-02-10, 19:23   #42 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

Mr.Fridge

על מה אתה מדבר ש Z5500 הם הזולים ביותר מהמאושרים THX ? ממש לא צריך ללכת כל כך רחוק בשביל התקן הזה. לי יש אותו ב MX5021 ... מה קרה לך אחי, זה לא סטנדרט רגיל אבל לא צריך לשלם 5000 שקל בשביל שיהיה לך THX ... לא יודע מי אמר לך את זה

רמקולים ב 1000 שקל מאושרים THX ולדעתי האישית נשמעים כמה רמות מעל ה Z5500.

נערך לאחרונה על ידי cocainhore, 24-02-10 בשעה 19:44.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 25-02-10, 0:06   #43 (קישור ישיר)
IO Pro

כמה דברים

-לבן שדיבר כאן על כרטיסים איכותיים. לא הפרזת יותר מדיי אה? כרטיסים של M-AUDIO בדגש על הרבולוישן שעולה כ500 ש"ח הוא מעולה ולא צריך את הכרטיסים שאתה ציינת.
-מאושרים THX זה חרטה, זה כמו "בד"ץ" של הרמקולים. החברה משלמת יותר כסף על האישור הזה.
-רמקולים של מערכת סטריאו מעץ טובים יותר מקופסת האשלים של לוג'יטק/אלטק/קרייטיב וכל שאר חברות המחשבים. אין מה להשוות בין עץ לפלסטיק.
זו הסיבה שאני לא מחליף את המערכת AIWA שלי 280WattsRMS ברמקולים למחשב אחרים כגון הVS2421 (שיושבים בחדר השני ללא שימוש) או קונה אחרים.
-יש הטוענים שהMX5021 טובים יותר מהZ5500 ויש כאלה הטוענים אחרת.
למוסיקה קלאסית הייתי לוקח את האלטק, לרוק טראנסים הייתי לוקח את הלוג'יטק.
-בקשר לכבל האופטי, הוא נועד להעביר אותות ספרתיים, כן? אז מה ההבדל אם תיקח כבל ב40 ש"ח לבין כבל ב250 ש"ח? זה לא אות תקבילי. יש לך כאן '0'/'1'.
קח את הכבל ב40 ש"ח וסגור עניין.
ofir לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 25-02-10, 0:16   #44 (קישור ישיר)
IO Pro

ההבדל בכאבלים של 40/250 אמור להיות בכמות ההפרעות.
זה נכון שזה דיגיטלי, אבל זה אף פעם לא מושלם, ואתה רוצה כמה שפחות הפרעות.

ככל שהכאבל ארוך יותר -> יותר הפרעות. ככל שהוא פחות איכותי -> יותר הפרעות.

השאלה היא מה היחס בארץ בין כאבל של 40ש"ח ל250. אני לא מכיר דגמים ואני בטוח שהרבה מהיקרים לא ממש מוסיפים משהו.

הייתי מוסיף את ה 210ש"ח האלה לרמקולים עצמם, לא כאבלים.
ישן 25-02-10, 0:23   #45 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

250ש"ח כבל אופטי??? נו באמת.. מספיק גם ב20ש"ח... מה עשו מזה, בסה"כ כבל. יש לי המון סוגי כבלים, ברור שאני נגד כבלים גרועים(כאלה שמתפרקים), אבל בכל זאת יש גבול. כבל איכותי דרוש למרחק גדול, בד"כ מעל 6 מטרים.

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא